BezpiecznaCiaza112023

zabawki dla dzieci

12 lata 5 miesiąc temu #224180 przez dominika
witam wszystkie mamy:)

mam takie pytanko jakie zabawki wybrac do dziecka 2 miesiecznego? bede wbierac sie w odwiedziny do kolezaki dziecka no i nie wiem kompletnie co takiemu malemu szkrabowi kupic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225166 przez radosna
tak małe dziecko jeszcze się w sumie niczym nie bawi...
No i prezent zależy od zasobności portfela.
Jeśli coś taniego, to polecam miękkie, edukacyjne książeczki (nawet w rossmannie można kupić fajne), a jak masz więcej pieniędzy to może karuzelkę? Albo coś interaktywnego, co posłuży maluszkowi na przyszłość.

Zresztą najprościej zapytać czego brakuje. Dla takiego malca mamy często chcą po prostu pieluchy i tyle, bo masa tego idzie, a każda dodatkowa paczka się przyda :)

Więc najlepiej zadzwoń i zapytaj - unikniesz nietrafionego prezentu :)

Dzieci to moje największe szczęście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225279 przez ecia
Też uważam, że najlepiej pytać. Czasem przydadzą sie jakieś bodziaki, pieluchy, chusteczki, na zabawki troszkę za wcześnie.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225297 przez Mama Malwinki
moja córunia ma 2 miesiące i jak narazie to ciekawi ja tylko karuzelka patrzy na nią i za misiami , które się poruszają jak ja włączam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225487 przez Katunia
Dla takiego maluszka trudno dobrac jako tako zabawke bo sie jeszcze nie umie bawic, ale uwielbia obserwowac swiat. Ja moge osobiscie polecic ksiazeczke z tiny love-jest rozkladana,mozna ja przymocowac do lozeczka,postawic obok dziecka. Jest dostosowana do takiego maluszka i dla calkiem malutkich dzieci ma czarno biale obrazki a pozniej na drugiej stronie kolorowe. Sama taka dostalam i do tej pory moj maluch sie nia bawi a ma juz rok! allegro.pl/interaktywna-ksiazeczka-dwust...-mj-i1874928279.html
a jesli nie zabawka to mnie zawsze cieszyly wszelkiego rodzaju kosmetyki-tylko tu trzeba uwazac na uczulenia.
jesli masz troche wiecej kasy to kup emulsje do kapania oilatim-to nie uczula! pieknie pachnie i na prawde dobrze sluzy skorze niemowlaka. ja dostalam kilka na prezent a samej bylo mi ciezko isc i wydac 60zl na ten kosmetyk.

http://s2.pierwszezabki.pl/042/0421939a0.png?9693

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231129 przez kotek23
Zgadzam się z opiniami powyższymi. Najlepiej zapytaj się koleżanki co akurat potrzebuje. Bo czasami człowiek kupi prezent z dobrego serca np. karuzelę nad łóżeczko a potem okazuje się że ma już dwie. Osobiście polecałabym miękkie książeczki czy do oglądania czy do kąpieli, ręcznik kąpielowy, czy zestaw kosmetyków jakich dziecko używa koleżanki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #442351 przez edudzieciom.pl
Witam,
Zapraszam wszystkich do odwiedzin sklepu internetowego z edukacyjnymi zabawkami dla dzieci www.edudzieciom.pl , z pewnością każdy znajdzie coś dla swojej pociechy.
Niezwykle ważne jest, aby dziecko już od samego początku bawiło się zabawkami edukacyjnymi, które wpłyną na jego prawidłowy rozwój.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #709957 przez Mela_T
A ja dla troszkę starszych dzieci polecam zabawki Sylvanian Families mamamartas.pl
Zachwyciły mnie i moje dzieci niedawno.Piękne,inspirujące, łagodne, starannie wykonane. Nie nawiązują do przemocy, agresji - co akurat dla mnie ma duże znaczenie. Polecam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723547 przez ania88d
Jak, już tak polecacie to może lepiej jakieś ubranka? ubranka ? Ja kupowałm u nich do mojej siostrzenicy na prezent ubranka i była bardzo zadowolona ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #747935 przez Darka
A to mają być zabawki edukacyjne czy może bardziej interaktywne? A może coś związanego z układaniem czyli szeroko pojęte modelarstwo i tego typu zabawa? Określ się to będzie łatwiej pomóc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #766851 przez amiszak
Moim zdaniem dobrą zabawką dla dzieci w wieku że się tak wyrażę jednocyfrowym (0-9) są klocki - oczywiście dla najmłodszych powinny to być duże klocki, tak żeby ich czasem nie zjadło lub połknęło. Dlatego moim zdaniem dla kilkulatków dobre będą klocki Duplo i Playmobil które są ładne, trwałe, dość duże i bezpieczne dla dzieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #833307 przez KarolineCZ
Dla takiego małego szkraba najlepsza będzie jakaś przytulanka lub grzechotka. Najlepiej bardzo kolorowa, wtedy będzie wiadomo że zainteresuje malca. A jak nie to tutaj jest sporo innych propozycji dla takiego malucha
co byś nie kupiła na pewno dziecko z tego korzysta. taki maluch interesuje się praktycznie wszystkim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #870175 przez olivka85
Ja mojemu maleństwu kupiłam taką książeczkę w kształcie biedronki www.adaboo.pl/biedronka-liz-ksiazeczka-z-zawieszka.html Ma zawieszkę, więc zabieramy ją też na spacerki. Przed rozłożeniem wygląda jak zabawka, a to książeczka. Intensywne kolory przyciąga wzrok mojej małej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876031 przez jolkabez
Najepiej kupić jakieś zabawki stymulujące rozwój, takie maluchy lubią, jak coś szeleści, albo ma metki, mój wojtuś metki uwielbiał, bardzo długo bawił się kostką sensoryczną,

a większy wybór takich zabawek możesz znaleźć tutaj: http://www.osesek24.pl/pol_m_Zabawki-dla-dzieci-i-niemowlat_zabawki-z-metkami-170.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876040 przez natalia_cabaj
Taka kostka sensoryczna to naprawdę bardzo fajna zabawka. Nie dość, że rozwija dziecko intelektualnie to jeszcze do tego wspaniale zajmuje czas.

Pościel dziecięca to jeden z ważniejszych elementów wyprawki dla niemowlaka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl