BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2018

6 lata 8 miesiąc temu #1065090 przez gosiak
Bry ;)

Jako staraczkowa weteranka, po 7 latach starań mam zaszczyt założyć wątek mamuś kwietniowych ;) mój termin porodu (jak to brzmi :woohoo: ) 3-4 kwietnia ;)
Serdecznie zapraszam ;)

Kwietniówki przybywajcie :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065096 przez Skalarek
Hej! :)

Ja tu tak przycupne tylko narazie bo wprawdzie wg om termin na 1 kwietnia, ale przez kp cykle nieregularne wiec zobaczymy co i jak dopiero po wizycie i USG, a te w czwartek ;) już panikuje :whistle:

Gosiaku oficjalnie po raz kolejny gratuluję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065107 przez gosiak
Skalarek ja Ci dam przycupne na razie :P choc kurde no ciekawe jak to u Ciebie będzie z terminem :) ale mam nadzieję, że jednak tu na kwietniowkach zostaniesz ;) dziękuję i też oficjalnie gratuluję :kiss:
Jak się w ogóle czujesz? Pawiki się powtarzały? U mnie jakieś delikatne chwilami mdlosci, senność...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065119 przez Skalarek
Senność to moje drugie imię :P ale Olek dba o to żebym nie zalegała w łóżku :laugh:
No zobaczymy w sumie fajnie by było bo i ja i Olek tez kwietniowi jesteśmy B) a druga sprawa ze w takim zacnym gronie to już w ogóle miło by było :woohoo:
:sick: się nie powtorzyly, ale jak jestem głodna to mnie mdli...
A Ty jak się czujesz? I kiedy masz kolejna wizytę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065121 przez gosiak
Ja całkiem nieźle, tez jak jestem głodna to delikatnie mdli no ale :sick: jeszcze nie było hmm...aktualnie odpoczywam na Helu i zalegam jeszcze w lozeczku ;) wizyte mam 18-tego ;) nawet zleci bo do poniedziałku poza domem i piątek wizyta ;) w ogole ciesze sie ze na wiosnę wypada termin lepszej pory roku chyba nie mozna sobie wymarzyć ;) tylko kurde gdzie te kwietniówki hihi

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065127 przez Skalarek
Tez mi się wydaje ze wiosna jest idealna ;) no mam nadzieję ze nie będziemy tu długo same :)
A wypoczynku zazdraszczam ;) my splukalismy się na remont wiec póki co dłuższe wyjazdy odpadają :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065185 przez Gosia 2712
No to i ja oficjalnie na kwietniowkach wam GRATULUJE!!!! :kiss: :kiss: :kiss:
zycze wszystkim spokojnej i nudnej ciazy :kiss: :kiss:
oczywiscie bede was podczytywac caly czas zeby byc na biezaco B) :whistle:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: gosiak, Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065249 przez Skalarek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1065259 przez gosiak
Cudownie skalarek :kiss: cieszę się, że wszystko dobrze, gratuluję jeszcze raz, i nudnych już nie 9 miesięcy życzę :) to u Ciebie według USG ten sam termin co u mnie :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065262 przez Skalarek
O widzisz, faktycznie :woohoo: to chyba znak ze powinnam zostać na kwietniowkach :laugh: :laugh:
A Ty jak się czujesz? Pogoda na urlopie dopisuje to nic tylko korzystać ze słońca ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065267 przez gosiak
No znak ja Ci to mówie :P
Czuje sie calkiem dobrze, nie mam co narzekać, pawi jak nie było tak nie ma, jakieś tam drobne mdłości się zdarzają...jedynie co to mnie wczoraj zmuliło jak plynelismy z helu na gdansk, troszkę kołysało :) aaaa sikanie no niestety wycieczki w nocy przynajmniej 2x :/
A pogoda na prawdę super, od niedzieli nie padało i co dzien pięknie słonecznie jedynie dziś coś się chmurzy, ale tu jak w gorach pogoda z godziny na godzinę potrafi się zmienić ;) opalac niestety się nie mogę, na plaze chodzimy pozniejszym popoludniem posiedzieć zrelaksować się, albo siedzimy w knajpce na lezaczku w cieniu, ogolnie odpoczynek i o to nam chodziło ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065426 przez gosiak
A co tu taka cisza, Hallo kwietnikówki??

Skalarek co u Ciebie? Jak się czujesz ?
U mnie bez zmian, spanie tylko nadal mnie męczy i siku, pawików puki co nie ma i chyba się cieszę ;)
Miewasz bóle brzucha? Ja chwilami mam tak jak na okres, a dziś jeszcze mi do nogi promieniowało ale przeszło po kilku minutach...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1065428 przez Skalarek
Hej hej!

U mnie do bywało lepiej :dry: mdłości się nasiliły i czuje je praktycznie przez cały dzień, musiałabym chyba non stop coś jeść bo tylko wtedy mijaja :blink:
Liczylam na to ze mdłości mnie oszczędza jak w poprzedniej ciąży ale chyba się przeliczylam. Może w takiej sytuacji chociaż szyjka będzie tym razem wyrozumiala i nie będzie się skracać ;)
Brzuch mnie popoloewa czasem,ale nie jest to bardzo dokuczliwe.
A Ty jak tam? Wróciłaś już z wczasow? Wypoczeta? Lada chwila kolejna wizyta :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065431 przez gosiak
O kurcze, to jednak mdłości dopadły...trzymam kciuki by szybko odpuściły ;)
Tak wczoraj wrocilismy, ale przez moją senność ciągle jestem zmeczona...jeszcze od wczoraj wieczora pranie w koło także ten ;) a wizytka faktycznie już niedługo bo w piątek, a jeszcze muszę zrobić morfologię i glukozę na czczo mi kazał. No także byle do piątku ;) dygam się troszkę :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065432 przez Skalarek
Ja tez mam listę badan do zrobienia max do poniedziałku i mam dzwonić do gina z wynikami, bo jeśli wszystko będzie ok to planowa wizyta dopiero 7.09 . I właśnie ta glukoza na czczo mnie przeraza bo jak nie zjem rano to chyba się :sick: przy tym pobraniu :dry: chociaż i tak ze wszystkich badan najbardziej mnie przeraza test obciążenia glukoza, na sama myśl mi słabo :pinch: :whistle:
Także trzymam kciuki za Twoje badania i wizytę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl