BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Październik 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1056502 przez anna90
Mnie w pierwszej ciąży mdilo do śniadania i potem w dzień spokój teraz trochę gorzej zdarza się że całymi dniami a tak większych różnic Narazie nie dostrzegam. Ja mam 2 letnią córeczkę teraz dla równowagi marzy mi się synek ale najważniejsze aby zdrowe było.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056510 przez xmilusx
Witam ponownie moje Panie :)
Ja jestem w mojej pierwszej ciazy I czuje sie okropnie...ciagle mdlosci chodz nie wymiotuje (czasami mysle ze lepiej juz byloby zwymiotowac I miec swiety spokoj heh :laugh:) Ciagle skurcze w podbrzuszu, I zawroty glowy... kocham moja fasolke ale jesli to nie minie za jakis czas to nie wiem kto powiedzial ze to najpiekniejsze 9 miesiecy zycia kobiety :P Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056524 przez anna90
Hehe no taka prawda jak nie mdli, to coś boli, to kuje , zgaga potem już duży brzuch ja np pod koniec ciąży nie mogła sobie butów zawiązać sama. Także tak piękny okres ale ...
Miłego dnia dziewczyny.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056923 przez Ejka84
Witam przyszle mamy. Jestem tu nowa. Choc z moich obliczeń termin porodu mam na 4 listopada to postanowiłam dolaczyc. To moja druga ciąża
Jutro kończę 5 tydzień. I mam pierwsza wizytę u ginki. Moje cykle byly krótkie. Co 22-24 dni wiec mam nadzieje ze cos juz będzie widać. Odczekalabym jeszcze z tydzień ale w 29 dniu dostałam plemienia i troche sie martwię gdyż w pierwszej ciąży nic mi nie dolegalo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056935 przez anna90
Witaj Ejka.
No nasz wątek taki nie rozruszany , nie wiem gdzie dziewczyny pouciekaly . Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze . Pozdrawiam

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057439 przez xmilusx
Czesc dziewczyny, mam nadzieje ze dobrze sie czujecie! :P Dawno sie nie odzywalam bo ciezkie tygodnie za mna...zaczely mi sie wymioty I mdlosci 24/7 ale przezylam I juz jest lepiej. zastapilam mieso owocami I warzywami I jest duuzo lepiej, juz tak mnie nie mdli ( z jakiegos powodu mieso jest dla mnie katorga). 22 ide w koncu do poloznej! uuff- jest ulga ;) za niecale 2 tyg bede tez w Polsce wiec bedzie tez USG! :woohoo: A jakie u was nowosci?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057527 przez anna90
Ja się czuje dużo lepiej, mdłości przeszły. Dziś miałam wizytę , dzidzia ponad 4 cm widzialam jak macha raczkami także wszystko ok.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057649 przez Ari
Hej Dziewczyny!!!
Wczoraj mialam pierwsze usg. 8ydz, termin na 24 pazdziernika. Widzialam juz malenkie nozki i raczki :-)
Nie odczuwam zadnych mdlosi, a wrecz zwiekszony apetyt. Moja coreczka, sama z siebie tuli sie do brzucha i go caluje. Wspanialy widok :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057689 przez anna90
Ari super wieści nie mogło być inacze.
Dziewczyny czy wy farbujecie włosy ? W poniedziałek miałam spotkanie z położna no i ona powiedziała żeby nie farbować ?! I teraz sama mam wątpliwości

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057704 przez toffik1984
No ja slyszalam zeby sie powstrzymac do 20tc.
Ale oczywiscie znam laski ktore farbowaly i nic nie bylo dziciatka zdrowe, wybieraly te mniej szkodliwe farby do wlosow..
Ja osobiscie nie farbuje, w pierwszej ciazy dzieki temu wrocilam do naturalnego koloru, choc nie na dlugo :huh:
U nas dalej mdlosci prawie caly dzien, czasem jakies klucia itd. Ale bez rewolucji. Zmeczenie umiarkowane, choc jak sie nie przespie conajmniej h w ciagu dnai to umieram...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057723 przez xmilusx
Hej dziewczyny, ja niby slyszalam ze nie mozna farbowac wlosow, ale sama w piatek ide do fryzjera ;) uzywac lagodniejszych farb i bedzie ok ;) ja powiem fryzjerce ze jestem w ciazy, powinna wiedziec jakich zabiegow nie powinno sie robic itd. Jak to moja kochana mama mowi, nie ma co popadac w paranoje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057726 przez maja001
Hej dziewczyny
Ja bede mama listopadowa, czasem do was zagladam, mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko :)
Chiałam sie odniesc do farbowania włosów Otóż ja w dwóch poprzednich ciazach nie tylko farbowałam włosy ale równiez robiłam pasemka i maluchy zdrowe. Mam nadzieje ze poogłam.
Zycze Wam dziewczyny wspaniałych miesiecy ciazy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057727 przez Ari
Ja osobiscie nigdy nie farbowalam wlosow, ale slyszalam ze mozna, tylko farbami bez dodatku amonaku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057738 przez anna90
Ja w pierwszej ciąży też farbowałam może nie często i też farbą bez amoniaku i moja córa zdrowa ale jak tak mi położna to się teraz zastanawiam.

Witaj Maja a myśmy się już nie spotkały na styczniowkach 2015 ?

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057746 przez maja001
anna90 jesli masz dziecko ze stycznia 2015 to spotkałysmy sie na pewno,ja mam córke ze stycznia 2015, choc ciebie nie kojarze ale ja nie przywiazuje uwagi do osób wiec moze dlatego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl