BezpiecznaCiaza112023

Mamusie 2019

5 lata 5 miesiąc temu #1068062 przez Bergamotka2018
Zapraszam do dołączenia wszystkie przyszłe mamy, zarówno te, które spodziewają się rozwiązania w 2019 roku, jak i te, które dopiero planują ciążę na przyszły rok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068066 przez marynia
Hej dziewczyny :) Przyszłego lutówki! Ja już drugi raz będę (mam nadzieję) szczęśliwą Mamuśką!

Niestety chociaż pierwsze maleństwo udało mi się urodzić siłami natury, to nie wiadomo jak będzie tym razem. Ale jestem dobrej mysli razem z moim lekarzem dr jankowskim jestesmy w stalym monitoringu dzisiusia i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!
A Wy mamuski będziecie rodzic cc czy naturalnie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068069 przez Bergamotka2018
Cześć Marynia! Witam Cię serdecznie, super, że dołączyłaś! :) W jakim wieku masz już dziecko? Synka czy córeczkę? Ja dopiero jestem w trakcie planowania i mam nadzieję po raz drugi zostać szczęśliwą mamą w przyszłym roku. Pierwszy poród był przez cc. A Ty chciałabyś drugie siłami natury? Wiem, że vbac jest coraz popoularniejszy i są grupy dla mam planujących taki poród. Można tam otrzymać wiele informacji i wsparcia Luty coraz bliżej, czy znasz już płeć drugiego dzidziusia? Czy starszak już wie o rodzeństwie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068073 przez marynia
Mam synka Antosia, ma 4 latka :) i to wlasnie jego rodzilam siłammi natury! na pewno Ci się uda zajść w ciąże, tylko warto czasem o tym tak bardzo nie myśleć, bo jest ciężej jak nadasz sobie presje :D
My w sumie troszkę wpadlismy z pierszym ale teraz nic a nic nie zaluje!
Czyli jestes po cc? I jak oceniasz? wszystko bylo dobrze pozniej? Słyaszalam o vbac, ale musze dopytac mojego lekarza czy u nich w Feminie jest to mozliwe :) Dzięki za wsparcie i trzymam za Ciebie kciuki!
Teraz podobno ma byc dziewczynka, chcialabym parke wiec sie ciesze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068080 przez Bergamotka2018
Widzisz Marynia, nie doczytałam! Czyli Antoś urodzony siłami natury. To myślę, że teraz też jest duża szansa na to, jeśli dotąd nie ma przeciwwskazań. A jaki miałaś poród? Masz dobre doświadczenia czy niekoniecznie? U mnie cięcie było konieczne z powodu ryzyka niedotlenienia. Cc zniosłam bardzo dobrze. Oczywiście jakiś czas czułam dyskomfort, ale ładnie się zagoilo i nie było powikłań. Ja też mam synka :-) 4 lata skończy w przyszłym roku. Nie mamy presji na starania, spokojnie podchodzimy i mamy nadzieję, że się uda :-) Czy przy planowaniu brałaś coś oprócz kwasu foliowego? Super, że oczekujesz córeczki! Czy masz już wybrane imię?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068115 przez agge
Hej Wam :)
Ja mam 3-letnią Emilkę, a teraz zaczęliśmy starać się o drugie dziecko, więc mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068129 przez Bergamotka2018
Witaj Agge! Super, że jesteś :-) Przygotujesz się jakoś do ciąży? Robiłaś jakieś badania? Bierzesz witaminy? Wszystkiego dobrego i owocnych starań!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068131 przez agge
Biorę kwas foliowy tylko jak na razie :)
Z badań robiłam cytologię, usg no i badanie ginekologiczne :)
To dopiero pierwszy cykl starań, z którego niestety raczej nic nie wyszło, za kilka dni powinnam dostać @

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068132 przez Bergamotka2018
Hej, u mnie też po pierwszym cyklu starań, ale czułam, że nic z tego nie będzie, bo byłam osłabiona, tuż po przeziębieniu. Drugie podejście będzie za tydzień :) Biorę Folik I wit. D3.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068135 przez agge
Ja właśnie D3 zaniedbałam przez okres letni, muszę znów zacząć brać.
Przykro mi:( oby następnym razem się udało.
Ja jeszcze do końca nie wiem, wczoraj temperatura spadła, a dziś znow wzrosła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068137 przez Bergamotka2018
Agge, niech nie będzie Ci przykro ;) Podchodzimy bardzo na luzie i bez presji do starań. Mamy już jednego synka i jak się uda, to będzie po prostu fajnie, ale bynajmniej nie płaczę jak w pierwszym cyklu się nie udaje - mamy czas! :) D3 latem niekoniecznie potrzebne, ale jesienią warto wdrożyć. Powodzenia i informuj na bieżąco!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068138 przez agge
Ok :D ja to nie umiem tak na luzie, chociaż takie były plany. A w praktyce strasznie się nakręcam i nic nie mogę na to poradzić. :D jeszcze wczoraj byłam pewna tego okresu, a dziś znów iskierka nadziei. zobaczymy co będzie, ale mam przeczucie, że nic z tego jednak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068142 przez agge
Hej :)
Melduję się dziś w 28 dniu cyklu. Temperatura znów wyższa ;D ale nie chcę sobie robić nadziei.
To jeszcze nic nie znaczy, bo rozbieżność między cyklami mam do 5 dni.
Najwcześniej mogłam dostać dziś, ale równie dobrze dopiero za 5 dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068146 przez Bergamotka2018
To może jednak? :) Trzymam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068147 przez agge
Niestety chyba jednak nie, bo rano zrobiłam test i negatyw ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl