BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1051612 przez Judysen
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamy:)

Mam na imię Judyta. Jest to moja druga ciąża. Mam synka z listopada 2013. O ciąży dowiedziałam się tydzień temu:) dwa testy pozytywne. Lekarza mam dopiero w ten piątek. Już nie mogę się doczekac:) ale wszystkie znaki na ziemi i na niebie w sensie na ciele i w ciele wskazują na nia:) prawdopodobny termin porodu 16.09 i obecnie 7 tydzień ciąży, ale znając moje cykle jak w przypadku pierwszej, dziecko może być mniejsze.
Mieszkam za granicą, w Irlandii. Pierwszy raz rodziłam w Polsce, wiec trochę obawiam się jak to wszystko będzie wyglądać, ale widzę, że mamy tu jedna mamusie stad:)
Bardzo mi miło Was wszystkie poznac:) I wierzę, że te 9 wspólnych miesięcy upłynie nam bardzo szybko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051639 przez Kalinka85
Witamy nowe koleżanki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051640 przez PaulinaJ
Natalia A to nowina :woohoo: :woohoo: bedziec wesoło :D

Moniek Pewnie liczysz ciąże od dnia zapłodnienia i dlatego wychodzi Ci mniej :) liczymy od pierwszego dnia ostatniego okresu.

Witam nowe mamusie ;)
Ja od dwóch dni mam jakiegoś wirusa...biegunka mnie trzyma. Dziś na szczęście jeszcze nie latałam do wc, ale znowu wiruje mi w brzuchu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1051642 przez Judysen
A jak się czujecie kobietki? :) ja oprócz powiekszonych i bolesnych Piersi oraz ciągłego siusiania nie czuje nic. Trochę mnie mdlilo na początku, ale to mogło być spowodowane zaskoczeniem na wiadomość o ciazy:) poza tym spać mi się nie chce, wręcz mało śpię. Odrzuca mnie troche na myśl i zapach mięsa, ryb. W sumie to same zupy mogłabym jeść i pić wodę z cytryna:)
Miłego dnia dla Was!

PS gratulacje blizniakow:) podwójne szczęście!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051646 przez Judysen
PaulinaJ dużo wody, gotowanego ryżu i przejdzie :) nigdy jelitowki nie miałam, ale synek kilkakrotnie i najgorsze wspomnienia z tego mam. Żadna choroba go tak nie rozłożyła jak ta.

A jak u Was mam poraz drugi i dalej z pamięcią jak to było w tej ciąży i z niemowlakiem? Mi wydaje się, że nic już nie pamiętam a to dopiero trzy lata :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051647 przez MagdaW.
Moniek nie jesteś sama jako pierwszy raz ;) ja też :)

Natalia - gratulacje :)

ale nadal nie kumam skąd Ty już wiesz a ja dopiero za tydzień mam pierwsze USG i pewnie tylko bicie serca będę słyszeć ;)

Pozdrawiam Was wszystkie, życzę dużo zdrowia i oby do wiosny :) ja się nie mogę jej doczekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051648 przez PaulinaJ
Judysen Za drugim razem podchodzi się do dziecka bardziej racjonalnie :D Już wiesz co faktycznie się przydaje a co nie :D nie panikujesz tak za każdym razem jak tylko dziecko jęknie :) podchodzisz bardziej na luzie do wszystkiego. Ciekawe jak to będzie za trzecim razem haha ja się tylko boje, że nie będę umiała dziecka ubrać na dwór :D Oboje dzieci rodziłam zimą :D teraz będzie zupełnie odległy termin od poprzednich ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1051650 przez Judysen
PaulinaJ mam taką nadzieje:) kiedyś po necie krążył taki tekst jak to jest przy pierwszym, drugim, trzecim i dalej:) będzie tylko latwiej :) i ten poród najpiękniejsze a zarazem najkoszmarniejsze wspomnienie :dry: no nic jakoś będzie trzeba dać sobie radę... Tylko wtedy miałam mamę u boku a teraz jestem skazana sama na siebie... Zapomniałam o partnerze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1051656 przez Agalove
Hej... Jak bylam w pierwszej ciazy to cale dnie dziedzialam na forum...to byla moja skarbnica wiedzy. Mam pytanie jak załatwic cesarke? Bo drugi raz to napewno nie zgodze sie na te męki...juz wole zeby mnie tepym nozem bez znieczulenia kroili

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051659 przez Agnieszka 87
Witam przyszłe mamy. Jestem Agnieszka, mam synka z lipca 2015, teraz jestem w drugiej ciąży (5 tydzień), narazie zrobiłam testy a do lekarza idę na początku lutego. Przy pierwszym dziecku do lekarza poszłam prawie odrazu, a teraz chce poczekać, żeby zobaczyć dzidziusia i jego serduszko, ale już nie mogę się doczekać :-) co do moich objawów, to tak jak przy pierwszym narazie tylko brak chęci jedzenia, na nic nie mam ochoty i bardzo wyczuwam zapachy, a szczególnie mięsa które mnie teraz odrzuca :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051661 przez Natalia^^
Dziękuję dziewczyny ale nadal jestem w szoku. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie.

Maga W nie bardzo rozumiem pytanie skąd wiem. Byłam u gina zrobił usg. Który masz tydzień?

Witam wszystkie nowe mamy. Nie zdążyłam wszystkiego poczytać. Nadrobie obiecuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051662 przez Natalia^^
A to moje usg. Ciężko było uchwycić dwa dlatego jeden Pęcherzyk rozmazany.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051672 przez Kalinka85
Super Natalia. Dasz rade :)

Też sie zastanawiam jak to z trzecim dzieckiem bedzie, niby wszystko sie wie i bardziej na luzie podchodzi. Z drugim jak mowila Paulina jest juz wiekszy luz, nie ma paniki od razu, czlowiek bardziej racjonalnie mysli. No i nie kupuje sie miliona niepotrzebnych rzeczy :laugh:

Nam po corciach wszystko zostalo, wozek, wanienka, nosidlo, lozeczko tylko ciuszki oddalam albo sprzedalam bo myslalam ze juz sie nie przydadza. Jak juz bedziemy wiedziec kto mieszka w brzuszku bedziemy kompletować ciuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1051683 przez PaulinaJ
Ja wózek właśnie nie dawno sprzedałam i kupiłam spacerówkę taką lepiej składającą się :D A tu niespodzianka...ale to nic i tak kupię chyba jakiś rok po roku bo Mieszko jeszcze mały będzie :)

Natalia Super fota :D Pokażę wam moją. Też tylko pęcherzyk widać.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051685 przez Moniek
I mam wyniki bety HCG. 12.01 wyszło mi 296, a dziś wiec po 6 dniach 4341. Jak myślicie dobry skok? Mało się jeszcze orientuję w tych wynikach. Według kalendarza to 6 tydzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl