BezpiecznaCiaza112023

Ciuszki ze sklepu z używaną odzieżą-za czy przeciw

14 lata 1 miesiąc temu #8704 przez martela89
Hej dziewczyny :) Mam trochę dziwne pytanie ale uważam to za ciekawy temat.
Jakie jest wasze zdanie na temat kupowania ciuszków w sklepach z używaną odzieżą?
Jesteście za czy przeciw robieniu zakupów w takich sklepach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8706 przez _aga86_
Ja osobiscie jestem przeciwna i nigdy nie kupilabym dziecku ciuszkow z takiego sklepu :dry: Co innego jak dziecko nosi ciuszki po kims kogo znamy np. od kogos z najblizszych...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #8708 przez kasiora
ja tez jestem przeciwna :huh: nie wiadomo kto te ciuszki nosil :huh:
moze dla starszego dziecka... :unsure: ale to tez nie dla mnie... :dry:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8711 przez sara125
ja tez nie kupilabym dziecku ciuszkow z takiego sklepu. sobie czasem cos markowego wyniucham gdzie w normalnym sklepie majatek bym zaplacila. ale tez rzadko. moj maly ma mase ciuszkow od mojej przyjaciolki ktora ma synka 4 lata starszego od mojego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8718 przez martela89
Ja kupuje wszystko nowe(ze sklepu) ponieważ nie mam nikogo po kim bym odziedziczyła ciuszki :) Ale wiem,że nie których nie stać na calutką nową wyprawkę bo same wiece,że ciuszki są drogie. Rozumiem takich ludzi(miałam taką znajoma) bo muszą w coś ubrać dziecko. Nie każdego stać na pajacyki za ok 30-50zl za sztukę. Tym bardziej,że dziecko szybko rośnie. Na pewno rozumiecie o co mi chodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8719 przez sara125
ja tez duzo ciuszkow kupuje nowych ale maly strasznie szybko wyrasta z nich wiec w jednym rozmiarze za duzo nie kupuje. a ciuszki bardziej zniszczone oddaje do pck a ciuszki ktorenie sa poplamione i zniszczone zostawiam na drugie malenstwo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8725 przez _aga86_
Moja coreczka tez ma same nowe ciuszki, poniewaz nie mamy po kim dostac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8726 przez Mirella
dziewczyny w praktyce nie ma znaczenia czy z ciucholandu czy od znajomych, i tak trzeba wrzucić do pralki i wygotować, używane to używane i tyle
moim zdaniem oczywiście

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8729 przez andziaa35
Zgadzam sie z Mirella :) tylko nie nalezy zakladac dziecku uzywanych bucikow, tych z lupeksu i tych od znajomych


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8738 przez martela89
Ja też tak uważam.
kasiora napisała,że nie wiadomo kto te ciuszki nosił ja uważam,że wiadomo takie same słodkie dzieciaczki jak wasze i jak ja będę miała. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8741 przez Marysia27
Jeśli mowa jest o ciuszkach dla dziecka, to ja wolałabym, chyba dla własnego komfortu kupić Maleństwu nowe rzeczy. Rozumiem dziewczyny które nie mają kasy na duże wydatki, a chcą dla dzieci jak najlepiej. Ale z drugiej strony w ciąży jest trochę czasu, żeby powolutku kupować w miarę możliwości rzeczy. Z resztą, jest jeszcze rodzinka i są znajomi, którzy jak do nas wpadają, zostawiają w prezencie "bonus" dla Malucha :D . Do września się uzbiera, a jeśli będą braki, to dokupimy. A jeśli chodzi o ciuchy dla siebie - nie ma problemu, jak już zostało wspomniane, można kupić markowe rzeczy i to za grosze, więc ja chętnie zaglądam do takich miejsc, czego nie może przeboleć mój mąż :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8750 przez Mirella
nowa garderoba dla malucha to jest około 200zl, a za miesiąc kolejne, bo dziecko szybko wyrasta :) Ja się cieszę zę moje koleżanki mają starsze dzieci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8755 przez basik_twins
To prawie tak samo jak wziąść ciuszki po znajomych tylko oczywiście lepiej nam od znajomych niz kogoś kogo nie znamy. Ja sie z takim lumpeksem nie spotkałam ale jeśli ciuszki są w super stanie to jacha :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8764 przez sloneczko
moja dzidzia ma wszystkie nowe ciuszki, jedynie teraz dostalismy od znajomych lozeczko, ale materacyk trzeba nowy kupic,pomimo ze znam tych ludzi niechce aby moje dziecko po kims spalo na materacyku!

za ubranka z ciucholandu nie jestem za! niewiadomo po kim, co do rodziny jest to co innego, ale i tak niemamy nikogo w rodzinie zeby moja niunia odzuedziczyla po kims cos, i dlatego trudno mi odpowiedziec jak bym zareagowala, ale mysle ze bym wziela, w rodzinie jest to co inniego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8781 przez Agnieszka
Mirella napisał:

dziewczyny w praktyce nie ma znaczenia czy z ciucholandu czy od znajomych, i tak trzeba wrzucić do pralki i wygotować, używane to używane i tyle
moim zdaniem oczywiście



a ja się zgadzam z Mirellą
jeśli sama kupuję coś w ciuchach to piorę to przynajmniej 3 razy w większej ilości proszku i płynu, zanim będzie używane, i nie ściemniam tu wcale z tym praniem, po prostu piorę dopóki nie będę czuła tego zapachu, bo te rzeczy mają swój charakterystyczny zapach



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl