BezpiecznaCiaza112023

SIERPIEŃ 2018

6 lata 4 miesiąc temu #1066326 przez chomiczka
HALO KTO JEST ZE MNĄ? :) Wczoraj się dowiedziałam, że jestem w ciąży, termin z OM na 8 sierpnia :) Mam już synka prawie 5 letniego, byłam Lutówką 2013 :) Cieszę się bardzo na drugiego brzdąca, termin do lekarza dopiero na 19 grudnia. Chwalcie się dwoma kreseczkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066333 przez irish1980
Hej :) U mnie z OM wychodzi 2 sierpnia, dowiedzieliśmy się w piątek :) Wizytę u lekarza mam 14 grudnia. U mnie o tyle skomplikowana sytuacja, że 23.08 miałam konizację szyjki macicy z powodu raka i jest zdecydowanie za wcześnie na ciążę, powinno minąć minimum 3-6 miesięcy... Cieszymy się strasznie ale jest też duża obawa, co będzie. Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066346 przez chomiczka
GRATULACJE!! Rzeczywiście trudna sytuacja, ale trzeba być dobrej myśli! Też dziś dopadły mnie zmartwienia, bo synek ma Bostonkę od tygodnia i doszło do mnie że przecież mogłam się zarazić. W internecie wyczytałam że to bardzo groźna choroba w pierwszych tygodniach ciązy, może prowadzić do wad u płodu albo nawet poronienia. Póki co nie mam żadnych objawów, ale ten wirus jest bardzo zaraźliwy. Także trudne początki, czekam n niecierpliwością na wizytę u gina. Dużo zdrówka życzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066428 przez sleepinthegardn
Witajcie,
ja zrobiłam pierwszy test 26.11.(w dniu spodziewanej @) i od tego dnia chodzę ciągle w skowronkach :) Dla pewności zrobiłam kolejny 3 dni później i wyszedł również pozytywny. To jest moja pierwsza ciąźa, ale bardzo upragniona.
Termin u lekarza mam dopiero 21.12 i oczywiście odliczam dni, bo już nie mogę się doczekać wizyty. Według OM termin porodu wypada 5. sierpnia.
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066433 przez irish1980
Hej, witaj i gratulacje :)
@chomiczka a jak u Ciebie z tą bostonką?
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066446 przez Jagodawu
Ja również mam termin na początek sierpnia. 14.12 lekarz. Cieszę się razem z Wami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066447 przez irish1980
O mamy lekarza tego samego dnia :D Ja na 18:20 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066527 przez irish1980
Hop hop, co tu tak cicho? Co u was, jak wizyty u lekarza, jak święta? Wszystkiego dobrego w nowym roku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu - 6 lata 3 miesiąc temu #1066580 przez Lens
Witajcie,
dołączam do Was na forum jako sierpniowa mamuśka, to moja pierwsza ciąża, dlatego wszystko jest dla mnie nowe...w sumie do tej pory trudno mi uwierzyć, że będę mamą. Termin porodu na 02.08.2018r. Jutro idę na usg...które należy wykonać pomiędzy 11 tygodniem, a 13 tygodniem i 6 dniem ciąży, jestem dobrej myśli, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Ja też jestem ciekawa jak "bostonka"... ? Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl