BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 7 miesiąc temu #31087 przez sylka
zy to taki wózek krasnal.win.pl/sklep/wozki-dzieciece-sat...oty-czarny-p-46.html w opisie waga wychodzi większa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31183 przez magda d
Kurcze ale ja go podnosiłam z gondolą i nie był taki ciężki ... hmm ten stolarz nie jest taki jak w tym moim. Mój mąż nawet sam stwierdził, że ten jest o wiele lżejszy niż te głęboko-spacerowe. Gondole tez miał inną. Nie wiem od czego to zależy może mój jest już nowszym typem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31206 przez megi23
a ja juz dostaje zawrotu glowy z tymi wozkami i moja mamuska co chwile wymysla cos nowewgo :) za to od szwagierki dostalam z 80 nowych spiochow bo ze stanow dostala i jej maluchy nie zdazyly ich zalozyc chyba tyle samo kaftanikow spodenek nawet nie musze kupowac nosidelka i spiworkow ze stychu zniosla a ja pol dnia ukladalam w szafie hehehehe maz sie zdziwi jak ja otworzy :D a od tescia dostalismy wczoraj nowe spanie potrojne chcielismy kupic ale nie ma juz nigdzie takich mamy teraz duzoo miejsca a moj 1 sen to mega zakupy z mezem tzn on tylko je nosil hahhahahaah...... jutro wizytyta o 19 boje sie..... ale bedzie dobrze :) ooo kichnelo mi sie wiec prawda :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31207 przez sylka
Ja także mam dostać rzeczy od szwagierki - jeśli będzie chłopczyk to wszystko, a jak dziewczynka to zrobę selekcję :P
Magda jakk możesz to podaj model tego wózka z chęcią bym go obejrzała bliżej skoro taki lekki, a mi na wadze bardzo zależy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31272 przez magda d
sylka nie ma sprawy tylko jak będę przy okazji blisko sklepu bo troche do niego mam;)

Dziewczyny czy wy tez nie potraficie wstać rano? Ja niezależnie o której kładę się spać nie mogę wcześniej wstać niż o 9.oo bo inaczej kręci mi się w głowie, jestem słaba i nie do życia. okey teraz sobie mogę na to pozwolić ale jak zacznie się rok akademiki i poranne zajęcia to nie wiem jak sobie poradzę. Macie może jakies swoje sposoby aby to pokonać ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31273 przez bombel779
Magda,ja ogólnie nie znoszę wstawać rano ; p A teraz w ciąży,to już wcale!!! :P Ale niestety trzeba chodzić do roboty,więc muszę wstawać wcześnie.. :| Za to w weekend pozwalam sobie "gnić" w łóżq tak długo,aż mi się samej odechce :) Póki co! Bo za niedługo zacznie się szkoła i nawet w weekendy będę musiała zrywać się z łóżka :( A jak sobie pomyślę,że robi się co raz zimniej...to już na samą myśl dostaję gęsiej skórki i nie chce mi się wychodzić z wyra :P:P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31346 przez asia11
Witam wszystkie przyszłe mamusie :) ja mam termin na 29 marca ale to nie jest tak do końca potwierdzone .Dziś wybieram się na usg i wszystkiego się dowiem. Mam tylko nadzieję , że wszystko jest w porządku...pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31352 przez megi23
asia ja dzis tez mam na 19 do lekarza rano badania lecialam zrobic wynik o 15 polazilam po sklepach ale szybko sie mecze :/ i poce jak nie wiem co chyba za grubo sie ubralam dzis .. za to w koncu kupilam spodnie ciazowe te z gumka no to teraz mam 2 pary spodni do chodzenia :D polazilam za wozkami ale u mnie taco tylko sa i jakies na a jakas firma mi nie znana poza tym lozeczka nie widzialam jakie chce ale cos na wanienke ze stojakiem tylko rozowe :P
a apropo wstawania rano ja i tak wstaje przed 7 a juz nie musze chodzic do pracy ale maluchy ubieram do przedszkola bo szwagierki maz jakos do teraz ma z tym problemy ehehe raz tylko spalam do 11 a tak sama sie budze co prawda teraz chyba bede spac dluzej bo szwagierka juz nie bedzie pracowac a i dostalam nowe spanie potrojne od tescia 1 noc super spanie lepsze niz nasze podwojne bylo mam duzooo miejsca i moge sie rozlozyc jak chce i juz maz nie nazeka ze nogi wywalam na niego :laugh: no nic oby bylo wszystko ok trzymajcie kciuki bo ja klebek nerwow jestem napsize jak bylo po wizycie trzymajcie sie marcowe mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31361 przez sylka
Witam Asiu mam nadzieję, że swój stan znosisz dobrze :) Co do rannego wstawania i ja mam z tym problem, wieczorem szybko film mi się urywa. Budzę sięw nocy z twardego snu i później do rana mam taki czjny, byle szelest a ja otwieram oczy. Ostatnio zauważyłam że ciężko wchodzi mi siępo schodach, robię to powoli, naet mój psiak jak zmyka po schodach to co jakiś czas zerka czy jeszcze idę :) Zastanawiam sięczy ze mną ok wogóle nie tyję (zawsze byłam szczupła i ciężko było mi przytyć) waga od mies. stoi w miejscu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31406 przez bombel779
Cześć Asia ;) Moja imienniczko :P :D Pochwal się Nam w którym tc jesteś??Jak się czujesz?Jak znosisz ten stan błogosławiony? I w ogóle wszystko,bo my tu dość ciekawskie jesteśmy :P :P :P
Sylka,powiem Ci że ja,jak na razie,przez cały 1-szy trymestr przybrałam kilo.Też jestem dość szczupłą osobą i lekarz mówi,albo wręcz sugeruje,że powinnam przytyć.Przy ostatnim badania (ważeniu) powiedział,że mam porządnie się odżywiać i nie bać się przybrania na wadze. I cóż,jem tak jak mi przykazał doktorek,jem bo mąż mi wciska,jem bo teściowa pilnuje..i co?Jakoś specjalnie się nie zmieniam.
Mąż dopytuje -kiedy w końcu zacznę "rosnąć"?Teściowa jęczy,a znajomi nie wierzą że jestem w ciąży.. i tak w kółko :P Sama też już nie wiem czy się z tego cieszyć,czy nie?Bo z jednej str. fajnie - mieszczę się we wszystkie swoje ciuchy,czuję się dobrze..a z drugiej str. to już bym chciała,żeby ten stan błogosławiony :P był widoczny :) Chciałabym się chwalić wszem i wobec :) Chciałabym WIDZIEĆ,że Nasza dzidzia rośnie!! :)
Ale Sylka,jeśli Tobie lekarz mówi tak jak mi,że dziecko prawidłowo się rozwija to generalnie nie ma się czym martwić ;) Brzuchy prędzej czy później Nam urosną ;) I kilogramy przybędą ;) Jeszcze będziemy miały ich dość :P :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31420 przez sylka
Brzuszek akurat mi rośnie i z dnia na dzień się uwidacznia. Taka piłeczka :) Zobaczymy co lekarz powie bo też przytyłam (w zaleznści od dnia w którym się waże) 0,80 kg-1,3 kg. Jutro z rana idę na badania zobaczę jak morfologia i mocz - man nadzieję, że ok. Mój mąż zdziwiony jest, że nie tyję a odżywiam się zdrowo choć nawet dodatkowo podjadam między posiłkami jak mam ochotę. Z drugiej strony jak z dzieciątkami wszystko dobrze to taki nasz urok. Szwagierka mówiła że jej znajoma w ciązy przytyła 6-7 kg i urodziła zdrowego chłopca ponad 3 kg. więc może z tą wagą to nie reguła i zależy od przemiany materii w organiźmie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31425 przez magda d
Hej Asiu opowiedz nam o ciąży :D bo fajnie jest czytać o innych mamuśkach.

Dziewczyny z tą wagą to indywidualna sprawa ja przez te 2 miesiące przytyłam tylko 1 kg a gin , ze to zależy od organizmu kobiety. Ale teraz to czuje, że w tym miesiącu mi przybyło w pasie bo brzuszek już widoczny jest:) W piątek wizyta to się dowiem ile :P ale w moje ciuchy się mieszczę jeszcze tzn w udach mam okey spodnie i spódnice więc myślę, ze nie będzie tych błogosławionych kilogramów za dużo:P

Odebrałam dziś wyniki i okazało się, ze w moczu mam bakterie rozmawiałam na ten temat z siostrą, która jest ratownikiem medycznym i ona stwierdziła, ze w czasie ciąży to się zdarza bo w moczu dodatkowo teraz znajduje się śluz no i trzeba pamiętać, ze dziecko też sie poróżnia. No ale ona nie jest znawca aż takim wiec niepokoje się trochę a gdzie tam piątek.

Dziewczyny czytałam, ze od 16 tygodnia czuć ruchy dziecka już nie mogę się doczekać mój maż tez nie kiedy będzie te pierwsze kopniecie chyba wtedy się popłacze. Jaki wasi mężowie mają kontakt z brzuszkiem? Bo Krzysiu śpiewa mu" czterech pancernych" i opowiada o rybach ( to jego wielka pasja) czasem mnie śmieszy jak coś mu po cichu mówi żebym nie usłyszała:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31432 przez asia11
... :) opowiem troszeczkę o tych moich początkach.Dziś byłam na wizycie lekarz zrobił mi usg i jak na razie wszystko jest w porządku .Jestem w 13 tygodniu ciąży i przez te wszystkie miesiące czułam się strasznie słabo nie mam na nic siły, każda czynność nawet najprostsza powoduje to , ze się bardzo męczę.Termin porodu 24 marca ...ciekawa jestem strasznie czy to chłopczyk czy dziewczynka , dziś się nic nie dowiedziałam bo maleństwo ciągle się odwracało.mam 6 letniego synka i marzę o córeczce nie wiem dlaczego , ale wydaje mi się że to będzie dziewczynka :) jak będzie chłopczyk też się będę cieszyć najważniejsze , aby było zdrowe...
...a jeśli chodzi o spanie to zasypiam , jak to mówią z kurami około 21-wszej w międzyczasie budzę się koło 2-3 w nocy idę do toalety ,czasami muszę wypić herbatę i tak po 1-2 godzinach usypiam i wstaje o 5-tej rano . Chwilę poleżę ale niedługo bo muszę pójść coś zjeść i tak jest prawie codziennie..mam nadzieję ,że w tym 4 miesiącu coś się zmieni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31465 przez sylka
MAgda tymi bakteriami się nie przejmuj to naprawdę częste u kobiet w ciąży dostaniesz zapewne jakiś lek ziołowy pij herbatę żurawinową albo sok żurawinowy. Zurawina działa bakteriobujczo i zakwasza mocz, ja codziennie piję sobie herbatkę :) tak profilaktycznie po tym zapaleniu pęcherza. Co do ruchów to od 16 tyg. wyczuwają naprawdę "wyczulone" mamy bo ruchy są jeszcze delikatne to raczej takie bulgotanie, przelewanie siębrzuszku niż kopniaki. KOpniaki dopiero 18-20 tygz. gdzy dziecko jest większe a zarazem i śilniejsze. Ja bardzo lubę jak mój mąż wieczorkiem jak sobie leżymy głaszcze mój brzuszek i mówi mi że mnie kocha a póniej nachyla się do brzuszka i mówi ciebie maluszku też kocham :)

Asia chyba każda z nas jest ciekawa płci dzieciaczka ja wizytę mam za tydzień to może uda się podejrzeć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31481 przez megi23
no i po wizycie mialam wczoraj wieczorem napisac ale wrocilismy o 22 i maly glodny byl jak nie wiem co byl poslizg u lekarza a co najlepsze 2 kolezanki zapisal na 18 haha wiec zamiast o 19 bylam kolo 19 :40 przyjeta jak mi zmierzyl cienisnie mialam 120 na 68 najwyzsze w historii potemzaczal usg robic i az sie poplakalam jak zobacyzlam swojego skrzacika najpierw drapal sie po glowie hehehe potem ssal kciuka , przewracal sie fajne fikolki robil, a on go badal lezal grzecznie , najpierw sprawdzil 2 raczki nozki kostke nosowa wszystko mi tlumaczyl co robi zebym sie nie denerwowala az w pewnym momencie maly ulozyl sie glowka w dol i zasnal i na nic proby go obudzenia wiec doktorek mowi musze ci te 2 usg zrobic mowie to robimy bo musial go zmierzyc i sprawdzic czy nie ma zaspolu downa a bicie jego serca slyszala moja mama na korytarzu takie mocne bylo :) po usilnych probach znowu maluch sie obudzil i udalo sie wszystkie pomiary zrobic pytam lekarza czy bedzie znac plec on ze tak maluch sie obrocil a tam sliczne jajeczka i mowi to masz 100 dowod ze to chlopiec a zeby bylo smiesznie zrobil mu zdjecie w takiej pozycji i mam je wydrukowane :D ufff ale odetchnelam jak powiedzial ze on zdrowy wiec bedzie synus Tymoteusz a nie mowilam ze to bedzie chlopiec od poczatku wszystkim mowilam ze bedzie syn tak czulam ma 67 mm bedzie duzy doktorek powiedzial bo to 12 na 13 tydzien grunt ze malucha udalo sie zbadac meczyl sie biedak z 40 min ale dalismy rade oj jak jak ja sie usmiechalam od ucha do ucha zadzwonilam do meza zeby mu powiedziec co i jak tez sie ucieszyl :D dzis wracamy do tatusia kolejne badania zlecone witaminy kupione jak to lekarz powiedzial oby tak dalej jak bede u meza sproboje fotke malucha dac tutaj pozdrowionka dla mamusiek i ich maluszkow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl