BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1057388 przez maja001
Witam, czy sa tu jakies mamusie które maja termin na listopad
Ja test zrobilam w dniu spodziewanej miesiaczki i wyszła blada druga kreska, tego samego dnia umówiłam sie do gina na wizyte.Gin nic nie widział i nastraszył, ze moze to ciaza pozamaciczna, ale kazał zrobic bete i przyjsc za tydzień.Wczorajsza beta wyszła 254 czyli przełom 4/5 tc.Czekam ponownie na wizyte wierzac ze jednak maluszek jest tam gdzie powinien byc.Nie mam wiekszych dolegliwosci prócz nawrotu bakteryjnego zapalenia pochwy, którego jak na razie gin nie chce mi leczyc, co tez przyprawia mnie o zmartwienie
To moje 3 dziecko, mam synka ze stycznia 2013 roku i córeczkę z stycznia 2015r.
Czekam na was mamusie i zapraszam do dyskusji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057459 przez Heathera
Hej
Dzisiaj zrobiłam test bo okres spoznia mi się 3 dni. Wyszła druga kreska :) Mam już dwójkę dzieci. Synka prawie 5 lat i córeczka zaraz skończy roczek. Mieliśmy z mężem trochę poczekać z trzecim i starać się w lato ale tak jakoś wyszło że szybciej. Między najmłodszymi będzie 1,7 różnicy co trochę mnie martwi ale mam nadzieję że sobie poradzimy :) Objawów praktycznie nie mam. Trochę pobolewa mnie brzuch i plecy, mam większy apetyt i problemy z cera ale to jak zawsze przed @. Jedynie co chodzę częściej siku a wczoraj mnie trochę zemdliło. Tak ogólnie to w ogóle nie czuje się ciążowo, inaczej niż w tamtych ciażach.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057460 przez Heathera
Aaa i od półtora tygodnia mam katar, żadnych innych objawów tylko nos zapchany a czytałam że może być taki dziwny objaw ciąży :p



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057461 przez maja001
Witaj Heathera i gratuluje!!!
Fajnie ze sie odezwałaś razem bedzie nam rażniej. Co do objawów ciazy mam podobne do twoich czyli na pocztku jak by jakies lekie przeziebienie, które juz minęło powiekszone piersi i czeste bieganie do wc.Niepokoi mnie tylko taki lekki ucisk z lewej strony podbrzusza, ale moze sobie wkrecam przez to co powiedzial lekarz. Czekam niecierpliwie do czwartku i wszystkiego sie dowiem.
A kiedy zamierzasz odwiedzic gina?I ile msz lat? Ja rocznikiem 36, wiec u mnie to ostatni dzwonek na ciaze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057484 przez Heathera
maja mnie często kłuje z boku ale tak jakby jajnik i z córką pamiętam że też tak było i wszystko było ok więc chyba nie ma co się martwić :)
Lat mam prawie 25, we wrześniu skończę .
A do lekarza myślę, że zapisze się dzisiaj albo jutro więc pewnie za tydzień będę mieć wizytę ja z doświadczenia z poprzednich ciąż wiem że nie ma co tak się śpieszyć z wizytą bo może nie być jeszcze serduszka...więc u Cb bym się nie martwiła szczególnie że beta ładna, na kolejnej wizycie pewnie będzie wszystko ok :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057518 przez maja001
Dzieki za slowa otuchy.A co do bolu jajnika to bolaly cie oba czy tylko jeden?Bo mnie pobolewa tylko z lewej strony i tym sie martwie a nie pamietam takich boli w poprzednich ciazach.
A bedziesz chodzic do gina na NFZ czy prywatnie.?Ja prywatnie choc nie mam do tego gina 100% przekonania to po dluzszym namysle zdecydowalam sie na niego ze wzgledu na to ze jest ordynatorem w pobliskim szpitalu wiec zapewne w razie czego opieke bede miala super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057535 przez tatinka23
Hej dziewczyny. Dołączam do grupy :)
Obecnie jestem w 5 t.c :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057555 przez maja001
Witaj tatinka 23!
Fajnie ze dolaczylas im wiecej nas tym bedzie fajniej :)
Napisz cos o sobie ile masz lat i ktora to ciaza?A napiszcie tez dziewczyny z kad jestescie.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057563 przez Heathera
Ja będę chodzić na NFZ, u nas w mieście nawet nie ma prywatnego:/ dopiero 30 km dalej. Ale też nie czuje potrzeby bo idę do dobrego lekarza który prowadził moje poprzednie ciążę.
Ja jestem z Mazur :)

Maja teraz kluje mnie z jednej strony, prawej a z córką pamiętam ze raz z jednej raz z drugiej

Tatina witaj :)

Zapisałam się do gin, na 22 marca niestety dopiero wolne było



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057566 przez tatinka23
Mam 24 lat, moja pierwsza ciąża. Jestem z Mazowieckiego. Starania od września 2015, wreszcie się udało :-) ja wizytę mam 21 :-) nie mogę się doczekać :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057567 przez maja001
No to ja wizyte bede miala wczesniej bo juz 16 03 ale to z tego wzgledu jak pisalam wyżej gin chce zobaczyc czy zarodek jest tam gdzie powinien.
Tatinka 23 dla Ciebie to nowe przezycie. I super ze w końcu sie udalo :)
Ja troche sie obawiam jak to bedzie przy dwójce jeszcze małych i potrzebujacych ciagle mojej opieki maluchach, ale jestem dobrej mysli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057580 przez Heathera
tatinka super że się wam w końcu udało :)
My mieliśmy to szczęście że za każdym razem w pierwszym cyklu

maja ja to się też boje co to będzie bo między najmłodszymi będzie tak rok i 7 miesięcy...a najgorzej że mieszkamy na 4 piętrze bez windy :O

Kurczę a ja muszę jeszcze tyle czekać na wizytę...i pewnie usg nie będę miała od razu zrobionego tylko powie żebym przyszła za jakiś czas



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057590 przez maja001
heathera to ja Cie pobije ja mieszkam na 6 pietrze, winda jest ale czesto sie psuje jak np dzisiaj, Z córcia schodzilysmy i wchodzilysmy na nogach
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Z maluchami tez ciagle jestem sama bo mój cale dnie pracuje a na rodziców nie mam co liczyc, ale juz sie przyzwyczaiłam wiem ze leko nie bedzie ale damy rade. Bedziemy sie wspierac :)
Tatinka to u Ciebie dosc długi okres oczekiwania na maluszka. A lekarze mówili jaki macie problem ze nie mozesz zajsc w ciaze? Pytam bo mam az 3 kolezanki które tez nie moga zajsc w ciaze od dłuzszego czasu, Jedna z nich w prawdzie ma 5 letniego synka ale w tym 3 poronienia, oststnie kilka tygodi temu. A u mnie wszystkie maluszki jak u Heather w pierwszym cyklu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057591 przez tatinka23
Dziewczyny a co powiecie o przesadach w ciąży ? Chyba za dużo już się naczytałam :P i zaczynam się bać .
Zastanawia mnie jedno , można w ciąży obcinać włosy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057592 przez maja001
tatinka ja w przesady za bardzo nie wierze i zarówno w pierwszej jak i drugiej ciazy nosiłam łańcuszek na szyi choc podobniez nie wolno bo dziecko urodzi sie owinięte pępowiną, U mnie zadne nie bylo owinięte, jedno mialo pepowine za długa drugie za krótka ale owinięte nie były. gdy sie oparzysz to dziecko w tym miejscu twojego oparzenia bedzie mialo ślad po urodzeniu- ja sie oparzyłam żelazkiem synek sladu w tym miejscu żadnego nie ma.Nie powinno sie wczesniej kupowac wyprawki , ja z synem kupowalam od polowy ciazy, syn zdrowy.Tak wiec nie wierze.Mało tego , to juz nie przesad, ale wszyscy mówia zeby w ciazy sie nie stresowac bo dziecko bedzie nie spokojne po porodzie, ja w ciaży z córka mialam bardzo stresujący okres, nawet sie czasem dziwilam ze nie poronilam przez ten stres, a córka spokojniutka do dzis.
Włosy, ja nie tylko obcinałam, ale tez farbowałąm tak w II trymestrze i wszystko z maluchami ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl