BezpiecznaCiaza112023

Jakie kremy w ciazy na brzuszek??

11 lata 11 miesiąc temu #348817 przez kafelka0
bombel779 napisał:

Ja przybrałam w ciąży 17kg,straciłam wszystko niemalże od razu i nie pojawiły się u mnie żadne rozstępy (ani na brzuchu,ani na tyłku) ...dlatego uważam,tak jak Emme,że największe znaczenie mają GENY!
Jedne kobiety będą wklepywać w siebie najdroższe kremy i pojawią się rozstępy,inne wezmą do ręki zwykłą oliwką dla dzieci i nic się nie pojawi ;) Także każda przyszła mamuśka powinna mniej więcej wiedzieć czego może się spodziewać po ciąży ;)

Zgadzam się w 100%.
Jeżeli się ma tendencję do rozstępów to nawet najdroższe kremy nie pomogą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #349077 przez Joanna
Hej :)

odnośnie kremów na rozstępy... tendencja tendencją, ale pomóc sobie zawsze można, żeby zminimalizować ryzyko ich wystąpienia ;) osobiście używam kremu FISSAN, używam go tylko na noc ze względu na jego tłustą konsystencję. W ciągu dnia sięgam po zwykłą oliwkę Bambino. Póki co rozstępów brak, pomijając stare, które kiedyś wyszły :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #349094 przez kafelka0
A właśnie co do Fissana. To jak ten krem wygląda? :blush: Czy możecie wrzucić zdjęcie, bo jak teraz sprawdzałam na allegro to parę tych Fissanów jest i nie wiem o którym piszecie, a już trochę fajnych opinii o nim słyszałam. Z góry dziękuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #349201 przez madziaska
fissana też używałam na noc,bo jest tłusty. Chyba był w różowej tubce. Ale to tylko w 4 mies. Później na noc oliwka,a ma dzień perfekta mama. Nie mam ani jednego rozstępu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #349339 przez Joanna
FISSAN jest w takiej różowej tubce, w aptece kosztuje około 28 złotych :) opinie ma różne, ale ja jestem zadowolona i polecam :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #349430 przez Kredka
hej KAFELKA oto linkt tego kremu allegro.pl/fissan-krem-przeciw-rozstepom...0ml-i2292064607.html ja w aptece płaciłam jakos 28-29 zł za niego. Ja smarowałam od 4 miesiaca do konca ciąży- wieczorem. Tubka starczala mi na okolo miesiac. Mam mimo to rozstepy ale mysle ze gdybym nie smarowala to mogłabym miec wieksze. Kwestia rozstepow to jest sprawa genetyki.

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #349565 przez kafelka0
Dzięki wielki.
Tak właśnie się zastanawiam nad jego kupnem. Wszystkie kremy za szybko się wchłaniają i ciągle mam suchą skórę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #389511 przez patka1603
a czy można używać balsam ujędrniający Dave na całe ciało z wyjątkiem brzucha- tam oliwke??? :unsure: wogóle można używać takie "kremy" w ciąży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #389518 przez patka1603
a co z kremami do twarzy ,można używać przeciwzmarszczkowe itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #389590 przez Kamyczka
patka1603 napisał:

a czy można używać balsam ujędrniający Dave na całe ciało z wyjątkiem brzucha- tam oliwke??? :unsure: wogóle można używać takie "kremy" w ciąży?

Ja używam ciążowych balsamów;palmersa,ziajki,dax cosmetics i do twarzy z daxa fajne są :blink: ale zwykła oliwka np bambino też jest super i olejek migdałowy :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #451821 przez Anabelle
Aktualnie stosuję oliwkę, jednak od 4,5 lub 5 msc czyli najdalej za miesiąc zacznę stosować odpowiedni krem. Zamierzam kupić krem Synchro firmy Gernetic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #473440 przez Paulina 77
Ja używam mleczka pielęgnacyjnego i oliwki pielęgnacyjnej dla niemowląt z Hippa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #473641 przez ranusia
ja stosowałam Pharmaceris na rozstępy.. w pewnym momencie zaniedbałam smarowanie i porobiły mi się straszne rozstępy na brzuchu :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #479294 przez savage137
alutka1011 napisał:

Ja na poczatku uzywałam oliwki a bodajze od 4 msc perfektamama ale rozstępy mam :(


ja też tego używam. rozstępy na piersiach mam niestety ale za to skóra jest fajnie nawilżona i taka mięciutka, że mimo wszystko stosuję :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #479300 przez savage137
patka1603 napisał:

a czy można używać balsam ujędrniający Dave na całe ciało z wyjątkiem brzucha- tam oliwke??? :unsure: wogóle można używać takie "kremy" w ciąży?


ja tego też używam, tylko nie na brzuch. tam stosuje perfecta mama. polecam dove bo fajnie ujędrnia pośladki i uda :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl