BezpiecznaCiaza112023

Odzież ciążowa

14 lata 2 miesiąc temu #324 przez eash
Niby obecna moda jest dość korzystna dla ciężarnych - wcale nie muszą się ubierać w sklepach z typową odzieżą ciążową, bo oo targu po firmowe butiki można kupić wiele modnych, ładnych ubrań typu: sukienki kopertowe czy odcinane pod biustem o różnych długościach, tuniki i rozkloszowane bluzki, takież swetry, sukienki o fasonie bombki, ubrania z wygodnej, miękkiej i rozciągliwej dzianiny, spódnice z gumą czy bawełnianym pasem w talii... A jednak czasem pojawia się problem, zwłaszcza, gdy ciąża jest wysoka lub gdy dziewczyna nie należy do szczuplutkich... no właśnie - co z ciężarnymi, które jeszcze przed ciążą mialy nadwagę i pewne kłopoty z kupnem ubrań? Sklepy z odzieżą dla ciężarnych jakby o nich zapomniały... Zwykle rozmiary spodni czy sukienek ciążowych oscylują między rozm. 34 a 40. A co, kiedy przyszła mama juz przed ciążą nosiła 42, 44 czy 46, a w ciąży utyła np. 15 czy 25 kg? Jaksobie wtedy radzić, by np. nie być zmuszonym do noszenia ubrań pożyczonych od babci, ale by wyglądać modnie i ładnie?

Pewnie będę mieć ten problem. Jeszcze nie jestem w ciąży, a noszę rozmiar 44 lub 46. Największy jest kłopot z kupnem spodni. Przeglądam więc sklepy internetowe w poszukiwaniu odpowiedniej odziezy dla siebie na przyszłe miesiące.

Ostatnio trafiłam na fajny sklep: www.torelle.pl Wybór ubrań mają dośc ograniczony, ale za to dość zróżnicowana jest rozmiarowka. Zapamiętuję go - na pewno będę klientką tego sklepu.

Znacie inne takie sklepy, godne polecenia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #349 przez eash
Sprawdziłam www.torelle.pl - przesyłka dotarła błyskawicznie, towar (spodenki) taki jak na zdjęciu w sklepie on-line, porządny materiał i szycie, ładne kolory, rozmiar dokładnie taki, jak zamawiałam. W dodatku trafiłam na przecenę - zapłaciłam o połowę mniej. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Za jakiś czas sprawdzę 3 inne sklepy internetowe: www.4mums.pl , www.happymum.pl i www.mamaok.pl . Na pewno napisze Wam, czy warto do nich zajrzeć, kiedy ma się ochotę wyglądać ładnie i modnie w ciąży :)

Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #358 przez Katarzyna
Eash cieszę się, że udało Ci się zakupić trafione ubrania ciążowe. :)

Jeszcze jest wiele firm, które specjalizują się w modzie ciążowej np. 9fashion i Nivena.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #363 przez eash
Hm... sprawdzę, sprawdzę :) Nie chciałabym, żeby moje wypowiedzi były traktowane jako jakaś reklama czy coś... Myślę jednak, że warto powymieniać się doświadczeniami co do dokonanych zakupów - może to pomoże innym paniom i uchroni je np. przed zakupami w nierzetelnym sklepie, który oferuje towar podrzędnej jakości i po zawyżonych cenach? Dlatego będę informować o moich dalszych "badaniach"...

A tak w ogóle - dziewczyny, co Was tak mało na tym forum :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #484 przez Agnieszka
nie zamartwiaj się tak. jeśli do tej pory nosisz 44 czy 46, to nie powinnaś przytyć tak dużo jak napisałaś! mi położna mówiła, ze tęższe osoby nie tyją tyle podczas ciąży, gdyś im mniej odkłada się tłuszczu potrzebnego do rozwoju dziecka



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #500 przez eash
Czytałam na ten temat i sama znam parę pulchnych mam, które w czasie ciąży, choć brzuszek urósł znacznie, to jednocześnie "straciły" parę wałeczkow z bioder, pleców czy ramion.... Ale jak ktoś całe życie boryka się z nadwagą, raz 10-, a innym razem 25-kilogramową, to trudno tak po prostu przyjąć do wiadomości, że w ciąży raczej się nie utyje :) Jak ktoś ma utyć, to przede wszystkim ja - takie mam przekonanie, niestety... Dzięki za namiar na sklep. Przejrzę jego ofertę jeszcze dzisiaj. Ktoś ma jeszcze jakies propozycje? Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #505 przez gosiasobczuk
Ja polecam sklep www.modnybrzuszek.pl :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #539 przez ejustysia
Ja kupowalam ciuszki ciążowe na allegro - wyszly mnie duzo taniej niż mialabym kupowac w sklepie. Co do wagi w ciazy przytylam 30 kg i doszlam do 95 kg, fakt pod koniec mieścilam sie tylko w dresy bo ani spodnie z gumką ani ogrodniczka nie byly aż tak duże więc to może byc problem niestety, ale dresy bardzo wygodnie sie nosi i tez mozna kupic ardzo fjne - ja nosilam welurowe:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #625 przez poli
O tak - allegro to skarb dla przyszłej mamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #628 przez aniaw
Ja też przeważnie zaopatruje się na allegro.
Bardzo fajnym rozwiązaniem są pasy ciążowe, które można założyć na ulubioną swoją bluzeczkę, która stała się już przy krótka:))
Zasłania to brzuszek, kolor i wzór można sobie dobrać odpowiednio i jest świetnym dodatkiem do stroju. Polecam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #824 przez aniaw
W Warszawie polecam również sklep na ul Jana Pawła SuperMama. Wybór ubrań jest ciekawy, każda znajdzie coś dla siebie, produkty markowe (ale warto zainwestować w jakiś fajniejszy czasem ciuszek) :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #850 przez Mirella
Dziewczyny pamiętajcie że ciuchy ciążowe nosi się krótko, lepiej zostawić kasę na potem, po ciąży nagle się okazuje ze nie ma w czym chodzić, chce się iść na jakieś zakupy chociażby po to, żeby wyjść z domu, naładować akumulatory, bo nie oszukujmy się, my się spalamy przy dzieciach, chociaż to fajne spalanie :) I wtedy dobrze mieć trochę kasy odłożonej na fajne ciuchy. A w ciąży? Kupiłam jedne spodnie i jedną sukienkę, żeby mieć w czym z domu wyjść, w domu nosiłam ubrania męża i było dobrze. Oczywiście takie rozwiązanie nie dotyczy przyszłych mam pracujących, trzeba wtedy kupić trochę więcej ale bez przesady, to są ciuchy na parę miesiecy tylko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #899 przez poli
Mirella, ale przydadzą się na kolejne ciąże ;)
Ja polecam odwiedzac ciuchlandy też, bo można znaleźc naprawdę świetne ciuchy firmowe(nie tylko ciążowe, bo i dla maluchów) za śmiesznie niskie pieniądze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #940 przez Mirella
No niby racja, ale wiesz, ja jestem przesądna:) Dlatego nie kupuję ciuchów na drugą ciążę, dopiero jak w niej będę, to sobie skompletuję garderobę. Tak samo nie kupiłam za dużo dla dziecka zanim sie nie urodziło, tylko niezbędny zestaw startowy, przecież w dniu naszych porodów nie znikają sklepy dla dzieci:)
Poza tym nie wiadomo kiedy ta ciąża wypadnie, mogą nam się ciuchy z porą roku minąć :)
A ciuchlandy, fakt, przydatny wynalazek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #958 przez tysia178
ja osobiście nie korzystałam ze sklepów z ubraniami dla ciężarnych,gdyż ich ceny były kosmiczne,a mnie po prostu nie było na nie stac... Ciuchy kupowałam przez całą ciąże na targach. Były to rzeczy w większych rozmiarach .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl