BezpiecznaCiaza112023

wózek

14 lata 4 tygodni temu #10067 przez Margolec
Dziewczyny!
Czy rozglądałyście się już za wózkami?
Potrzebuje opinii o wózkach Espiro vector lite dino.sklep.pl/nowy/vector-4-lite-espiro-...r-gratis-p-3347.html
oraz drugi podobny model dino.sklep.pl/nowy/vector-4-air-espiro-b...r-gratis-p-3349.html
i zupełnie inny dino.sklep.pl/nowy/atlantic-baby-design-...r-gratis-p-4093.html
Ja już kompletnie głupieje. Może któraś z Was używa takiego ew zamierza go kupić. Byłam zdecydowana na atlantica, ale w sklepie pokazali nam jeszcze te dwa i zupełnie nie wiem.:(
PORADŹCIE plisssssssssss:)




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu - 14 lata 4 tygodni temu #10072 przez Katarzynka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #10074 przez Katarzynka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 tygodni temu #10108 przez sara125
ja mam atlantic baby design. szaro niebieski:)
dino.sklep.pl/nowy/advanced_search_resul...rch_in_description=0

taki jak tu tylko ze ciemniejszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10517 przez Katarzyna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10528 przez natmur11
jak dla mnie wozek musi miec 4 pompowane kolka i napewno nie jakies skrecane obrotowe czy jak to tam nazwac. poprostu lubie klasyke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10529 przez sloneczko
Katarzyna napisał:

A co myślicie o trzykołowym wózku?



podobno jest bardzo niewygodny do jezdzenia, i to pierwsze kolo ciagle sie kreci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu - 14 lata 3 tygodni temu #10534 przez kasiora
sloneczko napisał:

Katarzyna napisał:

A co myślicie o trzykołowym wózku?



podobno jest bardzo niewygodny do jezdzenia, i to pierwsze kolo ciagle sie kreci.


ja mam wozek z 4 kolami ale mialam okazje "poprowadzic" z 3, tak normalnie sie jezdzi, nawet wygodnie ale jak juz gdzies pisalam mi taki wozek sie zle kojazy (z chorymi dziecmi :dry: ) oczywiscie bez obrazy dla nikogo :blink:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10568 przez _aga86_
natmur11 napisał:

jak dla mnie wozek musi miec 4 pompowane kolka i napewno nie jakies skrecane obrotowe czy jak to tam nazwac. poprostu lubie klasyke


Dokladnie tak jak ja:) W sumie na lato planuje juz zmienic wozek na troche lzejszy i juz bedzie mi bez roznicy, czy ma skrecane kolka, czy tez nie...

Odwracam glowejak widze wozki, ktore zamiast gondolki maja fotrlik samochodowy (w Uk co druga ma taki). Bez obrazy, ale nie wiem jak mozna meczyc tak dziecko wozac w takim czyms :dry: Przeciez te malenstwa sa w nich powykrzywiane, a jak wiadomo pierwsze miesiace dziecko ma taki slabiutki kregoslup. Ale sie rozpisalam- musialam sie komus wyzalic na ten temat :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu - 14 lata 3 tygodni temu #10569 przez sylwus136
_aga86_ napisał:


Odwracam glowejak widze wozki, ktore zamiast gondolki maja fotrlik samochodowy (w Uk co druga ma taki). Bez obrazy, ale nie wiem jak mozna meczyc tak dziecko wozac w takim czyms :dry: Przeciez te malenstwa sa w nich powykrzywiane, a jak wiadomo pierwsze miesiace dziecko ma taki slabiutki kregoslup. Ale sie rozpisalam- musialam sie komus wyzalic na ten temat :woohoo:


aga zgadzam sie z Tobąw 100% bo ja tez jak widze zamiast pozdanego wózka w który maluch ma duzo swobody i moze sie ładnie wyciagnąć,wyspać i posiedzieć...widzę fotelik samochodowy bez zadego zadaszenia w których maluch ubrany w grubszą kurteczke nie majak ruszyc rączkami to mnie coś trafia normalnie...jak mozna tak meczyc takiego maluszka .... niby wygoda dla rodzice bo zajmuje mało miejsca ale dla dzieciaczka to chyba najgorsze co moze byc ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10570 przez _aga86_
No wlasnie... Przeciez wozek jest dla dziecka i to ono jest najwaniejsze. A duzo jest wozkow z tymi fotelikami, ktore maja gondolke, a mimo to widze, ze uzzywaja foteliki- nie rozumiem jak mozna meczyc dziecko dla swojej wygody :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10571 przez natmur11
dokladnie nie wyobrazam sobie wsadzic niemowlaka do fotelika samochodowego, a jesli chodzi o wozki to juz kompletnie nie jestem w stanie zrozumiec jak mozna wozic dziecko w wozkach ktore maja fotelik na spacerowke wlozony cos takiego www.onshopping.com/wp-content/uploads/20...l-system-300x300.jpg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10572 przez _aga86_
No wlasnie o to mi chodzi- nie ma znaczenia czy jest to tylko fotelik na kolkach, czy fotelik na spacerowce- jak dla mnie powinno byc to zabronione...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl