BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 4 miesiąc temu #42107 przez hasia_86
ja zawsze miałam kilka kilogramów wiecej niż trzeba było, teraz sie ogladam w lustrze i sama nie wiem ale chyba widać, zwlaszcza jak ktoś mnie nie zna, bo znajomi mogli by pomyśleć ze znowu przytyłam ;)
Ale moja świadomość zupełnie już inna, co tam kilogramy brzusio widać :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42366 przez hasia_86
No a jak wasze brzuszki??? rosną ???
Piszcie dziewczynki bo nuda powiewa !!!
:lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42491 przez agi-p
Witam wszystkie przyszłe Mamusie !!!
Mam termin na 18 czerwiec i już nie mogę się doczekać.Przytyłam już 3 kg,brzuszek bardzo widocznie mi się powiększył i czytam wszystkie informacje na temat ciąży i porodu . Całą rodzinką niecierpliwie czekamy na rozwiązanie.Ogólnie czuję się dobrze , poza nagłymi atakami senności i ostatnio bólami głowy .
Pozdrawiam Was cieplutko :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=14306 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42522 przez hasia_86
agi-p witamy wsrod czerwcowych mamusi, pisz do nas czesto :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42550 przez sara125
witam kochane magdalena masz taki sam termin porodu jak ja... ale ja pioerwsza ciaze zakonczylam 2 tyg przed terminem wiec mam nadzieje ze i tym razem mi sie poszczesci.

u mnie brak dolegliwosci poza zachciankami... mam faze na miod... ostastnio litrowy sloik zjadlam w ciagu jednego dnia... cos wczesnie te brzuszki wam widac...a narzady plciowe moga byc widoczne juz kolo 13 tyg ale wieksza pewnosc daja okolo 20 tyg... pozdrawiam czerwcoweczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42557 przez alutka1011
To ja nie wiem ja wyczytałam że w 17 tu coś o tym jest www.brzuszek.net/17_tydzien_ciazy.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42564 przez hasia_86
Zapewne w tym temacie są także różne szkoły, jedni lekarze są w stanie podać juz w 13 czy 12 tygodniu, drudzy natomiast nie, tak ogólniee to chyba ze wszystkim jest :) ja jak już pisałam bardzo dokładnie widziałam maluszka między nogami, a gin nie powiedziała, gdyż uważa że wszystko jeszcze się może zdarzyć. Powiedziała że nie ma jeszcze ani jajek ani warg sromowych więc chłopiec jest nie do odróżnienia od dziewczynki, tak jak pisała któraś moja przedmówczyni narządy te tworzą sie w 17 tygodniu a pewność można mieć około połowy ciąży.
Pozdrawiam cieplutko, u Was też taka ładna zima się zrobiła???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42572 przez agi-p
Zima na całego...ogarnia mnie pomału nastrój typowo świąteczny :laugh: Nawet ozdoby powyciągałam . Teraz leżę sobie pod kocykiem z cieplutką herbatką . Ostatnio szybko się męczę i nic tylko bym odpoczywała.Mam nadzieję , ze to Dzidziusiowi dobrze robi . No i czekam z niecierpiwością na pierwsze ruchy małego akrobaty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #42610 przez AgaDolata89
dołańczam i tez ja mam termin na 9 czerwiec. moj mezus ma 23 czerwiec urodziny ( tak czy siak bedzie obchodzil dwie okazje swoje urodziny i dzien taty, jesli ciaza bedzie rowne 2 tyg po terminie to wypada na 23czerwiec :D ), swiadek z naszego slubu ma 10 czerwiec, tata mojego meza ma 14czerwiec, 9 czerwiec ma mojego meza siostra urodziny, 1 czerwca jest dzien dziecka, i przyznam ze ciekawi nas to czy dziecko urodzi sie w terminie czy wbije sie w inna okazje a moze wybierze inny dzien , nie zwiazany z nikim :D
ps ja objadam sie owocami kilogrami, najgorsze ze nie ma truskawek, nektarynek i arbuza :( no truskawki to zamrozone wcinam :D oprocz tego to gruszki jablka winogrona banany i co sie da :D brzuszka u mnie nie widac, najwyzej tylko wtedy kiedy mam wzdecia :( lub pojedzony brzuszek, ale to zadkosc bo i tak prawie wszystko zwracam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42840 przez sara125
zima jest niestety... grr nie nawidze zimy mrozu sniegu... grr... ale za to moj synus ma radoche na sankach:) ja nie mam tej mozliwosci wylegiwania sie bo moj 15,5 miesieczny synek dba o to bym sie nie nudzila:). Agadolata chyba rok ci sie w podpisie pomylil:)

A ja nie mam dolegliwosci ciazowych tylko z rana zanim zjem muli mnie troche...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42851 przez AgaDolata89
SARA125 masz racje rok mi sie pomylil :D potem poprawie bo ide na wizyte do ginekologa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #42912 przez agi-p
Hej Dziewczyny :) Czy któraś z Was ma problemy z tarczycą lub miała w poprzednich ciążach? Mnie gnębi ten problem , dziś idę na kontrolę do endokrynologa i zobaczymy co dalej.Pozdrowionka :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=14329 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #43089 przez hasia_86
Witam serdecznie dziewczynki w to zimowe popołudnie :lol: co tam u Was jeszcze ciekaweo słychać??? mnie nadal meczą mdłości i wymioty :dry:

Ja uwielbiam taką zimę póki śnieg leży jest dobrze gorzej jak bedzie sie topił :P

Ja z tarczycą żadnych problemów nie mam, u mnie problem jest z ciśniemiem, gin kazała zaopatrzyć się w ciśnieniomierz i trzy razy dziennie mierzyć :P
Któraś z Was miała może taki problem, bo ja to w sumie nie wiem jak do tego podejś, co mi bądź maleństwu grozi z tej przyczyny?
Mężowi juz zapowiedziałam że najwyżej zejde na zawał ale to taki niesmaczny żarcik :P

PAPAP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #43095 przez magdallena155
HEj

Ja osobiście już mam dosc zimy:) choc moglo by byc tak fajnie biało na swieta;)
a teraz leze sobie pod kocykiem i sie grzeje bo wczoraj czekaja na autobusy przeziebiłam sobie pecherz;((i nawet nie wiem czy moge cos brac czy nie?? i ogolnie jakis taki kiepski nastroj mam B) tez macie takie hustawki nastroju??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #43096 przez agi-p
Hejka :) Ja od wczoraj przekopałam chyba wszystkie info dotyczące niedoczynności tarczycy.Moja endo wykryłą u mnie niedoczynność tarczycy,zapalenie tarczycy i wysoki poziom przeciwciał . Ponadto po porodzie czeka mnie biopsja guzka tarczycy.Powiedziała,że to wszystko w ciąży jest szczególnie niebezpieczne . Martwię się tym bardziej , ze 1 trymestr jak wiemy jest najważniejszy ,a ja dopiero od dziś biorę leki na tarczyce. Jestem poddenerwowana tym wszystkim.Już nie mogę się doczekać wizyty u ginekologa.Mam nadzieję , ze on rozwieje moje wątpliwości . Może skieruje mnie na jakieś dodatkowe badania.Wiem , że muszę się uspokoić , bo mój stres może bardziej niż tarczyca zaszkodzić dzidziulkowi.Kurcze ten mały człowieczek jest spełnieniem Naszych marzeń,więc mam nadzieję , że będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl