BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

12 lata 3 miesiąc temu #271494 przez bombel779
justyna84 napisał:

A powiedzcie jak wasze dzieci bawia sie na podlodze to patrzycie na takie rzeczy np. zeby mu nei wialo od drzwi wejsciowych itp. :unsure:( bo ja mam takie hu... ze troszku zawiewa od podlogi )bo ja od tego mometu jak oskar byl chory to kazdy jest przewrazliwiony i mnie to wkuza! przeciez nie uniknie sie tego jak dziecko ma byc chore to bedzie :unsure: co myslicie? ps. moj M np jak maly siedzi w krzeselku to mi kaze go odsuwac od okna bo wieje a okno jest zamkniete ,czy oni aby nie przesadzaja :ohmy:

Pierwsza rzecz - od drzwi wejściowych nic mi nie wieje,a przynajmniej nie zauważyłam więc o to się nigdy nie martwiłam :P
Druga rzecz - przesadnie nie "skaczę" wokół Jasia.Wiadomo że dbam o niego tak by nic mu się złego nie działo, ale generalnie jest tak że Jasiek bawi się na "gołej" podłodze,bo nigdzie nie mam dywanów. Często gęsto śmiga w bosych stópkach i/lub w krótkich spodenkach czy kr. rękawku. W pokoju w którym spędzamy najwięcej czasu zawsze mam otwarte okno, a w pozostałych pomieszczeniach ustawiona jest cyrkulacja. Kaloryfery przykręcone mam na minimum. Jak myję okna to Jasiek też zawsze mi towarzyszy - siedzi w pobliżu i zagląda co robię :P (nie wkładam mu nic na główkę) jak wychodzimy na dwór to nigdy nie ubieramy się jak eskimosy.Latem i wczesną jesienią prawie w ogóle nie zakładaliśmy na głowę czapek,no chyba że mocno wiało....bo wychodzę z założenia że dziecko to taki sam człowiek jak ja,tylko mniejszy ;) i traktuję go/ubieram tak jak siebie ;) i (ODPUKAĆ!) jeszcze nigdy Jasiek nie był chory! Nawet kataru nie miał! ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271499 przez olka
sylka napisał:

o widzisz Olka a ja wczoraj oglądałam je na allegro :)


POLECAM sylka! :lol:

bombelu, ja też uważam, że dziecko trzeba hartować, bo potem robi się wrażliwe. Ostatnio dzień dobry tvn mówili o dzieciach w Norwegii, tam to dopiero jest hard core jeśli chodzi o wychowywanie. Moja teściowa i mama to by chyba zawału dostały gdybym zaczęła stosować zasady jakie mają Skandynawowie :blink:
dziendobry.tvn.pl/video/jak-norwegowie-h...,1,newest,17855.html

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271500 przez sylka
ola masz z playskool ten jeździk? bo z tej firmy oglądałam i licytuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271502 przez olka
tak sylka, playskool

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271507 przez bombel779
olka napisał:

bombelu, ja też uważam, że dziecko trzeba hartować, bo potem robi się wrażliwe.

Dokładnie! Ja od urodzenia przyzwyczajałam Jasia do "normalnego" życia i tak jak pisałam wcześniej - do dzisiaj nie mamy żadnych problemów zdrowotnych.
A z tym hartowaniem jest tak samo jak z przesadną dbałością o czystość wokół dziecka,np. jak dziecku wypadnie w domu smoczek na podłogę to 90% mam biegnie zaraz z tym smokiem do umywalki. A to jest błąd. Bo dziecko musi mieć kontakt z pewnymi "brudami" ogólnie to ujmując ;) :P żeby się ich uczyło, żeby się do nich przyzwyczajało a co za tym idzie umiało sobie z nimi radzić. Jak dziecko jest mega sterylnie chowane to później wyjdzie na dwór,byle co dotknie i od razu jest chore!!

sylwira1721 napisał:

a przy okazji jak juz jestem to pochwale sie wam :lol: wczoraj ogladam telewizje Tobiasz se podraczkował do telewiora i zaczal mi naciskac na guziki od telewizora a kanaly sie zmienialy :lol: mial niezly ubaw :P zawsze wstawal kolo telewizora ale nigdy nic z nim nie kombinował :P

Jasiek tak cyka tv i komputerem :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271509 przez olka
dziendobry.tvn.pl/video/jak-norwegowie-h...,1,newest,17855.html

wiecie że ja nie kupiłam jeszcze Jasiowi kombinezonu na zimę... pogoda taka łagodna, że zakładam mu kurteczkę i chyba nie kupię już kombinezonu, tym bardziej że na spacerach okrywam mu nóżki grubym kocem i na to jeszcze pokrowiec zakładam, więc chyba szkoda już inwestować w kombinezon... :huh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271524 przez sylka
Ja zakładam najczęsciej taki misiowy jesienny kombinezon albo kurtkę zimową i spodenki pod którymi są rajstopki. Pod kombinezon rajstopki i bodziaka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271525 przez olka
Wrzucam obiecany filmik :) kończy się trochę smutno, bo Jasiek zalicza spotkanie "twarzą w twarz" z podłogą :dry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271531 przez sylka
JAsio super się bawi :) Kuba ogladał bił brawo a na koniec zrobił pa pa Jasiowi :)

U nas jak odkurzam Kuba nie odstepuje na krok odkurzacza, łapie za szczątkę i trzyma ją a ja odkurzam lub idzie za odkurzaczem i przełacza mi moc ssania. P. zawsze mówi do Kuby "Kubuś zmień moc" mały idzie do odkurzacza i przesuwa mu moc ssania na największą. Lubi tez rozwijać kabel jak odkurzacz już chowam. Co zwine to on wyciąga. Wchodzi i przewraca do góry nogami odkurzacz jak stoi już po odkurzaniu jeszcze nie schowany, macha szczątką jakby odkurzał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271534 przez sylka
JAk u was dziś pogoda u nas bardzo mocno wieje :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271543 przez olka
dziękujemy Kubusiowi za uznanie :kiss: :kiss:
ja na początku też używałam Dady sensitive, a teraz głównie Nivea, bo w rossmannie często są w promocji 4-paki :)

a ja dziś zaszalałam i zamówiłam Jasiowi krzesełko do karmienia :lol: a co tam!!! :lol: :lol: :silly: :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271544 przez bombel779
Jasio :lol: :lol: :kiss: :kiss:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271551 przez olka
sylka napisał:

JAk u was dziś pogoda u nas bardzo mocno wieje :angry:


u nas też wiatr silny :S my blisko morza to tak zawsze z tym wiatrem szaleństwo mamy :dry:

bombel, dziękujemy :woohoo:

wiecie co, muszę się kurcze do fryzjera wybrać, bo włosy mam nieciekawe, kolor do d... się zrobił :dry: sylwira, zrobisz coś z mymi kłakami? :unsure: :silly: :lol:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271552 przez dorotas29
Cześć Dziewczyny, przepraszam,że u Was pisze,ale moje forum Sierpień 2011 nie istnieje, stad moje pytanie do Moderatorek- GDZIE JEST FORUM SIERPIEŃ 2011??????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271557 przez olka
forum sierpień pewnie istnieje, tylko musisz tam się dostać sposobem ...

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl