Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

RODZIMY W MARCU 2011

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #98700 przez megi23
hej mamcie ja dzis ledwo chodze kucze mecze sie jeszcze dzis rano mamcia zadzwonila ze mam i ja i maly byc przed 13 gotowi zamowila prywatna wizyte u szefa on jest specjalista od dzieci bo jej to sienienie nie wyglada na normalne u mojej kolezanki syna wykryl wade serca gdzie zaden lekarz nic nie wykryl tak wiec nakarmilam malego i poszlismy zbadal mi malego sluchal dlugo serduszko i powiedzial ze on nic nie slyszy i tak moze byc no to w koncu mamcia po 4 opini lekarza juz nie wariuje ze z malym cos nie tak :) ale jest problem maly mi chudnie dzis go zwazylismy i ma 3220 w samym pampersiku mowi ze dziwne skoro maly je robi dobre kupki oni musieli zawalic przy urodzneiu wage mowie na usg przed porodem bylo 3400 no to on mowi ze to mozliwe ze tak spadl na drugi tydzien mam przyjsc w srode na kolejne wazenie ja bedzie waga mneijsza to powiedzial ze cos nie tak i bedziemy badania robic bo to nienormalne ze waga niby tak leci skoro maly spi po jedzeniu najada sie ja mam tresciwy pokarm itd... boje sie zeby mi go na sztuczny pokarm nie dal ale jak trzeba bedzie to trodno... :(
a apropo uberania malego u mnie jest jakies 22 - 23 wydaje wam sie on mial tylko spiochy i kaftanik i buciki bo wszystkie spiochy za duze zeby w nozki nie zmarzl no i rozek ale lekko jest zapinany fika nozkami jak chce... no ma lapki niedrapki bo ja sie boje pazurki obciac a mamcia moja moze w dzien wiec pewnie w sobote to nastapi jak bedzie miec wolne...a odnosnie spacerku wtedy bylo zimno i padal deszcz nawet a maly nie byl przegrzany bo zwracxam na to duza uwage ja go najpierw ubieralam w pajacyki kaftanik pod spod lub body teraz sam kaftanik i spiochy na pole tez no ma ten kombinezonik ale nie jest mu za goraco ...
dzis malego dalam w tetrowe pieluchy zeby caly czas w tych pampersiakach nie byl no i bioderka byly ok to przelal mi wszystkie a na deser zrobil mega kupala :) musze dokopic pieluchy hehe
aa dzis bylam w aptece nie mieli sprayu z fridy pani dala mi cos lepszego ma mneijsze cisnienie bo cos mi sie wydaje ze maly ma 1 dziurke zatkana jak go bede myc to psikne i zobaczymy jak bedzie oddychal

a apropo szczienia szczepie na rotawirusy pneumokoki i meningokoki tylko wlasnie chyba zrobie jak sylka teraz rotawirusy i wlasnie mi pediatra powiedziala ze te 5 w 1 czy 6 w 1 cala europa szczepi i nie wie czemu NFZ nie chce refundowac i sie meczy rozdzielna no ja sama nie wiem co robic mojego kuzyna maly dostal 40 stopni goraczki po szczepionce ona mi powiedziala ze moga wystapic jakies komplikacje :huh: musze na spokojnie to przemyslec... :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #98750 przez sylka
U mnie w rodzinie i u znajomych maluchy lepiej reagowa

9 lata 9 miesiąc temu #98760 przez asia26
ja tez szczepilam skojarzonymi i zero skutkow ubocznych syn mojej kolezanki byl normalnymi szczeoiony i za kazdym razem goraczkowal

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #98795 przez pulpecja
hej dziewczynki :)
kurcze nie mam ostatnio czasu aby d

9 lata 9 miesiąc temu #98824 przez Gosia_Krupa
pulpecja,s

9 lata 9 miesiąc temu #98874 przez KlaruSia
Kasie

9 lata 9 miesiąc temu #98965 przez Groszek
Witamy :lol:
Bombel Groszek si

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

9 lata 9 miesiąc temu #99327 przez bombel779
Jeja ale tu cisza zapanowa

Aniołek wrzesień 2013 [*]

9 lata 9 miesiąc temu #99405 przez megi23
hwj laski puplecja Kasia jak ksiezniczka wyglada w lezaczku :) kurcze musze cos takiego malemu kupic bo juz mu chyba kolysia zbrzydla :silly: :silly: a ja sie musze pochwalic ze sama obcielam mu pazurki ile moze w tych niedrapkach lezec niech odkryje ze ma paluchy :) i sama mu dalam spray do noska balam sie bo polozna mowila ze do bezdechu moze dojsc ale nic sie nie stalo a malemu od razu lepiej sie oddycha ... on dzis jakis taki marudny w ocy tez co 1.5 godz chcial cycke w sumie sam nie wiedzial czego chce prezyl mi sie myslalam ze brzuszek zrobilam mu herbatke ale zrobil 3 mega kupska po niej hehehe teraz sobie smaczni spi :lol: czekam jak sie zbudzi dam mu cycke i pojdziemy na spacerek co prawda co padalo wczesniej ale teraz jest sloneczko:)
a apropo szczepien to wlasnie chce te skojarzone sprobowac musze z mezem jutro o tym porozmawiac jak przyjedzie mamy jeszcze jakies 6 tyg czasu na zdecydowanie sie ....
wlasnie zamowilam malemu tablice na wozek z imieniem babcia dala kaske to niech ma :lol:
tatus przyjedzie to zamontuje mu do limuzyny :lol:

9 lata 9 miesiąc temu #99423 przez sylka
M

9 lata 9 miesiąc temu #99425 przez Groszek
Bombel nie ma problemu :) polecam si

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

9 lata 9 miesiąc temu #99439 przez DariaEm
hej dziewczeta kochane :)
Pulpecja Kasia jak z bajki :) pieknie sie prezentuje wq swoim lezaczku :)

Mam pytanie do mam ktore mialy szwy po nacieciu, otoz ja mialam zalozone 4 rozpuszczalne, juz poszly i blizna na zewnatrz ladnie sie zrosla i zagoila tylko tak jakby ten szew ktory sie znajdowal bardziej w srodku mam wrazenie ze nie zdzialal za wiele bo mam tam w srodku taka chropowata blizne wklesla i nie wiem czy to normalne, przeszkadza to troche bo boje sie teraz z mezem cokolwiek rozpoczac... jak u was to wyglada?
Pozdrawiam wszystkich:)

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #99549 przez bombel779
Daria ja mia

Aniołek wrzesień 2013 [*]

9 lata 9 miesiąc temu #99631 przez Sikoreczka
Sylka mam nadzieje

9 lata 9 miesiąc temu #99639 przez arturek
Dziewczyny
kiedy robi sie USg bioderek? i kto wam powiedzia

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka