BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 2 tygodni temu #326250 przez agi-p
Dzień dobry :)
Kasiorek ja teraz zakładam na rajstopki skarpetki bawełniane i polarkowe butki . Myślę , ze dopiero jak zacznie chodzić to kupię jej buciki , bo chce te z bartka , a one kosztują ok 130 zł . Nie kupię teraz , bo wyrośnie z nich zanim zacznie stawiać pierwsze poważne kroczki . A po domku ma kapciuszki z dzianinki z podeszwą antypoślizgową . Planuję za miesiąc gdzieś kupić z befado domowe butki . Są super , mają oddychającą i elastyczną podeszwę i są odpowiednio wyprofilowane . Dziewczyny z innych wątków je gorąco polecają . Już wstępnie wybrałam kolorek i fason :)
Dostałam kilkanaście par bucików po dzieciach znajomych , ale spakowałam je do worka . Nie chcę używanych bucików . To ważne , zeby dziecko nie miało potem problemów ze stópkami .

Co do wózka to też skłaniałabym się do travela :) Pytałam już wcześniej gdzie Kochana jest ten sklep w Cz-Dz ? Tzn na jakiej ulicy . Powodzenia w banku :) A to składacie w różnych bankach ?

Hasia super , że przyzwyczajacie Michałka do łóżeczka :) To do tej pory spał z Wami ? Pomalutku , a na pewno się uda :) Daj znać jak dzisiejsza nocka minęła .
Co do spania Amelki , to lipa na całej linii :( Dzisiaj w sumie było trochę lepiej , ale pobudka co 40min-1 godz , a od 1 do 2 w nocy aż 3 razy wstała :( Taki jej urok , że się wybudza :P

A dziś idę z nią do lekarza . Ta opryszczka cholerna jest mega duża i mimo smarowania nie schodzi :( Męczy ją to strasznie . Dodatkowo ząbki dają popalić , więc mam w domku okropną marudę :P

Miłego dzionka Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #326270 przez hasia_86
hej

noc niestety gorsza od poprzedniej, ja nie wiem skąd on bierze siłę, przez cały dzień spał 2,5 godziny więc niby powinien być zmęczony a tu nic, zasnął o 9 ale już o 2 było pierwsze przebudzenie, szybko piciu i dalej spał, a o 3 zrobił taki horror że go uspokoić nie mogliśmy i z półtorej godziny się z nim bujaliśmy, no a z samego rana znowu pobudka i już do teraz nie śpi :dry:
wiem że przy wyczynach Amelki to nic ale i tak nas strasznie męczy
po za tym jak do tej pory się śmieliśmy z tego jego tata to także stało sie już nie do zniesienia, Tomek nie może wyjść do łazienki bo ten ryczy jakby coś się działo, rano też nam taki koncert urządził, w ogóle nie mogłam go uspokoić, i jak to możliwie że za tym ojcem jest tak bardzo, że na mnie nawet nie patrzy, tak jak mnie to kiedyś śmieszyło to teraz aż wyć mi się chce, biorę go na ręce a on mnie odpycha :( przyjdzie tata to już uśmiechnięty i słodziutko mówi tatia
mamę woła tylko jak ojca nie ma w domu :(
i co mi na to poradzicie jak on się tak bardzo on niego uzależnił, tomek nawet już z babkami w pracy gadał, to ich dzieci mogłyby w ogóle ojca nie widzieć bo tylko mama się liczy

agip on z nami już dawno nie śpi bo już za duży i się nie mieściliśmy w trójkę, ale w dużym pokoju mamy 2 kanapy wysuwane i zawsze ta druga stał blisko naszej tak aby nie miał możliwości spaść i tam spał a teraz tam sie w ogóle spać nie da bo to stare już i krzywe i ciągle nas plecy bolały więc przenieśliśmy się na wersalkę do małego pokoju a tu tylko łóżeczko dla małego

no znowu się wyżaliłam aż mi lżej trochę, liczę że jak będzie starszy to zrozumie o co chodzi ze spaniem i że da żyć trochę tacie, oby wyrósł z tego bo nie wiem co to będzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #326300 przez Rika
:laugh: Dzień dobry :)
Kurde tu pogaduchy o bucikach a ja mam mnóstwo bucików do nauki chodzenia i nikt się nie zainteresował :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #326432 przez agi-p
Oj Hasia współczuje nocki , wiem doskonale jakie to męczące :(
A z tym , ze Michałek tak bardzo jest za Tatą , to dziwna sprawa . Przyznam,ze nie słyszałam o podobnym przypadku . No chyba,że tata był z dzieckiem w domku , a mama pracowała . Ale przecież u Was to Ty spędzasz z Misiem większość czasu . Może On taki stęskniony za Tatą ? Nie wiem co Ci poradzić :( U Nas to ja jestem nr 1 dla Amy . Chociaż jak Tatuś wraca z pracy , to Mała aż się za nim trzęsie :) i Tatuś uwielbia te chwile . Wyobrażam sobie , ze taka sytuacja jest dla Ciebie chwilami przykra :( Miejmy nadzieję , ze mu to szybko minie .

Rika kochana ja obejrzałam butki i bardzo fajne są niektóre modele . Tyle , ze ja musze z Małą jechać do sklepu i mierzyć . Paulinka miała wysokie podbicie i kupno bucików dla niej to był koszmar .A jak ktoś jej kupił w prezencie butki , to leżały później niechodzone . Musiałam z nią jeździć i kupować. W Bartku mają specjalne modele dla dzieci z wysokim podbiciem . Ami tez ma taką pulchniutką nóżkę , więc chyba też będzie trzeba mierzyć wszystkie butki .

I byłyśmy u lekarza . Amelka dostała na tą opryszczkę maść , a najgorsze jest to , ze jak już raz złapała to dziadostwo , to będzie nawracało :(
I lekaż kazał nam ćwiczyć samodzielne siadanie , ale powiedział , że na razie to nic niepokojącego . A i mamy przyzwyczajać Amelke do butli :P Też mi odkrycie :P Kupiłam w ostatnim czasie znowu 2 nowe butelki do kolekcji i Ama też odmawia picia z nich . Sukcesywnie codziennie dostaje herbat kę lub soczek , ale wieczorem wylewam to do zlewu .
I potwierdził , ze ząbki w natarciu . Cholerne zęby...niech wyłażą i dadzą nam zyć !!!:P

Nic do później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #326581 przez karolena
itajcie Kochane:)
Jak ja dawno u was nie byłam.
Mój Nikoś chorował, chorował i jeszcze raz chorował...:(
kupiłam inhalator, antybiotyk itp.
Teraz jest ok:)

Rośnie jak na drożdżach mój syneczek.

Nikoś wstaje coraz wcześniej i łobuzuje.
Ząbków dalej nie mamy:( ale mam się tym nie martwić.

Agi-p nie martw sie opryszczką, bedzie dobrze a Amisia napewno zacznie sama siadać mój Nikoś sam siada ale za to nie raczkuje i nie wstaje sam.

Hasia, mój Nikoś przeszedł coś takiego, ja się nie liczyłam w nocy a w dzień jak moj m. wracała z pracy to az się trząsł, ale teraz znów ja jestem najważniejsza, ale i tak jak go widzi to się telepie :woohoo:

kasiorek nie martw się,t o napewno nic poważnego z Nikosiem. Jesteśmy z tobą :)

ja szukam żłobka dla Nioksia, ale jest cięzko narazie.

Dziewczyny ja mam naprawdę super spacerówke która mogę polecić bobolino
tak wygląda tylko ja mam czerwona allegro.pl/wozek-firmy-bobolino-rapido-i2200792751.html

my z Nikosiem zapisujemy sie na basen od kwietnia:)

aa co do bucików to ja mojemu kupiłam 2 pary takich skarpet ze skórzaną podeszwą pod nimi ma rajstopy i zwykłe skarpetki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #326805 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Karolena jak miło Cię "widzieć" :) Dobrze , ze Nikoś już miewa się lepiej :) Biedulek mały . Brakiem ząbków nie masz się co zamartwiać . U Nas w rodzinie większości dzieciaczków dopiero po roczku wychodziły . A raczkować wcale nie musi . Amelka tez ma gdzieś raczkowanie :P
Super , ze na basen sie zapisujecie . Świetna sprawa i taka radość Maluszka , ze az chce sie chodzic jak najczęściej . My nakupowaliśmy pieluch do pływania , koło z siedziskiem i czekamy aż zejdzie Amisi opryszczka i ruszamy ponownie :)
Te skarpety ze skórzaną podeszwą też mamy i są fajowe :) Ale tylko po domku się nadają .

Ami już śpi , tak sie ciesze , ze ten dzień dobiega końca . Amisia taka marudna była , ze musiałam z Nią non stop siedzieć .
I w szoku byłam , bo teściowa do mnie przyszła !!! Pierwszy raz od świąt Bożego Narodzenia !!! Nawet do Amki coś zagadywała , ale biedulka jej się boi i niemrawą minkę miała :P Ale posiedziała uwaga ..5 , no max 7 minut i poszła :)

Spokojnej nocki Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #326832 przez hasia_86
uwaga uwaga Misio zasnął sam !!!!!!!!! w łóżeczku :lol: nie wierze normalnie, po marudził troszkę ale nawet strasznego wrzasku nie było, tylko 2 razy go poprawiała bo na brzuch się przekładał i dupkę do góry podnosił. Jejku pół roku na to czekałam, ale jestem szczęśliwa i mam nadzieje że to nie jednorazowy wybryk :)

u nas dzionek minął jako tako, bywały gorsze, a jak zdążyłam posprzątać to śmiem pochwalić i zaliczyć do udanych :)

agip to cie zaszczyt kopnął - hihihih, a zapowiedziała się chociaż ?
a co do uzależnienia Miśka od taty to wiem że to dziwne i też nigdy nie słyszałam o takim przypadku, Karolena kochana mnie trochę pocieszyła dzisiaj :) ja już to sobie tłumacze tym że po porodzie tata go trzymał i pewnie oksytocyna się między nimi wydzieliła :P głupia jestem co :silly:

ja kiedyś też chłopaków na basen wyśle bo ja to nie lubię bo nie umiem pływać a oni to pewnie radochę będą mieć

Karolena to się nacierpieliście przez zimę, Zdróweczka życzymy :)

dobra uciekam bo zaraz Tomek z pracy wraca trzeba kolację robić :)

pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #326890 przez kasiorek0310
KUPILIŚMY SPACERÓWKĘ I ZAOSZCZĘDZIŁAM 100 :D bo kupiliśmy całkiem inny a miał to wszysytko co chciała czyli folie oslonke kieszonkę z tylu budki uchwyt na buteke i regulowane oparcie jak ja chce a nie narzucone tylko 3 stopnie

mamy taki
allegro.pl/caretero-spacer-2012-folia-ok...law-i2199589038.html ten niebieski

www.bangla.pl/opinie/p15877/caretero-spacer-wozek

My teraz tez albo od kombinezonu zakładamy albo mamy takie mięciutkie bamboszki myśmy przymierzali buciki ale takei to wszystko duże i masywne i chyba poczekamy do lata jak juz ładnie bedziwe chodził i kupimy sandałki i od nich zaczniemy nasza przygode z butkami

agi a możesz podesłać linka bo ja sie tez zastanawiała nad bucikami z befado ale jakos nie wiem co i jak to ugryść żeby dobrze było my po domku w rajtkach i skarpetach anty bo łatwie sie chodzi a raczkowanie jzu opanował ze nie potrzebuje na kolanach nic
Ten sklep jest na targowej zaraz obok rynku ulica równoległa do kolejowej i tam on jest i tam nam gościu powiedział ze ten travel to nei bardzo sie sprzedaje bo drogi ok 380zł a ten co mysmy kupili to za taka sama cene co z allegro wiec sie oplaca amasz wszystko co trzeba a w tym pko to nic bo biora wiek tesciowej i nas suma nie pusci zeby dostac tyle ile chcemy z reszta gorsze warunki maja a dzisiaj zrobiła postęp bo sie zapytala jak nikos czy zdrowy i tyle nic wiecej rozmowy nie było ani chęci odwiedzin tez nie ale o oczku nic nie wspomniała nawet nie pamieta a ma jedynego wnuka i zero zainteresowania :(
a sie przeniesiemy to będzie latać jak głupia pewno i bedzie wojna :0 chcielimsy zlożyc jeszcze w pko ale ze nas nie puszcza to poczekamy an decyzje z getina i potem jak dostaniemy odmowna to wtedy do eurobanku spróbujemy

hasia u nas tez na szczęście mamusia na 1 miejscu choćby nie wiem co a co do michasia to może rzeczywiście taki stęskniony za tatusiem i tak robi dziwne bo tez nie slysząłam o czym takim podobnym

agi to wy tez gruba nózka i wysokie podbicie u nas to samo i zwykle buty ciezko ubrac malemu bo przymierzałam rózne ale te co sa nad koste sa ok bo ladnei nozka wchodzi to dobrze jak powiedzial ze nie ma sie czym martwic a co do zabkow u an stez atak 2 jedynkiz gory juz ja troche widac ale musi sie calkiem prezbic biala kropeczka juz jest, to maials szybkie odiwedziny tesciowej ze szok przyszła zobaczyc czy moze ajkas imrezka sie szykuje to by wpadła pewno :P te skórzane skarpetki tez chcialam kupic ale nie moge znaleśc rozmiaru :( a co do basenu to tatsu synkowi obiecuej od poczatku jaks ie urodził ale jakos nie chce go teraz zabrac wiec chyab sama bede musiala pojsc znim na basen

sorki za bledy ale juz zasypiam na siedząco a jutro na upragnione zakupy mzoe cos sobie kupie dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #326921 przez aniaw
Cześć babeczki :laugh:

Matko ale mam ostatnio zapienicz, że z niczym się nie wyrabiam ;)
Dominik mega maruda - znowu zęby? :ohmy: Jak wracam to tylko płacz i na ręce :P
A Szymon ciągnie mnie za rękę i wszystko mi pokazuje co przez cały dzień robił :P
Zero odpoczynku ;)
A jak odpalę kompa to już w ogóle ;) tylko bajeczki im włączać :)
Jutro na gumtree wymieniam się z babeczką za ciuszki a ona da mi mase płyt z bajkami i pudło samochodzików i jeszcze jakieś płyty dla mnie :laugh: Mam nadzieję, że się opłaci - a ciuszki mam dla dziewczynki 9-10 lat i nie pytajcie nawet skąd :lol:

Ja staram się trzymać diety i jutro wreszcie pierwszy trening 2 serii, Ale łakoma jestem strasznie. Sama nie kupuję słodyczy, ale ostatnio w niedzielę była moja chrzestna i z sernikiem wyskoczyła :)
Ale mieliśmy pogadankę o ślubie i życiu w grzechu łojojoj :lol: :P
A dziś dostałam mega miłego esa od niej: "Aniu było mi od razu powiedzieć, że zwlekacie z tym ślubem bo chcesz najpierw schudnąć..." milutka :laugh:

No więc byliśmy dziś u księdza - super proboszcza mamy serio - mamy przynieśc świadectwa chrztu i jedziemy z tym koksem :lol: Takie świadectwa ważne 3 miesiące czyli czerwiec i będę zaobrączkowana :lol: O ile się nam nie odwidzi ;) Ao kasę powiedział, żebyśmy się nie martwili, że ile damy to będzie ok :) Trochę nas pocieszył, więc dietę bardziej rygorystyczną czas zacząć :ohmy: :lol:

Agi mój też tylko by wstawał, tak trzeba uważac, że szok ;) A z tym zimnem kurka niefajnie, bo aj też mam tego wirusa i niestety co i raz wyłazi ;) Kochanego masz męża, że tak dba o Ciebie i nawet dzwoni do Twojej mamy, żebyś wypoczęła :)
Oj Ty z tymi nockami to się masz :kiss:
Ty z tymi butelkami to powinnaś już ekspertką zostać, sorki za głupi żart :blush:
Ten lekarz też mądry, żeby przyzwyczaić a powiedzieć jak pewnie już mu trudno ;)
I jakie ekspresowe odwiedziny teściowej :silly:

Hasia teraz to tylko wiosny czekać to i humorki będą lepsze i na bobasy tak nie będziemy narzekać :) Ale wyżalić się też trzeba :laugh:
Teraz odchodzi się już od tych butków usztywnianych i stawia się na skarpety w domu a mięciutkie buciki na zewnątrz :)
A z tym tatkiem to faktycznie dziwne, ale i ciekawe. U mnie jak M wraca to tez chłopaki lecą do niego i zaraz szymon go ciągnie za rękę a Dominik za nogawkę :lol:
W ogóle nasz Dominiś to zasuwa jak mały motorek na czworakach i zaraz przybiega komuś do nogi i wdrapuje się do wstawania. Czasem zachowuje się jak mały piesek :lol:
Gratulacje zaśnięcia Małego :)

Kasiorek przeczytałam właśnie o oczkach małego, znależliście już jakąś przychodnię?
Super wózeczek kupiony, to chyab podobny do mojego :)
www.bangla.pl/opinie/p972/delti-wozek-spacerowka-frog
Oj z tą teściową też się masz, ale nie zamartwiaj się, to jej strata i tyle :P
Trzymam kciuki za podpisanie umowy z bankiem i udanych zakupów jutro :)

Fajnie tu wrócić, mam nadzieję, że uda mi się pisać częściej :blush:
Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #326927 przez agi-p
Dzień dobry Mamusie :)
Hasia super , ze Michałek sam zasnął !!! Oby był to początek lepszego :) Kochany maluszek , doczekałaś się w końcu :) Ja też się doczekam przespanej nocy...kiedyś :P
Kochana moja zmora (teściowa) nigdy się nie zapowiada :P Przecież jest świętą krową i na jej widok wszyscy mamy się cieszyć :P
Hahaha , Kochana uśmiałam się z Twojego stwierdzenia o wydzielonej oksytocynie po porodzie między Misiem i Tatą :) Ale nie , nie , nie , głupia absolutnie nie jesteś ! Zawsze szukamy różnych przyczyn pewnych zachowań i czasami sa one bardzo absurdalne , ale staramy się wyjaśnić sprawę :) Będzie dobrze , już niedługo nie będziesz mogła od Michałka się odkleić :)

Kasiorek super ten wózeczek :) Caretero to dobra firma . Ja mam z niej Łóżeczko turystyczne :) Kolorek superowy wybrałaś :) I Nikosiowi wygodnie będzie , a Tobie lekko podczas spaceru :) To oparcie ma regulowane paskiem ? W hurt blanca w Bielsku sa wszystkie produkty z tej firmy i tańsze niż na allegro .
Co do bucików , to dziewczyny z innych wątków kupowały właśnie befado , a w Bielsku jest sklep firmowy , wiec można jechac i pomierzyć :) Sylka z Marcówek kupiła Kubusiowi takie allegro.pl/befado-buciki-chlopiece-r-20-...zwa-i2072748276.html i bardzo sobie chwali . Ja wybrałam podobne , ale dziewczęce wiadomo .
A na spacery jeszcze szukam czegoś na nóżki . Póki nie chodzi , to mamy kupione adidaski oryginalne , a potem dokupię jeszcze trampeczki :) A jak zacznie chodzić to kupię pół buciki lub takie trzewiki nie calkiem zabudowane .
Czyli też bardzo treściwą rozmowę z teściową miałaś :P Moja co prawda więcej pytań zadała , ale takie to sztuczne było , ze śmiać mi się chciało :)
Powodzenia w tych bankach , też musicie batalię stoczyć , żeby mieć wymarzone M . Och te nasze Polskie realia :(

Aniaw , ale fajnie , ze sie odezwałaś :) Buziole dla chłopaków :) Super , z eruszyliście z tymi formalnościami ślubnymi :) Teraz to już z górki będzie :) Wybieraj kreację . A tą chrzestną to masz udaną :) :) :) Jak zwykle jej hasła mnie powaliły :)
Z tym gumtree to normalnie trafienie znowu :) a Domisiowe zęby to wychodzą w takim tępie , ze zazdroszczę , przynajmniej w krótszym czasie się wymęczycie . U Nas to mozolnie idzie i marudzenie trwa i trwa :(
Super , ze treningi Ci znowu ruszają :) I nadal taka wytrwała w diecie jesteś ...BRAWO!!!!

A My dziś znowu z Amcią w domku chyba będziemy sie kisić :( Już pada i wieje :( Szlag mnie trafi . Gdzie ta wiosna ??? Miało już być tak pięknie .
Dzisiejsza nocka znowu do dup...y :P Od zaśniecia po kąpieli to ostatecznej pobudki minęło 9godz , i przez ten czas obudziła się 7 razy :( Wykończy mnie ta moja upragniona córa :P

Nic teraz zasneła , to ide ogarnąć sypialnie . Zaraz pranie skończy się prac , to moze uda się je powiesić jeszcze :) Zaglądnę później . Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #326951 przez agi-p
Kasiorek ten sklep z Cz-Dz ma stronę internetową ? Albo masz jakiś numer tel do nich ?

Aniaw świetne fotki Chłopaków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #326966 przez kasiorek0310
Agi tutaj masz namiary
Lucyna Rychta Czechowice-Dziedzice, ul. Kolejowa 15
śląskie
Tel.: 322151082 ale strony internetowej nie mogę znaleźć to jest sklep "świat dziecka"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #326994 przez kasiorek0310
Aniaw no to ci ciocia powiedziała nie ma co a z tym ślubem to fajnie jak się zdecydowaliście i pewne kroki czynicie no to ladnei to teraz szybko zleci i już sie ciociunia nie będzie czepiała ze w grzechu i fajny proboszcz ze nie rzuca ile che a to ten sam co kiedyś u niego byliście to sobie tak dużo powiedział czy inny ??? A to sukience tez chyba będziesz jakaś szukać ja muszę swoja dać do czyszczenia i wystawić może się sprzeda, tak znaleźliśmy przychodnie ale termin dopiero na maj a prywatnie tez nic szybciej nie ma :( wiec pozostaje nam tylko czekać i nic innego zobaczymy co nasza doktor powie trzeba do niej zajechać i sie dowiedzieć czy coś mamy robić czy nic, niop podobny do tego praktycznie niczym sie nie różni, dzieki zobaczymy popołudniu czy sie zakupy udaly :)

wypijam kawusie i zmykam

agi kolor to moja mam wybrala mój M a mnie sie czerwony podobała ale jak zobaczyli ten niebieski to koniec byl jeszcze zielony i różowy nie po bokach jest takie cos i wg nich sie oparcie robi ale jest tak jak sama ustawiasz tak masz myśmy jak porównywali blacna z z tym sklepem w Czechowicach to on wychodził najtaniej no niestety rozmowna była starsznie :) ale to dobrze ja tam sie ciesze bo nie mamy oczym gadac razem no ja na lato to wlasnei sandalki albo tampeczki zobaczymy bo widziałam ładne sandałki a te buciki z befado to raczej po domku ale u nas jeszcze nie chodzi wiec nie wiem chyab nie bede mo meczyc bucikami po domku ale takie co mi poslałaś dobre by byly na wiosne na nozki do wózka jak sądzisz ????
my tez niestety w domku tatuś sobie posiedzi a juz powoli cierpliwość mu sie konczy bo małemu wychodzi nzab i sie smiał kiedys ze wcale tak nie jest a teraz ma i widzi jak to jest a sam nie dowieżał

i mamy etap ze wszystko nas ciekawi nic spijam kawusie i zmykam na zakupy mimo ze pogoda nei zachęca

miłego dnia :) mimo ze pogoda nei bardzo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #327297 przez agi-p
Dzięki Kasiu za namiary . Mnie tak korci nowy wózeczek , ze już dzisiaj kupuję :P Waham się jeszcze nad 2 modelami tylko :)
Jak tam zakupy ? Udane ? Oj zazdroszczę , ja też potrzebowałabym kilku nowych ciuszków , ale jakoś nigdy czasu nie mam na zakupy . A jak już ide , to wszystko albo drogie , albo nie takie jak mi się podoba :P
Co do bucików , to musze na żywo zobaczyć te z befado . Do wózka na pewno się nadają , tylko zastanawiam się nad tą oddychającą podeszwą . Ona ma dziurki od spodu i nie wiem , czy będą dobre n na wilgotne podłoże . Ja mniej więcej coś takiego po domku kupię
allegro.pl/befado-buciki-dziewczece-r-18...zwa-i2118495216.html
lub
allegro.pl/show_item.php?item=2187629009
lub
allegro.pl/befado-buciki-dziewczece-r-20...zwa-i2187629907.html
Ale póki Nasze dzieciaczki stabilnie nie chodzą , to nie ma co im butków zakładać . Najlepsze dla nich to chodzenie w skarpetusiach :)
A Tatuś niech się pomęczy z Małym :) Ale swoją drogą , to biedulek z Nikosia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #327411 przez kasiorek0310
nie ma za co z tym namiarem a to miedzy jakimi modelami sie zastanawiasz ??? a zakupy bardzo udane miśkowi znalazlam ogrodniczki jeansowe za zas bo większe a \ze wszystkich nam wyrośl a w gości bedzie jak znalazl :)
agi teraz fajny sklep otworzyli `z ciuchami za przeciw terranowej tam gdzie kiedyś spinx był czy jakoś tak za pare groszy idzie kupić ciuchy bluzki po 14zl spodnie po 20 -40 i jakościowo ok jak tam wpadła to ze pary spodni i sweterek taki dłuższy rozpinany z kieszonkami dużo taniej niż normalnie a niczym sie nie różni wiec zaliczam do udanych i nowy sklep z butaki obok jest
ago czemu biedulek z nikosia ???
a co d tych oddychających do dobre an wózke ja chce tylko takei do wózka i do auta a po domu w skarpetach bo gdzie czytałam ze zeby jak najdłużej w skarpetach bylo a nie na sile w buciki wkładać my będziemy jechać do tego befado ale to nie wiem kiedy pewno jaks ie coś cieplej zrobi

te dwie ostatnie sa ladne a najładniejsze te ostatnie jak dla mnie ja bym chciała co w stylu tego drugiego linka ale zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl