BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 1 miesiąc temu #329531 przez agi-p
Dzień dobry :)
Kasiorek GRATULACJE , w końcu pozytywne wieści z banku :) Strasznie się ciesze , i wyobrażam sobie jaka Ty musisz byc szczęśliwa :) A jak Mąż zareagował ? Dociera do niego , że lada moment będziecie już na swoim ?
Oj Mama będzie potrzebowała czasu , zeby się oswoić . Pamiętam co u mnie było , jak się wyprowadzałam .

Karolena ciesz się , ze Nikodemek ma taki apetyt :) Ama ostatnio jakby mogła , to na samej piersi by żyła . Ale tłumacze ten mały apetyt wychodzącymi ząbkami . A danonki próbowałam jej dac , ale nie podeszły jej . Bananowego zjadła może z 3 łyżeczki , ale truskawki po 1 jednej łyżeczce odmówiła :( Paula zje :)
Kochana dobrze , ze masz tam babcie i z Małym zostanie . 4 godz to nie tak duzo , ale wiem że i tak Ci przykro . Łezka jeszcze nie raz zakręci Ci sie w oku .

Aniaw Szymonek jeszcze mały jakby nie było . Nie do końca rozumie pewne rzeczy . Nie ma co wymagać od niego , zeby zdawał sobie sprawę z zagrożenia jakiegoś czy tego , ze jest starszym bratem i powinien pomagać czy opiekowac sie Domisiem :) Przyjdzie i na to pora :) I tak dobrze radzi sobie z bracikeim :) Na swój sposób okazuje mu miłość :) Kochane te Twoje chłopaki !
I musze jeszcze raz napisac , ze podziwiam Cie , ze taki zawód wybrałaś . Ja wymiękam :P Nie wyobrażam sobie operowania , zabiegów czy diagnozowania .
Oj fajny czas przed Toba z tymi ślubnymi przygotowaniami :) Ta ekscytacja,napięcie i nerwy :P
A obrączki wybrane ?

Amelka przez zębole męczy się strasznie . O 21 dostala gorączki , 39,5 :( W ruch poszły oklady i pierwszy raz w jej życiu paracetamol . Ale oczywiście 3/4 dawki wypluła . Nie cierpi wszelkiego rodzaju syropów :(
A teraz rano znowu przeszło 38 stopni :( Wychodzi na to , że każdy ząb będzie okupiony gorączką,marudzeniem i złym samopoczuciem :(

Nic uciekam,bo Gwiazdeczka musi iść spać .

Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329581 przez kasiorek0310
agi mój nie wiem czy do niego dociera cokolwiek nie widziałam radości u niego a co do mamy to jakoś sie przyzwyczai i będzie ok

zmykam bo mały nie da mi nic napisać tylko zaczepia lapka i by tez cos napisał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329710 przez aniaw
Cześc baby :kiss: podczytam Was w pracy, bo teraz mam mega polewkę z moich bobasów :lol:

Szymon rzuca jabłkiem i ma z tego taki ubaw (matko śmieje się i krzyczy ze szczęśćia :lol: , bo Dominik aportuje to jabłko jak pies a jakiego spida ma skubany na tych czworakach :lol:

Wkleję tylko obiecaną fotkę moich piżamowych wczorajszych bobasów :)


Napiszę popołudniu, buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329723 przez hasia_86
aniaw napisał:

Cześc baby :kiss: podczytam Was w pracy, bo teraz mam mega polewkę z moich bobasów :lol:

Szymon rzuca jabłkiem i ma z tego taki ubaw (matko śmieje się i krzyczy ze szczęśćia :lol: , bo Dominik aportuje to jabłko jak pies a jakiego spida ma skubany na tych czworakach :lol:

Wkleję tylko obiecaną fotkę moich piżamowych wczorajszych bobasów :)



Napiszę popołudniu, buziaki :kiss:


aniu dziekuję ci kochana tak mi poprawiłaś humor, a od rana zła i zdołowana jestem, to synkowie maja pomysły :lol:

a potem coś więcej napiszę bo się wybieram na spacer, wózek na spacerówkę przełożyłam i uderzamy na podwórko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #330037 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Aniaw te Twoje chłopaki to niesamowite są :) Ty wymieniasz na gumtree , żeby zabawki mieli , a Szymonkowi i Domisiowi wystarczą jabłka :P :) Foto świetne :) Piżamowe potworki :P I na zdjęciu wyglądają jak najlepsi przyjaciele :)

Hasia jak humorek ,poprawiony ?

Kasiorek ważne , ze Ty sie cieszysz z mieszkania :) Mężulkowi radość przyjdzie później :P

A Nam przyszedl dzisiaj nowy wózeczek i zakochałam sie w Nim ;) Jest obłędny . Taki leciutki,zwinny i ogólnie super . Kolor różowy , to byl strzał w dziesiątkę . Amelce przypadł do gustu od pierwszej chwili :) Jedyny minus to kosz na zakupy . To , ze mały to nic , bo nie używam go jakoś do przewożenia dużej ilości rzeczy , ale dostęp do niego kiepski .

Pojechałyśmy do Bielska z Amcią i zaliczyłyśmy długo spacer . Amulka nawet drzemkę zaliczyła w nowym pojeździe :)

Gorączkowała mocno do południa . Konieczny był paracetamol :( Ale potem było już lepiej . Wyjście z domku dobrze jej zrobiło .

I postanowiliśmy dziś , ze zmieniamy auto :P Nawet już wybrane jest , trafiła sie okazja i trzeba skorzystać :P A ledwo , bo w tamtym m-cu tyle kasy poszło na autko :(

A tu foteczki Amelki w nowym pojeździe :)

Nic Mamusie ...miłego wieczoru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330093 przez kasiorek0310
Amy tez juz dzisiaj zaliczyliśmy spacerek w nowym wozku i było 3h godzinne spanie a pogoda jak wymarzona na spacerki i nawet spoko sie prowadzi kosz duży dostęp tez ok tylko jak jest calkiem an leżąco to nie idzie nic dać \

agi wózek widać przypał amie jaka dumna w nim siedziała oj to będzie teraz podrywać małych mężczyzn a to najważniejsze jak sie mamie podoba i łatwo sie prowadzi to juz duzo
a to macie szczecie z autkiem to teraz na co zmienicie jeśli to nei tajemnica??? a jak okazja to trzeba korzystać nie am co
i dobrze że Amie się już polepszyło z gorączka a ten wózek niby różowy ale nie taki "majtkowy" tylko żywy wiec spoko
a co do męza może do niego dotrze jak sie juz wyprowadzimy zobaczymy

ja jutro na szkole mały zostaje z babcia a mój odsypia no nic do kitu weekend ja szkoła mój do pracy w weekend nie ma sie nawet ja ruszyć gdzieś dalej :(

miłego weekendu i korzystajcie z pogody

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #330096 przez aniaw
Ja tak na szybko bo zapiernicz miałam w pracy :)

Kasiorek gratuluje decyzji :)
Tak wymiany na gumtree to mój zywioł ostatnio :)
Na lipcówkach własnie napisałam, że wczoraj wymieniłam sie na gumtree z babeczka na pasty do zebów i chusteczki nawilżane dla dzieci a jakis czas temu projektor dominiczka, który miał po Szymonku i juz go nie używamy wymieniłam na zestaw kaszek i słoiczki dla Małego :)
Kombinuje i oby do przodu :) A dziś wyczaiłam ciuszki dla siebie i kurtke dla Tomka a babka chce za to herbatki do karmienia a mi akurat zostały 3 opakowania, które dostałam za darmoszke za wypełnianie ankiet z herbapolu, więc może jutro kolejna transakcja :laugh:

Agi ale genialny ten wózek i jak Amelka cudnie sie w nim prezentuje :laugh:
obrączki jeszcze nie wybrane, cos Ty ;) Zacznę szaleć jak będziemy mieć wyznaczony termin :)

Hasia cieszę się, że mogłam poprawić Tobie humor :)

Rachela a jakie wymiary tej sukni? Cudnie wygladałaś, extra fotki :)

Dobra spadam do domku a jutro od rana znów dyżur :P
Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330200 przez agi-p
Hej Kochane :)
Kasiorek spacerówki chyba mają to do siebie , ze jak dziecko śpi , to do kosza nie ma dostępu :P Jednak są to wózeczki , które po złożeniu są małe , więc takie rozwiązania to konieczność .
Kochana teraz mamy fokusa kombi i zmieniamy na ten sam model , tyle ze nowszy :) 4 letni :) Trzeba z rocznika uciekać . W poniedziałek już autko będzie :) I powiem Wam , ze kiedyś nienawidziłam kombików , a teraz to nie wyobrażam sobie innego auta :) Pojemne i wygodne , zwłaszcza przy 2 dzieci :)
Kochana , oby w szkole szybko zleciało !!!

Aniaw pytam o obrączki , bo jak nie dopasujecie standardowych rozmiarów , to trzeba czekać . My swoje robiliśmy u złotnika , bo miałam dużo niepotrzebnego złota i czekaliśmy ok 3-4 tyg .
Ale fajnie z tym gumtree . Tez chętnie bym się powymieniała . Taka akcja powinna być organizowana wszędzie .

A My dziś gości znowu mamy :) Ciesze się , bo bardzo ich lubimy i to z nimi w bieszczady jedziemy :)
Musze ogarnąć domek , na zakupy skoczyć i przygotować coś do jedzonka . I oczywiście obowiązkowo spacerek zaliczyc :)

Miłego weekendu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330245 przez kasiorek0310
agi my mamy focusa ale starego i sedana ale tez planujemy zmienić a combi to będziesz nowym modelem śmigać fajniutko a combi przy dwójce dzieci to zbawienie

a szkoła minie bo mamy dostęp do neta wiec nie ma źle to miłego sprzątania i gości u nas cały weekend w domu :(

u nas spacerek to babcia zalicza:)wiec mały ma święto
myśmy czekali na nasze obrączki ok 2 tyg wiec nie było żel a nam tez robili

to do wieczorka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330274 przez karolena
Hej dziedwczynki.
mamy w końcu WIOSNE!!!!cudnie jest na dworze ja wczoraj kupilam Nikosiowi kurtkę przejsciową ą sliczną ala płaszczyk do jeansów SUPER!!Zgadnijcie za ile?! za 24zł nowy w sklepie.
Ja dziś na praktykach do 14:(:(:( a potem biore Nikosia i zmykamy do domu, mój mężuś wróci późno bo na budowie jest :silly:

Agi-p super ta twoja spacerówka śliczne kolory ma. Ja mam super spacerówke która zamieniłam z gondoli i uwielbiam ją, chociaż kupiłam taką typową parasolek na zakupy i wczasy bo do samoltu Nikoś musiał mieć tylko spacerówke.
Kasiorek- GRATULUJE POZYTYWNEJ DECYZJI-wiem co do za radość i ulga :)
nas znowu to czeka bo musimy dopbrac kredyt na domek :angry: :angry: wiec tez bede siedziec na szpilce żeby mi dali.
My kupiliśmy nowe autko jak byłam w ciąży, śmialiśmy się że to dla Nikodemka pojazd. Też combi, a wcześniej nie byłam przekonana do combaków a teraz je uwielbiam. Też nie wiem czy nie sprzedamy bo może bedziemy mieć dobra okazje też na ten sam model ale młodszy :blink:

Ja czekałam na obrączki aż 8tygodni może dlatego że nie typowy wzór, nie wiem czemu az tak długo.
AniaW- super masz tych chłopaków śa genialni :lol: jesteś już specjalistka od wymian na gumtree :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330291 przez aniaw
Cześć babeczki :)
dzięki za komplementy co do moich chłopaków :)
Rodzice to 2 pasztety a taki słodkie bobasy wyrosły :lol:

A dziś mam dobry humorek od rana bo znalazłam dyszke na ulicy w drodze do pracy :)
Na szczęscie :laugh:

Kasiorek oby szkoła szybko minęła i ciekawie było :kiss:

Agi a jak cenowo wychodzą obrączki jak ma się swoje złoto - bo u nas też jest troche tego niepotrzebnego ;)
Mój obraczki chciał kupić na allegro :ohmy: Byliśmy tez w kilku salonach, ale ceny kosmiczne :ohmy: Jeszcze nie mamy wybranych ;)
My mamy kombiaka i też nie widze teraz innego auta rodzinnego :)
Tylko, że nasz to staruszek z 2000roku i taka skarbonka, że trza pomyślec o innym, ale nie ma na razie takiej możliwości ;)

Karolena a gdzie wybywacie na wczasy? :)
Do 14stej szybko zleci a pomyśł, że ja do 16stej pracuję :)


Wracam do pracy i miłego dnia zyczę :kiss:
Ps a jak jutro też bedzie tak ładnie to mój M juz zapowiedział nam jakis wypad i nie chce powiedzieć gdzie, bo ma to być niespodzianka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330356 przez hasia_86
no ja tu napisałam wypracowanie i mi się komputer zawiesił i wszytko wcięło :angry:

w mega skrócie u nas wszystko ok spacerujemy i korzystamy z pogody

misiek zaczyna stawiać pierwsze samodzielne kroki, tylko szkoda że ja tego nie widziałam a tylko tatuś
ogólnie się trochę poprawiło zaczął wołać na mnie nana no może to nie mama ale już częściej się zdąża niż ciągle tata i tata

w dzień sie Misiek powoli przestawia na jedna drzemkę tak ok 13 - 14 zasypia i do 16 - 17 sobie śpi :)więc można odpocząć chociaż dni ze spaniem po pół godziny także się zdarzają
na noc też sam zasypia, już chyba się przyzwyczaił :) ciekawe jak to dzisiaj będzie wyglądało kiedy tata w domu, mam obawy że nie będzie grzeczny :P

dobra uciekam a na miły wieczór mam coś dla was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330372 przez kasiorek0310
JA Z WIADOMOŚCIĄ MAMY 4 ŻEBOLKA DRUGA GÓRNA JEDYNECZKA SIĘ WYBIŁA :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330465 przez Rachela
Aniu, poproszę mamuśkę o sprawdzenie wymiarów- bo była szyta na miarę. Ale ja nie należę do wieszaków więc myślę, że mogłabyś się zmieścić. jak tylko będę wiedzieć to napiszę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #330505 przez agi-p
Dzień dobry :)
Karolena , ale okazyjnie płaszczyk Nikosiowi kupiłas :) Pokaż nam jak się prezentuje :) Trzymam kciuki za kredyt,i żeby ze zamianą autka wypaliło :)

Aniaw Nasze obrączki normalnie kosztowałyby 2 tysiące , ale miałam tyle złota , że starczyło na pokrycie kosztów :) Tak , więc za obrączki nie płaciliśmy nic , a nawet facet nam 30 zł oddal :P Wtedy złom złota miał rekordowy wynik i udało nam się , ale też mieliśmy tego naprawdę sporo , min 2 pary innych obrączek,łańcuszek,bransoletkę,kolczyki ,3 pierścionki i coś tam jeszcze .
Ciekawe gdzie Cię Mężuś porywa ??? Daj znac później :)

Hasia jak super , ze Michałek już samodzielne kroczki stawia !!! Woow :) I fajnie , ze pomalu normuje się z tą jego Tatusiową "obsesją" :) Widocznie taki etap miał . I świetna drzemke sobie ucina ...długa . Ja też tak chcę :P

Kasiorek czyli Nikoś ma już piękną kolekcję ząbków :) U Nas to jeszcze parę dni potrwa pewnie . Ale już prześwitywać zaczynają przez dziąsła :)

A u Nas wczoraj zrobiła sie mega impreza :P Mieli wpaść tylko znajomi z 2 dzieci , ale jak telefony się rozdzwoniły , to finalnie jeszcze jedni z synem przyjechali i 2 kumpli :) Sezon grillowy rozpoczęliśmy na całego . Było wesoło i głośno !!! Nie wiem , jak Ami to wytrzymała , ale dała rade :) Chociaż ja się nabiegałam góra - dół , bo standardowo co 20 min się budziła . Dobrze , ze mamy nianię elektr , bo był taki harmider , że mogłabym jej nie usłyszeć :P
I tym sposobem dziś oczy mi się zamykają . Zanim posprzątałam po imprezie i wzięłam prysznic to była już 1 , a o 4 Ama już miała ochotę na zabawę :P

Dziś jedziemy do Wisły całą ekipą na spacerek :)

Słonecznej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl