BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1057594 przez maja001
Mnie osobiscie bardziej martwi ze mam infekcjie miejsc intymnych , mam posiew jakie mam bakterie a wiadomo ze bakterie moga doprowadzic do poronienia albo zakazenia malucha a gin nie chce ich leczyc, bo boi sie podac mi antybiotyku w I trymestrze.Oczywiscie musze sie nieżle nagimistykowac zeby zniwelowac szczypanie, ale jak wszystko bedzie dobrze w drugim trymestrze poprostu go przycisne o antybiotyk bo nie wyobrazam sobie chodzic z takim dyskonfortem przez 9 miesiecy i narazac dziecko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057596 przez tatinka23
Miałam wykonywane badania hormonalne ale wszystko wychodziło w porządku. Teraz 21 marca miałam mieć monitoring owulacji . Lekarz zlecił badanie nasienia Męża z których wynikało że coś nie tak jest z główką, pozostałe wyniki były bardzo dobre. Zlecił wizytę u Androloga . Androlog zaś stwierdził że główka pod mikroskopem mogła inaczej się ułożyć i dla tego wynik wyszedł poniżej normy. Dał skierowanie na ostateczne badania DNA nasienia z fragmentacją. A tu nagle udało się przed badaniem moim i męża :) Zobaczyliśmy dwie wymarzone wyczekane kreseczki :) Istny cud :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057598 przez tatinka23
Zastanawiam się nad obcięciem włosów ( strasznie szybko mi rosną) czy udać się teraz czy poczekać aż lekarz stwierdzi że wszystko dobrze jest z ciążą .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057599 przez maja001
tatinka to faktycznie CUD :) ciesze sie razem z Toba
Mysle ze nie ma znaczenia kiedy je obetniesz, przeciez obcinanie włosów nie ma zadnego wpływu na ciaze, ale jak sie tak boisz to moze lepiej poczekaj jak gin potwierdzi ze wszystko ok z maluszkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057601 przez tatinka23
Dla pewności poczekam jeszcze kilka dni. Wizyta za tydzień to dam rade :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057610 przez Heathera
Ja w przesądy też nie wierzę...nosiłam w ciążach naszyjniki i wszystko było ok. Wyprawkę też zaczęłam kompletować jakoś pod koniec 2 trymestr. Nie ma co sobie brać do głowy

maja to dziwne z tą infekcją że gin nie chce Ci nic dać...ja z córką co raz miałam infekcję grzybicza i dostawałam globulki i żel pimafucin czy jakoś tak. Taka infekcja jest chyba gorsza niż podanie antybiotyku : o
My mamy na kredyt fajnie nam sie trafiło bo z mdm. Mamy 3 pokoje więc też by się przydało coś większego ale na razie musimy się pomieścić, może za kilka lat uda nam się wybudować domek



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057643 przez maja001
heathera u mnie z infekcjami to grubszy problem.Ciagna sie za mna od urodzenia córki czyli 2 lata. Ja juz chyba wszelkie globułki stosowałam jakie sa na rynku i juz nic mi nie pomaga.Poza tym gdybym miala grzybice to jeszcze bym sie cieszyłą, ale ja mam bakterie( z grzybicy udało mi sie wyleczyc kilka miesiecy temu)Mi na bakterie moze pomóc jedynie antybiotyk doustny i tez nie wiadomo czy pomoze a gin doustnych antybiotyków dawac mi nie chce teraz bo za wczesnie.Choc z drugiej strony nieleczone bakterie moga powodowac poronienie, jestem w czarnej dup... :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057656 przez Heathera
Aaa to chyba że tak. Lipa :/ aleszybko minie do drugiego trymestru i wtedy pewnie coś ci da



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057706 przez maja001
Witajcie dziewczyny. Jak sie dzis czujecie ja ok, nawet bole lwego jajnika ustały z newiadomych przyczyn. Jednynie ta infekacja mi dokucza bo szczypie, ale gównie wieczorem i noca.Kupiłam sobie nawet żurawine i co dziennie zjadam garsc zeby nie przeniesc jej na pecherz.
Widze ze juz macie suwczki ciazowe, ja na razie sie wstrzymuje do jutrzejszej wizyty, bo na razie nie wiadomo gdzie to moje dziecko sie zagniezdziło.Oj boje sie tej wizyty jak nie wiem.
Heathera w drugim trymestrze to go przymusze zeby cos mi przepisał, nie wyobrazam sobie chodzic z ta infekcja przez 9 miesiecy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057728 przez Heathera
Mają będzie dobrze na pewno ! I daj znać po wizycie.
Ja objawów właśnie nie mam, jedynie sikam częściej...żeby nie test z 2 kreska mi który trzmlymam w szufladzie to w ogóle o ciążowo bym się nie czuła. Wiem że może tak być ze ciąża będzie bez mdłości ale jakoś też zaczynam się bać czy wszystko ok a tu tydzień do wizyty...



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057734 przez tatinka23
Hej dziewczyny. U mnie w miarę tylko taki dziwny ból w lewym boku. Trochę się martwię tym czy wszystko wporzadku :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057745 przez maja001
heatheratylko sie cieszyc ze żadnych wiekszych dolegliwosci nie masz. A co do mojej jutrzejszej wizyty na pewno dam znac
tatinka to masz identycznie jak ja, tez miałam taki dziwny ból z lewej strony jak by od jajnik, a ze gin mnie postraszył ta coaza pozamaciczna to ciagle sobie wkręcam ze to na pewno w jajniku ciaza sie rozwija
Własnie podmyłam sie tantum rose, wysmarowałaz zelem ginekologicznym i duzo mniej mnie szczypie, oby juz tak zostało puki nie usne, bo wczoraj w nocy to jakas masakra nie spałam do 1 przez to szczypanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057750 przez tatinka23
Mnie przeważnie pod wieczór boli. Ojj teraz to mnie nastraszylas że coś może być nie tak:-( może to ból po całym dniu..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057751 przez maja001
tatinka przepraszam moim celem nie bylo nastraszenie cie.Słyszałam ze takie bóle to podobniez sa normalne bo jajniki pracuja wytwarzajac hormony potrzebne do utrzymania ciazy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057801 przez maja001

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl