BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1049990 przez Natalia^^
Witam się chyba jako pierwsza z Września 2017 ;) Mamą zostanę po raz drugi. Pozdrawiam i czekam na kolejne Wrześniowe Mamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050106 przez karolinkanice16
Hej ja również będę chyba wrześniowa, dziś zrobiłam test i wyszedł pozytywny, według obliczeń to 5 tydzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050182 przez Kalinka85
Witam jestem tu nowa. Również mam termin na wrzesień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050222 przez Natalia^^
Cześć dziewczyny :)

Miło że nie jestem już tu sama. Ten drugi temat wrześniowy to pomyłka przez przypadek przesłałam dwa razy.

Jutro mam wizytę u lekarza. U mnie bardzo wczesna ciaza. I mam nadzieję że lekarz potwierdzi... ;)
Kiedy wybieracie się na swoje pierwsze wizyty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050277 przez Kalinka85
U mnie jest to 5 tydzien, wizyte mam najpierw prywatnie za dwa tygodnie. Wg kalkulatora ciązy termin mi wypada na 9 wresnia :)
Starsza córcie urodziłam 1 wrzesnia wiec te ciaze przechodze w tych samych miesiacach. Druga jest z 30 marca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050297 przez Natalia^^
Kalinka to mamy bardzo podobnie. Ja mam wg kalkulatora na 11.09 :) mój Synek jest z marca 22.03 ale urodził się zbyt wcześnie w 30 tc. Termin wtedy miałam na 1.06 bardzo się teraz boje... mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050310 przez karolinkanice16
hej, ja mam termin według swoich obliczeń 3 września, do lekarza idę w środę a w czwartek wracam do domu bo mieszkam za granicą i obecnie jestem w Polsce, ja również mam synka i jestem już mamą lipcową 2013 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050314 przez Natalia^^
Wróciłam od lekarza. Pęcherzyk był widoczny. Kolejna wizyta 17.01 aby zobaczyć serduszko :) teraz wizyta u dietetyka bo walczę z wagą i ciaza wysokiego ryzyka ze względu na zatrucie które miałam w poprzedniej ciąży. Rzuciłam tez 3 dni temu papierosy i bardzo źle to znoszę. Ale wytrzymam :) trzymam kciuki za wasze maluszki może wy już zobaczycie serduszko na pierwszej wizycie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050325 przez Kalinka85
Nie denerwuj się, na pewno wszytsko bedzie dobrze i dasz rade :)
U mnie gin nie ma w gabinecie usg, daje skierowanie na trzy usg w kazdym trymestrze, takze ja sobie troche poczekam zeby zobaczyc maluszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050379 przez Eses
Cześć dziewczyny ja również będę należeć do wrześniowych mam. Wg mnie termin na 15.09 :) dowiedziałam się wczoraj jeszcze przed @. Jest to moja druga ciaza, mamy już synka 17 msc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1050423 przez Kalinka85
Fajnie że jest nas tu coraz więcej :)
A skąd jesteście?? z jakich rejonow?? Ja z dolnego śląska

A jak się w ogóle czujecie?? Mnie dziś dopadły pierwsze mdłości. W poprzednich dwóch ciążach miałam to dopiero o 8 tygodnia a dziś zaczął mi się 6 więc troche wcześniej. Zobaczymy jak bedzie dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050491 przez Natalia^^
Witaj Eses ;) miło nam

Ja jestem z Wielkopolski;) mdlosci jako takich nie mam ,myślę że to za wcześnie. z Jasiem w ciąży nie zdarzyło się. Czuje się tylko zmęczona i nerwowa ale to chyba przez papierosy... 4 dzien i nadal koszmar ;) ale palilam nałogowo wiec uważam to za sukces. Liczę na to ze po ciąży nie wrócę do nałogu.

Z innych objawów .... mam bardzo dziwne sny :) i pobolewa mnie brzuch.

Dziewczyny śpicie na brzuchu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1050492 przez karolinkanice16
Kalinka85 ja również jestem z dolnego śląska chociaż obecnie mieszkam za granicą :)

Mnie dzisiaj też dopadły mdłości i kręciło mi się strasznie w głowie, po za tym spać spać i spać no i ból w piersiach wciąż

Witaj Eses :)

Chciałam się wczoraj umówić na środę do lekarza ale jednak go nie ma, w poniedziałek będę szukała innego.

Edytowałam bo przypomniało mi się co do snów tak ja też mam strasznie dziwne aż budzę się w nocy, i nie mam ochoty w ogóle na słodkie za to coli mi się strasznie chce ..., co do spania na brzuchu spałam raz jakoś za bardzo tak nie lubię ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050529 przez Kalinka85
Ja żadko śpię na rzuchu ale teraz mi się raz zdarzyło.
Trzymam kciuki Natalia żeby udało ci sie całkowicie rzucić palenie. Moja siostra też paliła, w ciązy odstawiła ale jak skonczyła karmic to niestety wróciła do tego. Ja nigdy nie pałiłam. Kiedyś raz spróbowałam i na szczęści mi nie posmakowało więc nie palę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050614 przez PaulinaJ
Cześć dziewczyny :)
Witam się i ja...dwa testy pozytywne. Jest to jeszcze bardzo wczesna ciąża ;) Jeżeli wszystko przebiegnie okej będzie to moje trzecia przygoda z "Zapytaj położną" :) Jestem mamą Marysi ( 19.02.13r ) i Mieszka ( 01.03.2016r ).

Pozdrawiam was serdecznie :) :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl