BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 7 miesiąc temu #29650 przez czekoladka2904
Ninka faktycznie poranny haft pomaga na jakiś czas :D Cieszę się że już lepiej się czujesz:D:* teraz tylko nabieraj sił na następne miesiące:) mnie różnie łapią te kochane nudności:) dzisiaj zjadłam śniadanko i zaraz po wszystko zwróciłam-nawet cytryna dziś nie pomogła:D Jednak chyba nie ma reguły na te dolegliwości, ale już bliżej jak dalej i faktycznie częściej się czuję dobrze, choć to od dnia zależy. O!:) Jak zjadłąm śniadanie na pół leżąco w łóżku to naprawdę calutki dzionek nic mi nie było:D:D
Jak bedziesz znała datę usg to napisz:) ja dokładnie za tydzień zobaczę nasze maleństwo:D już się nie mogę doczekać:D:D
A co dokładnie twojej córci dolega po tych szczepieniach? Osłabienie? Bo jak odczyny to kwaśną wodą w żelu możesz smarować to miejsce.
ściskam mocno :kiss: :kiss:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29664 przez ninka2601
Moja Córcia ma juz drugi dzien goraczke, jest strasznie rozdrazniona i lepiej Jej nie denerwowac bo gryzie :D hihihi

Musze sie pochwalic- wczoraj wieczorem zrobila swoje pierwsze trzy kroki! Ojjj az mi lezki polecialy :)

Ale Ci zazdroszcze tego usg :)

Mi smutno strasznie, moja Siostra wraca do Polski w poniedzialek :( Siedziala z Nami od 28-go czerwca. Musi wracac do szkoly, znow bedzie pusto bez Niej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29697 przez kasiunia89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29700 przez ninka2601
Witaj Kasiunia89 :) Gratulacje Malenstwa :) JAk sie czujesz? Pozdrowienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29713 przez czekoladka2904
Tak Ninka ty mi usg zazdrościsz a ja tobie pierwszych kroczków córci:D też bym chciała już je zobaczyć:D to na pewno wielkie przeżycie:)
A siostra wróci za jakiś czas, nie smutaj tak bardzo, bo masz obok wspaniałą córeczkę i jeszcze Kruszynka pod serduszkiem to sama radość:D:* A poza tym masz nas na forum:D:D:D
A mała jak już się czuje? Lepiej?


Witamy Kasiunia 89:D super, że dołączyłaś do nas:D i gratuluje Kruszynki:D:*

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29738 przez ninka2601
Hallo Czekoladko :)

Ellie juz na szczescie ma sie dobrze. Rojbruje ile wlezie. Nie powtorzyla juz wiecej wyczynu z chodzeniem ale i tak lezki sie na same wspomnienie kreca.
Ty sie szybciej doczekasz tych krokow niz Ci sie wydaje :) Ciaza zleci szyyyybciutko!
Pamietam z Ela jak sie nie umialam doczekac pierwszych ruchów w brzuchu a teraz ma juz ponad rok!
Siostra tak predko to chyba nie przyjedzie. Ma mature w tym roku, wiec w czasie roku szkolnego raczej odpada. A po maturze bedzie szukac uczelni itd. Przyszle wakacje tez wiec nie pewne...

Co do ciazy,to mam problem... Bardzo duzy problem... Mianowicie waga... Zdazylam w ciagu 3 tygodni przytyc 6 kg! Mam nadwage okolo 20 kg nooo teraz juz 26 kg i wcale mi sie to nie podoba. Z Ela przytylam ponad 30 kg. Teraz sobie obiecalam,ze max 12 kg i dupa zbita bedzie!
Najlepsze jest to,ze nie przekraczam 2100 kal dziennie!!!
Ratunku :( Ja sie zalamie! :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29818 przez kasiunia89
:) ahhh...dziekuje bardzo!! Narazie czuje sie bardzo dobrze,nom...troszke zmeczenie mnie dopadlo ale jest wszystko wporzatku! Ja tez gratuluje :blink: A twoje samopoczucie jak?? pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29820 przez kasiunia89
Pozdrawiam Mamuski kwietniowe!!
:blink: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29835 przez czekoladka2904
Ninka a to jest ok, ze tak dużo przytyłaś w tak krótkim czasie? Nie znma się dokładnie, ale to chyba a dużo jak na początek.. :unsure: I tylko sie nie załamuj, myśl optymistycznie, a przynajmniej się staraj, będzie dobrze :kiss: i z czego nabrałaś aż tyle wagi? bo ja ciągle chudnę.. :dry: a może jest coś nie tak z przemianą materii? nie powinnaś pójkść do lekarza? oo.. a to nie ma nic wspólnego z cukrzycą ciążową? nie, żebym ci wyszukiwała choroby, ale tak próbuję myśleć na głos.. pisz jak już coś będziesz wiedziała :kiss: :kiss:

Siostrę do pracy na wakacje za rok zaproś ;) i na pewno przyjedzie :)

I wiesz, że naprawdę nie mogę się doczekać tych pierwszych ruchów mojego Maleństwa! :laugh:
ale jeszcze z miesiąc na pewno sobie poczekam :)
nudności w miarę opanowane i jakby już się lepiej robiło z dnia na dzień :) a Ty jak się czujesz?

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29851 przez ninka2601
Hallo :) Rozmawiam jeszcze na innym forum i dziewczyny tez maja juz okolo 5kg wiecej, wiec juz sie nie martwie. Przemiane materii mam bardzo dobra. Wiesz, ja bylam na diecie zanim zaszlam w ciaze, mysle ze moze mnie teraz po prostu jojo chwytac... Schudlam 26 kg...
Choroby na 95% odpadaja,bo calkiem nie dawno mialam robione badania.

U mnie nudnosci tez juz w miare opanowane. Czuje sie ciezko strasznie i spac mi sie chce,ale poza tym jest ok. Ta cytrynka z rana zaczela na mnie dzialac. Pije sobie rano z woda i nie mam juz nic a nic.
Troche problemów w nocy ze spaniem- co chwile do wc biegam... Wczoraj bylam okolo 60 razy!!! Doliczylam sie 55 i pozniej jeszcze kilka juz nie liczonych... Masakra jakas! No ale to normalne,z Ela w ciazy tez tak mialam... A bedzie jeszcze gorzej :)

Dzisiaj sie naogladalam filmów z porodu i postanowilam od jutra robic cwiczenia na dvd oddechowe :) Ladnie pomagaja przy porodzie...
Uciekam do Córeczki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29951 przez czekoladka2904
Uff.. :) To dobrze, ze z wagą jest ok, bo się zaczynałam martwić. To szybko tyjesz:) Ja się jeszcze nie ważyłam, ale przed ciążą schudłam 8 kg i jeszcze na początku lipca ważyłam 58 kg, a ile teraz to dowiem się w piątek :) Już się nie mogę doczekać tej wizyty, tak bym chciałą zobaczyć moją Kruszynkę :) :) :)
Cieszę się, ze cytrynka pomogła :) Mnie teraz rano męczy trochę i potem nic, ale właśnie rankiem to jeszcze wymioty się zdarzają.. :P i mam POTWORNY apetyt :laugh: :laugh: Jem tak dużo ze momentami już mi się nie chce jeść ale muszę bo ciągle jestem tak głodna jakbym cały dzień nic nie jadła :lol: i też jestem taka śpiąca :) weekend przespałam dosłownie calutki :) a z bieganiem do wc nie mam jeszcze problemu, chyba troszkę za szybko..
Miłego oddychania, zmykam :kiss: :)

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30340 przez kasiunia89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30358 przez kasiunia89
Dziekuje ;) Czuje sie znakomicie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30371 przez czekoladka2904
Hej dziewczyny! :)
Jak samopoczucie? U mnie coraz lepiej :D :D :D Byłam w piątek na usg i po raz pierwszy widziałąm moją maleńką Kruszynkę :D :D Niesamowite przeżycie gdy tak się patrzy, że Ktoś w tobie mieszka a jeszcze Go nie czuć jak się porusza - bo widziałam jak sobie mochała rączką i nóZkami :D :D No i 9 tygodni minęło;) jeszcze chwila i będzie po pierwszym trymestrze:D a co u Was, piszcie, piszcie! :D :D

Ninka u ciebie wszystko ok, bo od dłuższego czasu cie nie widać na naszym wątku..??
:kiss: :kiss:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30396 przez sylka
Jest już założony wątek dla kwietniowych mam. W cześci przyszłe mamy. Możesz tam się przenieść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl