BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1051323 przez karolinkanice16
Na telefonie widzę, że suwaczek zmienił się na 7tc, ale na komputerze dalej stoi w miejscu ... nie wiem dlaczego

Ja dziś znowu bez sił, codziennie rano czuje się jakbym dzień wcześniej ładnie popiła, mdli mnie kręci się w głowie ... ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051332 przez Kalinka85
Karolina też się czuję podobnie, mdli mnie cały dzień, nie mam siły, dziś przesłałam pół dnia. Aż poprostu nic się nie chc. Nawet apetytu nie mam bo ki niedobrze ale jem jakoś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051335 przez karolinkanice16
Też jakoś jem ale z każdym kęsem jest gorzej, miałam straszną ochotę na rosołek a jak zjadłam to masakra tylko się położyłam, bo w głowie mi się kręci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051347 przez Kalinka85
No ja tez tak męćze sie z jedzeniem bo co chwila mnie muli, tragedia. Czekam kiedy to w koncu przejdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051353 przez Natalia^^
Hejo, chyba zaczynają mi się mdłości, w pierwszej ciąży nie miałam ani razu. Od którego tygodnia wam się zaczęły?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051376 przez Kalinka85
Hej mi w poprzednich ciazach zaczely sie od 8 tyg i byly lekkie i sporadycznie tylko wieczorem. A teraz zaczelo mi sie w 6 tyg i caly dzien mnie muli i zygam czasem rano a czasem wieczorem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051399 przez MagdaW.
Hej dziewczyny :)

Witam w nowym tygodniu :) 6 zaczął mi się od piątku ;)

Mnie na szczęście jeszcze nie mdli, za to jadłabym wszystko co kwaśne :) z innych dolegliwości to tylko ciągle chce mi się spać, podsypiam koło południa i oczywiście jak tylko robi się ciemno, czyli w połowie dnia ;) czekam na wiosnę :)

pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i czekam aż nas tu więcej będzie, a może więcej takich jak ja - bez doświadczenia z pierwszym razem :P

M.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051409 przez Nat_alka
Ja zauważyłam, że mdłości pojawiają się u mnie jak zaczynam robić się głodna albo jak poczuję jakiś nieprzyjemny zapach. Apetyt mam niestety bardzo dobry B) ale staram się jeść rozsądnie, zdrowe rzeczy i 5 posiłków dziennie o stałych porach :) zobaczymy co z tego wyjdzie :P W pierwszej ciąży z córeczką przytyłam prawie 15 kg, teraz wolałabym mniej :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051422 przez Kalinka85
Mnie tez mdli jak robie sie glodna ale oprocz tego nawet jak nie jestem glodna to mnie niestety mdli. W pierwszej ciązy przytylam 17 kg, w drugiej 12 kg . zobaczymy jak tym razem bedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051423 przez karolinkanice16
Mnie mdli cały czas, przez to nie mam ochoty jeść :/

Mi mdłości w tej ciąży zaczęły się ok 6tc,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051425 przez Kalinka85
No wlasnie Karolina ja mam tak samo a jesc przeciez trzeba. Czekam kiedy mi to przejdzie, pewnie jeszcze ze 2 miesiace

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051430 przez PaulinaJ
Hej wam :) Ja mdłości nie mam...z synusiem miałam tragiczne, z córką wcale więc u mnie się te zabobony sprawdziły hehe.
Co do kg...z Manią ok 30 kg na plus, z Mieszkiem na minusie 14 kg :P Jestem po zmniejszeniu żołądka i dlatego ;-) Tak więc nie obeżre się ... ale apetyt mi dopisuje również.

Byłam u ginekologa...jakoś tak nie wiem, miałam zaczekać, ale różne obawy mnie naszły :P Narazie widać pechęrzyk żółtkowy...5t4d z usg, za 2-3 tyg. mam przyjść wtedy będzie widać wszystko ładnie :) standardowo Duphaston przepisany ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051432 przez Saszka892
Ja mam totalny brak apetytu, jem a siłę bo wiem że muszę :/ boli mnie brzuch "jak na miesiączkę" ale to ponoć normalne bo się wszystko przygotowuje na lokatora ;) Paulina to jesteśmy prawie na tym samym etapie :D w piątek lekarz stwierdził 5tyd3d to jutro mi się zacznie 6tyd :D no i duphostan też jem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051434 przez Kasisko89
Dziewczyny, kilka z Was piszę o zażywania Duphastonu. Jakie macie wskazania do tego? Z tego co się orientuję duphaston, czy luteina ułatwiają zagnieżdżenie się zarodka i utrzymanie ciąży. Mi lekarz nic nie przepisał, mimo, że mam za sobą poronienie :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051441 przez PaulinaJ
Za pierwszym razem mialam puste jajo i teraz za kazda ciąża jem duphaston albo luteine

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl