BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 2 miesiąc temu #308042 przez kasiorek0310
hasia takie ceny an moim osiedlu co całe życie mieszkam na innych trochę tańsze ale tez nie wiele wiec trzeba szukać okazji a co do torebki to ala worek z tej skórki ekologicznej nic szczególnego zwykła prosta bez szaleństwa :)

agi co ide to sie kobieta śmieje ze pewno mniejsze a wcale po mnie nie widać żeby az tak schudła nawet waga pokazuje dalej to samo wiec nei wiem co z tym jest może rozmiarówka duża a to zapytam dzisiaj jak będziemy bo gdzie czytałam to tylko o tej soli fiz. a mamy pulmexbaby wiec sie smarujemy na noc żeby nie zeszło na oskrzela, a co do zakupów to chyba było mi potrzebne bo dawno nic sobe nie kupiłam zawsze małemu a tym razem dzień zakupowy był mój a co do tej małej 4 miesięcznej to strasznie duzo wazy nasz teraz waży ok 11kg ale jest długi i nie wygląda tak grubo
i przyszedł jeżdzik

To fajniutko jak cie tak mężuś zaskoczył nic zmykam pieluchę zmieniac i kaszke a potem godzinny spacerek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #308371 przez agi-p
Byłam u lekarza i wyniki lepsze . Hemoglobina się podniosła , ale jeszcze musimy czerwone ciałka podnieść , wiec żelazo dalej musi Amisia przyjmować . Ale na szczęście innych witaminek już nie :) Waży 8200g :)

Po lekarzu szybkie zakupy i jak dojechałyśmy do domku , to na spacerek :) Ami zasnęła i 2 godz śpinkała na polku :) W końcu temperatura pozwala na dłuższe spacerowanie i na spanie na polu :)

Wkurzyłam się tylko , bo kupiłam piersi z kurczaka , bo chciałam Paulince przygotowac jej ulubione jedzonko i sa nieświeże !!! Szlag mnie trafia . Dobrze , ze mam inne mięsko w lodówce . Ale 12 zł wywalone w błoto . Jutro pojade do tego sklepu i im nadam .

Nic mykam , bo trzeba obiadek zrobić do końca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #308499 przez hasia_86
hej a u mnie dzisiaj bez rewelacji, chyba ze coś się zmieni jak tomek z pracy wróci

agip mały nie zareagował na kota bo spał i nie widział
z tym mięsem to zrób awanturę i sanepidem nastrasz :lol: a niech się wezmą za oszustów

kasiorek daj znać czy te inhalacje pomogły Nikosiowi

a mój mały spał dziś w dzień 3 godziny i znowu lula, mam nadzieje ze to nie oznaka choroby jakiejś

ja też chyba idę podrzemać bo jakiś taki senny dzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #308573 przez agi-p
Woow to Michałek ma dziś dzień śpiochania . Dobrze , bo przynajmniej sobie odpoczniesz :) Miejmy nadzieję , ze tak jak piszesz nie oznacza to niczego złego .

Amelka po spanku na polku zupełnie inna . Dotleniona i zadowolona . Ale już pomału ziewać zaczyna , wiec idziemy szykować kąpiel :)

Jeszcze znajomi wpadną , bo ciocia koleżanki w Anglii była i zamówiłam ciuszki dla Ameleczki :) Już wróciła i Karola przywiezie mi ubranka . Zobaczymy jakie będą :) Ale zapewne świetne gatunkowo i firmowe . U Nas zapłaciłabym za ubrania pieron wie ile , a tam zawsze sa promocje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #308608 przez karolena
Hej Dziewczynki:)

My z Nikosiem - bardzo chorzy :( :(
katar,gorączka itp.....UMIERAMY!!!!

Nikoś też jest małym terrorystą :) i czarusiem :laugh:

Jesteśmy na etapie kupowania fotelika do auta i chodzika.

Na ząbka dalej czekamy!!!

Całujemy wszyskie dzieciaczki i Mamusie.

Jutro coś wiecej napisze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #308759 przez kasiorek0310
agi no tak teraz to łatwo sie nadziać na nieświeże nawet w sklepi a w jakim to będę wiedzieć że mam unikać ale dobrze że w razie miałaś inne mięsko, to dobrze jak wyniki lepsze i mniej witaminek oby już się wszystko unormowało i waga piękna

a z tego mieszkania na poddaszu to nici takie malutkie że szok :( szukamy dalej

hasia u nas tez bez rewelacji ale nie ma co czasem to wskazane jest

dzisiaj była pierwsza sama sola fiz. i nawet było ok ładnie wdychał trochę sie podenerwował a potem na końcówce było juz ok a fajnie bo tylko trzeba sobie kupić maseczkę za 10 plus sół a za wypożyczenie nic sie nie płaci tylko kaucje zwrotna gdyby ktos nie oddał wiec fajnie bo myślałam że wypożyczenie też cos a tu niespodzianka :D jutro dalej oby pomogło a jak nie to do lekarza i wtedy zrobimy inhalacje z lekiem

agi i jak tam ciuszki pewno świetne tym bardziej że nie z naszego rynku wiec gatunkowo lepsze ??

a pchacz przyszedł jak za taka kasę to dla nas bardzo fajny pierwsza runda juz była jutro wam wrzucę fotki na razie to zmykam sie dalje kurowac bo nic tylko kicham na zmiane jak Nikodem i moja mama :((

spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #308772 przez Madzia8288
Witamm ;) Czy jeszcze mnie ktos pamieta ?? ja tak czasem wpadam czytam co u was ale zawsze brakuje mi czasu zeby cos napisac... ak by kogos interesowalo to u mnie wszystko ok Antosia rosnie zdrowo ;)) chyba zaczelo sie u niej zabkowanie , w nocy sie czesciej budzi i strasznie pcha raczki do buzi wiec wydaje mi sie ze to juz ... ogolnie wazy 8 i pól kg i ma 74cm ;)) juz fajnie siedzi , raczkuje - strasznie szybko :D i twardo stoji przy pchaczu juz nawet zaczyna stawiac swoje pierwsze kroczki ;)) ogolnie jest kochaniutka ;)) jutro wrzuce wam jakies fotki malej ;) , po za tym to pod koniec miesiaca przeprwadzam sie do mojej ''kochanej'' tesciowej :X w maju chcemy rozpoczac budowe wiec kazdy grosz sie liczy ... hm... poczytam co u was bo mam TROCHE zaleglosci ;)) serdecznie wszystkich pozdarwam MILO WROCICIC I WAS TU ZASTAC ;)) BUZIACZKI DLA WASZYCH POCIECH :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #308822 przez Rika
Aniaw ha ha ha dopiero doczytałam Twoją historię poranną :D

Hasia superowe fotki :)

Kasiorek ja chciałam Olę przy pchaczu postawić ale ona się wychyla do przodu bo bardziej ją interesują te zabawki co są z przodu a chodzić uwielbia trzymana za rączki :)

Madzia ja Ciebie pamiętam ale Ty mnie pewnie nie bo rzadko tu zaglądam :)

I Wam pokażę jak załatałam mężowi dziurę w spodniach (prosił mnie o zszycie jej kilka dni temu).

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #308825 przez agi-p
Dzień dobry :)
Jak fajnie , ze dziewczynki ze starego składu się pojawiły :)

Karolena zdrówka dla Was :kiss: To gdzie się tak załatwiliście ? U Nas ząbka też nie widać . A fotelik kupiliśmy już dawno i od stycznia mieliśmy z niego korzystać , ale jakoś nie mogę z nosidełkiem się rozstać :P

Kasiorek ale Wam się udało z inhalatorem :) Gdzie to wypożyczałaś ? Moja Paulinka często miewa zawalone zatoki i już myślałam , zeby kupić taki sprzęt .
Super , że pchacz fajny . Ja nie kupuje , bo kumpela ma z chicco i powiedziała , zebym nie kupowała . Pożyczy mi ich , bo Igorek i tak już nie korzysta :)
Mięso kupowałam w Międzyrzeczu :( Tu koło mnie . Często tam kupowałam i nigdy nie było problemu . A wczoraj jakaś dziwna baba była i mi dała takie kupsko :(

Madzia oczywiście , ze pamiętamy :) Kilka razy Cię wspominałyśmy :) Świetnie , ze Antosia tak szybko sie rozwija :) Już raczkuje ? Amelka leniuszek mój coś tam próbuje , ale nie wychodzi to tak jak powinno :) I super , ze już kroczki próbuje stawiać :) Czekamy na foteczki Antosi , bo ostatnie to z okresu noworodkowego dawałaś :P
Powodzenia u Teściowej :P Oby ten okres szybko minął i obyło się bez zgrzytów . A jak sie ogólnie dogadujecie ?

Rika ale Ty pomysłowa jestes :) Jak mąż na banana zareagował ? Hihihi :)Kurcze i to w takim wymownym miejscu :P

Aniaw co tam u Was ?

Urszula a Ty co tak zamilkłaś ? Przeprowadzacie się już czy taka zagoniona jestes ?

Ciuszki z Anglii superowe i tanie jak barszcz :) Za 7 szt body , firmowych, ładnych kolorystycxznie i świetnych gatunkowo dałam 35 zł :) Wychodzi po 5 zł para , podejrzewam , ze w ciucholandzie po tyle się kupuje . A tu mam nóweczki :) W przyszłym tygodniu przywiozą mi całą masę ciuszków po wnuczce tej cioci znajomej :) Chcą to sprzedać na Allegro , a same firmowe i niezniszczone , to juz zaklepałam sobie pierwszeństwo :P

Amelka teraz drzemkę sobie ucina :) Mężuś dziś tylko do 12-stej będzie w pracy , a potem jedziemy na big zakupy :) I na kawę do Mamci :P

Aaaa bym zapomniała .... Hasia szerokiej drogi :) Uważajcie na siebie i szybko do Nas wracajcie :) Oby Michałek przespał podróż :)


Miełgo dzioneczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #308833 przez hasia_86
hej my jeszcze w domu i powoli kończę pakowanie a stresa mam takiego że co chwile do wc biegam :pinch:
Misiek właśnie zasnął to szybko piszę i dalej idę tu wszystko ogarniać bo jeszcze muszę przygotować starszemu na wyjazd za 2 dni żeby wszystko miał gotowe
a w ogóle miałam tylko kilka rzeczy brać a tu już cała torba, kurde buty same mi zajmują dużo miejsca, jedne i tak już Tomkowi zostawiłam do zabrania, eh no nie wiem które wziąć bo to i na zmiane a jak potańczę to zaraz nogi spuchną i w ogóle masakra jakaś, mój dziadek to zawsze mówił noga ze wsi a but z miasta :) chyba coś w tym jest

madzia witamy :) pisz do nas, tak jak agip pisze czasami cię wspominałyśmy a ja trochę fotek Antosi widziałam na nk, śliczna dzidziunia :) ale to też już chyba starsze jakieś były

Rika także ciekawa jestem reakcji męża :) pomysł niezły :)

Nikosiom i ich mamom życzę zdrówka przede wszystkim no i pozostałym też oczywiście
trzymajcie się cieplutko i piszcie dużo a ja już za wami tęsknię :)
pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #308858 przez hasia_86
wydaje mi się że wszystko spakowane tylko mleko i butelki jeszcze :)

zapomniałam napisać moja siostra będzie miała dziewczynkę :lol: a przez ponad pół godziny wkręcała mi że chłopak, wredota jedna :P no a ja jej zawsze gadałam że będzie jak u nas i się pomyliłam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #308969 przez kasiorek0310
Madzia witamy po przerwie doskonale pamiętamy pokaz nam tu Antosie jak teraz sobie wygląda a jak raczkuje to teraz musisz mieć nieźle wesoło

Rika my mamy dwa w jednym jeżdzik i pchacz wie ci tak się wykorzysta
A zaszycie dziury piękne ciekawe jaka reakcja męża była

agi w aptece przy dworcu sie da wypożyczyć na dworcu pkp a jak nie to na Sobieskiego w pod kasztanami czy jakoś tak ale tam są gorsze warunki lepiej przy dworcu i tylko koszt maseczki ok 10zl i ampułki za 10 ampułek z sola daliśmy 2,90 wiec koszta małe a Nikoś pięknie je znosi dzisiaj ładnie już siedział i wdychał no pewno jak masz od kogo pożyczyć to jasne u nas nie ma małych dzieci wiec nie ma ską pożyczyć za bardzo
To fajniutko z tymi ciuszkami ci sie trafilo nie ma co :)

Hasia to miłej i spokojnej podroży w te śniegi dzisiaj oby nie było dodatkowych atrakcji i fajniutko ajk siostra dziewczynke u nas chyba bedzie chlopak z tego co nam mówią

pozdrowionka zmykam bo sie maluch juz obudził po drzemce :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309415 przez aniaw
Hasia ale super sesja :laugh:
Kurcze jak ja uwielbiam koty i miałam Szymonkowi wziąć jakiemuś jak będzie miał roczek a tu pojawił się braciszek i teraz sama nie wiem ;)
Będziemy tęsknić jak nie napiszesz :kiss:

Agi ja to zawsze się śmieje jak mi się coś przydarza, więc spox :)
Fajniutki gest Twojego męza super :laugh: Dobrze, że wyniki lepsze :) O i nowe ciuszki, super :) Z tym kurczakiem ja bym zrobiła awanturę :angry:

Karolena zdrówka :kiss:

Kasiorek super z zakupami, gratulacje :) I spodnie rozmiar mniejsze wow :) Zdjęcie fajniutkie, oby jeździk się podobał małemu :laugh:
Nawet bym nie pomyślałą, że wypożyczyć można inhalator. Zdrówka :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziś mam wolne, ale za to mamy księdza po kolędzie.
A ja niby księdza mam przyjąc sama bo siora wychodzi a mężulek w pracy :angry:
Może udam, że nie słyszę pukania, bo dzwonek mamy popsuty :silly:
Biorę się za kończenie sprzątania.

A to nasz dzisiejszy spacerek z Szymonkiem - uwielbiamy śnieg, śnieg i jeszcze więcej śniegu :lol:

Miłego dnia :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309467 przez Rika
Mąż śmiał się z banana :D

Aniaw kurde ten Twój Szymon to jakiś pancerny na śnieg jest :D moja Zuzia pierwsze co robi jak mamy wyjść na dwór to zakłada rękawiczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309599 przez agi-p
Oj Hasia znam ból pakowania ...ale ja mam ten plus , ze zawsze autkiem jade :P Super , ze siorka będzie miała córeczę :) Udanego pobytu u rodziców :)

Kasiorek dzięki za info w spr inhalatora . Jak coś to tez wypożyczymy . Na razie jest oki i Pauliś nie ma problemów .
Super prezentuje się jeździk :) Jak Nikoś zareagował ?

Aniaw jak tam kolęda ? U Nas już w grudniu był ksiądz :P
Szymonek rzeczywiscie łasuch na śnieg :) Nie groźna mu mega zima :) Ale ja mimo wszystko tęsknie za wiosną :)
Fajnie , ze walentynki tak miło spędzone :)

A my zkupy zrobilismy i pojechaliśmy do Mamci :) I Ja z dziewczynkami zostajemy u Mamci na noc !!! Strasznie się cieszę Mężulek nie chciał mnie puścić , ale skończył dziś jeszcze szybciej niż myslałam i postanowiliśmy , ze zamontuje dziś poręcz na schody . A wiadomo trochę mu to zajmie , mimo , ze Tęściu będzie pomagał . Tak , więc stwierdziliśmy , ze bezsensu , zeby wieczorem po Nas jechał . Nie chce Amisi ciągac po nocy , ona ma już swój rytuał i o 19 już śpinka . Teraz z Mężusiem rozmawiałam , to jeszcze połowa pracy przed Nimi .
Na szczęście Paulinka zabrała swojego lapka z modemem , więc jestem uratowana :P

A teraz Mamusia robi nam pizze :) Uwielbiammmmmm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl