BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

12 lata 11 miesiąc temu #117036 przez rojku
lilian355 zaraz dawaj znać jak z wizytą
agnesssa i dodzwoniłaś się do swojej lekarki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117068 przez agnesssa
niestety nie, aczkolwiek ona przyjmuje tylko w poniedziałki i w piątki :( Z drugiej strony boję się usłyszeć złe wieści... już sama nie wiem może nie mam się do niej dodzwonić :D






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117147 przez lilian355
hejka jestem już po wizycie u dżina :) z dzieciątkiem wszystko dobrze :) nawet widzialam jak mu serduszko pika :) powiedzcie mi dziewczyny ile płaciłyście za robienie badania toksmoplazmozy? i czy każda z Was je robiła? i czy któraś się orientuje co to jest za badanie HBSAg? bo tak mam napisane na kartce i nie wiem co to jest...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117153 przez Dorciaition
Lilian super, że z dzidzią wszystko ok.
HBSAg to badanie antygenu na żółtaczkę czyli wirusowe zapalenie wątroby.
Te wszystkie badania razem sa dosyć drogie. Nie pamiętam ile płaciłam, ale wydaje mi sie, że ok 200 zł.
W tej ciazy jeszcze nie dostałam skierowania na te badania. Nie wiem dlaczego.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117161 przez lilian355
no mi lekarz powiedzial, że dobrze by było, żebym je zrobiła... trzy najważniejsze, to własnie tsh, toksmoplazmoza i to badanie tego antygenu na żółtaczkę, no i jakby dalo radę to zebym jeszcze zrobiła jakieś "Rabella" (nie wiem czy dobrze odczytałam) i CMV :/ no i dodatkowo te podstawowe badania...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #117172 przez rojku
Lilian335 super, że dobre wieści :)
Ja Ci wypiszę co mi kazał zrobić lekarz:
morfologia, mocz, glukoza
cytomegalia
toxoplazmoza
proba wassermana (nie wiem czy to sie dokladnie tak pisze) - sprawdza sie choroby przenoszaone droga plciowa
HIV
HBs antygen
przeciwciala anty HCV

Zaskoczyło mnie to HIV i Wasserman, bo skad ja to niby bym mogla zlapac, ale wyczytalam ze czesto to lekarze zlecaja wiec zrobilam na wszelki wypadek. Oboje z mężem bylismy bardzo ostrożni w kontaktach z innymi przed nami i wydaje mi sie ze moglabym sie tym zarazić tylko przy okazji zabiegow w szpitalu albo u dentysty, wiec dla swietego spokoju zrobiłam.

Faktycznie łącznie te badania mnie wyszły 200zł. A TSH i parę innych miałam zrobionych dwa miesiące przez ciąża, bo były potrzebne do diagnozy czemu nie możemy spłodzić dzieciaka.

agnesssa tak czy tak trzymam za Was kciuki. Jak bedziesz juz cos wiedziec to daj nam znac. a poza tym to dobrze sie czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117212 przez mala_czarna
ja zrobiłam te badania co rojku wymieniła przed ciążą. Jak narazie lekarz zlecił mi badania krwi, moczu. Ciekawe czy zaleci te co juz mam... bo wczesniej sama zrobilam na własną rękę i tez zapłaciłam ok 200 zł.

Kolorowych snów kochane ciężaróweczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117234 przez agnesssa
Cieszę się dziewczyny, że Wasze fasolki mają się super :D Ja się czuję dobrze, plamienia ustały już w piątek, nic mnie nie boli (no może oprócz piersi :))nie mam żadnych innych dolegliwości oprócz zmęczenia i nadal chodzę do toalety częściej nić przed ciąża. Więc w zasadzie nie mam powodów do zmartwień, a jak Wy się czujecie?






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117298 przez kabrik
Cześć dziewczyny!
Trochę mnie przestraszyłyście tą ceną za badania: 200 zł!!!
Mam je zrobić przed następną wizytą (27 maj)i myślałam o ok 100zł...no trudno...
Chcemy teraz zmienić mieszkanie na większe lub domek (bo 5 nas będzie:) więc szkoda mi każdej kasy...
Rano czuję się fatalnie, po prostu umieram... Ciągłe odruchy wymiotne. Dopiero jak na siłę zjem małe śniadanie, popiję wodą z cytryną, bo jakoś herbaty nie mogę, to jest trochę lepiej.
Miłego dnia dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117299 przez kabrik
agnesssa - cieszę się, że jest lepiej :) Bądź dobrej myśli, wszystko będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117320 przez lilian355
Kobietki a Wy też się dziwnie czułyście jak powiedziałyscie Rodzicom o swojej ciąży? bo ja to czuję sie jak jakaś małolata mimo, że mam 23 lata :/ dziwnie mi było o tym powiedzieć swoim Rodzicom... :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117322 przez luska
hej kobietki.
Dziewczyny jak po wizytach ??
U na s ciag dalszy dobrego samopoczucia :laugh: .Mdlosci dalej dokuczaja ale podejrzewam ze to skutek lambliozy niz ciaz.Ale nie jest zle.
Co do badan ja wydałam 60 zł na nie ostatnio ale toksoplazmoze mam zrobione hiv mam cytomegalie tez robiłam tylko powtórzyłam hbs hcv mocz glukoze morfologie i crp czy cru juz nie pamietam i nie wiem własnie co to jest ;) ba dania na szczęście wyszły oki oczywiście zamiast moczu .Bo od 5 roku zycia walcze z coli i wiecznie mam bakterie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117324 przez luska
lilan czemu ci dziwnie jesteś juz dorosła ja miałam 20 lat jak powiedziałam im o ciąży .Mama moje z szoku sie upiła a ogolnie jest nie piaca :laugh: .ale szczerze na poczatku sie bałam bo myslalam , ze zawału dostanie. wpada corka w porze kolacji która rano dzwoni z hiszpani z tekstem , ze nie ma teraz czasu gadać zadzwoni wieczorem a wieczorem wpada do domu z walizami i taka wiadomością :laugh: do końca zycia nie zapomne tej chwili :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117330 przez lilian355
Owszem może i dorosła, ale w kiepskiej sytuacji bo oboje z partnerem jesteśmy bez pracy i mieszkamy u moich Rodziców :/ mam nadzieję, że wkrótce wszystko sie ułozy bo z robotą naprawdę ciężko a tu wydatki się szykują...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117337 przez MagdaM
Hej :)
Fajnie, ze u Was wszystko dobrze :)
Rojku badanie HIV to obowiazek od 1 kwietnia tego roku. Dla mnie tez dziwne i niepotrzebne no ale jak mus to mus ;)
lilian hmm ja jestem 2 lata starsza od Ciebie i tez mialam problem z mowieniem ale w stosunku do tesciow. Moi rodzice sa fajni mozna pogadac madrze i glupio tez. Ale tesciowie... Teraz to juz sie nie ukryje brzuchola wiec i tak mi wszystko jedno, ale ciezkie poczatki byly - tez mieszkamy z nimi :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl