BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

12 lata 8 miesiąc temu #171936 przez pulpecja
nikita gdybym nie wraca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #171937 przez DariaEm
czesc laski, nie mialam neta, u nas wszystko oki, Blanka to doslownie klebek energii nie spi w ciagu dnia ani minuty, klade ja o 21h i spi do 7h rano i to jej wystarcza no doslownie juz nic nie pomaga, zadne wyciszanie przed snem ani zaslanianie zaslon w pokoju, poprostu nie zasnie w ciagu dnia i koniec, przec co ja mam doslownie zeeeeeeeerooooo czasu na cokolwiek, masakra, jestem chuda jak patyk, caly czas w ruchu. Wstawiam fotke tego pierona ;)
Blanka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171938 przez nikita
bombel779 napisa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171940 przez pulpecja
mankowa ja t

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171943 przez pulpecja
Daria Ty pieronie jeden nareszcie zawita

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171944 przez nikita
pulpecja no tak ty jeste

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171947 przez mankowa
Witaj Daria jak milo ze pamietasz jeszcze nas, ze nas tu odwiedzilas i fajna twoja Blanka i ja tez juz chuda jestem , zrzucilam swoje 20 kilo bo moja jest alergikiem na mleko krowie i ja jestem na diecie, a reaguje tez na wszytsko z jablkiem od razu biegunka wiec mam mega scisla diete i mimo iz czesto pozwalam na wieksz ilosc pieczywa czy ciasteczka gdzie sa eggs free, mleko , gluten itd tyle ze sa slodkie mimo to wciaz chudne, ale nie dokonca mnie to cieszy bo miewam zawroty glowy i slaba jestem. sama zaczelam jesc kaszki z bobo vity bo tutaj tez mam hahaha a dlatego ze zawieraja wapn, bo wspomagam sie wapnem ale i kaszki tez jem hahaha.
Wiesz Pulpecja ja czuje tak silna wez ze swoja mala przez to ze karmie piersia ze masakra jakas, jak mnie wczoraj nie bylo ponad 2 godziny to plakala nawet przy butelce gdy maz je podawal tak chciala sie przytulic, a wczoraj tez nie chciala jej podawac piersi po tych zabiegach fryzjerskich i po dwoch kubkach kawy bo by nie zasnela wiec szybko sciagnelam i dalam jej pusta piers moment i dziecko zasnelo. I tak mowie,ze to moja wina,ze ja tak przyzwyczailam do tego bo chce karmic do 6 m-ca i koniec bo zeby mi poleca i moze grozic mi osteoporoza w przyszlosci jesli bede miala mega deficyt wapnia w organizmie. Wiec znow wracam do sciagania mleka i podawania jej tylko z butelki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171949 przez bombel779
Aaaaa Nikita dzi


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171950 przez DariaEm
no fakt, caly czas blad serwera u mnie tak samo :(
Blanka ma juz zeba :) je pomidorowke i bardzo ja lubi, oczywiscie nie duza ilosc tylko pare lyzeczek ode mnie, ile osob mnie za to zlinczowalo to szok ale jak lubi i nic jej po tym nie jest to niech sobie proboje wszystkiego po troche, siedzi juz prawie sama tylko jak upadnie do tylu to nie potrafi sie jeszcze podniesc.
Wasze bomble tez juz powyrastaly jak nie wiem, przegladalam fotki to az nie moge sie nadziwic jak te dzieci szybko rosna :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171952 przez pulpecja
no mankowa to samo ja mam :) nie wiem, jak to mo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171954 przez mankowa
o kurczaki Daria to twoja Blanka to mega silna baba juz, skoro sama siedzi ale chyba prawie jest miesiac starsza od mojej moze dlatego , moja poki co rozwija sie ksiazkowo, tak samo jak ja ciaze przechodzilam ksiazkowo, jestem zadowolona z jej postepow bo jak lezy na brzuchu to juz wysoko na raczkach sie podnosi ze ma je wyprostowane i zaczyna powolutku probowac pelzac, ale poki co czekamy na jej obroty z brzucha na plecy, dwa razy jej juz wyszlo ale wydaje mi sie ze zupelnie przypadkowo bo robi to raz na jakis czas doslownie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171956 przez mankowa
Pulpecja ja tak samo :)))) myslalam,ze ja kocham od poczatku ale nie dopiero teraz czuje do niej mega milosc i codziennie jej to powtarzam i uwielbiam jak sie ona do nas potrafi przytulac widac,ze tego potrzebuje, bardzo mile uczucie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171957 przez pulpecja
dziewczyny a ja mam pytanie za 100 punkt

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171958 przez DariaEm
Mankowa wszystko w swoim czasie, ja sie na poczatku martwilam bo do 3 miesiaca nie podnosila w ogole glowy do gory, jak ja bralam na rece to nawet wtedy glowa jej wisiala doslownie ale wszystko sie unormowalo, mam nadzieje tylko ze z tym spaniem jej sie polepszy bo ducha wyzione kiedys.

Noi badz silna, jedz duzo to co ci wolno i odpoczywaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171960 przez DariaEm
mozna myc w zmywarce, ale sie nie zaleca podobno, ja juz tak zrobilam kilka razy, ogolnie nic sie z nimi nie stalo ale smoczki zmatowialy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl