BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #322927 przez aniaw
Cześc dziewczyny :laugh:
jestem w pracy, więc moge tu wejśc, bo z domu mi sie nie udaje i juz nie chce ryzykować ;)

U nas w sobote zrobilismy imprę Szymonkowi - 2 latka minęło ja w mordę strzelił :ohmy: :) Duży juz z niego chłopczyk :)
Przyjechała rodzinka i była extra i nawet procentowo, więc luz :laugh:
Wybawiłam się za wsze czasy :laugh:
Nie obyło sie tez bez kłótni z moim m, ale on w najnbardziej kumulujacym momencie sprzeczki do mnie z tekstem - 'matko jak dobrze, ze ja Cie tak kocham bo inaczej to bym Cie zatłukł :lol: " No i jak tu się z nim kłóćic :lol:
mały dostał wypasiony rowerek - posłuzy mu na długo bo jest z dodatwokymi 2 kółkami, które bedzie mozna odkrecić :laugh:
Nawet wczoraj jak szedł spac to poszedł do okna balkonowego i robił rowerkowi papa :lol:
I mamy tez kotka intreaktywnego który tylko miauczy i chodzi i doprowadza mnie do szału :ohmy: Ale szymciowi się tak podoba, że szok :laugh: nawet wyjecie baterii nic nie dało bo sie kapnął i pokazywał na brzuszek, zeby otworzyć klapke i włozyć baterie :P
fajne te moje dwa szkraby tylko Szymcio coraz bardziej nieznosny ;)
Raz przytula całuje braciszka, bawi sie z nim a zaraz popycha go albo czyms uderza. Trzeba go tak pilnowac i tłumaczyć, ech...

Agi no ważne, że juz po przeziębieniu, tylko te nocki...
Ale super masz z tymi ciuszkami :)
Oj z ta kasa to kurcze rżnie bywa...
Pogoda ładna, więc i spacerki bedą przyjemniejsze :)
My mamy 3 wózki, więc na razie starczy :)

Kasiorek 20 lat to nie jest źle :) Fajniucha kamizelka :)
No z tym zastrzeżeniem umowa, super sprawa, masz głowe na karku :laugh: Co by te facety bez Ciebie zrobili :)


Hasia oj z tymi zebolkami to tak smiesznie jest, bo my tez czekalismy najpierw na górny a tu niespodziewanie na dole wylazł :laugh:
Mój mały jak ma zły humor płacze płacze a ja go nosze na rękach, uspakajam a jak tylko zobaczy tate to od razu uśmiech od ucha do ucha :P :)

Dziewczyny ja dopiero w śr popołudniu będę w pracy i tu zajrze, więc pozdrawiam Was serdecznie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #323029 przez kasiorek0310
Aniaw to ładnie jak imprezka się udała a te teksty między wami to pozazdrościć a ten rowerek to fajny jak sie da koła włożyć i na długo będzie niop po dzieciach tylko widać jak czas zapiernicza
myśmy wczoraj byli na roczku ale to taka nasiadówka taka ale pogadało sie ten kto mógł to wypił i spoko posiedzieliśmy do 19 szybkie kąpanie i spać a pod kościołem spał nam mały 1,5 godziny i potem w trakcie Imprezy z pól godziny drzemki wiec nie było źle

poza tym to cały czas szukamy z kredytem czekamy na papiery poza tym miała być dzisiaj teściowa ale że moj papierów nie dostał to nie ma bo nie przy okazji

no to laqdna kolekcje wózków macie do wyboru do koloru :D
Niop na 20 lat a temu bo teściowa jest tez i wiek jej nioe puszcza a co do umowy to ktoś musi miec na karku bo tak to pewno byśmy szukali dalej mieszkania a nic nie było konkretnego by nie było nawet głupi kosztorys robiłam sama :( no nie wiem co by faceci bez nas zrobili

a u nas atakuje na powaznei 2 jedynka i widać juz biała kreseczkę :D

pozdrowionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #323054 przez agi-p
Aniaw to dla Szymonka wszystkiego najlepszego na 2 urodzinki :):):) Ale z niego już duży chłopak ... nawet się nie obejrzysz jak pójdzie do przedszkola :)
Super , ze imprezka taka udana i , ze się wybawiłaś Kochana :) i jakie fajne prezenty Szymcio dostał :lol: Mnie też niektóre zabawki Amci doprowadzają do białej gorączki,ale cóż zrobić :P
Szkoda , że dopiero w środę zajrzysz do Nas . Kurcze za chwilę juz nikt nie będzie tu wchodził . Jak tego szybko nie naprawią , to wszystko sie posypie . Mnie już nerwica bierze i szczerze coraz mniej chce mi sie tu zaglądać , bo musze kombinować i łączyć się przez netbooka :(

Kasiorek a masz już jakiś konkretny wózeczek wybrany ? Fajnie , ze roczek upłynął miło i szybko :) Nikoś jak zwykle grzeczny był :) I prosze nawet Ci się upiekło i Teściowa nie przyjechała :P A Nikoś z tymi zębami to mega szybko idzie :) I dobrze , szybciej spokój będziecie mieli . U Nas cisza ząbkowa nastała .

Ja dziś rano pojechałam oddać krew do badania , a potem do Mamusi . Posiedziałyśmy z Amcią do popołudnia i milusio było . Teraz Ami już śpi jak Aniołek .Biedulce mojej chyba zima zrobiła się pod usteczkami . Juz sama nie wiem , czy to od śliny ma , czy to zima . Ale wczoraj byłą małą plamka , a dziś już białe i 3 plamki :(
Teraz jest na etapie wstawania przy wszystkim . Wstaje przy czym sie da , nie zdając sobie sprawy , ze to niebezpieczne :P Często wstanie przy kartonie , który jej odjeżdża i leci z nim :P Nie można jej nawet na chwilę samej zostawić , bo jej pomysłowość nie zna granic :) A jaką ma radochę jak wstaje :P :)

Spokojnego wieczorku :) do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #323131 przez agi-p
Woow , ale sie rozpisałyście :P hihihi :)
W takim razie mówię tylko DZIEŃ DOBRY i uciekam . Mam nadzieję , że popołudniu zaroi się tu od postów :) Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #323171 przez kasiorek0310
agi nie mam nic konkretnego na oku ale raczej firme albo baby design podobna do niej tylko nazwa inna a wózki te same wpadnę popoludniu jak juz mój będzie a co do wstawania to u nas szafki a raczej drzwiczki dominują mino otwierania i tak wstaje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #323513 przez Rachela
Cześć dziewczyny :P

oj ależ się u nas działo. Pierwszy ząbek w natarciu. jest rozdrażniony i czasem ma gorączkę. Dziś zrobiłam mu dzień dziecka po tym jak na rękach zasnął mi o 18.30. Póki co grzecznie śpi w łóżeczku.

niestety dzisiaj zaczął mi pokasływać i jak będę z nim w piątek to pójdziemy do lekarza. Właśnie tydzień temu otworzyli u nas nową przychodnią - dosłownie dwa bloki dalej i świetnym bonusem jest info, że tutaj będzie przyjmować ta sama lekarka co w naszej poprzedniej przychodni - a była ona ok 30 min. piechotką

niestety koleżanka, która miała się opiekować Marcinkiem nie za bardzo się wywiązuje, cały czas coś wyskakuje. No i wczoraj wieczorem poinformowała nas, że nie będzie jej dzisiaj. Normalnie padliśmy z mężem. Po długich poszukiwaniach poszliśmy z pytaniami do sąsiadów- może kogoś znają. No i mamy starszą panią - wszakże ma jeszcze rękę w gipsie - ale zgodziła się opiekować Marcinkiem za 7 zł/na godz. Poczekamy zobaczymy.

Do spacerówki też się przymierzamy i nie możemy się już doczekać wiosny, bo krążą myśli żeby kupić samochód - czy słyszałyście coś o Dacia Logan MCV ?

Zmykam bo sporo pracy w domu a zaraz mężuś wraca z pracy - za tydzień biedactwo ma egzamin doktorancki z psychologii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #323613 przez kasiorek0310
rachela to ładnie że mimo braku chęci ze strony koleżanki udało wam sie znaleźć inna panią i chętna do opieki oby sie sprawdziła a z polecenia to może będzie ok i niech ząbek wyjdzie szybko i po krzyku a co do samochodu to nie wiem widziałam je raz ale nie mam nikogo znajomego co by takie miał a z tym autem fajny pomysł zawsze to łatwiej z maluszkiem czy gdzieś jechać czy coś

no to mężuś bedzie psychologiem oj to fajnie mieć kogoś takiego w domku :) i da sobie rade :)

a my jutro na wizytę u okulisty a dzisiaj byłam bo cos tam na główce wyszło a jak pani doktor zobaczyła to stwierdziła ze tłuszczyk ale żeby obserwować jak to rośnie czy nie jak cos to mamy przyjsc i na usg głoki wtedy ale oby nie było potrzeby bo aż strach a rachela to sie wam udałoz zta przychodnia po samym nosem ale to dobrze bo w razie "w" odpukać bedzie blisko

zmykam spac bo jutro pewno o 6 pobudka przez et zęby :((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #323678 przez agi-p
Dzień Dobry :)
Rachela trzymam kciuki , żeby ząbek w końcu się przebił :) Biedulek się namęczy przez niego . Kochany zasnął sobie u Mamusi ... należał mu sie dzień dziecka :)
Dobrze , ze ostatecznie udało Wam się z tą Panią do opieki nad Marcinkiem , byle tylko się spisała . A ta koleżanka to daremna ! Jak można tak kogoś wystawić do wiatru , jak się czegoś podjęła , to powinna odpowiedzialnie do tego podejść . I jeszcze wieczorem zadzwoni , ze rano sie nie pojawi , szkoda słów !!! Nagadałabym jej aż by jej w pięty poszło .
Mam nadzieję , ze to pokasływanie to nic poważnego.Fajnie , ze przychodnie macie teraz "pod nosem". Daj znać w piątek czy z Marcinkiem wszystko ok .
Z samochodem nie pomogę , nikt ze znajomych nie ma Daci . Ale pomysł z samochodem SUPER . Zapewne bardzo ułatwi Wam życie , gorzej jak przychodzi do tankowania tej cholernie drogiej benzyny i opłat . Ale za wygodę trzeba płacić :P
Powodzenia dla Męża na egzaminach . Pewnie świetnie sobie poradzi :)

Kasiorek okulista zapewne powie , ze wszystko jest dobrze :) Inaczej być nie może :) Ale tak czy siak trzymam kciuki , daj znać po wizycie .
Kurcze pewnie nieźle się przestraszyłaś tą zmianą na główce Nikosia :( Oby to nie było nic poważnego i dalsze kontrole nie były konieczne!
Rany z zazdrością czytam jak piszesz , ze o 6 pobudka :P U Nas dzisiaj co 20 min Ami się budziła . Raz spała prawie godzinę w kupie , a tak to non stop pobudki :(

Dzisiaj jadę na noc do Mamy :) :) :) Mężuś będzie kończył tą poręcz i barierkę . Fajnie , bo odpocznę sobie . W domku to wiecznie coś do roboty jest i jak Ama śpi , to ja zamiast odpocząć , to prasuje , sprzątam , gotuje itp . A u Mamci pełen relaks . Mężuś już mówi , ze się cieszy , ze jade , bo wie że tam odpocznę i nawet dzwonił do mojej Mamci i prosił , zeby mnie przypilnowała :P

Kochane miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #323751 przez hasia_86
hej

i kolejny ładny dzień się zapowiada (szkoda że tylko przez okno)
a ja właśnie jedną ręką bujam mojego terrorystę a drugą próbuje cokolwiek wam naskrobać
ogólnie to masakra z tymi zębami i ze wszystkim :P tatuś kolejny dzień pracuje 10 h + 2 h na dojazd, a my siedzimy sobie razem i próbujemy przeżyć kolejny dzień
Michał to ciągle wyje, a bo to mama nie dobra wyszła z pokoju i miała czelność zostawić go w tym paskudnym łóżeczku za kratkami, albo nie pozwoliła wejść na stół, zabrała go od telewizora, bo przecież najlepiej widać jak nos dotyka ekranu, eh ... i na to wszystko jedna odpowiedź, przeraźliwy wrzask, bo płaczem tego już nazwać nie można, jakby go ze skóry ktoś obdzierał
a jak go wsadzę w chodzik, to połazi z 15 minut, sprawdzi wszystkie kąty, i zaraz do kuchni przylezie i albo otwiera mi piekarnik albo łapie za spodnie i ciągnie żeby zwrócić na siebie uwagę, a co tam że trzeba pomyć albo ugotować jego to nic nie obchodzi

ale naskarżyłam na tego mojego bąka, aż mi lżej, bo jak mamie coś takiego powiem to zawsze tylko jedna odpowiedź - lepsza byłaś?

no usnął trochę więc mam jakieś 15 minut w polotach do 30

w weekend była moja siostra z mężem i chłopaki jeszcze weselną wykańczali :P a brzusio u siostry juz widać tak fajnie się zaokrągla ;)no ale Hania bądź Maja nie chciała ciotki kopnąć, przez co siostra miała chwile spokoju :P

pogoda przecudna, słoneczko świeci, aż żyć się chce bo takiej szarówki to już dość miałam, my jak tylko ciepło to na spacer uciekamy bo musimy teraz zimę nadrobić bo mało chodziliśmy :)
w ogóle ok 20 marca ma już być podobno powyżej 10 stopni, a tam u was na południu to w ogóle chyba się ciepełko zapowiada :)

składamy oczywiście życzonka dla wszystkich dzieciaczków i tych co kończą miesiące i tych co juz latka mają :)

swoja drogą tak mi się przypomniało, na początku marca miało forum zacząć działać normalnie, tydzień minął już a nie widzę zmian

agip wypoczywaj, u mamy najlepiej, zawsze :)

Rachela trzymaj się z tym ząbkowaniem, oby już dały te zęby naszym dzieciaczkom spokój, niechby chociaż bezobjawowo wylazły, ale chyba się nie da ;) a ta koleżanka to rzeczywiście nie odpowiedzialna, po co się deklarowała skoro nie bardzo jej to się podobało, dobrze że się udało zastępstwo znaleźć
powodzenia dla mężulka na pewno się obroni

kasiorek powodzenia u okulisty, na pewno wszystko będzie ok
u nas też mały szafki otwiera, po za tym bardzo mu się spodobał piekarnik, no i jak już łazienka otwarta to trzeba i tam zajrzeć co to za tron stoi :P

dobra zmykam to może uda mi się chociaż pranie powiesić bez pomocnika, bo pomocnik to tylko ściąga to co ja powieszę

pa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #324161 przez kasiorek0310
a u nas dupa mam dużego zeza u małego powinno sie go leczyć ale nie ma jak na razie mamy dzwonić do kliniki w Katowicach i tam badania a jak nie to będziemy tutaj próbować czyms leczyć

a co do spacerówki to chyba wybiorę baby design elf bardzo fajny lekki i ma plynna regulacje oparcia tak jak my chcemy a nie 3 ustawione sztywno wiec ten plus lekka winna i mała po złożeniu i opinie tez ma dobre ale jeszcze zobaczymy pewno w tym tygodniu juz bedziemy miec bo od przyszłego tyg cieplutko :D

hasia to okropieństwo z tymi ząbkami u nas nocki na szczęście ok ale poranki szybkie i marudne bo niedospane ale dajemy rade

a jutro załatwiać kredyt jedziemy i w pakiecie mam teściowa i szwagierka pewno przy okazji bratanka odwiedzi a on i tak z nia siedzieć nie będzie bo jest tylko u babci i u mnie nawet do taty za bardzo nie chce przez te ząbki i tak pewno chwile posiedzą jka przyjdziemy bo będzie kaszka nocnik i sie zmyją w trakcie jak zawsze albo na zakupy bo początek miesiąca to trzeba zrobic a będą pewno w tesco na zakupach a juz sie nie moge doczekać pytania kiedy wpadniecie to jej powiem jak będę miec przy okazji to wpadnę a nie prędko w tamta stronę pojadę ciekawe jaka będzie miala mine :D

agi to miłej nocki u mamy oby była ok i fajnie jak tam mężuś tak dba i w ogóle i będzie barierka skończona a to tak akurat bo jak wam Ami zacznie śmigać to zobaczysz :0

spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #325424 przez agi-p
Witam :)
A tutaj nadal wirus panuje :( Ale ostro administratorzy się za to zabrali , więc może będzie lepiej :) Liczymy na to !!!

Kochane Mamuśki , te które jeszcze nie są z nami w grupie na FB :
Jako,że problemy z wejściem na forum mamy wszystkie , to postanowiłyśmy na ten czas przenieś sie na Face Book i tam pisać . Mamy utworzoną oddzielną grupę , do której dostęp mamy tylko My . Nikt tak nie zagląda i nikt nie może przeczytać co piszemy , tak więc jeśli macie ochotę to zapraszamy do przyłączenia sie do Nas :)
Podaję namiary na mnie (
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
), napiszcie wiadomość i dołączycie do Nas :)

Nic uciekam , bo koń trojański nadal szaleje :(

Pozdrowionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #325524 przez Rika
Cześć dziewczynki :)
Nie mogłam dostać się na forum bo mnie avast wywalał :( ale już narazie jest OK.

Zapraszam dziewczynki na moje aukcje. Buciki są nowe z metkami, nigdy nie używane. Pochodzą z likwidacji sklepu mojej mamy a teraz ja zajęłam się ich sprzedażą. Niedługo będą również ubranka dla maluchów i starszych dzieci.

allegro.pl/listing/user.php?us_id=7250067

Skórzane buciki:
pokazywarka.pl/buciki-renbut/

Kapcie, sandałki dla maluszków:
pokazywarka.pl/hwgquv/
pokazywarka.pl/gi2dkx/
pokazywarka.pl/yd011n/


A u mnie dziewczynki chorowały, Zuzia miała antybiotyk a Ola katar i nie wiem czy na zęby czy też przeziębienie. Zuzia jeszcze tydzień musi w domu siedzieć. Antybiotyk skończony ale kaszelek delikatny ma i katar i teraz mnie coś rozkładać chyba zaczęło :( ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326068 przez agi-p
Witam Kochane :)
Wygląda na to , ze Nasze forum działa już prawidłowo , a przynajmniej nie pojawia się już komunikat o wirusie :)
Kasiorek dobrze , ze wpadłaś na pomysł utworzenia Naszej grupy na FB :) Bardzo fajnie się tam pisze :)
To co dziewczyny wracamy tutaj ? Przyznam , ze mam sentyment do tego miejsca i chętnie będę tu dalej pisywała , ale to zależy czy będzie z Kim :)
A na FB też chętnie będę kontynuowała nasze pogaduchy :)

Rika kurcze biedne dziewczynki :( Dobrze , ze już lepiej :)
Uciekam , bo kąpiel Amelki dobiega końca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326082 przez kasiorek0310
agi ja bym tutaj wróciła sentyment niestety pozostaje tyle wspomnień tutaj jest i w ogóle a co do fb to mysle ze to bedzie wyjście awaryjne gdyby znowu sie coś stało z forum naszym

myśmy dzisiaj zrobili sobie spacerek 2h po mieście popatrzyłam trochę na witrynach i we wtorek zmykam na zakupy :) upatrzyłam sobie już spodnie i bluzki wiec będzie zakupowo a jutro po spacerówke bardzie jestem za baby design travel jakos bardziej mnie przekonuje niz tez elf jakis taki nie stabilny mimo tego ze wszyscy w sklepach go chwalą a wiadomo że chca zarobic i sprzedać

a mam do was pytanko jak juz tak cieplej bedzie to co będziecie waszym maluchom ubierać na nózki ja myślalam o trampach dla takich maluchów z twarda podeszwa czy może lepiej z miekka sama nie wiem a cos na nóżkach musi miec jak w spacerówce bedzie bo my zakladamy teraz mu kombinezon co zasłania nózki i skarpetki frotowe na rajtki i ten kombinezon i stópki mamy cieple i zastanawiałam sie czy lepiej buciki jakies czy poczekać do lata aż będzie ladnie chodził i wtedy zakupić sandałki poratujcie niedoświadczoną mamusie

a jutro do kolejnego banku spisać umowę wstępna na kredyt a potem syk po spacerówkę do Czechowic zobaczymy iel nam sie uda stargować widziałyście w przyszły weekend ma byc aż 16 stopni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326228 przez hasia_86
i ja mam sentyment do naszego forum, w sumie wszędzie dobrze ale tu najlepiej :P oby tylko wszystko naprawili

kasiorek zazdroszczę że u was tak szybko będzie już ciepło, a u nas na 21 marca zapowiadają 12 stopni, no ale to norma na południu zawsze szybciej się cieplej robi
co do nóżek - my w mrozy na rajstopy zakładaliśmy skarpetki i buciki albo zwykłe takie malutkie zimówki albo te od kombinezonu, a teraz same rajstopki i nie zawsze te od kombinezonu, ale zawsze w wózku zakrywam mu nóżki jeszcze kocykiem
kilka bucików na wiosnę już mamy ale chyba będą jeszcze za duże, w domu jak łazi w chodziku to mu nakładam kapciuszki kupiłam usztywniane ale na gumce a powinny być wiązane bo spadają
ogólnie to słyszałam że trzeba usztywnianie żeby nogi przyzwyczajać, mój w samych skarpetach czy rajstopach np krzywo nogi stawia, tzn bokiem stopy i trochę się bałam że tak sobie coś zrobi
no to powiedziała co wiedziała :P ale nie wiem czy coś Ci to rozjaśniło :)

Rika zdrówka Tobie i dziewczynkom :)

agip też się zastanawiam czy wszystkie dziewczyny wrócą, dobrze że mamy fb tam zawsze można coś na szybko napisać:)
a jak Twoja kruszynka, zmieniło się coś ze spaniem w nocy?

no to chyba tyle, moje chłopaki juz spią od jakiegoś czasu, małego przyzwyczajamy do własnego łóżka i średnio to wychodzi, ale w sumie dopiero 2 noc przed nami jutro dam znać czy były akcje czy nie

pa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl