BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 22 godzin temu #108080 przez bombel779
Heya ;) My w


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 21 godzin temu #108082 przez sylka
U nas Kuba zasn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 21 godzin temu #108083 przez mely10
dziendobry :)
Pulpeciami bard :) zo pomogly oklady z twarogu,nalozylam twarog na piersi i przykryj recznikiem papierowym a jak wyschnie to zdrap,super dziala,wszystkie guzy mi zeszlyi piersi zmiekly,no i nie smierdzi jak kapusta :lol: :silly:
u nas znowu piekna pogoda,trzeba korzystac :lol: :lol:
wesolych swiat wam dziewczyny zycze bo nie wiem czy bede miala jeszcze czas wpasc do was,chrzciny itd :)
buziaczki i bogatego zaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 21 godzin temu #108088 przez Sikoreczka
U nas te

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 21 godzin temu - 13 lata 21 godzin temu #108091 przez sylka
U nas na szcz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 21 godzin temu - 13 lata 21 godzin temu #108098 przez justysiak83
No to i ode mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 21 godzin temu #108104 przez pulpecja
bombel779 napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 21 godzin temu #108107 przez pulpecja


DZIEWCZYNY
ode mnie r

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 21 godzin temu #108109 przez DariaEm
Czesc dziewczyny, na poczatek zycze wam udanych Swiat Wielkanocnych i wszystkim maluszkom wszystkiego co najpiekniejsze :)

Dlugo mnie nie bylo ale za duzo do opowiadania bo sie dzialo wiele zlych rzeczy, w skrocie tylko powiem ze moja sasiadka ma nie uleczalna depresje ale wydawalo sie ze juz z nia lepiej, kilka dni temu przyszla do mnie cala roztrzesiona i opowiadala o swoich problemach, w tym momencie obudzila sie Blanka wiec zostawilam sasiadke w kuchni zeby isc mala nakarmic, po czym jak juz wrocilam sasiadka stala w progu okna mojej kuchni z zamiarem popelnienia samobojstwa...szok, z trudem udalo mi sie ja z tego okna sciagnac, przezylam masakre w tej chwili az sama sie dziwie sobie ze moglam liczyc na trzezwosc umyslu, dzis jest w szpitalu psychiatrycznym.

A tak ogolnie to u nas wszystko w porzadku, Blanka rosnie bardzo szybko, usmiecha sie do mnie za kazdym razem jak do niej zagladam, pospiewuje i odpowiada na moje piosenki jak tylko uslyszy moj glos, to jest takie piekne ze czasem az lzy szczescia cisna mi sie do oczu.
Tak jak wam wspominalam ze mialam problem z pokarmem, tak juz nigdy nie powrocil i jeszcze ta sytuacja z sasiadka chyba sie do tego bardziej przyczynila... mimo tego ze Blanak wcina modyfikowane mleko, bardzo dobrze sie rozwija tylko na poczatku zmiana mleka sprawila ze miala zatwardzenie ale sposobem na to bylo mieszanie zwyklej mineralnej wody z wysoko zmineralizowana i wszystko sie unormowalo.

U nas pogoda jak w leciie juz od tygodnia, sloneczko grzeje, powiedzialam dowidzenia zimowym ciuchom i przeprosilam letnie sukienki, Blanka najwyrazniej tez uwielbia taka pogode bo juz coraz mniej spi w wozeczku na spacerze.

Pozdrawiam Was wszystkie moje kochane, odezwe siee jeszcze pozniej jezeli czas na to pozwoli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 20 godzin temu #108125 przez megi23
hej mamcie ja wam tez zycze zdrowych wesolych i rodzinnych swiat i lanego dyngusa :silly:
dzieki dziewczyny bo ja mam mleko biale dzis sciagnelam m :silly: ci bo o 5 rano maz przyjechal i skoro autko juz jest wiec sami pojechalismy do sklepu na ostatnie zakupy i polazic sobie maly zjadl 70 i zanim wrocilismy mamcia juz go usypiala wiec tez mysle ze moje biale jest ok moj maly jak wczoraj przyslismy ze spaceru a jadl o 15 to o 20 zbudzilam go i zjadl moze z 10 min i dalej spal mi do 2 w nocy szok i jeszcze moze b ydrzemal ale jak sie przebudzil to go od cyca wzielam bo zaczely przeciekac hehe dobrze ze wpadlam na pomysl zeby mamci pokarm sciagnac i tak bede robic za kazdym razem jak bede wychodzic gdzies tylko oczywiscie skleroza woreczkow nie kupila ale mam butelke gdzie sie przechowuje pokarm to na 48 godz wystarcza... teraz tatus z synkiem spia a my z babcia w kuchni szalejemy :)obudzi sie pewnie kolo 15 i pojdziemy na dlugiiii spacerek z tatusiem :D a babcia nam pokoik wywietrzy i posprzata :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 19 godzin temu #108132 przez boniucha
A nam nareszcie dzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 19 godzin temu #108136 przez arturek
WESO

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 18 godzin temu #108151 przez Sikoreczka
Ja r

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 18 godzin temu #108157 przez olka
pulpecja, ja te

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 13 godzin temu - 13 lata 13 godzin temu #108231 przez bombel779
pulpecja napisa


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl