BezpiecznaCiaza112023

Rozstępy

13 lata 2 miesiąc temu #57400 przez MlodaMama
Witam Panie:)

W ktory miesiącu sie pojawiły u pań rozstępy? u mnie juz w 4 na piersiach ogromne ze szok potem na posladkach i na oponce. na brzuchu narazie nie mam . stosuje kremy ale to nic nie daje niestety. Jak mozna sobie z tym poradzic?

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #57788 przez wola82
U mnie rozstepy pojawily sie dopiero na poczatku 9 miesiaca na biodrach, a 1,5 tygodnia przed porodem na brzuchu i do tego doszla alergia ciazowa bylam cala w plamy zwlaszcza tam gdzie byly rozstepy i do tego krostki, a swedzialo niesamowicie :ohmy:
Natomiast na piersiach pojawily sie dopiero po porodzie jak sie zaczal nawal pokarmu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #57790 przez MlodaMama
Ja wczoraj zauważyłąm pierwsze rozstępy na brzuszku tak mi brzuchal ten rosnie:) i właśnie jakieś krostki na górnej części brzucha i nie wiem właśnie od czego to może być:(

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #57805 przez Emme
u mnie chyba pod koniec 7, albo na początku 8 pojawiły się pierwsze, a "boom" był pod koniec 8 i w 9. Ale mam tak dziwnie, bo pod brzuchem (tzn jak byłam w ciąży to wychodziło pod brzuchem) i z prawej strony, tam gdzie Tolka była :D, na piersiach pojawiły się po porodzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #57806 przez wola82
Ja na poczatku myslalam ze mam alergie na krem lub oliwke bo sie smarowalam az ktorys madry lekarz skierowal mnie do dermatologa no i wyszlo ja szczuplutka bylam przed ciaza 48kg a w 9 miesiacu 74kg, skora napieta dziecko 4,235 wazylo, takze to byl powod alergi to sie fachowo nazywa albo pupp, albo pepp ale nie jestem pewna nie pamietam dokladnie.
Ale mysle ze u Ciebie to chyba jeszcze za wczesnie na to, ale zapytaj lekarza,przy wizycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #57809 przez wola82
Sprawdzilam i nazywa to sie PUPPP
Czy ktoras z was tez miala cos takiego?.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #57830 przez natmur11
juz jest watek o rostepach www.zapytajpolozna.pl/forum/po-porodzie-...am/522-rozstepy.html poczytajcie tu sie poro dziewczyn wypowiedzialo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68874 przez Martynka__89
W ostatnich tygodniach ciąży dostałam rozstępów, a po porodzie to już masakra. Całą ciążę dbałam smarowałam oliwką i tak dostałam.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #72448 przez paulina*amelia
u mnie rozstepy pojawiły sie dopiero po porodzie ...
na biodrach ,ktore nie sa dosc bardzo widoczne ,ale tez na piersiach ,a tam juz zdecydowanie bardziej widac ...sa o wiele wieksze ...
Ja nie używałam zadnych kremów tylko oliwki dla dzieci .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206397 przez alicjaa
witam, u mnie na szczescie rozstepy wcale sie nie pojawily - byc moze jest to zasluga "dobrej rady kolezanki" ktora polecila mi podczas calej ciazy stosowac oliwke. ja upodobalam sobie J7J wg mnie naprawde sa rewelacyjne, nawilzaja, natluszczaja jak zadne balsam , skora jest gladziutka, brzuszek rosnie a rozstepy sie nie pojawiaja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502786 przez donaa
U mnie się zaczęły pojawiać w 5 miesiącu pomimo uporczywego smarowania:(

bilety autokarowe online sprawdź ofertę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682680 przez iska78
Niestety na rozstępy nic nie da krem czy inne cuda, najskuteczniejszy jest laser frakcyjny, lecz bardzo drogi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #696439 przez Alika
W dużej mierze za powstanie rozstępów odpowiadają skłonności genetyczne więc jak mama ma to duża szansa że my też będziemy mieć pomimo smarowania kremami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #698381 przez patka1603
ja mimo że przed ciążą miałam rozstępy w niektórych miejscach to jak narazie nie doszedł mi ani jeden a zacznę wkrótce 9 miesiąc. Na brzuszek stosuję elancyl a na resztę ciała emulsje z Rossmanna z srii babay dreeam fur mamma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #703314 przez ditka0106
Smarowalam sie przed ciaza do 4 miesiaca ciazy kremem specjalnym przeciw roztepom nic to nie pomoglo, pani ginekolog mowila ze nie mam uzywac szkoda pieniedzy bo niektorzy niestety maja do tego wieksza sklonnosc, ale olivkowalam miejsca na co dzien , co miesiac coraz bardziej rozwalona, jestem w 8 miesiacu zaraz, roztepy grube krwiste od lydek do bioder i pol brzucha . Ale cuz taka natura trzeba pokochac swoje cialo jakim i stalo :-) :-) za silnego maluszka warto :-). I najwazniejsze ze dla swojego mezszczyzny jestes dalej atrakcyjna.pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl