BezpiecznaCiaza112023

przyszla mama listopad 2012

12 lata 1 miesiąc temu #322395 przez monisia
Gorla mozesz albo zostac albo nie wiem bo mnie juz tu nie bedzie .... ze mna ok jak na razie ale gdy tylkoo wchodze na glowna strone wyswietla mis ie komunit o trojanie ..... na zadnej innej stronie mi sie nie wyswietla tylko na zzapytaj polozna musze jakies 20 razy kasowac go bym mogla cos napisac nie wiem co sie dzieje.... sprubuje jutro moze bedzie lepiej buziole pa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #322407 przez Dorciaition
Monisia mnie i "moim" listopadówkom" też się tak działo. Wyłączyłam Avasta i juz jest ok :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #322747 przez gorla
Dorcia jestem z Tczewa koło Gdańska

Co do objawów to samo mam co ty monisia ;) lekkie nudności i nie codziennie , senność wielka !!! o 20 już bym najchętniej zasnęła na dobre razem z moja Oliwia :lol:

U mnie działa wszystko , nic nie wyskakuje :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #322761 przez Dorciaition
Aaa Gorla myślałam, że może bardziej z moich stron:) Ja mieszkam w Gdańsku ale pochodzę z Kościerzyny :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #322774 przez gorla
Dorcia 30 min. i jestem w Gdańsku :lol: całkiem niedawno byłam tam prawie codziennie, jak jezdziłam do brata do szpitala i na studia :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #322791 przez Dorciaition
To jak już będziesz miała maleństwo to zapraszam :) Pójdziemy na spacerek w wózkami :)
Mam przyjaciółkę w Tczewie, więc też czasami tam bywam.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #322916 przez kakasia20
witajcie . ja jestem z mamusiów listopad 2010r, spodziewam sie dziecka wedlug moich obliczen mam termin na 1 .11 2012 a michalka urodzilam 3.11 2010 .. bede chciala jakos do tego 3 wytrzymac hee , jak narazie to bola piersi ale tak to miesa szynek nie moge widziec bo mnie odrazu mdli :) od tygodnia poboluje mnie lewy jajnik ale mam nadzieje ze mi to wkoncu minie :) poza tym jak po cesarce czuje sie w miare dobrze:). 21 marca ide po ksiazeczke ciazy bo na usg byl pecherzyk jak narazie :) buziaczki pozdrawiam was bede tu wpadała jak znajhde czas :kiss:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #323019 przez gorla
kakasia witaj, gratulacje i zapraszamy do nas. Chodz przez tego wirusa cisza tu jak makiem zasiał ;)

Dorcia a na staraczkach jest nas wiecej z Tczewa :lol: :lol: hehe jeszcze Ajłona Emka i z Pruszcza G. Agnessa. Próbujemy sie spotkać wszystkie ale nie wychodzi :silly: Ajłonka i Emcia sie spotkały same :silly:

Co do objawów, to bolą cycki, mdłości lekkie, bardzo lekkie, nie amm zadnych awersji na jedzenie, jem za dwóch :silly: ale mi sie przyda bo ze mnie chudzina straszna. Aaa i sennosć jest.
Wizytę mam 13 marca już sie doczekać nie mogę. Poleciałam do gina zaraz jak krechy zobaczyłam, gin miał mi dać luteinę na podtrzymanie, tak mówił jak poroniłam 3 miechy temu i wkońcu nie dał , bo nie ma potrzeby :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #323445 przez agnesssa
Gratuluje mamusiom listopadowym dzidziolków :kiss: :kiss: :kiss:

No i fajnie Gorla Cię widzieć na tym wątku i z suwaczkiem :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Ciesz się, że masz tylko lekkie mdłości, ja cały czas wymiotuje :huh: Mogę z Bidolkiem sobie ręce podać, chociaż mam nadzieję, że już niedługo przejdzie.

Dorcia ja z Pruszcza jestem, ale pracuję w Gdańsku :) i rodzić też będę w Gdańsku, chciałabym w Klinicznej bo słyszałam,że tam najlepiej, a Ty gdzie rodziłaś?

Jeszcze raz gratuluję mamuśki listopadowe :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: I fajnie, że już mamy nowy wątek :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #323832 przez gorla
agnessa ;) mówiłam ze nie założe suwaka hehe ale nigdy nie wiedziałam jaki to tydzień a tu samo liczy :lol: co bedzie to będzie, gadam z fasolką zeby się trzymała dzielnie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #323864 przez agnesssa
I dobrze, rozmawiaj i się nie stresuj za dużo :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #324478 przez kakasia20
:kiss: witam. jeju mnie dzis tak scieło az gdy michalek zasnol to ja sie stracilam i zasnelam hee .. nawet go nie slyszalam jak sie obudzil . hee taka zmeczona jakos jestem ale to normalne w ciazy . ja tez mialam luteine ale jest juz ok . po za tym mecza mnie o 10 rano mdlosci albo jak nie zjem sniadania hee jednym slowem jem na sile dla malenstwa:) bylam jak co dziennie na spacerku z malym i psem .. az mi sie humor poprawil bo powiem ze o placz u mnie latwo i nerwy ale staram sie ignorowac to co ktos gada do mnie zlego heeee :P :P :P :P buzziaczki wstepnie zaloze suwaczka na 1 listopada najwyzej 21 marca zmienie. mysle ze bede mialam fajna niespodzianke na moje urodzinki 23 marca :) :kiss:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #325016 przez Dorciaition
Agnessa ja rodziłam 2 razy na Zaspie. Było ok, chociaż wiadomo, zawsze znajdzie się jakieś ale. O Klinicznej słyszałam też dużo dobrych opinii. Podobno Wojewódzki jest do d...

Powodzenia Dziewczyny!


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326732 przez madziaska
Witam listopadowe mamusie :kiss:

W końcu WAS znalazłam :) Mam nadzieję, że wątek bedzie kontynuowany pomimo szwankujacego forum ;)

Jestem z listopadówek 2011, termin miałam na 23 listopada. Moja córcia jednak nie spieszyła się na świat i urodziła się 01.12 :)

Życzę dużo zdrówka dla WAS i fasolek :) Na pewno będę do WAS zaglądała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327910 przez Joanna-Rona
Kochane witam serdecznie :)

ja jestem mama z pażdziernika 2010. Alisia przyszła jednak na świat przez CC 27.09.2010 .
Teraz mam termin na połowę listopada 2012 z miesiączki bo dokładniejsze usg mam dopiero 26.03 na ostatnim jeszcze nie było za bardzo widać fasolki.Test pokazał cienitką kreseczkę 6.03 a 8.03 na dzien kobiet potwierdziła beta i ginekolog. Karte ciązy mam mieć założoną dopiero na tej wizycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl