BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 1 miesiąc temu #318630 przez agito11
Hej
Sandruni dziś wyszła jedyneczka dolna;-) Już dwa zębolki.
A marudna była ostatnio :laugh:
Po za tym walczymy z lekkim AZS ehhh z tego co czytałam dużo dzieciaczków na to cierpi.
Smaruje ją emolientami i pomaga... ale codziennie 3 razy;-)
aniaw WSZYTKIEGO NAJ NAJ DLA DOMISIA Z OKAZJI KOLEJNEGO MIESIĄCA;-*
agi-p ZAZDROSZCZE BASENU. U MNIE MAŁA TEŻ RACZKWAĆ NIE CHCE TYLKO OD RAZU CHODZIC.
SZUKAM CHODZIKA UŻYWKE I PYTAM WSRÓD ZNAJOMYCH. LADA MOMENT A SANDRA ZACZNIE CHODZIĆ SAMA.
uciekam bo maluda sie denerwuje. udanego weekendu.

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #318842 przez kasiorek0310
A U NAS WCZORAJ ZACZĘLIŚMY RACZKOWAC JESZCZE NIEUDOLNIE I POWOLI ALE JAKS IE ZACHĘCI TO IDZIE MAM FILMIK TO WIECZOREM MOŻE MI SIE UDA NORMALNIE WJESC JUZ TO WRZUCE GO I DAM LINKA

A mnie ciagle zforum wywala :( tylko pisze ze jakis wirus jest i nie da sie wejsc trzeba kombinowac :(

agi no z tego co tam mówili ide w pierwszej kolejności do pracy początkiem marca a jak nie to i tak damy sobie rade na początek z jednej pensji wiec nie będzie az tak źle
No słyszałam że te rossmanowskie do pływania sa lepsze zdecydowanie a huggies nie bardzo no nic z tego co widziałam to aż takie drogie nie sa bede w Rossmannie to zerknę na te od nich

Rachela to ładnie macie zwrotu nie am co tez bym chciała my dzisiaj będziemy rozliczać wiec zobaczymy co i jak a odliczaliście ulge na Marcinka
A co do raczkowania i abs to tylko frociaki maja ale sa i nakolanówki wiec tez damy rade

aniaw to ąłdnei jak sam siada to musi mieć radochę i spóźnione życzonka dla Dominiczka niech rośnie tak dalej od cicoi Kasi i Nikosia ale te forum jzu mnei wkurza co chwile cos sie z nim dzieje a z tym autem to przykre ale jak to mówią samochód to skarbonka bez dna i to sie chyab sprawdza i dużo pacjentów żebny kaski wam starczylo

myśmy wczoraj zrobili sobie 2h spacer do biedronki zapas pieluch i wszystkiego i tam jest soczek pycholandia czy jakoś tak i nam sie mały w nim rozsmakował rozcieńczamy go woda pół na pół a nie ma w składzie nic niepokojącego same przecierowe i naturalne i chyba na nie przejdziemy w kazdym badz razie Nikoś zadowolony pooglądał wszystko i drzemkę zaliczyl
A to mieszkanko wstrzymaliśmy żeby nikt nam go nie oglądał i jak dobrze pójdzie to w przyszłym tyg ruszamy z załatwianiem kredytu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #318853 przez kasiorek0310
dziewczyny a może by założył na innym serwerze forum jak lipcówki sie przeniosły i maja spokój u nich tez kolejne komputery padały bo wirus panuje a tym starym co wy na to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #319060 przez agi-p
Hej Kochane :)
Oj coś mi sie zdaje , ze forum zaraz sie skończy . Odebralismy lapka z naprawy i oczywiście padł przez wirusy . Teraz mamy super program antywirusowy i jak tylko chcę uruchomić str ZP , to mnie wywala i jest komunikat :(
Kasiu ja chętnie przeniosę sie na inny serwer , bo szkoda przez wirusa tracić kontakt . Ja teraz łączę się przez starego kompa . Tu pewnie też zaraz coś padnie :(
Wiec tak an szybko ....
Aniaw super , ze Dominis sam saida :) I mam nadzieję , ze dziś humorek masz lepszy . Znam ten ból , jak wszystko idzie nie po naszej myśli i nawalają kolejne to rzeczy :(

Agito gratulacje z powodu kolejnego ząbka . Czyli Sandrunia ma śliczną pareczkę jak Ameleczka :) Powodzenia w walce z AZS . Paskudztwo , ale na szczęście większość dzieci z niego wyrasta .A chodzik to fajna sprawa , ale rzeczywiście jak jest możliwość to lepiej kupić używany , bo to spory wydatek .

Kasiorek gratulacje dla Nikosia !!!! Pięknie , że już raczkuje :) To teraz już z górki pójdzie :) I fajnie , ze zarezerwowaliście wstępnie mieszkanko :)

Nam wczorajszy wieczór minął bardzo przyjemnie . Amelka jak zwykle w gościach byął cudowna. Dzisiaj wielkie zakupy i obiad u Mamci :)
Dziewczyny jak używacie pampersów sleep&play , to w realu za 49,99 można kupić 2 paczki . Rozm 4 , pakowany jest po 50 szt , czyli za 50 zł jest 100 pampersów . Fajna promocja .

Oki uciekam , bo zamorduje kolejnego kompa . Masakra jak to forum chodziło nie będzie . Dobrze , ze mamy kontakt na FB . Dbra inicjatywa Kasiorek z tą grupą na fb :)

Miłej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #319082 przez sara125
Hej dziewczynki :) gratulacje dla dzieciaczkow z zabkami...
MOjemu nawet sie nie pchaja zabki, a i raczkowac mu sie nie chce... tylko staje na czworakach i ewentualnie posuwa sie do tylu...:)\

Pozdrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #319118 przez kaaroolina
Witam mamuśki!
Mam do Was ogromną prośbę a mianowicie bardzo potrzebuję Waszych opinii na temat kaszek Nestle. Wzięłam udział w programie promującym te właśnie kaszki i dlatego potrzebuję wszelkich informacji o Waszym poglądzie na temat tego produktu. Będę wdzięczna za wszystkie opinie.
Serdecznie pozdrawiam :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #319416 przez Malgorzatta
kaaroolina napisał:

Witam mamuśki!
Mam do Was ogromną prośbę a mianowicie bardzo potrzebuję Waszych opinii na temat kaszek Nestle. Wzięłam udział w programie promującym te właśnie kaszki i dlatego potrzebuję wszelkich informacji o Waszym poglądzie na temat tego produktu. Będę wdzięczna za wszystkie opinie.
Serdecznie pozdrawiam :)


Jeśli to program o którym ja myślę i w którym też uczestniczę, to moja droga opinie masz mieć od osób którym wręczyłaś kaszki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #319641 przez agi-p
Hej Kochane :)
Ja tylko na chwilę , zobaczyć co się tu dzieje .Ale widzę , ze cisza straszna . Utrudnienia na forum,wirusy i Mamusie pouciekały , albo nie mogą się zalogować . Kurcze jakoś sobie nie wyobrażam , zeby nasz wątek "umarł". Mam nadzieję , że szybko naprawią wszystko i , ze się nie pozrażacie .

Sara spoko moja też taki leniuszek . Coś tam tworzy i jakos się przemieszcza , ale ani to raczkowanie,ani czworakowanie , ani pełzanie .... wymyśliła nowy trend chyba :P
A co tam u Ciebie ? Jak sytuacja z Mężem ? Jak Wojtuś i Grzesiu się miewają ???

Dzisiaj u Nas pogoda wariowała . Padał śnieg , potem wyszło słońce i nawet deszcz padał . Ale udało nam się wyjść na spacer i nawet Ami spałą prawie 2 godz na polku .

A tak w ogóle został tu ktoś jeszcze ???? Bo tak sama ze sobą to pisać nie będę :P Nic wejdę jutro rano i zobaczymy .
Udanego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #319649 przez hasia_86
agip ja jestem i strasznie dzisiaj wariuje bo nie moge sie zalogowac, teraz jak odswiezam to jakos sie udało

u nas dzisiaj nocnikowy dzien pierwszy raz tak mamy co go posadze to sisiu a raz nawet i kupka była - szok jak dla mnie

a w nocy nawet sie nie obudził widocznie on tez odczuł powrót do domu

mam nadzieje że ta sytuacja na forum się w końcu pozytywnie zakończy i wszystko wróci do normy bo już ciężko jak nie wirusy to brak połączenia z serwerem, dużo straciło to forum przez to wszystko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #319774 przez kaaroolina
Malgorzatta napisał:

kaaroolina napisał:

Witam mamuśki!
Mam do Was ogromną prośbę a mianowicie bardzo potrzebuję Waszych opinii na temat kaszek Nestle. Wzięłam udział w programie promującym te właśnie kaszki i dlatego potrzebuję wszelkich informacji o Waszym poglądzie na temat tego produktu. Będę wdzięczna za wszystkie opinie.
Serdecznie pozdrawiam :)


Jeśli to program o którym ja myślę i w którym też uczestniczę, to moja droga opinie masz mieć od osób którym wręczyłaś kaszki!



Przypuszczam,że to ten sam program i z informacji które zostały mi przesłane jednoznacznie wynika, że opinie mogą pochodzić z różnych źródeł - internetowych również. Pozdrawiam

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #319860 przez agi-p
Dzień dobry :)
Hasia super , ze Michałek miał taki dobry dzień na nocniczek :) To dobry znak :) Teraz już będzie kojarzył nocniczek z siusianiem :) Amelka też za każdym razem ,co ją sadzam na nocnik, to robi siku :) Może przez to , ze tak szybko Nasze dzieciaczki opanowują tą umiejętność , to równie szybko zamienią pampersy na nocniczki :)

Czyli juz w domku jesteście ? Fajnie :) Ja zawsze mówię , że wszędzie dobrze , ale u siebie najlepiej :) Michałek przespał całą noc ? oj ja to się takiego cudu chyba nie doczekam :(

A ten wirus na tej stronie , to mnie wykończy . Jakoś nie wyobrażam sobie , zeby forum przestało istnieć . Ciężko mi się przenieś gdzieś indziej :(

Karoolina ja z kaszkami nie pomogę,bo moja córeczka kaszek nie jada . Czasami przemycę jej 2-3 łyżeczki , więc na podstawie tego nie mam wyrobionej opinii na temat żadnej firmy .

Dzisiaj w nocy było bardzo cieżko . Ami wybudzała się już nawet nie wiem ile razy :( Co chwilę praktycznie . A teraz wojuje i pastwi się nad zabawkami . Zawsze o tej porze ucina sobie drzemkę , a dzisiaj nie wyglada na śpiącą :P
I dostałą pierwszy w życiu katarek :( Czyszczę jej nosek , ale kicha mi tu i leci jej wtedy z noska . Mam nadzieję , ze szybko minie to dziadostwo , i że nie zamieni się w jakieś choróbsko .

Jutro miałam jechać do koleżanki i jej córeczki Zosi . Ale jak katarek nie minie , to chyba nici z wyjazdu :( Zobaczymy .

Miłego dzionka Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #320062 przez hasia_86
eh nie dość ze takie cyrki na tym forum to jeszcze posta mi wcięło :angry:

agip życzę Amisi zdrówka :kiss: (my na katar używamy nasivin dla niemowląt i dobry jest )

no u nas noc dobrze minęła, nawet bardzo, ale aż mi głupio się tu chwalić skoro Twoja ani myśli spać :(
w skrócie spaliśmy do 7 z jedną pobudką, a rano znowu siusiu na nocnik :)

potem byliśmy w realu na zakupach i wydaliśmy kupe kasy :P czemu to wszytko takie drogie :unsure: :ohmy:
oczywiście Michałowe rzeczy najwięcej a i trafiły nam się bodziaki po 7 zł

teraz Misiek śpi a ja sama nie wiem za co mam się wziąć, lenia mam ogromnego a cała chata do posprzątania
mój jeszcze jutro wyjeżdża w delegację :angry: żeby to jeszcze było z pracą związane, a na mecz jedzie Polska - Portugalia do Wawy i do tego przy okazji idzie na jakieś szkolenie sprzedażowe :dry:
eh za dobrze mu :P a ja dwa dni sama :( tzn z Michałem

dobra nie smęcę więcej i biorę się do roboty
pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #320178 przez kasiorek0310
agi na katarek dobra inhalacja z soli fizjologicznej ze3 dni i po krzyku

u nas z noskiem juz ok na szczęście a za tydzień do okulisty z tym oczkiem nie wiem czy ktos jeszcze pamięta ale cóz ale jakos ok z tym oczkiem ale idziemy zobaczyc czy aby an pewno wszystko ok

i zdecydowaliśmy sie na mieszkanko w tym tyg papiery i będziemy oczekiwać wyniku wniosku normalnie doczekać sie nie mogę


hasia to fajniutko jak z tym nocnikiem tak ładnei wam idzie :)
a teraz bedzie znowu troche ciuszków w promocji więc sobie wejdzie na promobaby.pl

milego dnia może znowu mis ie uda wpaść oby to forum normalnie działalo mnie tez sie ciezko przestawić ale co zrobic
u nas cos gorzej kolejny ząb w natarciu maly sie budzi o 22 i 5 rano :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #320248 przez agi-p
Hasia fajnie Wam z tym spaniem :) Jedna pobudka ... coś wspaniałego . Chyba miałabym takiego powera po tak przespanej nocy , że szok . Mężuś cały czas pyta czy jestem pewna,że chcę jeszcze dzidzie , skoro może być tak mało śpiąca jak Ami :P
Ale co tam...zaryzykuję . Mam jeszcze 2 opak tabl,potem wizyta u ginka i jak da nam zielone światełko,to bierzemy się za robienie Baby :)

Kochana ja też w niedzielę się zastanawiałam , czemu wszystko takie drogie . Wydaliśmy kupę kasy , a w sumie najwięcej rzeczy to Ami miała :P
Ale Twojemu Mężowi dobrze . Fuksło mu się . A Wy z Misiem w domku zostajecie .

Kasiorek czyli okulista , to czysta formalność , skoro piszesz , ze z oczkiem ok :) Bardzo dobra wiadomość :)
I super , ze na mieszkanko się zdecydowaliście :) To na które w końcu ? Wyobrażam sobei jaka podekscytowana jesteś :) Ja też nie mogłam się doczekać , jak chyba każda własnego domku :)
Nikosiowi szybko te ząbki idą :)

Ja też mam nadzieję , ze forum zacznie funkcjonować normalnie . Wchodze już tylko rani i wieczorem , zeby ograniczyć zagrożenia .

Dzięki za rady na katarek . Na razie kupiłam kilka olejków i do nawilżacza dodaję . Lepiej się oddycha po tym . I maść majerankowa non stop pod nosek . Mimo katarku humorek Amelce dopisywał , więc nie ma źle :)
Teraz już śpi , bo mało w ciągu dnia śpinkała .

Nic zmykam pod prysznic i chyba tez się położę , bo oczy po tej nocy mi się jeszcze zamykają . Przez dzień nawet na 5 min sie nie położyłam :(
Kolorowych snów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #320374 przez kasiorek0310
agi co ja tu słyszę chcecie sie starać o jeszcze jedno :) piękna wiadomość i ważne że twój małż cie w tym wspiera ja to może w przyszłym roku zacznę cos myślec o rodzeństwie dla Niksoia na razie trzeba sie z reszta uporać tak jutro ostateczne oględziny mieszkania i decyzja ale raczej jesteśmy na tak chce isc na swoje mój nie bardzo ale trudno
No nic jak będzie kolejny maluszek taki malo spiacy to męzuś pewno pomoże na tyle ile może a jak paula zareagowała na wasze plany czy nic nie wie ???

Niestety ząbki dzisiaj obyło sie bez pobudki o 22 zobaczymy jak będzie rano
a co do mieszkania to nie moge sie doczekać urządzania remontów wiadomo wszystko powoli i stopniowo ale wazne ze na swoim a co do tego jakie wybraliśmy to to co ma 2 pokoje duza kuchnie i duze pokoje i ma 53merty i śmieszny koszt utrzymania :D jak bedziemy jzu je mieli to dam wam linka wtedy

spokojnej nocy ja tez tylko rano i wieczór wejde jeszcze nie do końca otwierając strone bo zatrzymuje w połowie ładowania alwe da rade poczytac i napisac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl