BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

9 lata 1 miesiąc temu #972518 przez vexatio
Witam serdecznie!
Z niecierpliwością czekam na wizytę u ginekologa, to już za dwa dni. Z moich obliczeń powinnam urodzić w ostatnim tygodniu listopada. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972520 przez Lena94
Witaj !
Serdecznie gratuluje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972594 przez Dwa+Dwa
Witam
Dołączam do grona mam spodziewających się dzidziusia w listopadzie 2015.
Wg moich wyliczeń przewidywany termin mam na 17.11
Będzie to moje drugie dziecko oby mniej uparte ;)
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #972693 przez goniag12
Witajcie mamusie listopadowe. Gratuluję, życzę pięknej ciąży i zdrowych dzidziusiów. Właśnie sobie uświadomiłam jak ten czas leci. Tez jestem listopadowka ale 2012 a teraz jeszcze będę majówka 2015. Powodzenia dziewczyny!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #972814 przez vexatio
Jeszcze kropeczka jest niewidoczna, kolejna wizyta za 10 dni - kazał być dobrej myśli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 tygodni temu #972815 przez Patrizia
Witam sie i ja :) z obliczen mojej miesiaczki wychodzil mi pazdziernik a dzisiaj po wizycie wyszlo ze fasolinka troszke mlodsza :) i termin wypadl na 2 listopada :) pozdrawiam wszystkie mamuski :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #973306 przez Mamma Mia!
hej dziewczyny! Dołączam do Waszego grona :) Według moich obliczeń termin będzie na listopad. Póki co mam potwierdzenie z beta Hcg z wczoraj i wyszło 2706 (wg norm laboratoryjnych 5-6 tydzień). Jest to moja druga ciąża. Nasza córeczka ma niecałe 11 miesięcy i urodziła się w maju zeszłego roku.

W tym tygodniu będę na usg, mam nadzieję, że wszystko będzie ok...najgorsze to czekanie B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #973415 przez Panika992
Witam mamusie.
Mój syn termin wypada na ok 22.11
Mam już synka z marca 2013.
Już widziałam na usg swoją kropeczke. Za tydzień idę sprawdzić czy już serduszko bije.
Pozdrawiam Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #973622 przez iwkaa
Cześć dziewczyny dołączam do mam listopadowych mam nadzieje. Z moich obliczeń wynika koniec listopada, jest to jeszcze nie potwierdzona ciąża ale mam nadzieje, że tak się stanie za tydzień. 2 testy wyszły pozytywne i i badanie HCG również :) to jest moja druga dzidzia pierwsza ma już prawie 5 lat! Jak ten czas leci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #973680 przez Patrizia
Hej :)

Ale fajnie coraz więcej nowych mamusi nam sie zbiera :) Większość z Was czeka na wizytę na pewno będzie wszystko dobrze :lol: napiszcie jak juz będziecie po ja na ostatniej wizycie dostałam już zdjęcie mojej fasolinki i jestem taka szczęśliwa :woohoo:

Pozdrawiam wszystkie mamuśki :*




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #973738 przez Panika992
My wizytę mieliśmy w Pn. Widać tylko kropkę. Teraz w Pn idę znów, powinno być serduszko. wtedy założymy kartę ciazy.
A jak u Was z objawami?? Ja jestem mega senna... No i czuje ciagniecie w podbruszu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #973773 przez demoniqe
Witajcie,

Jestem mamą z majówek 2013 :) teraz mam termin na 19 listopada 2015 :) w czerwcu 2012 i w listopadzie 2014 poroniłam także to moja czwarta ciąża!

Dziś byłam na USG, widziałam piękny zarodek z bijącym serduszkiem! Dostałam Duphaston na podtrzymanie i mam brać połówkę aspiryny codziennie ze względu na wcześniejsze poronienia (bo jest podejrzenie działania przeciwciał).

Mam wielką nadzieję, że zostanę tu aż do listopada 2015 :) Mam prawie 2 letniego synka Kubunia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #973793 przez Patrizia
WITAJCIE NOWE MAMUSKI :)

Ja nie narzekam na dolegliwosci dobrze sie czuje :) moją jedyną dolegliwością jest JEDZENIE !!!!!! ciagle bym cos zjadla ostatnio pochlanialam kilogramami pomidory od tego tygodnia juz mi troszke przeszlo ;) odstawilam calkowicie kawe i elekronicznego papierosa i chyba dlatego mnie tak do zarcia ciagnie :)

demoniqe wiesz co, ja tez duzo przeszlam i doskonale Cie rozumiem ale trzeba myslec pozytywnie teraz to juz musi sie udac i na pewno bedzie dobrze :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #973806 przez Panika992
Ja odstawiłam palenie. Jednak nie mam od tego większego apetytu. Dziś od rana po. Każdym posiłku mam mdłości:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #973807 przez Patrizia
panika992 a ja mam na odwrót jak niczego nie zjem to zaczyna mi sie robić nie dobrze zwłaszcza rano jak otworze oczy odrazu muszę iść zjeść śniadanie wcześniej mogłam pół dnia funkcjonować na samym powietrzu i kawie czasem to śniadanie dopiero o 15 jadłam niestety




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl