BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 7 miesiąc temu #29986 przez sylka
Zdjęcie zmniejszyłam do 185 kb. Myślałam, że awaria już usunięta a tu niestety... kiedy indziej powżucamy fotki. Co do samopoczucia to jest dobre, tylko czasami zaboli mnie podbrzusze (rano lub wieczorem). Ciągle mam ochotę na rzeczy pikantne i słone. Ze słodkiego wcinam ciasto jak upiekę :)
A wy jakie macie smaki??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30295 przez magda d
Hej dziewczyny coś tu cichutko. Ja mam kłopot bo straszny mam kaszel pije syropek dla kobiet w ciąży ale nic nie pomaga:( a nie chce truć mojego dzidziusia tabletkami. W poniedziałek jak się nie poprawi czeka mnie podróż do lekarza i nie mogę zrobić badań dla mojego ginekologa bo to będą badania nieważne przecież jestem chora . Zobaczymy co będzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #30300 przez bombel779
A ja od 3 dni źle się czuję :( Słaba jestem niemiłosiernie,przesypiam całe popołudnia i wieczory..,pojawiają się zawroty głowy,w ogóle nie mam apetytu,a wczoraj cały wieczór rzygałam jak kot :( Wszystko co połknęłam,nawet zwykła gorzka herbata,po dosłownie 5ciu min zwracałam :| noc oczywiście tylko przedrzemałam.... Nie wiem co się dzieje ?:| Czy to przejściowe(np. jakaś grypa) czy coś poważniejszego..??
Jeszcze od tyg. miewam silne bóle,albo raczej takie kłucia po lewej i prawej str. podbrzusza :(
Mam nadzieję,że maleństwo jest bezpieczne w brzuchu i czuje się lepiej od mamy!


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30307 przez sylka
Oj wspłczuje dziewczyny mam nadzieję, że będze dobrze i wam się polepszy zdrówko. Ja mam za sobą pierwsze zakupy - kupiłam kocyk i śliczny biały, ocieplany sweterek z misiem dla dzieciaczka. JAk go zobaczyłam po prostu nie mogłam siępowstrzymać przed jego kupnem ;) Kolor uniwersalny zarówno dla chłopca jaki dziewczynki. Muszę się pochwalić mój mąż maluje dziś pokoik dla maleństwa, żeby był gotowy i czekał na lokatora. Później wstawimy tylko łóżeczko bo rezta gotowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30344 przez magda d
ale fajnie sylwka. Ja na razie kupuje ubranka a o pokoiku to jeszcze nie myślimy, przeciez jeszcze tak daleko a może jednak czas o tym pomyśleć. Niestety nie poprawiło mi się i jutro czeka mnie wizyta u lekarza. Zobaczymy jak to będzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30346 przez sylka
Magda daj znać jak wrócisz od lekarza. Co do pokoju mój mąż stwierdził, że teraz będzie lepiej pomalować póki dzień dłuższy niż później przy zapalonym świtle działać - a wiadomo zajmuje wszystko czas jak przenosić trzeba z jednego pomieszczenia do drugiego. Zresztą ma to już z głowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30350 przez bombel779
Kurcze ja też bym już chciała urządzać pokoik dziecięcy!!:) Jednak niestety muszę poczekać.. Zabieramy się z mężem za budowę domu,ale do narodzin dzieciątka na pewno nie zdążymy :( i póki co będziemy mieszkać u teściów...echhh
Nie podoba mi się to,na samą myśl dostaję nieprzyjemnych dreszczy :/ Ale cóż,nie wszystko w życiu układa się tak jak byśmy chcieli,a bynajmniej nie tak szybko jak byśmy chcieli.Szczególnie jeśli w grę wchodzą pieniądze,to one są największą przeszkodą i ogromnym czaso-spowalniaczem :|
No aleee trzeba myśleć pozytywnie!! :) Nie mogę się tyle zamartwiać,bo moje dzieciątko oszaleje w brzuszq,prawda?! :P Sama sobie powiem - Uszy do góry!! ;) Będzie dobrze!! :D :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30351 przez magda d
Bombel ja mam taka samą sytuację ale mieszkamy z mężem u moich rodziców:P i pokoik też niestety musi poczekać. ale jak się już wybudujemy to pierwsze co zacznę od pokoiku dziecięcego :D:D wszyscy mówi mi ,że brzuszek już widać:P Już wrzesień a marzec tak daleko :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30374 przez bombel779
A u mnie jest inaczej :) Ja widzę,że brzuszek się zmienił - trochę się zaokrąglił :) Ale wszyscy dookoła twierdzą,że nic jeszcze nie widać.. :P Mąż dopytuje kiedy w końcu mi urośnie brzuchol :) Wczoraj miałam 1szą powakacyjną wizytę na uczelni i gdybym się sama nie pochwaliła,że jestem,tudzież będę :P mamą to nikt by nie zauważył i nie zapytał :) :P
Mam nadzieję,że niedługo mocniej się zaokrągli!!Bo nie ukrywam,że też już się niecierpliwię :P Chciałabym mieć namacalny dowód,że moja limonka (bo to już nie maleńka fasolka :D :D ) rośnie zdrowo! :)
Sylka!Dziś zaczynamy 13ty tydz.! :D:D A to oznacza,że kończymy 1szy trymestr! :D :D Nie wiem jak Ty,ale ja się baarrrdzo cieszę :D:D:D:D
W sob. z nudów oglądałam jakieś odcinki serialu Majka,główna bohaterka urodziła właśnie córeczkę :) Nie mogłam się napatrzeć na to dzieciątko :) :P I jeszcze bardziej zachciało mi się swojego :) Jeszcze bardziej nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie na świat!!! Obłęd!!! :):D
A jutro idziemy z mężem do gina :D:D:D I zobaczymy Naszego bobaska :D:D:D


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30393 przez sylka
Mi brzusio się zaokrąglił i jak mam założoną jakąś obcisłą tunikę czy bluzeczkęto widać je. Zawsze brzuszek był płaski jak deska a teraz pirewszy raz w życiu cieszę się jak rośni mi z niego piłeczka :) Ja wczoraj miałam pracowitą niedzielę po malowaniu posprzątaliśmy z mężulkiem mieszkanko do pomocy przyszła niespodziewanie siostra męża. Kochana umyła mi okno w pokoiku (mimo że niedziela, ale nie miała by w tyg. czasu) załozyła firankę i wykonała wiele rzeczy żebym ja się nie "czepaiała".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30427 przez megi23
o kurcze nie zobaczylam tego postu hehe no nic to teraz sie dopisze witam wszystkie przyszle marcowe mamusie w suemi sama z marca jestem i wypadnie ze moje malenstwo tez bedzie mam date na 25 marca no ostatnio doktorek powiedzial ze 27 ale cos kolo konca marca... dobrze ze juz koncze 3 miesiac mam nadzieje ze 4 lepszy bedzie lepszy hehe pozdrowionka dla marcowych mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30455 przez bombel779
Witamy kolejną marcową mamusie ;) Może powiesz Nam coś o sobie Megi?? :) jak Twoje samopoczucie? Jak Ci minęły pierwsze tygodnie? Jak się zmienia Twoja postać - fizycznie i psychicznie? :)
Prosimy o jakieś info :) :P :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #30462 przez sylka
Witaj Megi :woohoo: Widzę że nasze grono się powiększa :) fajnie gdyby na stronie głównej forum stworzono już wątek marcowy 2011 r. Dołączem sie do pytań naszego bombla ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30548 przez megi23
no nie skasowal mi sie post :(
no to od poczatku jak juz wiecie jestem w koncu 11 tygodnia mam na imię Magdalena mam 29 lat i jestem instruktorem terapii zajęciowej w Domu Pomocy Społecznej w Przemyślu obecnie na L4 od 25 sierpnia do konca ciazy.. mieszkam u meza za Stalowa Wola ale rodze u siebie tu mam dobrego lekarza i bedzie ze mna oddziale hmm dodam ze przystojny :lol:
poczatki te pierwsze nie byly straszne chodz bedac w podrozy poslubnej czulam lekkie tylko zmeczenie myslalam ze przez to lazenie po gorach i upaly... potem gdy ja napecznialam okresu nie bylo i test dal pozytywny wynik juz wiedzialam ze jestem w ciazy a po 1 zitycie u doktorka tylko mi ja potwierdzil:) bylam happy tak pozniej zaczely sie typowe objawy ciazy sennosc niskie cisnienie dodam ze i tak je mialam a przy ciazy sie obniza jeszcze omdlenia prawie u fryzjera zemdlalam w sekundzie no i sie przestraszylam i zadecydowalam wtedy ze nie bede narazac malenstwa na stres w pracy i wysilek i poszlam na L4 tzn lekarz chcial mi od 1 wizyty juz dac byla 4 sierpnia ale chcialam do konca miesiaca przepracowac ... w sumie troche na urlopie bylam i malenstwo bylo grzeczne a jak wrocilam zaczelam miec takie skurcze ze ledwo chodzilam teraz jestem od 26 sierpnai u meza i jest spokoj odpoczywam ale i staram sie chodzic na spacery dlugie byl tez brak apetytu maly i balam sie ze to niebezpieczne tzn jadlam malo ale czesto i maluch konczyl o 19 jesc potem nie chcial w sumie teraz rzadko sie zdarza zeby jadl pozniej nie chce i juz. Kolejna wizyta 15 wrzesia boje sie bo bedzie mi robil usg pod katem zespolu Downa i innych schorzen... no ale mysle ze bedzie oki.. przed ciaza bylam aktywna osoba plywalam jezdzilam na rowerze i cwiczylam poczekam teraz do konca tygodnia i zaczne cwiczenia dla kobiet w ciazy moze joge... obecnie samopoczucie lepsze juz tak nie sypiam popoludniami i mam troszke wiekszy apetyt ale staram sie jesc owoce niz slodycze odstawilam czekolade i inne czekoladowe rzeczy kawe no alkoholu to na wlasnym slubie juz nie pilam na wszelki wypadek :) .... od 1 dnia spie na lewym boku - podobno najbezpieczniejszy dla malenstwa mam fiola na tym punkcie tzn bezpieczenstwa zaczelam tez buszowac po necie za rzeczami dla malenstwa i to mi sie podoba zalozylam zeszycik co trzeba bedzie kupic i do szpitala zabrac zebym nic nie zapomniala staram sie byc na biezaco ze wszystkimi nowymi rzeczami ale mozna dostac oczoplasu
moje fizyczne zmiany najpierw mi przeszkadzaly bo brzuszek zaczal rosnac no i waga tez od 1 wizyty przytylam 3 kilo doznalam szoku bo jadlam malo i zdrowo ale lekarz powiedzial ze to normalne bo wysoka jestem mam 180 i inaczej to sie rozklada teraz kocham moj brzuszek i uwielbiam go pokazywac nawet rozmawiam z nim hehehe nie mowiac ze chcew mu zaczac czytac bajki i wlaczam muzyke klasyczna ktora lubie i on chyba tez :)
a psychicznie oj roznie mam wiele obaw czy bede dobra mama czy poradze sobie itd ale mam szwagierke przy boku co ma 3 dzieci i mi pomoze nauczy itd poza tym tesciowie i babcia jest.....
mam pytanie co powiecie o wiaderku do kapania taka nowosc wyszla czy wolicie wanienke ??
no to teraz Panie niech cos napisza o sobie :)
to tak w skrocie o mnie i malenstwu pozdrowionka dla marcowych mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30555 przez magda d
Witam megi 23:)

Fajnie,że jest nas coraz więcej:) zawsze można sobie poplotkować i wymienić doświadczenia.

Ja jestem po wizycie u lekarza i nie jestem nią zachwycona chyba straciłam wiarę w dobrych lekarzy. Kobieta przepisała mi lekarstwa na przeziębienie, było tam kilka o których czytałam, że kobieta w ciąży nie może ich zażywać. Oczywiście powiedziała jej to a ona mnie wyśmiała - bo nie mam takiej wiedzy medycznej jak ona. Poszłam do apteki i mówię tej farmaceucie ze w ciąży jestem a on na to że absolutnie tych tabletek nie mogę dobrać to są zabraniane dla kobie w ciąży. Dał mi inne syropki i jest poprawa po jednym dniu.

megi23 ja też mam obawy czy będę dobrą mamą skora jak to ujął mój mąż "jestem zwariowana i szalona jak nikt inny" ale dziecko jest dla mnie najważniejsze.

Kupiłam sobie krem na rozstępy z oriflame bo bardzo dobry jest- tak słyszałam od starszych mam. Zobaczymy Od następnego tygodnia zacznę go używać!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl