BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MARZEC 2018

6 lata 8 miesiąc temu #1065311 przez mokka
Aniamaj super :) jak fajnie nóżki i rączki widać - takie kuleczki :)
jak żyjecie po wczorajszych upałach? Mnie cały dzień bolał brzuch i myślałam że padnę jak mucha...
ach, dziś zaczynam 12tc. Przynajmniej z usg tak wychodzi bo z dziecko większe niż z OM. Dalej nie mogę uwierzyć :D


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065317 przez miśka23
Mokka czyli już niedługo drugi trymestr :-) ale ten czas leci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065319 przez martyna_89
Hej dziewczyny, super ze u was wszystko dobrze.

Dobrze ze piszecie o tej nospie i o bólach brzucha bo to znaczy że to jest normalne, nie pamiętam żeby we wcześniejszych ciazach mnie brzuch bolał a tu prawie każdego dnia go czuje.

Jak tylko siądę w końcu do komputera to też ustawie ten suwaczek, bo z tel to ciężko :) u mnie dziś 11+2 chociaż dluzy mi się ta ciąża jak na razie :)

Pozdrawiam! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065325 przez aniamaj133
Kobietki ile na dobe przyjmujecie duphaston?
Moja gin mówi od 1-3 w zależności jak się czuje. Do tej pory na początku przyjmowałam 3 x 1szt teraz 2x1.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065333 przez ziaa
Aniu ja 3x1 miałam od pozytywnego testu tylko do pierwszej wizyty, teraz na stałe 2x1. Zobaczymy co teraz lekarz powie jak będę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065337 przez miśka23
Ja brałam 3x1, ale już nie biorę.
Martyna mi tak brzuch dokuczal w pierwszej ciąży. Bolał mnie dzień w dzień. Za to teraz bardzo rzadko. Przynajmniej o jeden objaw mniej ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1065347 przez mokka
aniamaj 2x1szt, ale po ostatniej wizycie w szpitalu kazali zwiększyć gdyby było plamienie, więc czasem biorę 3x1
A jaki miałyście progesteron? u mnie było na początku ciązy coś koło 25, ale gin powiedział że lepiej żeby był wyższy, tym bardziej, że poprzednią ciążę poroniłam.

dziewczyny, a czujecie już jakieś ruchy? pewnie to za wcześnie (początek 12tc), ale od kilku dni czuję o jednej porze dnia takie łaskotanie/bulgotanie na wysokości macicy :) wydaje mi się, że to dziecko, ale rozsądek podpowiada, że chyba za wcześnie jeszcze. W pierwszej ciąży szybko czułam ruchy bo ok 14tc bulgotanie, a koło 17 to już były kopniaki takie 100%. Jestem dość szczupła, a podobno można szybciej ruchy wyczuć jak tego ciałka jest mniej. Może jednak nie wydaje mi się i dziecko daje sygnały? :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065350 przez aniamaj133
Hmmm, nie miałam zamierzonego progesteronu ale od początku przyjmuje dopochwowo (luteina 100mg rano i wieczorem) trochę mnie ona drażni bo tabletka w całości się nie rozpuszcza i cały dzień że mnie wylatuje :(
W poprzedniej ciąży też szybko bo w 14 tygodniu czułam ruchy dziecka więc kto wie jak ciałka nie ma dużo to pewnie szybciej :). Jak wasze zachcianki? Ja bym ciągle jadła coś ale nie wiem co to jest i tak chodzę po domu i szukam, wacham haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065351 przez mokka
aniamaj z zachciankami to też tak mam że szukam ale ie wiem czego :P ostatnio dopadłam się do kukurydzy gotowanej i to chyba była najpyszniejsza kukurydza jaką w życiu jadłam ;D


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065355 przez miśka23
Ja w poprzedniej ciąży czułam koło 16 tyg a też jestem szczupła. Teraz np czuje macicę jak leżę na brzuchu( dziwne uczucie)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065391 przez aniamaj133
Oj dziewczyny siedzę w domu i zła jestem sama na siebie. Tyle bym chciała zrobić a przez poranne podróże autem tak mnie wytrzęsło że mdli mnie do teraz :( na dodatek senność, non stop :( mam nadzieję że to minie i powróci energia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1065392 przez ziaa
Kurcze Aniu też już myślałam, że wszystkie takie ekscesy mam za sobą, ale dziś pierwszy raz się obudziłam z totalnie metalowym posmakiem w ustach o od otwarcia oczu widziałam, że będzie źle :sick: :sick: nie wytrzymałam nawet do umycia zębów, a później też cały dzień mnie muliło :dry:

Mokka prenatalne masz umówione? U Ciebie już 12 tydzień śmiga :D ja mam w przyszłym tygodniu, akurat będzie ostatni dzień 12 tygodnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065394 przez aniamaj133
Kochane ile placicie za prenatalne? Robicie Usg o test papa od razu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065395 przez aniamaj133
Zastanawiam się czemu mój suwaczek nie odlicza dni :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065396 przez aniamaj133
Założyłam go jeszcze raz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl