BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

14 lata 1 miesiąc temu #5381 przez Mirella
U mnie w rodzinie to wszyscy bez wyjątku myśleli, że ja dziecka nie chcę, więc nikt nawet głupio nie pytał kiedy. Jakoś się pogodzili z faktem, że taka dziwna jestem i tyle, to znaczy tak myśleli, a z głupimi tekstami że powinnam to mi nikt nie wyskoczył, bo wiadomo, że ja to z tych co jak się odszczekną to w piętach na długo zostanie :) A co tam, trzeba się bronić przed podłością i pozorną życzliwością, tak uważam.
Ślub wzięliśmy bardzo cichy, wszyscy myśleli że w ciąży jestem, i bardzo się dziwili że nie, to po co w takim razie ten ślub? Bo my 10 lat już byliśmy razem.
A jak zaszłam w ciążę to na początku nikt nie chciał wierzyć :)

O tym że się staramy i nie wychodzi to wiedziała tylko ta dziewczyna z którą toasty za rozmnażanie piłam i nikt więcej, bo nie chciałam żadnego współczucia, to wcale nie pomaga. Ludziom się wydaje że jak kobieta nie może mieć dzieci, to najlepiej to właśnie skwitować jakimś głupim nie ty pierwsza nie ostatnia, albo jeszcze gorzej, usiąść i się użalać. Jakbym miała słuchać jaka to ja biedna, bo długo się nie mogłam zdecydować a teraz mi nie wychodzi, bo głupia byłam, bo to bo tamto, to by mnie szlag jasny na miejscu trafił. A jakby mi ktoś powiedział, że złą żoną jestem bo dziecka mężowi nie chcę dać, to bym mu chyba język wyrwała, jak słowo daję. Głupotę należy tępić.

A tak swoją drogą, dziewczyny, zauważyłyście, że jak jest taka sytuacja że małżeństwo nie ma dzieci to odpowiedzialność automatycznie na kobietę spada? Nikt nie wnika jak jest naprawdę, baba winna i już. Nikomu nie przyjdzie do głowy ze to facet może ślepakami strzelać.
Nie mówię tu o Waszych sytuacjach, ale tak ogólnie.

Eash, masz rację, szkoda słów na komentarz, szkoda w ogóle czasu na myślenie o takiej osobie, niektórzy cierpią na ciasnotę umysłową i nic na to nie poradzimy, to wada wrodzona. O tyle denerwująca, ze ułomnym się nasze współczucie należy, ale jak współczuć komuś kto nas do szału doprowadza?

Dziewczynki, noski do góry, popatrzcie jak słoneczko ładnie świeci :) U mnie dziś było +14 w słońcu, wiosna idzie, będzie lepiej :)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #5398 przez kivi
Hej dziewczyny!!!

Chyba dostanę miesiączkę...czuję że się zbliża, dziś 26 dc, myślicie, że test, który planuję zrobić rano jest wogóle potrzebny? i czy wyjdzie? chcę zrobić jutro gdyż wybieram się na imprezkę i chcę wiedzieć że NAPEWNO nie mogę zakrapiać :-)

Dodatkowo w niedzielę wybieram się na narty, wolałabym także nie szaleć na stoku gdyby okazało się że na teście dwie kreski :-)

Odpiszcie, robić nie robić? miesiączkę mam od 2 cykli w 33dc
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #5405 przez _aga86_
Moze lepiej zrob tescik tak dla pewnosci, bo nie wiem, czy wiecie, ale miesiaczke mozna miec przez pierwsze 3 miesiace ciazy- z tym, ze jest ona mniej obfita.

Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #5410 przez Mirella
Koniecznie zrób test dla pewności, tu nie ma miejsca na gdybanie i wydawanie się :) Ja w poniedziałek zrobiłam test, a jeszcze w niedzielę wydawało mi się że lada moment zacznie ze mnie lecieć :)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #5411 przez kivi
i rozumiem Mirella, że ten test był pozytywny? :-) robię rano chyba...
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #5412 przez kivi
myślisz że test powinien już wskazywać ciążę? jeśli ona jest...
bo jeśli test wyjdzie negatywny...a ja będę w ciąży...i tak bywa :-)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #5413 przez Mirella
no właśnie był pozytywny :) ale ja go robiłam w terminie miesiączki. Ale podobno testy strumieniowe już dwudniową ciążę potrafią pokazać.
Rzeczywiście bywa i tak że nie pokazują... Ale jak na tej imprezce będzie Cię odrzucało od alkoholu na wszelki wypadek nie pij, to też jeden z objawów ciąży, że nagle alkohol przestaje wchodzić.
Zawsze jest sens zrobić test, a może wyjdzie? :)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #5414 przez poli
Możesz zrobic w laboratorium badanie beta HCG z krwi koszt ok 35 zł ale na tym etapie wynik będzie już wiarygodny jeśli jesteś po owulacji :)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #5415 przez kivi
podoba mi się Twój sposób rozumowania..zupełnie jakbyś siedziała w mojej głowie, uwielbiam robić test za testem...i czekać... :-) rano zrobię, ale Wam napiszę popołudniu...a może nawet w sobotę ( bo imprezka)...Trzymajcie kciukaski
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #5416 przez Mirella
no nie bądź taka, od razu napisz!!!
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #5417 przez kivi
Mieszkam w Norwegii...zapewne w Polsce już bym była po takowym teście :-)
Jajeczkowanie raczej było :-) rozmawiałyśmy na skype... :-) pamiętasz?
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #5418 przez kivi
wcześnie rano wstaję i zazwyczaj biegiem lecę do pracy...nawet nie odpalam kompa :-(
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #5420 przez Mirella
To wyjątkowo nie wyłączaj na noc :)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #5422 przez kivi
dobre :-) postaram się rano napisać, jak nie to wejdę po pracy i napiszę a jak nie...wybaczcie...siła wyższa, napisze w końcu :-)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #5425 przez poli
Na GG :) Pamiętam :)
Ale owulację w 100% może stwierdzic tylko monitoring :) My możemy przypuszczac, że była :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl