BezpiecznaCiaza112023

malo plemnikow i ciagle starania o maluszka

9 lata 5 miesiąc temu #936185 przez polska21
witam wraz z mężem staramy się od dawna o maluszka niestety niedawno odkrylismy ze mąż ma bardzo mało plemników przy normie 40ml on ma 1.8 :( szukamy teraz dobrego lekarza.. czy ktos z was mial taka sytuacje?jestem zalamana: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #936363 przez ferritka
Witaj,
U nas to samo, mój Kręgiel miał wyniki krytyczne. Poszukam jego wyników i Ci napisze jak było, ale bardzo podobnie jak u Was.
Podawaj Twojemu suplementy typu salfazin, moca , wit c , l-karnityne ... Doczytać co podawałam mojemu i Ci dokładnie napisze.
Skąd jesteś? Jeśli woj. Śląskie to dam Ci namiar na mojego dr i świetnego urologa.

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #936842 przez polska21
dzięki bardzo za odp:)jestem z woj dolnoslaskiego,u was wszystko sie unormowalo po tych tabletkach?udalo sie zajsc w ciąże?mój mąż byl ostatnio u urologa ale on stwierdzil ze pod wzgledem urologicznym jest wszystko ok kazal isc do androloga i teraz szukamy kogos dobrego...bede wdzieczna za kazda podpowiedz,pozdrawiam cieplo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #936997 przez polska21
a moze ktos sie zna i mi zinterpretuje wyniki nasienia meza?bardzo prosze o pomoc
objetosc ejakulatu,,,,3.6

plemniki o ruchu:
żwawym 60%
zwawym po 2h 50%
w miejscu 5%
w miejscu po 2 h 5%
brak ruchy 35%
brak ruchy po 2h 45%

ilosc plemnikow w 1ml nasienia 0.50mln a norma >20mln
calkowita ilosc plemnikow 18.mln a norma>40mln

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #937012 przez ferritka
Dobra, mam wyniki mojego Kregla przed sobą...
Na pierwszy rzut oka to Twój ma całkiem fajne wyniki, bez kitu...
Patrz ile ma w ruchu a czyli tym najważniejszym! Twój ma aż 60% !!!! Ty jakby mój miał tyle to bym w ogóle się nie martwiła... :woohoo: mój miał 0%a po tej suplementacji po miesiącu mieliśmy 1%
A w tym wszystkim prawie każdy żołnierz nieprawidłowa miał budowę...a u was jak jest?

Czy konsultowalas wyniki twojego z twoim ginem? Bo wiesz, ja expertem nie jestem ale nawet przy małej ilości plemników w nasieniu ale przy takich ładnych parametrach to powinno pyknac bez zbędnych ceregieli :whistle:

Weź poczytaj co podawać na powiększenie armii, niech twój prowadzi zdrowsze i bardziej aktywne życie, a zobaczysz ze wyniki bedą lepsze.

Takie mamy czasy ze armie to nie osiągają 100% :woohoo:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #937016 przez polska21
dzieki za pomoc myslalam ze moj ma beznadziejne wyniki,bylismy u urologa on zrobil usg jader itd i kazal sie udac do androloga lub endokrynologa i narazie szukamy kogos,lece do apteki i kupie zestaw witamin i bede dzialac:)a wam udalo sie miec dzidziusia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #937018 przez ferritka
Kochana, my z tymi naszymi wynikami to kwalifikujemy się tylko do in vitro...tylko plus taki, ze pierwsza diagnoza, ze kompletnie niepłodnym i dawca nasienia wchodzi w grę...wynikiem jest to ,ze jestem w 38 tygodniu ciąży, czekam na rozwiazanie i co najważniejsze..nie z dawcy tylko z żołnierza mojego dziecię będzie B)

Wasze wyniki są naprawdę dobre, tylko troszkę podreperujesz twojemu ilośc, dobra dieta, ruch i suplementacja a jestem pewna ze szybko wam się uda :woohoo:

3mam kciuki B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #937020 przez polska21
dzieki bardzo za slowa otuchy):mam nadzieje ze i ja juz niedlugo bede mogla sie cieszyc tym stanem Życze powodzenia :kiss:
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #937982 przez polska21
jesli ktos ma podobne problemy piszcie prosze kazda rada sie przyda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #945506 przez polska21
prosze o interpretacje wynikow


objetosc ejakulatu,,,,3.6

plemniki o ruchu:
żwawym 60%
zwawym po 2h 50%
w miejscu 5%
w miejscu po 2 h 5%
brak ruchy 35%
brak ruchy po 2h 45%

ilosc plemnikow w 1ml nasienia 0.50mln
calkowita ilosc plemnikow 18.mln a

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014000 przez Amaya
Witaj,
Wiem, że temat zaczął się dawno temu, ale my mamy też problem z jakością plemników. Udało się Wam zajść w ciążę? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068700 przez Zara345
Ważne żeby się nie poddawać, podjąć leczenie. Mój mąż miał słabej jakości plemniki, ale pomógł Androferti preparat dla mężczyzn oraz PreFert- wspomagający poczęcie z naturalna-plodnosc.pl trzeba walczyć do końca, dopóty jest nadzieja. Powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068707 przez agat0
To bardzo ciekawa sprawa.Chętnie dowiem się więcej szczegółw w temacie. Prosze o wskazówki i porady. Będzie to dla mnie bardzo cenne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 8 miesiąc temu #1068897 przez Zara345
Twój lekarz zalecił mężowi jakieś leczenie ? Podszedł do tematu z zaangażowaniem ? mój mi doradził takie kroki... na początek. Mąż też zmienił tryb życia, zaczął unikać alkoholu papierosów, uprawiał sport, wysypiał się. Oczywiście też sprawdzałam owulację, myślę że ten prefert dużo nam pomógł na tej stronie, co Tobie wskazałam jest rozpisane do czego to służy i też właśnie wskazówki, których szukasz . Mam nadzieje, że u Was już lepsze wyniki... Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 4 miesiąc temu #1069172 przez Nelli_Ross
Nam lekarz podsunął pomysł byśmy śledzili moje dni płodne a w czasie owulacji bym aplikowała sobie żel na wspomaganie zapłodnienia prefert vaginal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl