BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2018

6 lata 4 miesiąc temu #1066241 przez Anitulka
Witaj Akcia, bylas juz na wizycie?

Ja po USG, serduszko pika wiec juz jestem spokojniejsza. Od poniedzialku ide na L4 :)

A jak tam u Was dziewczyny ciążowe dolegliwosci? Ja mam mdlosci przez calutka dobe :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066242 przez Renatka12551
U mnie mdłości i wymioty :/ w pierwszej ciąży nie miałam mdłości a teraz mnie męczy bardzo . Moze jakaś mama ma sprawdzony sposób na mdłości ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066243 przez Akcia
Ja mam najgorsze mdłości rano i wieczorem. Pomaga mi leżenie.

U mnie serduszko też pika. Crl 8mm 7 tydz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066244 przez Anitulka
Ja niestety na mdlosci sposobu jeszcze nie znalazlam :/

Dziewczyny zachęcam do założenia suwaczkow ;) zawsze to szybciej mozna sie zorientowac :)

Renatka, napisz coś więcej o sobie :) ktore to dzieciatko, na kiedy masz termin...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066247 przez Renatka12551
Jest to moja druga ciąża ;) mam jeszcze synka 5 letniego .
Terminu jeszcze nie mam konkretnie ustalonego ponieważ miałam okres nieregularny i jak bylam u lekarza potwierdzić ciążę to bylam w 5 tyg tak wynikało z usg ale lekarz kazal mi przyjsc za tydzień ponieważ miał obawy ze ciąża rozwija sie nie prawidłowo ale okazalo sie na drugie wizycie ze dzidziuś rośnie i jest wszystko ok ;) i z usg wynika ze to jest ok 6 tydzień bo widać wiązania serduszka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066248 przez Akcia
Renatka też mam synka 5 lotniego.
Dziewczyny na razie nic nie ustawiam. Rok temu miałam poronienie i wolę nie zapeszać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066250 przez Renatka12551
Mi tez było ciężko utrzymać ciążę z synem , mam nadzieję ze teraz może obejdzie sie bez kompilacji i tych pobytów w szpitalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066255 przez Adamiko
Witam. Mój termin to 14 lipiec. To moja trzecia ciąża niespodzianka nieplanowana pierwszy szok już minął. Pozdrawiam wszystkie ciężarówki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066267 przez Lipcówka24
Hej dziewczyny! To moja druga ciąża. Nie wiem jeszcze kiedy dokładny termin. Za tydzień mam pierwszą wizytę. Mam nadzieję, że będzie dobrze. W sierpniu poronilam w 7 tygodniu. Trzymajcie kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066280 przez marba
Witam, jestem Marzena mam dwoje synów teraz 3 ciąża i jakieś dziwne obawy... pierwsza wizyta była 15/11 podobno 7 tydz 3 dz jednak z OM powinno być 9tydz 3 dz i już pierwsze dylematy dlaczego tak a nie inaczej... Ale najlepsze dzisiuś jest i ma się dobrze, serduszko bije to najważniejsze następna wizyta 29/11

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066283 przez wikilo
Cześć Mamusie :)

Ja mam termin na 07.07.2018 :)

Nie umiałam znaleźć odpowiedniego wątku, więc piszę tu :

Mam pytanie. Pani ginekolog powiedziała, że to 8 tc i że widać zalążek serduszka. Czy w 8 tc nie powinno być już wykształcone całkowicie ? Chyba, że od poczęcia nie 6 tc, a 5 ?

Ah no i dziś zauważyłam lekkie plamienie, koloru jakby rozcieńczonej kawy. Progesteron biorę od dziś, od tygodnia kwas foliowy. Muszę się niepokoić ? Następna wizyta 06.12.2017

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066284 przez anisia27
Hej dwa tygodnie temu zaczęłam plamic i pojechałam do lekarza. Dostałam duphaston 3 razy dziennie (zażywam do dziś). Przestałam plamic na następny dzień.
Dużo leżeć, nie dźwigać.
Dla świętego spokoju lepiej przejechać się na sor albo do lekarza i sprawdzić czy wszystko jest w porządku.
Trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066285 przez wikilo
A mi właśnie jak klikam na suwaczek, to odsyła mnie na górę strony. Jak go prawidłowo założyć ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066293 przez agniesia1152
Witajcie ja na razie suwaczka zakładać nie będę bo nie byłam jeszcze u lekarza :) wizytę mam jednak 28,11 bo teściowa odstąpiła mi miejsce :) czekam na nią z niecierpliwością bo już chciałabym mieć potwierdzenie ciągle się boję że jednak nie jestem w ciąży chociaż objawów mam aż za dużo.... mdłości od rana do nocy wymioty również, metaliczny posmak w ustach ( też tak macie ?? ) ogólnie to tragedia czuję się normalnie chora a mówią że ciąża to nie choroba. Dzisiaj to jest mój najgorszy dzień rano ledwo wstałam z łóżka bo było mi tak słabo że myślałam ze zemdleję... a tu jeszcze trzeba się dzieckiem zająć na szczęście teściowa wzięła na trochę małego. A wy jak się czujecie ???
wikilo ja na twoim miejscu zadzwoniłabym do mojego lekarza albo pojechała na sor żeby sprawdzić czy wszystko jest ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066294 przez wikilo
Biorę duphaston i dziś było wszystko w porządku już...

A Twoje objawy włąśne na ciąże wskazują :D
Ja ostatnio czuje się o wiele lepiej niż w zeszłym tygodniu i aż czasami myślę, że coś jest nie tak, że czuję się tak dobrze ;D

A to, że mówią, że ciąża to nie choroba to nie dosłowne powiedzenie, ale wymówka po to, by ciężarna nie mogła odpoczywać.

Widzę, że masz już syna, więc za dużo mądrości Ci nie będę pisać, ale sama pewnie wiesz, że kobiece organizmy różnie reagują na "obce" ciało w ciąży :)

Daj znać jak się dowiesz :)

Dziewczyny, badałyście poziom witamin?
bierzecie kwas DHA?

Ja biorę foliowy, ale podobno Feminion natan I jest bardzo dobry i ma kompleks witamin.
Położna online powiedziała mi, zę dopiero jak lekarz zleci bdaania to mogę witaminy sprawdzić, ona mi nie wystawi takiego skierowania. Chociaż to dziwne, bo wszelkie inne skierowania tak dostaję, na poważniejsze badania, a to by było tylko prewencyjne, no ale... Dlatego się zastanawiam czy nie zmienić na ten femibion, zamiast zwykłego foliowego..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl