BezpiecznaCiaza112023

Kiedy pierwsze zakupy dla dziecka?

5 lata 8 miesiąc temu #1067627 przez malami27
Niektórzy mają szczęście i dostają dużo rzeczy od rodziny, a wiadomo że przeważnie są one w dobrym stanie, bo ubranka dzieciaczek długo nie ponosi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 8 miesiąc temu #1067632 przez maxpan
To fakt, dobrze mieć dużą rodzinkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 8 miesiąc temu #1067635 przez andzia27
witam przyszłe i aktualne mamę ja jestem w 6 miesiącu ciąży a już mam prawie całą wyprawkę dla mojego maluszka i tak prawdę mówiąc to gromadziłam od końca 4 miesiąca każdy mi mówił że powinnam zbierać dopiero od 8 miesiąca ale ja zrobiłam według swego uznania a to jest moje pierwsze dziecko we dług mnie to zależy jak do tego podejdziemy bo na ostatni moment nie ma co gromadzić bo możemy nie zdążyć a za wcześnie to też po co sobie głowę zamartwiać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067921 przez Monia022
Ja zaczęłam kupować zaraz po tym jak dowiedziałam się jaka będzie płeć dziecka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068015 przez shoanna
Ja w zeszłym tygodniu byłam na pierwszych zakupach i od razu myślę o wózku :) Na tę chwilę rozważam głownie modele od Joie https://babyhit.pl/firm-pol-1308137331-Joie.html bo z poleceń wynika, że najlepszy stosunek jakości do ceny mają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068088 przez Gosja
Myślę, że dobrze jest w zasadzie od gdzieś 5 miesiąca powoli wszystko kompletować. Nie ma co się szarpać pod koniec na wszystko, kiedy można wydatki rozłożyć w czasie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 3 miesiąc temu - 2 lata 3 tygodni temu #1069217 przez Monika11
bardzo podobają mi się pajacyki niemowlece fazymazy wyglądają naprawde świetnie i są wygodniejsze i bardziej uniwersalne.
fazymazy.com/kategoria/pajac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 miesiąc temu #1069713 przez Klarica
No pomyślcie też o dobrym foteliku, bardzo ważne jest to w jaki sposób jest ustawiony, czy nadaje się do waszego samochodu. Ja już zaufałam tej firmie www.abcgps.pl/cybex-solution , ma dobre opinie, jest wytrzymały i przechodzi wszelkie testy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 3 miesiąc temu #1069743 przez Dolores
Jak najwcześniej moim zdaniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 9 miesiąc temu #1070202 przez MarlenaOstrowska
Jestem w 7 miesiącu i właśnie zaczynam, zamówiłam dużą ilość pieluszek Huggies na allegro,
siostra mówiła, że idą jak woda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070246 przez Quake
Ja jeszcze czekam, póki co nie znam nawet płci dziecko, ale jak tylko będę wszystko wiedziała, zaczną się zakupy. Najlepiej zacząć wcześniej, żeby potem nie kupować wszystkiego na raz, bo to jednak duży wydatek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070272 przez KarolineCZ
Pomyśl także o zakupie mleka dla malucha. U nas sprawdza się Bebilon bo mieliśmy straszne problemy z ulewaniem. Farmaceutka w DOZie poleciła nam mleko Bebilon AR Expert. Muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 1 miesiąc temu #1070723 przez ulke
Podkłady poporodowe i majtki siateczkowe niezastąpione. Tak samo jak koszule do karmienia. A dla maluszka oczywiście pieluszki i chusteczki, te miałam od moltex bo są naturalne. A w domu przydało mi się koło poporodowe do siedzenia, koleżanka mi pożyczyła.
Ubranka najlepiej jakiejś dobrej polskiej firmy, wykonane z bawełny organicznej: www.pinokio.pl/kaftaniki-niemowlece-dla-dziewczynki Polecam szczególnie kaftaniki dla noworodka od Pinokio.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 3 tygodni temu - 2 lata 3 tygodni temu #1070748 przez Monika11
Tak naprawdę cała wyprawkę niemowlęcą można zacząć kompletować jeszcze przed narodzinami, nawet zanim znasz płeć dziecka, bo jest dużo ubrań unisex które pasująna dziewczynke i na chłopca, nie są ani męskie ani damski.
fazymazy.com/kategoria/wyprawka-niemowleca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 6 miesiąc temu #1071414 przez Jota
Jeśli chodzi o poduszkę płaską, to nie powinno się jej kupować noworodkowi. Chyba, że poduszka jest bardzo płaska, posiada wypełnienie o niskiej gramaturze, jest niewielkich wymiarów, wówczas produkt może być stosowany przez najmłodszych, nawet od pierwszych dni życia. Więcej na temat doboru poduszki płaskiej, możecie przeczytać tutaj - mulinek.pl/poduszka-plaska-od-kiedy-czy-...na-i-bezpieczna.html .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl