BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 10 miesiąc temu #136176 przez bombel779
Aga gratulacje! ;)
Tak to niestety już jest że poród do przyjemności nie należy ;) ale da się przeżyć ;) i oczywiście szybko się zapomina ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #136196 przez AgaDolata89
agi-p dziwne ze nie przybiera, ale musisz byc dobrej mysli. :side:
ps- kubus zwedzil termin amelce :silly:
co do wozkow mam baby design atlantic i jestem bardzo zadowolona
Rachela walczy na porodowcesms pisala mi
Przyszłamama witaj :blink:
Rachela tez bralam 2 swoje, do porodu i zaraz po dostalam od nich, ja mialam siatecZkowe i nosze je teraz w domu skora oddycha i sie nie odparza. te duze podklady mialam 2p i wystarczylo, uzywam juz normalnych podpasek, nie mam obfitego krwawienia, niby przez to male lozysko.
kasiorek0310 Rika hagne agito11 joana Urszula magdallena155 latwych porodow zycze :kiss: :side:
jak pepki waszych dzieci- kubusia odpadl po 4 dobie z rana :lol:
wczoraj widzialam pierwszy raz jak maly zsal kciuka :lol: , wiem ze wkladal palce ale kciuk mnie rozbawil, bo karmilam z butli odciagnietym mlekiem i czekalam az mu sie odbije :blush: a wiedzialam ze jeszcze chce jesc :blush:
spadam
Madzia GRATULUJE

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136216 przez piernikarczyk07
AgaDolata89 Gratuluję synusia! :kiss:

Chciałam się Ciebie zapytać o ten wózeczek który piszesz że masz.
Masz taki allegro.pl/wozek-atlantic-2010-fotelik-w...daz-i1639163621.html
czy taki allegro.pl/espiro-baby-design-atlantic-2...tow-i1642612718.html ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136236 przez AgaDolata89
piernikarczyk07 tu masz ten co mam ja ten model i dokladnie ten kolor, 2w1 na allegro obecnie go nie ma :P


www.we-dwoje.pl/sprzedam;wozek;baby;desi...18312.html?foto_id=1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136239 przez piernikarczyk07
Wszyscy mówią że są ciężkie ale ja nie mam zamiaru nigdzie go wnosić (poza tym sprawdzałam inne i są o bardzo podobnych wagach) dlatego się na niego zdecyduję :blink:

Dziękuje Ci bardzo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136240 przez AgaDolata89
jestem bardzo zadowolona, wagowo wszystkie sa podobne do coneco itp :silly: nie zaluje wyboru :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136297 przez Urszula
AgaDolata gratuluje, porod masz juz za soba wiec ciesz sie synkiem do woli! Dziekuje za mile slowa! Trzymam kciuki za Rachele i inne czerwcowe kolezanki, ktore czekaja na Dzidzie! Ja sama jestem przerazona. Jestem dzien po terminie, wczoraj mialam kilka skurczy i nic poza tym. CZEKAMY pozdrawiam!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136318 przez hagne
Aga jak Ci zazdroszczę, masz już za sobą poród. Teraz powoli dojdziesz do siebie :) a maleństwo masz śliczne :)
Podoba mi się Twój wózek, ale zastanawiam się, czy zmieści mi się w drzwiach, bo mamy trochę wąskie. Muszę dokładnie sprawdzić wymiary :)
Agi-p mam nadzieję, że Amelce nic nie będzie i szybko zacznie przybierać na wadze.
Rachela powodzenia :)
Urszula nie martw się, moja znajoma urodziła 2 tygodnie po terminie i maleństwo jest zdrowe. Po prostu niezbyt się spieszyło :)tylko to czekanie jest denerwujące, wiem..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136324 przez aniamaj133
Cześć Czerwcóweczki!
Jak tam u Was? Ile już rozpakowanych, a ile jeszcze oczekuje?
Moja Zuzia miała termin porodu wyliczony na 22 maja, po tygodniu od tej daty zgłosiłyśmy się do szpitala, a tam poprzez podanie oksytocyny wywołano poród i tak 1.06. przyszła na świat.

Trzymam kciuki za wszystkie czekające mamusie!
Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136355 przez joana
witam!!
kolejna walczy na porodówce Rachela tak myślałam, że coś sie dzieje u niej, bo taka cisza była :) trzymam kciuki.
A ja mam termin na jutro :) czy faktycznie w terminie urodzę , szczerze nie wiem :) zobaczymy :)Większość dziewczyn urodziła pzred terminem, ale Dziuplowa miała na 7 czerwca. No cóż indywidualna sprawa naszych kruszynek :)
CZEKAMY :):):) NA NASZE KRUSZYNKI
miłego popołudnia i niech się zaczną akcje porodowe ;)
pozdrawiam!



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136383 przez agi-p
Oj Aguś to sie namęczyłaś przy porodzie . Ale za to Kubuś śliczniutki i zdrowiutki :) No i faktycznie termin Kubuś sprzątnął Amisi :P Nadenerwowałam się strasznie przez tą zmianę terminu . Taka nastawiona już byłam .
Ja Amelkę miałam od samego porodu przy sobie . Też byłam najpierw na sali pooperacyjnej przez 2 godz tylko z Mężusiem i Amisią . Potem już na sali byłyśmy cały czas razem . Przyznam , ze pierwsza doba była ciężka , ponieważ nie mogłam się ruszać , ale nie pozwoliłam za zabranie Małej . Na sali byłam z jeszcze jedna dziewczyną , która urodziła 2 godz po mnie :) Umówiłyśmy się na spotkanie na roczek naszych Księżniczek :)
Co do podkładów to zużyłam 1 opakowanie i już na 2 dzień używałam zwykłych podpasek . A teraz to już mam minimalne krwawienie . A majtki siateczkowe tylko 2 szt zużyłam , bo mi nie spasowały :P

Amelce dziś ... właśnie przed chwilą odpadł kikucik pępowinki :):):) Normalnie ucieszyłam się jak szalona :) Takie małe święto Nasze :)I spacerek pierwszy dziś nastąpił :)
I Aga u nas tak jak u Ciebie ... pewne nasze postanowienia , których na mur beton mieliśmy sie trzymać , poszły w zapomnienie :P Amela dostaje smoczek (stwierdziliśmy , że lepsze to niz ssanie kciuka ), wozimy ją po salonie w wózku ( a miała ładnie sama zasypiać ) itp :P:P:P I czuje , że to nie koniec ustępstw z naszej strony :)

Aniamaj to gratulacje ... Zuza postanowiła w Dzień Dziecka pojawić się na świecie :) Wiedziała , że czerwiec to najlepszy miesiąc :P

Rachela powodzenia i dużo siły :) Czekamy na dalsze wieści od Was :)

Urszula nie denerwuj się ... wszystko na pewno będzie dobrze .Twoja Dzidzia chce jeszcze nabrać sił i widać wybrała sobie inny terminek...będzie niespodzianka :) Trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #136384 przez AgaDolata89
Urszula pociesz sie- bol do zapomnienia :side: chociaz zaraz po porodzie na pyt poloznej "jak wrazenia?" odpowiedzialam "maly ma jak w banku ze bedzie jedynakiem :woohoo: " polozna na to jeszcze tu sie spotkamy :lol: jesli polepsza sie finanse- nie wykluczam drugiego dziecka :kiss: :silly: nie straszny potwor jakim go maluja :woohoo: dasz rade, ja bym chciala pochodzic z brzuszkiem jeszcze mi go brakuje, niby do 6tyg moge miec takie nastroje :dry: :blush: dasz rade ps ja chcialam prosic nawet o cc a podczas porodu mowilam ze nie dam rady go urodzic, na szczescie polozne i maz nie rozklejali sie nade mna :side: juz nie wspomne ze w dniu kiedy chcialam zdjete miec szwy poszlo ze to wlasnie ja chcialam wyjsc w polowie porodu na zadanie :lol: tamte sie smialy :silly: ale juz mnie rozpoznaja :blush: pozniej same powiedzialy ze jestem bardzo wrazliwa na bol - to prawda, wiec jak ja przezylam to reszta tez :lol: polecam porod rodzinny :kiss:
agi-p a czemu zmienili Ci termin?
to fajnie jak odpadl u nas zartuja ze to zwiastun ze drugie bedzie szybko :blush: gdyby nie kredyt hipoteczny to moze by tak bylo ale nie mozemy sobie pozwolic :dry:
kubus cwany bo 1.06 z okazji dnia dziecka prezent a 2.06 z okazji urodzin :woohoo:
agi smoczek chroni przed smiercia lozeczkowa :side: serio. u mnie wozek tylko na spacer :P
Aniamaj gratulacje :side:
joana cierpliwosci :P
hagne zmiesci tez mam waskie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136414 przez agito11
Hej;-)
U mnie an razie nic się nie dzieję.
Poza tym ze mam nastroje od śmiania się po łzy;-P
AgaDolata89 Gratulacje;-)
Rachela hm ciekawe jak tam u niej... oby poszło szybko
Chciałabym już mieć małą przy sobie :) :) :) :)
Pozdrawiam

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136439 przez Urszula
Dziekuje dziewczynki za mile slowa pocieszenia! Mam nadzieje, ze Wasze Malenstwa dadza Wam wiele radosci a jak najmniej trosk! Pozdrawiam Was serdecznie!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136484 przez Urszula
Aniamaj witaj! Widze, ze Twojej Dzidzi tez sie nie spieszylo! WIELKIE GRATULACJE. AgaDolata co do porodu rodzinnego jestem jak najbardziej za...nie wyobrazam sobie przejsc przez to bez mojego Meza. Ciekawe jak tam Rachela, mam nadzieje, ze wszystko w porzadku...



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl