BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #310775 przez agito11
Witam
Jaka u Was z ząbkami...
Bo Sandra dziś taka płaczka maruda ślini się bardzo chyba idzie kolejny ząbek
Musiałam podać jej czopek... chyba dobrze zrobiłam bo od podania jest spokojniejsza...
Podczytam Was później;-)

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310805 przez aniaw
Agi na NK mam foty dzieciaków na fc fakt głównie praca i jakos nie bardzo z fc korzystam, ale przynajmniej was popodgladam :P
Musze tam dodać coś aktualnego :)
A okruszków to jeszcze pewnie męzulek nie widział, bo pewnie dopiero z pracy wraca :)

Agito jak czopek działa to jasne, że można ulżyć naszym bidulinkom ząbkującym :kiss:

Kurcze ale fajnie bedzie się z wami spotkac w lato :laugh:
Trzeba to fajniutko zaplanować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #310820 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310856 przez aniaw
Niezły tekst w radio:
Skoro 1 pączek ma 300 kalorii a szybkie zjadanie pączka to spalanie 10 kalorii to przy zjedzeniu 30 pączków już ten pierwszy jest spalony :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #310881 przez agi-p
Ania kurcze tekst rozgrzeszający dla łakomczuchów :P Ja zjadłam dziś 1.5 pączka :P
Amelka też oczywiście musiała popróbować i bardzo jej smakował :) Ostatnio to jak widzi , ze jem to też wyciąga rączki i otwiera buzię :) Tak , wiec chyba najwyższy czas rozpocząć samodzielne jedzenie :)
Dzisiaj też nauczyła sie robić "kosi,kosi łapki " :) Robi to jeszcze bardzo niezgrabnie , ale początki nigdy nie są łatwe :P
I pooglądałam na NK foteczki ...świetne :) I zazdroszczę skoku ze spadochronem . Tez chciałam , ale jakoś potem wszystko inne górę wzięło :( Ale wszystko przede mną :)
A Naszego spotkania też doczekac się nie mogę :) Byle do lata :) :) :)

Małgorzatta jak super , ze się pojawiłaś . Co tam słychać ? Jak sie czujesz ?

Agito jak Sandrunia cierpi , to pewnie , ze czopek podawaj . Wiadomo w rozsądnych dawkach , ale nie ma co jej męczyć . Amelka przez ząbki już marudna od dawna . I pcha wszystko nerwowo do buźki , widać że dziąselka dokuczają , ale zębów nadal zero :( Paulisia jak ząbkowała to był koszmar . Ibufen w syropie dostawała prawie codziennie , czasami czopki .

Ameleczka dzisiaj już o 18:30 kąpała się i o 19:10 spała . Padnięta była strasznie . Szkoda tylko , ze to sie na nockę nie przełoży :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311017 przez kasiorek0310
Ania no to ładnie ty tu czekasz a księdza nie ma ale fakt kaska została i dobrze :P Dzieki za zaproszenie :)oczywiście przyjęte To oby przyszły sanki śnieg stopnieje a to jakie wybrałaś te większe czy te z pasami, Inhalacje pomagają tylko maly nie da sobie wyciągnąć gruszka bo go chyba musi trochę boleć jak z góry schodzi ta gęsta wydzielina i mamy zapas soli wiec damy rade a w pon pójdę zobaczyć czy czasem mu na płuca czy gdzieś nie przeniosło.
To tylko sie cieszyć że wreszcie mały lepiej je my dzisiaj do 11 pospali szok normalnie rano ty;ko po 7 mleczko zmiana pieluchy i dalej w spanie ale dobrze bo nie był taki marudny

agi a u dermatologa niby ok kazała zostawić to ale dzisiaj zaczerwieniło sie wiec ja sobie to posmaruje aż mu to czerwone zejdzie i wtedy przerwę mam zrobić i jak znowu wróci to znowu przyjść do niej i wtedy i będziemy leczyć ale ta kobieta nie wzbudza do mnie żadnego zaufania i chyba pójdę do innej

ania teks niezły nie ma co blednę koło

agi to chyba wszystkie nie mogą się doczekać

a tak to małe porządki zrobione przewijak wyniesiony nosidełko tez czekają na kolejnego członka rodziny a jutro mój ma wolne wiec wielkie porządki robie a w weekend w szkole :( poza tym bez zmian trochę nowych mieszkań i jutro dzień dzwonienia a potem oglądania :) i może sie coś uda a z agencji nie dzwonili wiec w pon. mój tam pojedzie do nich i sie przypomni chyba ze jutro zadzwonią

spokojnej nocy papatki a ja zjadłam 3 więcej już nie dało jakoś nie przepadam za słodkim :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #311080 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311098 przez Angua
Hej właśnie zbieram sie do pracy!

Serdecznie Was pozdrawiam Dziewczyny!
I śpieszę powiadomic , że Mikołaj ma 4 zęby!!!!!Same jedyneczki!!!!
Zauważyłam, że i Wasze dzieciaczki ząbkują! Więc Gratulacje!!!!!

Postaram sie kiedys wpasć na dłużej i poczytac co u was słychać!
Pa!

09.06.2011r.-Mikołaj jest wśród nas!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311104 przez agi-p
Dzień doberek :)
...chociaż nocka okropna :P Amelka bije rekordy w ilości wybudzeń . Jakby ogłosili konkurs to na bank go wygrywa :( Małpeczka moja :)

Kasiorek zmień dermatologa , jak masz jakieś wątpliwości . Nie ma co . Skoro znowu coś wyszło na główce , to może coś go uczula . Np składnik czapki ???
Woow przewijaka już nie macie ? Ja mam na pralce jeden i sprawdza się po kąpieli i jeden na łóżeczku turystycznym ,ale rzadko go używam , bo Ami zaraz sie przekręca :P Czyli w foteliku następnym już jeździcie ?
Oj zazdroszczę , ze za słodkim nie przepadasz . Ja to uzależniona jestem .

Małgorzatta dobrze , ze Borysek chociaż w dzień odsypia i mozesz przy nim odpocząć . Faktycznie nieciekawie będzie jak wrócisz do pracy i ta tendencja nocnych wybudzeń sie utrzyma :( Będziesz się podwójnie męczyła . Rany już niedługo do pracy wracasz !!! Ale fajnie , ze udało Ci się tak długo w domku z Małym posiedzieć :)

Angua gratulujemy 4 ząbków :) Super :) Napisz nam co u Was ? Jak w pracy ? Z Mikołajkiem teściowie siedzą ? Jak sobie radzą ? Miłego dzionka w pracy :)

Amelka właśnie zasneła , wiec i ja spróbuję się położyć :) Wpadnę później :)
MiŁEgo dzioneczka MAMUSIE :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #311278 przez Urszula
Witam!

Dziękujemy kochane za pamięć!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Małgorzatta super, że jesteś współczuję z nockami oby do powrotu do pracy Borysiowi sie unormowało..u nas jest ten problem, ze Elizia owszem spi całą noc ale pobudka o 6 w ciągu dnia nie ma kiedy się zdrzemnąć a tu dziś idę na nocną zmianę do pracy na 12 h :dry: dopóki dzieci nie odchowamy chyba możemy zapomnieć o porządnym wypoczynku :dry: :dry:

kasiorek tak jak Agi uważam, ze jeśli masz wątpliwości co do dermatologa powinnaś zmienić. Oby Nikosiowi ładnie się główka zagoiła i szybciutko wrócił do zdrówka. Twoja koleżanka długo już pracuje w domu opieki? I gdzie przebywa??

Agi-p nie zazdroszę nocek kurczę, oby w końcu minęło..powodzenia z warzywkami zawsze to nowe doświadczenie dla Amelci. Dziękuję za komplementy odnośnie mojego wyglądu w ciąży. Czułam się swietnie mimo mięśniaka więc i chyba wyglądałam nienajgorzej :P ogólnie mam sentyment do tego czasu jak chyba wszystkie z nas :)

Angua gratuluję ząbków i życzę siłki w pracy i wogóle. Ciężko jest pogodzić pracę z macierzynstwem. Damy jednak radę, nie my pierwsze i ostatnie :)

Agito mam nadzieję, że Sandruni szybko wyjdą ząbki...biedne te nasze Bąbelki trzeba im jakoś ulzyć w cierpieniu. Jestem pewna, że dopbrze zrobiłaś podając czopek.

aniaw dziękuję za zaproszenie na FB :)

hasia wysłałam Ci zaproszenie na FB
Rachela Tobie rónież.

U nas w miarę ok, Elizia odsypia wczesną pobudkę. Jak tylko wstanie i zje kaszkę lecimy do banku i na spacerek, potem jakiś obiadek i może uda się trochę odpocząć przed pracą.

Zyczę miłego dnia Mamusie oraz miłego weekendu. :) :kiss: :kiss: :kiss:



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #311867 przez agi-p
Kochane dzięki za zaproszenia na Nk i Fb :) :) :)

Małgorzatta Ty w ciemnych włosach , to nie do poznania jesteś :) Zupełnie inna kobieta :)

Urszula mam nadzieję , ze odpoczęłaś przed pracą :) I dobrze , ze już lepiej się czujesz :)

A my dzisiaj zaliczyliśmy spacerek na saneczkach :) Tatuś dorobił oparcie :) Sypało okropnie , Ami była zasypana cała , ale bardzo jej sie podobało . Popołudniu jeszcze z Tatusiem raz na sanki się wybrali i Paulinke spotkali jak wracała z przystanku :)

I ugotowałam dziś warzywka dla Amuli :) Od razu jej się spodobała....zabawa jedzonkiem :P Miseczka bardzo szybko na ziemi wylądowała :P Coś tam zjadła , ale szału nie było :P Za to sprzątania miałam całą masę :P Ale niech sie powli przyzwyczaja :)

Jak Wasze dzieci na żółtko reagują ? Ama nie lubi . Daję jej sporadycznie . Ostatnio po żółtku z jajka za miękko wymiotowała . Dzisiaj dodałam jej pół żółtka do spagetti i też zwymiotowała jakieś 45 min po posiłku :( Normalnie taka fontanna była , ze aż się wystraszyłam :( Chyba jej organizm jeszcze na jajo nie gotowy .

Hasia przekazuje pozdrowienia :) W poniedziałek już na forum się pojawi i opisze wszystko , ale podróż się udała :)


Oto fotki z dzisiaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312066 przez kasiorek0310
Agi zobaczymy czy mu zejdzie z głwoki to czy nie jak nie to pójdę do tej drugiej tam est jeszcze inna ta nie am podejścia do dzieci coś tam do niego mówiła a Nikoś nic zero reakcji a zawsze gaworzy coś do lekarzy jak chodzimy z nim do nas nawet do obcych zaczepia i gada
Fajniutko jak udało sie wyjść na sanki u nas niestety nie bo miała generalne porządki a jutro cały dzień w szkole po ponad miesiącu przerwy :)
a co do żółtka u nas jak na razie ok jest nie zauważyłam czegoś niepokojącego tylko po chrupkach chyba wyskakuje nam uczulenie na policzkach kropki

Urszula z tego co wiem to w Londynie ale dokładnie jaki dom to nie wiem a pewno jest ich tam wiele ale co osoba to inne odczucia

Przewijak wczoraj poszedł do piwnicy i nosidełko tez bo juz stało od stycznia a jzu od dawna jeździmy w tym 9-36kg i nie narzekamy an tyle co Nikoś jeździ to całkiem nieźle sobie radzi a to ty agi dalej w nosidełku a nie w foteliku wy macie ten wyższy to ama lepiej widziec będzie a nie macie możliwości montowania tyłem do kierunku jazdy bo w iem ze te od 9-25 chyba maja tak możliwość czy sie mylę ????

To cie pociesze czasem jak mnie przyjdzie ochota na słodkie to cały dzień potrafię chodzić i jeśc cos ciągle a i piękna wiadomość wreszcie moja mam wymieniła piec wiec będziemy mogli piec ciasta ale sie ciesze wreszcie puszcze sie w słodkości bo z pieczeniem jestem na bakier :)
i na pierwszy rzut pójdą muffiny tylko przepisu brak może ma któraś dobry sprawdzony przepis i mnie poratuje ???

mięłgo weekendu postaram sie jutro wieczorkiem wpaść i poczytać o ile cos mi zostawicie do czytania :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312123 przez Rachela
Muffiny jabłkowo-cynamonowe

1 i 1/2 szklanki mąki
1/2 szklanki cukru
1/2 szklanki oleju
1/4 szklanki mleka
2 jajka
2 łyżki cukru waniliowego - na posypkę
1 łyżeczka proszku do pieczenia
1/8 łyżeczki sody oczyszczonej
szczypta soli
1 łyżeczka cynamonu
1/2 łyżeczki gałki muszkatołowej
2 jabłka

Suche produkty wymieszać razem, podobnie mokre.
Później je połączyć i dodać obrane i pokrojone jabłka, np. w kostkę.
Przełożyć do foremek i piec ok 25-30 min.

Muffiny czekoladowe

1 i ¾ szklanki mąki
3 płaskie łyżeczki proszku do pieczenia
2 łyżki kakao
¾ szklanki cukru pudru
tabliczka gorzkiej czekolady
1 szklanka mleka
1 jajko
1/3 szklanka oliwy
łyżka stopionego masła
aromat waniliowy lub rumowy

Suche produkty wymieszać razem, podobnie mokre. Razem wymieszać
i napełnić foremki do 2/3 wysokości. Piec w 200C ok 20 min.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312134 przez aniaw
Cześc kobitki :laugh:
Moim motto na dziś było: jedz pączki będziesz wielki :laugh:

Miałam dziś wolne i bardzo milutko spędziłam czas z moimi maluchami :)
Poza tym myszka mi padła w lapku i żadna reanimacja jej nie ruszyła :P A tak nie lubię tej myszki wbudowanej, więc musiałam się wybrać do sklepu i znalazłam za całe 12,99zł myszkę bezprzewodowa :laugh: Jak na razie działa i ciekawe ile posłuży :)
Ale jest fajniutka, więc może nie będzie źle :)

Agi
mój tez teraz łakomie patrzy na każdy nasz posiłek :laugh:
Skok ze spoadochronem, mega pozytywne przeżycie, polecam :lol:
Ale fajniuche saneczkowe przejażdzki małej różowej księżniczki :) A warzywka widać, że ją zainteresowały a sprzątanie to domyślam się, że zawsze jest po takich zabawach :)

Kasiorek
sanki zamówił już chrzestny i mają przyjśc kurerem może dopiero w poniedziałek, więc zobaczymy jakie :laugh: Oby śnieg jeszcze był :)
Wiesz mój Mały w ogóle nie pozwala dotknąc się do noska jak ma katar :(
Z ty dermatologiem to ja tez bym poszukała kogoś innego ;)
Ech mufinki ja wciąz opieram przed zakupem foremek bo wtedy to bym opychała się codziennie :huh:

Małgorzatta
trzymamy kciuki, żeby Borys dał się okiełznać i pospał wreszcie grzeczniutko :)

Urszula oj fakt kiedy my odpoczniemy ;) Najważniejsze, żeby bobasy były szczęsliwe :) Oby praca szybko minęła.


A my dziś mieliśmy spacer balkonowy :laugh: No co duży balkon mamy :)



I jeszcze muszę Wam napisać jak właśnie załatwiłam gościa przez telefon :P
Od tygodnia wydzwaniają do mnie z jakiejś firmy, żebym wzięła udział w ankiecie trwającej 20min :ohmy: na temat naszej skody i jej napraw technicznych.
Najpierw dzwoniła babeczka kilka razy i jej miło odpowiadałam, że niech dzwoni do męza bo ja się na tym nie znam. Później dzwoniła wieczorami, czy może męża zastała i jak w końcu miała szczęście to on odesłał ją na drzewo. Już myślałam, że mam spokój to z tego samego numeru zaczął wydzwaniać facet :P Najpier oznajmiłam mu, że już ktoś kontaktował się z nami i że to raczej męża niech łapie, ech...
Przestałam odbierać telefony przez kilka dni z tego nr...
W końcu odebrałam i grzecznie powiedziałam, że nie wezmę udziału w tych badaniach :P
Myślałam, że to już koniec a ten znów zadzwonił :angry:
No żesz kurde flaczek :angry: To ja do niego na dzień dobry na jednym oddechu z takim tekstem - mniej więcej:
"Ja rozumiem , że jestem jedyną szczęśliwą posiadaczką skody w całeym naszym wszechświecie i Pan uwielbia do mnie codziennie wydzwaniać i pytać o to samo, ale powtarzam już po raz ostatni, że nie zamierzam brać udziału w tej ankiecie i proszę do mnie już nie dzwonić!!!!"
Facet się tak śmiał i przeprszał, że to system mu generuje codziennie numery tel, z którymi ma się kontaktować i życzył mi miłego dnia niezakłócanego przez natrętnych akwizytorów :lol:
Kurcze żebym ja miała takie szczęście w grach liczbowych i codziennie system generowałby mój numer do odbioru nagrody :lol:
Ale jak ten facet jutro znów zadzwoni.... :angry:

Ja to taka mało asertywna jestem :P

To się wygadałam, amen :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #312142 przez karolena
Witajcie :)
Znowu wróciłam do świata żywych :) jeszcze mam chrype i boli mnie gardło ale mogę żyć.

Agi-p, Urszula zaprosiłam was na FB
Kasiorek,AniaW,Madzia, Rachela, Hasia:) nie mogę was znaleźć
Znajdzcie mnie KAROLINA PORĘBA WROCŁAW

Ja dzis robiłam z mężulkiem pączki ale nie wyszły.
Nikodemek To mały wymuszacz, dziś jadł pierwszy raz swój chlebek z masełkiem i szyneczka :laugh: ale był dumny z siebie :laugh: Kurcze a ja nie mam sanek:( i musze kupic, cały czas o tym myslałam, ale teraz śnieg już zaczoł topnieć i sama nie wiem. nie załapałam się na tą promocje w tesco o której kasiorek pisal :(

Kasiorek- moj Nikoś ma ciemieniuchę której nie da się pozbyć zamiast zmniejszać się to się powiekrza i używa Nivea nie wiem czy to nie od tego. Jak u ciebie wyglada
ta alergia?
Urszula- Moj Nikoś kocha swoje krzesełko ja go zaczęłam sadzać od 4m może dlatego. powykładaj malutkiej zabawki i poczytaj książeczkę to wtedy krzesełko bedzie jej się kojarzyć z czymś miłym i może będzie ok.

Małgorzata masz ten sam problem co ja wcześniej brak czasu albo nas nie było albo ciagle goście:)

Hasia-powodzenia w podróży i rodziców.

Rachela super przepisy a Marcinek rozkoszny

AniaW- dzieciaczki super i te niebieskie oczka:) dobrze gościa załatwiłaś

Agi-p- Amelka cudowna śmiejemy się z moim M. że to idealna kandydatka na dziewczynę dla Nikosia :lol: :woohoo: :P czy Amisia ma chodzik? ja właśnie chce zakupić na allegro ale nie wiem jaki :(

Madzia- oczywiście że Cię Pamiętam tak jak inne dziewczyny. Tosia również śliczna, mała Miss :)

Dobranoc dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl