BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #271559 przez dorotas29
Olka- uwierz mi,żeby to bylo takie proste, to bym przez Wasze forum nie pytała, skasowane jest i tyle,nie mam żadnej wiadomosci na mwoim profilu,a udzielalam sie na lipcowkach i sierpniowkach ,z lipcowek sa wiadomosci ,a sierpnia nie ma :-(

Zadna z mioch Sierpniowek nie moze sie zalogowac :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #271560 przez bombel779
dorotas29 napisał:

Cześć Dziewczyny, przepraszam,że u Was pisze,ale moje forum Sierpień 2011 nie istnieje, stad moje pytanie do Moderatorek- GDZIE JEST FORUM SIERPIEŃ 2011??????

Wątek sierpniówek zapewne nadal istnieje na forum tak jak i nasz wątek ;) Tylko ostatnio są pewne problemy z funkcjonowaniem forum i pewnie dlatego nie umiesz się dostać do swojego wątku.
Spróbuj wejść w swój profil,tam w "|moje wiadomości" odszukaj sierpniówki i wejdź ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #271561 przez olka
faktycznie, ja też szukałam na różne sposoby i nie ma :( jak kamień w wodę... :dry: współczuję, bo jakby nasze marcowe forum zniknęło to bym się porządnie wściekła :angry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #271565 przez dorotas29
Dziewczyny,żadna z nas nie może wejsc na sierpnien,bo go nie ma!!!! Stąd moje pytanie do moderatorek!!!!

Bombel- proszę więc,nie sugeruj,że nie umiem się dostać....sorki,ale i tak mam dzisiaj humor pod psem:-(((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #271569 przez bombel779
dorotas29 napisał:


Bombel- proszę więc,nie sugeruj,że nie umiem się dostać....sorki,ale i tak mam dzisiaj humor pod psem:-(((

Ja nie sugeruję że nie umiesz się dostać do sierpniówek!! Tylko PODPOWIADAM jakie są inne sposoby! :angry:
Jak masz zły humor to znajdź sobie inny wątek na wyżywanie się! :angry:

Moderatorki w tym temacie raczej nic nie pomogą,moją drugą PODPOWIEDZIĄ jest zgłoszenie sprawy do ADMINA!


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #271574 przez olka
a wiecie co ja ostatnio zrobiłam, sformatowałam kartę pamięci w telefonie i wszystkie prawie fotki, głównie moich dzieci poszły się j....ć :angry: :( jestem taka zła na siebie za to! jak można być takim głupim?!!! :ohmy: :angry: :angry: istnieje możliwość ich odzyskania, ale to ponoć długotrwałe i kosztowne... będę musiała część fotek skopiować z forum, bo sporo z telefonu wrzucałam, tylko że to nasze forum takie dłuuugie jest, że zanim znajdę wszystkie foty to trochę czasu potrzeba... pocieszam się faktem, że mam dużo zdjęć robionych aparatem, więc dobre chosiaż to... ale i tak kiedyś oddam moją kartę jakiemuś informatykowi, żeby mi odzyskał tamte zdjęcia z telefonu, bo mam do nich duży sentyment... :S :dry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #271575 przez dorotas29
Bombel- znam inne sposoby, sorki,ale nie wyżywam sie :S ...., dzięki za podpowiedź.... ,ale sorki, to Ty masz chyba dziś zły humor, dziewczyny, wybaczcie,że Wam zaśmiecam WASZE FORUM...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #271578 przez bombel779
dorotas29 napisał:

Bombel- znam inne sposoby...., dzięki za podpowiedź.... ,ale sorki, to Ty masz chyba dziś zły humor, dziewczyny, wybaczcie,że Wam zaśmiecam WASZE FORUM...

Nie,ja mam dzisiaj bardzo dobry humor. Tylko Ty mnie zirytowałaś bo najpierw zadajesz pytanie, ja ci na nie odpowiadam a Ty na mnie naskakujesz że "coś ci sugeruję.." :dry: :angry:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #271580 przez olka
dorotas29 napisał:

Bombel- znam inne sposoby...., dzięki za podpowiedź.... ,ale sorki, to Ty masz chyba dziś zły humor, dziewczyny, wybaczcie,że Wam zaśmiecam WASZE FORUM...


dorotas, my tu grzecznie próbujemy pomóc, a Ty bez sensu się kłócisz :huh: rozumiem, że masz powód do tego, żeby być zła, ale po co się na nas wściekać? :dry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #271583 przez olka
bombel779 napisał:

dorotas29 napisał:

Bombel- znam inne sposoby...., dzięki za podpowiedź.... ,ale sorki, to Ty masz chyba dziś zły humor, dziewczyny, wybaczcie,że Wam zaśmiecam WASZE FORUM...

Nie,ja mam dzisiaj bardzo dobry humor. Tylko Ty mnie zirytowałaś bo najpierw zadajesz pytanie, ja ci na nie odpowiadam a Ty na mnie naskakujesz że "coś ci sugeruję.." :dry: :angry:


no dokładnie, najpierw prosisz o jakiąś pomoc, a potem na nas naskakujesz. my nie jesteśmy specjalistkami od forum, więc mówimy to, co wiemy... :huh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #271584 przez dorotas29
Olka- Ty następna, kto tu sie kłóci?????? Na pewno nie ja z Wami...dobra, dzieki za pomoc,na razie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #271585 przez bombel779
No jeszcze się na nas obraź..


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #271586 przez olka
dorotas29 napisał:

Olka- Ty następna, kto tu sie kłóci?????? Na pewno nie ja z Wami...dobra, dzieki za pomoc,na razie...

pomogłyśmy na tyle, na ile umiałyśmy :)
dobra, koniec tematu...

to na czym to, bombel, skończyłyśmy??? :silly: :lol:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #271594 przez bombel779
olka napisał:

to na czym to, bombel, skończyłyśmy??? :silly: :lol:

:lol:
Może na zakupach?? :lol:
Ja wczoraj kupiłam Jasiowi bezrękawnik na wiosnę :silly: :lol: wiem że to prędko ale była przecena i kosztował raptem 10zł :D :D


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #271599 przez olka
uuu, no to faktycznie niezła okazja ! :)
ja muszę zainwestować w nowe bodziaki, bo ostatnio Jasiek pogalopował ze wzrostem i te na 74 są już takie na styk. A tak poza tym to odkupiłam od mojej przyjaciółki mnóstwo ciuszków po jej synku w rozmiarach od około 1,5 roku do 6 lat i większość w super stanie :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl