BezpiecznaCiaza112023

pościel do łóżeczka - jaką polecacie?

3 lata 9 miesiąc temu #1069518 przez Anikaw
Dziewczyny, a tak przy okazji zapytam o łóżka dziecięce . Czy któraś z was zdecydowała się na łóżeczko rosnące wraz z dzieckiem? To ten model z opcją zmiany z łóżeczka na łóżko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 8 miesiąc temu - 3 lata 8 miesiąc temu #1069531 przez Palcia
Ja kiedyś na tej stronie się zaopatrywałam, ale jak dziś weszłam, to widzę, że nie działa chyba... Zawsze coś fajnego idzie przez Ceneo np. znaleźć lub jakąś inną porównywarkę - nie dość, że sporo modeli jest, to jeszcze od razu cenowo można zobaczyć, jak wyglądają poszczególne z nich w różnych sklepach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 miesiąc temu #1069680 przez ulke
Materiał pościel jest bardzo ważny, najlepsza jest bawełna
miła w dotyku
przepuszcza powietrze
jest hipoalergiczna
a jeśli wybierzecie bawełnę satynową to taka posciel będzie bardzo wytrzymała i będzie slużyła bardzo długo.
Dobrze również zwrócić uwage na sposób zapinania pościeli. Poszewki zapinane na guziki mają to do siebie, że często pozwalają fragmentom kołdry bądź poduszki na wydostanie się na zewnątrz. Najlepiej zdecydować się na zamek błyskawiczny, dzięki czemu zmiana pościeli oraz ewentualne poprawienie jej wnętrza jest dużo sprawniejsze. Porządnej pościeli polecam poszukać w sklepie Satyna24: satyna24.pl/p/posciel-90x120-dla-chlopca-maly-ksiaze-wz607/

Sklep ma sporo promocji obecnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 2 miesiąc temu #1069817 przez budziaczek70
Mówi się ze dla dziecka najlepsza jest pościel bawełniana i najlepiej by sprawdzić czy ma wszystkie wymagane certyfikaty. Obecnie jest wiele sklepów takich jak ewox.pl gdzie można kupić całe komplety pościeli dla noworodka. Równie do łóżeczka, wózka czy tak zwane kokony, które się sprawdzają dla maluszka. Myślę, że wybór w ewoxie jest dość duży i ceny atrakcyjne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu - 2 lata 10 miesiąc temu #1070109 przez agus89
Bardzo fajnie sprawdza się tradycyjna pościel bawełniana. Nie podrażnia skóry, nie uczula i nie zmienia swoich właściwości po praniu. Zgadzam się w pełni, że trzeba tylko taką wybierać, która posiada certyfikat OEKO-TEX standard 100. Tylko wtedy będziecie miały pewność, że jest ona bezpieczna. Na pewno tutaj mulinek.pl/posciel-bawelniana.html jest taka dostępna w różnych rozmiarach. Oczywiście są tam również inne modele, ale dla mnie bawełna to bawełna! Już nasze babcie wiedziały, że jest to dobre rozwiązanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070245 przez Quake
Sama będę stać teraz przed tym wyborem, ale już rozglądam się po sklepach i sprawdzam co jest dostępne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl