BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #723287 przez iwonta_kg
Jezu dlaczego akurat ja mam taką siostrę.?????? Właśnie sie dowiedziałam ze moja mama rozmawiała z moją siostra na temat tego że jak zacznie się coś dziać to czy zawiedzie mnie do szpitala. Koszalin jest 40km od Kołobrzegu. To stwierdziła że nie podejmie się tego!!!!! Jak to usłyszałam to płakać mi się zachciało!!!! A wiecie jaki powód podała? Bo ona by się bała. tak się na niej zawodzie ostatnio ze masakra!!!! Ale najgorsze jest to że wszystkie decyzję podejmuje za nią jej mąż!!!! Ona się podporządkowane jemu. Aż mnie głową boli od płaczu:( nie mogę liczyć na pomoc ze strony własnej siostry:( ona by taka zestresowana siedziała za kierownicą. Co za pusty człowiek! Nie chce jej znać po tym co powiedziała:(



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723289 przez kocham_cie
MyMelange napisał:

Asia sliczny brzunio :)

A to my z moim ukochanym :)


Kinia ależ się elegancko prezentujesz na tym rumaku... uff kobiety na koniach wyglądają naprawdę fantastycznie :silly:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723291 przez MyMelange
Dziekuje MAdzik :)

Iwonka, nie martw sie. Tacy sa ludzie... U mnie tez kontakty z bratem sa mocno formalne, ale taki dziwny z niego czlowiek ( bo ja raczej czula jestem). Bedzie dobrze kochana, zajmij glowe Kacperkiem, bo na pewne osoby skoda czasu i zycia. Ja mam na uwadze fakt, ze zawsze role moga si odwrocic i co wtedy taka sooba zrobi?

na poprawe humoru pokaze Wam, jaki dowcip mi kiedys przyjaciele zrobili:


w nocy zrobili taki numer i wyslali mi filmik hahahah :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723292 przez malinowa_mamba
iwonta_kg to Ty nie wiesz,że z rodziną to najlepiej na obrazku? Ja już dawno się o tym przekonałam. Nie przejmuj się,pamiętaj ,że stres maleństwu szkodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723293 przez malinowa_mamba
Dopisałam się dziś do grupy Wrzesniówek na Fb:) Pisałyście dziś o czkawce maluchów....Mój Martcyś potrafi mieć czkawkę nawet z 6 razy w ciągu dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723294 przez Alivva
Iwonka.powiedz tej swojej siostrze,że ma się wypchać. Ty weźmiesz taxe (zorientuj się za jakąś firma całodobową) a jej powiedz,że jak już urodzisz to nie chcesz jej widzieć jak jest taka "pomocna" Boshe co za ludzie!!!
Mi dziś moja Anka powiedziała,że jak po urodzeniu wyjdę ze szpitala to ona bierze tydzień urlopu i razem z Pitą przenoszą się do mnie na tydzień :D Ja wiem,że dam sobie radę i na dole przeciez jest mama w razie W ale to miło z ich strony więc jak będą mieli taką ochotę to mogą u mnie być i miesiąc nawet :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723298 przez iwonta_kg
Ja jej nigdy niczego nie odmowilam dosłownie nigdy !!!! A ona taki numer mi wykręca!!!! Ja też już nigdy w niczym jej nie pomogę!!! Głupia idiotka taki jak i ten jej mężuś! Dla niej wszystko a ona dla kogoś nic!!!!!



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723300 przez asiek89
Ech kurczę z rodziną to czasem niestety tak bywa.. Moja Mama też powiedziała, że ona mnie nie zawiezie, bo się będzie bała, że zacznę rodzić w samochodzie ;) ale wiem, że tylko tak mówi, bo naprawdę mam w niej wsparcie i jak trzeba będzie to mogę na nią liczyć.
Iwonko, a może skoro nie siostra to ktoś bliski znajomy mógłby Ci zapewnić alternatywę z dojazdem? A jak tak się nie da to faktycznie taxi.
Trzymam kciuki żeby udało Ci się znaleźć kogoś na kogo będziesz mogła liczyć w tej ważnej chwili!

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723303 przez asiek89
Alivva napisał:

Mi dziś moja Anka powiedziała,że jak po urodzeniu wyjdę ze szpitala to ona bierze tydzień urlopu i razem z Pitą przenoszą się do mnie na tydzień :D Ja wiem,że dam sobie radę i na dole przeciez jest mama w razie W ale to miło z ich strony więc jak będą mieli taką ochotę to mogą u mnie być i miesiąc nawet :D


O proszę jak fajnie :)
Moja Siostra najstarsza już ma urlop zaklepany na wrzesień, będzie ze mną na porodówce :)
Dlatego Patryś musi się trzymać terminu, bo jak się wcześniej zacznie to moja Zołza nie zdąży przyjechać ;)

Kinia, filmik jest genialny :D Poroże renifer ma pierwszorzędne :woohoo:

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723306 przez pyzaura
Iva super ze strony Anki ;-) tylko człowiekowi na sercu lepiej ze sa tacy pomocni ludzie.
Iwonka olac siostre masz koncowke ciazy a jeszcze musisz takie przykrosci znosic przykro mi. Ale olac to nie ma co masz meza mame pomoga ci kochana a w razie co masz nas :kiss: :kiss: :kiss:
Witam nowa mamusie :lol:
Kinia sliczne fotki w basenie i z koniem :lol:
Nie nadrobie was bo jakos od wczoraj mam kryzys... bylam 30min moze na panienskim i potem panny mlodej malego 3miesiecznego Filipka wzielam na spacer zeby ona mogla zaszaleć mlody ryczal a jak go wzielam na lawce na kolanka przestal. Potem zanioslam go do jej ciotki bo ona go wziela pod opieke a ja juz nie wrocilam na panienskie. PosLam do domku i tam strasznie napiol mi sie brzuch caly wieczor płakałam ze mam dosyć juz tej ciazy co ze mniej e za matka :( cala noc ciezka mialam 2 silne skurcze lydki :-( :-( :-( a dzis leze i odpoczywam a ta moja mala sie caly czas wierci. W srode wizyta mam nadzieje ze wszystko będzie ok.

Buziaki :kiss: :kiss: :kiss:

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723307 przez karolcia1919
No taka jest rodzina...moja najblizsza kuzynka (corka mamy siostry) tak samo jak i ciotka i nawet babcia nie odwiedzaja mnie bo maja cos do Bartka...ze kiedys im niby dowidzenia nie powiedzial.tak to przyjezdzali a od tego czasu ani razu...tylko przez moja mame sie wypytuja co u mnie .jak chca wiedziec niech sami sie odezwa.

Co do tego kto zawiezie mnie do szpitala...pojade taxi lub zadzwonie po karetke najwyzej.co do odbioru to chrzestny przyszly malego sie zaoferowal...moj ma prawko ale nie mamy auta.
No i jest jeszcze Ojczym ;) wiec jakos damy rade;)


Iwonko nie stresuj sie...bedzie dobrze.dasz sobie rade bez siostry choc wiem ze jest Ci przykro...ze no tak bliska Ci osoba...tak postepuje.
Tak to juz jest...
Moze gdybym miala starsze rodzenstwo czy w podobnym wieku bym sie przekonala jak to jest....
Ale man swoja Wiktorie o 14lat mlodsza ;) i to moja kochana siostrzyczka ;)
Wiki juz czeka na Kornelka ;)


Malinowa ...to chyba Ty pisalas ze masz takie same lozeczko...jestes zadowolona ? U mnie niby wszystko gra ale matarac i koldetka by mogly byc grubsze ...jak uwazasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #723309 przez aska06091
Na początek witam kolejną Asię na forum :laugh: oraz Malinową mambę

Widzę, że poruszyłyście temat facetów. Eh mój też mnie wnerwił :angry: prosiłam go, żeby nie pił. A on co? Upił się, że obudzić go nie szło. A w nocy tak źle się czułam, że myślałam, że zaraz pójdę do rodziców powiedzieć o tym, ale na szczęście przeszło. Rano miałam takiego nerwa na niego, ale oczywiście on nie wiedział o co mi chodzi. A potem mi słodził, przepraszał i się przymilał.

Alivva przystojny ten Twój synek, nie jedna dziewczyna ulegnie jego urokowi :cheer:

Iwonta śliczny kącik Kacperka. Już niedługo główny bohater tam się zjawi ;) a jeśli chodzi o siostrę to nie miłe z jej strony. Co jak co, ale to jednak siostra i się nie dziwię, że Tobie przykro. Też mam siostrę i wiem, że gdyby była w pl to by mnie na pewno w takiej sytuacji nie zawiodła. Ale brat mojego męża jest taki jak Twoja siostra, mu trzeba pomóc, ale on nie może i też robi to co mu narzeczona każe...

MyMelange super fotka. Jak bym miała możliwość też bym chciała mieć własnego konia, a najlepiej całą stadnine :cheer:

Jeśli chodzi o czkawke to moje dziecko ma ją dość często, czasem nawet 4 razy dziennie, ale zawsze po arbuzie :silly:

Asiek prześlij mi 3bita chociaż kawałeczek, bo to jedno z moich ulubionych ciast :S

Mery ja właściwie śpię na prawym boku i wtedy dopiero są wygibasy, nawet śpię na plecach i wszystko ok. Pewnie Julka stwierdziła, że zrobi sobie w niedzielę wolne :blink: a jak odpocznie to nadrobi to na pewno :woohoo:

A i mam pytanko, do szpitala zabieracie dla maluchów kocyki albo rożki? Czy dopiero na wyjście będziecie je miały?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723317 przez karolcia1919
Asiek ja biore rozek...bo sama nie wiem co zabrac.termin mam 20.09 i nie wiem jak to bd z pogoda...najwyzej dowiezie mi Bartek kocyk jakis cienki.

Co do chlopow to tu czesto poruszamy te tematy.
Kazdy ma cos za uszami.

Moj np po pracy lubi wypic piwko...czasami mnie to wkurza...ale jak bd maly to mu to wybije.


Tak z innej beczki...cos mam z oczami...widze za mgla lub zlewa mi sie wszystko...a nigdy nie mialam z tym problemu...wrecz przeciwnie...sokoli wzrok jak mowia..nie wiem czemu tak teraz sie dzieje.


Pisalam post i mi sie skasowal...oby ten nie;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723319 przez karolcia1919
I male pytanko..jak to jest z tym goleniem miejsc innymnych przed porodem....same ?czy w szpitalu ?
Bo u nas podobno w szpitalu gola...no ja sama bym wolala...choc juz ciezko no ale chyba jakos dam rade ;p
Cos ktoras wie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #723320 przez kocham_cie
Witam się kolejny raz dzisiejszego dnia :laugh:

Oj ciężki jakiś ten dzień dziś miałam... naprawdę co raz to bardziej opadam z sił... a przede mną jeszcze 5 tygodni... na chwilę obecną wydaje mi się że dotrwanie do 40 tygonia jest dla mnie zarówno fizycznie jak i psychicznie do przebrnięcia!!! A na dodatek po tygodniu przerwy dziś moje stopy znowu wyglądają jak serdelki :huh:

Iwonko widzę że łoże KAcperka czeka już w gotowości, pięknie się prezentuje:)

Nefeli kochana wiesz że ja chyba też już z niecierpliwością oczekuję tego dnia jak nam napiszesz że już tulisz swoją w ramionach, i że jest piękna i zdrowa... zobaczysz że tak będzie jeszcze wspomnisz moje słowa

Musimy wszystkie wierzyć w to że nasze szkrabki urodzą się zdrowe... poza wiarą chyba już nic innego nie możemy zrobić

Merry słońce ale to nie jest tak że nie można spać na prawym boku i na wznak... chodzi o to że na prawym boku i na wznak można uciskać żyłę główną która znajduje się po prawej stronie kręgosłupa a to może doprowadzić do twojego omdlenia... ale jeśli ci to nie przeszkadza i nie czujesz się słabo leżąc w takiej pozycji to jest wszystko ok ... i nie możesz zrobić krzywdy dzidziusiowi :blush:

A tak swoją drogą to ja też raczej na prawym boczku sypiam, bo mi wygodniej... a młody nie protestuje :blink:

Iwonko wiesz co chyba wiem co czujesz bo moja starsza siostra odkąd jestem w ciąży praktycznie przestała ze mną utrzymywać kontakt... niby mieszka w NL ale wcześniej dzwoniła co najmniej 3 razy w tyg a teraz cisza, nawet nie zapyta co z młodym czy jak ja się czuję... dopiero jak trafiłam do szpitala to zadzoniła i zapytała czy z "dzieckiem" wszystko dobrze :( też mi bardzo przykro z tego powodu :(

Wiecie co się dziś działo z 4 razy poczułam taki ucisk na pachwinę że nogi mi odmówiły posłuszeństwa i prawie straciłam w nich władzę :S trwało to tylko parę sekund... ale było to dość bolesne przeżycie... myślicie że młody po prostu ucisną na jakiś nerw czy może wciska się w kanał :unsure:

Zakupy... niby udane ale oczywiście musiałam pokłucić się z D. ufff aż się popłakałam na środku castoramy... wiem żenada... ale mówię do barana że mnie nogi bolą i już nie umiem wystać, bo książę się przez pół godziny zastanawia czy kupić białą farbę ze śnieżki czy z jedynki... a on że mam już nie przesadzać że mi tak strasznie ciężko :ohmy: kurcze szok... oczywiście dopiero po chwili dotarło do niego co powiedział... ale było już za późno bo ja dostałam histerii :woohoo:
Hihi dobrze że stałam blisko wyjścia to i zdążyłam szybko wyjść do toalety :silly:

No i oczywiście nie miałam kupować dla Antka nic z poza listy rzeczy niezbędnych... ale jak to bywa trafiłam na takie promocje że nie mogłam się powstrzymać... i kupiłam kolejny kocyk, tym razem taki cieniutki, wygląda jakby go babcia na szydełku zrobiła, i dwie bluzy- kurteczki na chłodniejsze dni :side:

A teraz uwaga... to co najważniejsze... kupiłam wózek :S ale na razie nic więcej nie powiem bo zamówiłam na allegro i mam mieszane odczucia więc poczekam aż przyjdzie i zobaczę go na żywo :S

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl