BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Październik 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1055819 przez Wisienkaa987
Ja na razie powiedziałam mężowi mojej mamie i dwóm koleżankom w pracy, ale to dlatego ze nie chce mówić szefowi a przy pierwszej ciąży szef miał wizję przedstawiana wielkich doniczek z kwiatami i wolał mnie. Teraz koleżanki wiedzą i mnie będę kryć ;) mnie też pobolewa brzuch ale to normalne choć w pierwszej ciąży nie pamiętam żeby mnie bolał. Z dolegliwości mam lekkie mdłości w ciągu dnia, senność i musze często jeść bo strasznie głodna się robie. Najgorsze jest czekanie wiem bo już nie mogę się doczekać i dni do badania usg mi się dluza. Choruje na tarczyca i bałam się o wyniki w ciąży na razie są w normie. .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055865 przez anna90
Tak ja też mam bóle brzucha i teraz też nie pamiętam czy przy pierwszej ciąży tak było. Ja to się z jedzeniem pilnuje bo za pierwszym razem jadłam "za dwóch" i w efekcie 30 kg + , czego teraz bym nie chciała powtórzyć.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055885 przez mamarazydwa
Też mogę się do Was dołączyć. Na razie byłam tylko na jednej wizycie 6.02 wtedy na usg nie było nic tylko z Bety HCg wyszedł 3 tydzień. Więc aktualnie niby 5tydzień2dni. Jutro kolejna wizyta. Mam nadzieje, że już coś będzie widać. Strasznie się boje.. Mam już małą 3,5 letnią panienkę w domu. Pierwsza ciąża była książkowa, 8kg na plusie, tylko przy porodzie małe komplikacje. Mam nadzieje, że teraz też wszystko przebiegnie super łącznie z porodem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055918 przez anna90
Witam nowa mamę :) . 8 kg przytyć w ciąży pięknie, moje marzenie. Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i czekam na wieści.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055924 przez Wisienkaa987
Ja przytyłam 19 kg ale bardzo szybko wróciłam do swojej wagi. Ale przy drugiej ciąży może być inaczej. A lykacie witaminy? Ja na razie biorę te co brałam przed ciążą. Bo nie mogę znaleźć takich co miałaby 150-200 jodu a tyle mój endokrynolog mi kazał brać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055929 przez xmilusx
Ja okropnie boje sie tycia :( dlatego jak juz podjadam to staram sie zapchac np owocami, platami ryzowymi czy kisielkiem.... takie pytanko, bedzie jeszcze gorzej z tym uczuciem glodu czy to tylko z poczatku bo wtedy najintensywniej dziecko rosnie?
Mamarazydwa, powodzenia jutro na badaniach :) ja jutro tez do lekarza lece bo jakas ksiazeczke ciezarnej (?) musza mi zalozyc (cokolwiek to jest). Jutro sie dowiem ;) A witaminki biore bo naczytalam sie ze podono kwas foliowy jest bardzo potrzebny z poczatku...? Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055995 przez anna90
Tak ja biorę kwas foliowy z witaminami.
Xmilusx ja też się strasznie boję tycia. W pierwszej ciąży uczucie głodu miałam przez pierwszy trymestr ale w kolejnych miesiącach dałem dużo tylam. Po porodzie wróciłam do swojej wagi ale dużo wyrzeczeń mnie to kosztowało dlatego teraz się pilnuje .

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056189 przez xmilusx
Anna90, jak duzo I jak czesto jesz? co podjadasz? Musze wiedziec na co uwazac :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056252 przez anna90
4 posiłki dziennie co 3,5 -4 h . Staram się nie podjadac nic między czasie tylko woda. Na słodkie pozwolę sobie jak mnie już naprawdę przycisnie

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056320 przez Ari
Witam Was,
Jestem tutaj nowa. We wtorek test pokazal dwie kreseczki. Test beta hcg wykazal max 6tydz. Od razu przy tym badaniu lekarz skonyrolowal mi min. CMV. I niestety wyszlo ze mam cytomegalie IgM i IgG dodatnie. Teraz bardzo se boje. Za 2-3 tg mam powtorzyc badanie. Pamietam ze zaraz po owulacji dostalam goraczki i objawow przeziebienia.
Czy ktoras z Was przechodzila przez to?
Pozdrawiam,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056381 przez MamaB
Cześć:) Również przyszła mama październik 2017. To moja druga ciąża. Mam już chłopca (2,5). Jestem z Wrocławia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056386 przez anna90
Hej
Ari ja niestety nie pomogę , w pierwszej ciąży wszystko było ok .

MamaB witaj . Jak się czujesz ? Jakieś dolegliwości ?

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056391 przez MamaB
Kłucie w bokach plus czasami ból odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Poza tym jak narazie nic:) W poprzedniej ciąży miałam senność dużą ale to tak od 6-7 tygodnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1056396 przez toffik1984
Dolanczam sie i ja mama majej nieposkromionej zosi ...
MamaB ja tez z okolic wroclawia ...
Niestety musialam wyjechac
Objawy sa , bardzo dokuczaja mi mdlosci i bole krzyza jak spie na plecach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056489 przez Ari
anna90,
Czuje sie bardzo dobrze. Wczesniej pobolewalo mnie podbrzusze tak jak n okres, ale teraz tylko piersi.
Mam juz 2,5letnia coreczke. W poprzedniej ciazy nie mialam zadnych dolegliwosci. Gdyby nie brak okresu i powiekszajacy sie brzuszek to.bym nie wiedzisla ze jestem w ciazy :-)
Moze teraz bedzie podobnie :-)

A czy Wy widzicie roznice pomiedzy pierwsza, a druga ciaza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl