BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 9 miesiąc temu #399593 przez agi-p
Dzień dobry :)
Kasiu dzieki za info o spodniach :) Chyba się wstrzymam , bo bioderka to ja mam , więc nie chciałabym,żeby mnie jeszcze powieszyło w tym miejscu.Raczej o Paulince myslałam , ale to musi Ona zdecydować .
Waga Nikosia zdumiewająca...13 kg woow :) Czyli masz niezły ciężarek do noszenia :P Ale za to jaki słodki :)
I tak jak piszesz jeszcze troszkę i juz sama będziesz decydować co i kiedy Twój synek będzie jadł :)

A ja niecierpliwie czekam na rowerek Amci :) Mam nadzieje , że najpóźniej jutro dojdzie :) I książeczki też zamawiałam i też czekam i czekam . Jak już coś zamówię, to chciałabym , zeby było najszybciej .
A wczoraj sprzedałam łóżeczko Amelki , a w niedzielę chyba wózek pójdzie , bo przyjada z za żywca po niego :)
I ciuszki jeszcze próbuję co poniektóre sprzedać :)

Miłego dnia :0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #399611 przez Urszula
Witam!

aniaw to Wy też nad morze jedziecie początkiem lipca?? Wiem, że pisałaś że z lipcówkami. Zabierasz chłopców?? Nawet nie myśl o deszczu. W dokładnie w tym czasie będziemy nad morzem. Niestety pogodę zapowiadają w kratkę :dry: ale mimo to nastawiamy się optymistycznie :)
Kurczę, przeoczyłam Was problem z plamkami...Elizia miała takie małe placuszki bardzo drobniutkie. Na drugi dzień na szczęście zeszły. Miała też wysoką gorączkę..która ustąpiła po podaniu antybiotyku...mam nadzieję, że z Szymusiem wszystko będzie dobrze :) Zdjęcia superowe. Kałuże to świetna frajda dla dzieciaczków :lol: :lol: :lol:

kasiorek szkoda, że zakupy nieudane...też tego nie lubię... :dry:

agi-p szukałam wczoraj i szperałam na ebayu znalazłam mnóstwo pięknych rzeczy. Zabiorę się jednak za to jak wrócimy z wakacji :) Podobnie jak Ty uwielbiam coś zmieniać w domku :) Przedpokój mamy prawie nieurządzony...tylko minimum...półka na buty i lustro :) upatrzyłam też parę rzeczy i pomysłów do sypialni....też wydaje mi się tam za sterylnie...

Co do jedzonka z kfc też czasami jemy...mój M uwielbia a ja tak sobie...ale nie pogardzę :)
U nas pogoda w miarę ok. Dziś czeka mnie reszta prasowania i pakowanie. Jutro za bardzo nie będzie czasu bo idę wieczorem do pracy więc muszę się oszczędzać. Zawsze staram się by na piątek zostało jak najmniej do zrobienia bym mogła się zrelaksować :)

kasiorek ładna waga Nikosia :) my pójdziemy się zważyć w przyszłą środę...ciekawa jestem :)

Aguś przesłodki avatarek :kiss:

Miłego dnia Kochane!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #399767 przez kasiorek0310
agi spoko a dla twojej córki byłyby ok ale te z kokardka wg mnie sa dużo lepsze wygodniejsze i do wszystkiego i na elegancko i na sportowo tez sie nadają a kolory sa dużo ciemniejsze niz na stronie pokazują niop tyle wyszło na naszej wadze zobaczymy ile wyjdzie jak pójdziemy sie Szczepic w przyszłym tygodniu, a to co za rowerek brałaś Amie taki trójkołowy pochwal ie tu nam ja tez powoli bede sie przymierzać do zakupu bo wreszcie będzie gdzie postawić i fajniutko jak wózek sie sprzeda a łóżeczko to drewniane sprzedawałaś czy turystyczne??/

Urszula widzę pełna para pakowanie masz a to będziesz wysyłać do rodzinki ta paczke czy do pensjonatu co tam będziecie na wakacjach no cóż chcieliśmy odkurzacz bezrowkowy ale nie było nic co by było na nasza kieszeń niestety

widze że mimo ze juz troch mieszkacie dalej powoli dopieszczacie swoje gniazdka a ja postanowiła ze pokój małego caly sie pomaluje i kupi sie mu na ścianę naklejki z Kubusia już widziała dośc duże jak dla nasz za całe 17zl no a takie dość i będzie miał na jednej ścianie i pierwsza wspólna pościel tez kupiłam bo mam juz dwie swoje ale żeby jeszcze była na zmianę zobaczymy jak przyjdzie bo z allegro brałam po opiniach ze sa ok ale jak sie nie dotknie to sie nie wie poza tym co chwile coś grzebie w necie dla nas do domku powoli wybieramy rzeczy oj normalnie doczekać sie nie mogę az sie wyniose a jest realne że w przyszły weekend bierzemy jzu an swoim zależy jak z podłogami wyjdzie kiedy uda sie im założyć bo bierzemy z montażem poza tym ok szukam teraz prezentu na 30 mojego małża ale nic konkretnego nie chce wiec pomysłu brak chciał wiertarkę ale to za drogo a z kasa krucho myślałam o zegarku ale takic o mu sie podoba to z 500 kosztuje wiec chyba pójdę w praktyczna stronę i to co mu brakuje dostanie czyli bokserki niop i to by bylo na tyle

cos sie nam hasia znowu nie odzywa i małgorzatta tez juz o nas zapomniała :(

juz myślałam ze mi usunęło bo dałam na szybka odp i przez przydatek usuń ale na szczęście jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #399924 przez kasiorek0310
Musze sie wma pochwalić normalnie wygrałam aukcje na ciuchy dla Małego 6 bluz i spodnie za jedyne 33 zł szok normalnie pierwsza moja aukcja wygarną
to allegro.pl/show_item.php?item=2486709230 i wychodzi w przeliczeniu niecale 7 za sztuke z wysyłka :)

jeszcze muszę spodnie upolować i będziemy gotowi na jesień :)

to moge sie zebrac i iśc na spacerek z małym wreszcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #400008 przez karolena
Witajcie, mnie znów całe wieki nie było,ciągle nie ma czasu, a ja co jakiś czas w wolnej chwili w pracy podglądam was:) i zawsze pamiętam o was:)
Kasiorek- mieszkanko super- już lada chwila przeprowadzka, poważny remont robiliście od podstaw:) Twój Nikoś(ze zdjęcia z NK jak je torcik) i mój Nikoś mają takie same bodziaki:)uwielbiam je.
Agi-p jak ta moja synowa wyrosła::):):) śliczniutka, widać dalej ogniki w bystrych oczkach;)
:) :) :laugh: :laugh:
Elizka to poważna dama była u fryzjera- śliczniutko teraz wygląda:)
Dominiś jam mój Nikodem kocha chleb!!!

U nas po staremu budowa idzie tynki zrobione,teraz ogrzewanie posadzkowe i grzejniki nas czekają może na święta się wprowadzimy:)))
Nikoś łobuz niesamowity, tylko patrzy żeby coś zmajstrować- mały psotnik

Jeszcze sam sam do końca nie chodzi musi dać mi rączkę, czasem się zapomina i idzie sam ale zaraz się kapie i siada:)

Urodzinki przebiegły super z piękną pogdą robiliśmy 07.07.12 bo tak wszystkim gościom pasowało:)Nikolek z prezentów zadowolony jak nic i ja też:)

Wiecie co jak podglądałam czerwcóweczki 2012 to aż mi serce zaczęło szybciej bić to już rok,a ja mam coraz wiekrzą ochotę na następne maleństwo:)

Ja nie sprzedaje rzeczy Nikodemka bo są zapakowane w orkach i czekają na następne maleństwo, Moj M chce zacząc się strać jak Nikoś skończy 2 latka ale to jeszcze rok:(no nic uciekam, i powinnam nie bawem się pojawić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #400028 przez aniaw
Hello :laugh:

Agi u nas też kfc czasem po drodze :laugh: Fajnie, że udaje się odsprzedawać rzeczy, ja teraz nie mam się kiedy za to zabrać ;)

Kasiorek 13kg niezła waga :laugh: Gratki co do licytacji :) I jak fajniusio tak się urządzać jak piszesz i szukac wszystkiego :) Co do prezentów to ja tez mam z tym odwieczny problem ;)

Urszula nad morze w okolice Gdańska jedziemy na dłuższy weekend 2-5 sierpnia :laugh: Ja ma urlop ale nie wiem jeszcze jak Tomi, oczywiście całą rodzinką chcemy jechać a jak inaczej? :)

Karolena fajniutko, że napisałaś, zapraszamy częściej :) O i decyzja o kolejnym bobasku, super :)

A ja spóźniłam się dziś GODZINĘ do pracy, bo oficjalnie byłam w przychodni po wyniki mamy ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

W niedzielę mykam do niej na urodzino-imieniny :lol:
Taki prezencik nabyłam:
www.stelo.pl/amerykanska_odziez_medyczna...et_shop_boys_4700h.q .

A mi podoba się jeszcze ten:
www.stelo.pl/amerykanska_odziez_medyczna..._playtime_pups_4826c

A tak w ogóle to0 wypisałam babce receptę do apteki na podzielenie kapsułek 60mg na 20mg.
Kapsułek było 30 sztuk. Każdą kapsułkę mieli podzielić na 3 części. Niech mi ktoś wytłumaczy czemu babeczka odebrała 265 kapsułek????!!!!
I ona się mnie pyta teraz jak ma to psu dawkować :S

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #400035 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Tyle sie napisałam , wcisnęłam coś i poszło w powietrze .... wrrr jaka wkurzona jestem .Teraz to już w skrócie ...
Ula pogodę mieć będziecie , a nawet jak będzie w kratkę , to mniejsza z tym . Ważne , ze będziesz z dala od domu,od codziennych obowiązków,otoczona kochającą rodzinką i pogoda aż tak istotna nie będzie :)
I widzę , ze mamy podobnego hopla na punkcie wystroju :)

Kasiorek ja to wiecznie coś licytuje i często wygrywam :P Już chyba uzależniona jestem :P
Super , ze i Tobie się udało wygrać . Super paka , z małe pieniądze :)
A rowerek kupiłam Smart trike delux...fajny wieloetapowy :) Kumpela ma podobny tylko z serii zoo i Amisia była nim zachwycona :)
A pytałaś o nasze panele . Powiem Ci , ze są super . Łatwe w utrzymaniu , nie zostają na nich żadne plamy :) A były prawie najtańsze z wszystkich w sklepie :P Nie mieliśmy wtedy kase, bo cały dom trzeba było kończyć .
A z prezentem dla Męża to nie świruj . Teraz macie inne wydatki,dużo poważniejsze i każdy grosz się liczy . Przygotuj romantiko kolację , śiwece i załóż sexi piżamkę ... na pewno się ucieszy i będą to wyjątkowe urodziny :)

Karolena Kochana super , ze jesteś :)
Szkoda , zę nie zamieściłam fotek mojego Zięciunia :) Ale mam nadzieję , że wkrótce to zrobisz :)
Super , ze urodzinki takie udane i wszyscy szczęśliwi :)
A jak Wam sie firma kręci ? Nadal biuro podróży macie ?
Super , ze myślicie o rodzeństwie dla Nikodema :) Rok szybko zleci i zaraz będziesz nam tu pisała o swoim brzusiu :) To dobrze , ze ciuszki trzymasz ... w takim wypadku to zrozumiałe . Ja rozdaję i sprzedaję , bo niestety na razie nie mam zielonego światełka od Dr , ale myslę , ze troszkę poczekamy i to sie zmieni :)A wtedy na nowo z zakupami bedę szalała :)
A Nikodemka z babcią zostawiacie dalej ?

My w auchanie w końcu nie byłyśmy . Jakos zebrać sie nie mogłam . Tylko zakupy i pocztę zaliczyłyśmy . Potem spacerek i w ogrodzie sie bawiłyśmy .Ami uwielbia huśtawki i przez 20 min się bawiła , a ja gazetkę czytałam :P
Popołudniu zamiast obiadu zrobiliśmy grilla i tak zleciał dzionek :)

Miłego wieczorku :)

edittt..
Aniaw a co tam ...trzeba sobie radzić i czasami kombinować :P
A prezent super :) Koleżanka z Mężem prowadzą firmę z takimi ubraniami . Zaproponowali mi anwet pracę jako przedstawiciel hand :) Ale nie pójdę , mimo,że to fajna praca .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #400074 przez kasiorek0310
i znowu wygrałam allegro.pl/show_item.php?item=2486710803 śmieszna kaska i do jesieni mamy spokój bo tylko bluz nam brakowało i spodni a resztę mamy w nadwyżce

karolena to powiem że wy tak samo jak my chcemy jak Nikodem skończy dwa latka zacząć sie starać ale zobaczymy co ma być to będzie fajniutko ja urodzinki udane i wszyscy zadowoleni to lada chwila i będzie musiała mieć oczy dookoła głowy jak zacznie sam śmigać a ja te bodziaki w paski uwielbiam na takie upały idealne a wracają już w poniedziałek :)
I widzę u was tez budowa pełna para oby udało wam sie na święta przeprowadzić no my tak liczymy tydzień jeszcze okolicach środy czwartku chce żeby już podłoge położyli ale zobaczymy

aniaw dzięki obym tylko nie wpadła w trans kupowania ale chyba mi to nie grozi kaska na koncie się kończy :angry: o ładnie ładnie :) No to ładnie chyba sie im coś pochrzaniło w tej aptece jak tyle otrzymała potem szok chyba tam nie umieją liczyć

agi z ta kolacyjka i sexy strojem to odpada ma drugie zmiany w przyszłym tyg a tutaj kuchnia max do 21 mamy wiec odpada ale po przeprowadzce mam nadzieje ze sie uda takie coś a prezent sie rozwiązał sam skończył mu sie balsam i tylko to chce i cos mu do tego dorzucę a kolacyjkę zostawię na po przeprowadzce my tez nie będziemy szaleć z panelami bo kaska remontowa na to idzie ostatnia i tyle wiec nie będzie szalu dzięki za opinie bo one fajne ani za ciemne ani za jasne a do mojego wnętrza pomysłu będą ok, a tam ważne że dzień sie udał i ty trochę odpoczelaś a pewnie trochę poczekać i da wam zielone światło na bobaska kolejnego a ten rowerek fajniutko ale Strasznie drogi wiec nam chyba zostanie taka zwykła kaczuszka :)

ja tez ciuchy zostawiam dla następnego chyba że trafi sie dziewczynka to część uda sie sprzedać a cześć sie nada i dla niej wtedy ale wiem już ze wózke kupie esporio Atlantic zakochałam sie z nim i nie będzie trzeba sie prosić o wózek tym bardziej ze bedzie tam w użyciu a u nas byl tylko jeden spacerek nogach wieczorny przed kapaniem ale fajniutko pochodziliśmy bez wózka trochę sie zmęczył i ćwiczymy chodzenie za rączkę bo nie chce ale wytrwale meczę az może sie uda a z aukcjami koniec czekam az to wszystko przyjdzie mam nadzieje ze przed wyprowadzka wszystko przyjdzie :)

spokojnej nocy i karolena zaglądaj częściej i pisz co tam u Nikodema

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #400184 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiorek nawet wózek już masz wstępnie wybrany ? Jak będziesz kupowała espiro , to nie kupuj wersji Gtx , dwie koleżanki go miały i bardzo niezadowolone były . allegro.pl/gtx-espiro-2w1-nowy-od-sklepu...tis-i2488142206.html

Dobrze , ze sprawa prezentu się wyjaśniła :) A z kolacjami romantycznymi będziecie szaleć na nowym mieszkaniu :)
Super , ze kolejna licytacja wygrana...i za taką kase ..aż się wierzyć nie chce :P
Woow i jaki rygor macie..kuchnia tylko do 21 ? Hmm...szok .

A mnie dziś Ami zszokowała . Wybudziła się 6 razy i w ogóle jakas niewyspana byłam . Wyprawiłam Mężulka do pracy i położyłam sie jeszcze z Amelką . Po 10 min się budze , bo słysze jak opowiada na całego,patrzę , a Ami siedzi na ziemi i z psem się bawi !!! Pierwszy raz zdarzyło mi sie tak zasnąć , podczas gdy Ami sie obudziła ! Dobrze,że nauczylam ją schodzenia z łóżka .

Zapowiada się fajna pogoda :) Mężuś pojechał autkiem do pracy,więc pospacerujemy dzisiaj i może d sklepu się wybierzemy na spacer .Ale to cała wyprawa , wiec zobaczymy .
Dostałam ostatnio zwrot podatku i miało być tak pięknie , a tu już zastosowań kilka na niego :P Tyle wydatków nas czeka , a jeszcze opał na zimę trzeba juz kupować .
I meble Paulince chcemy nowe kupić . Te juz za dziecinne ma i marzy jej się zmiana . Miała zbierac na to kase i nawet ładuje pięknie do skarbonki,ale postanowilismy,że sami jej kupimy,a kase niech dalej zbiera :)

Nic uciekam , miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #400215 przez Urszula
Witam!

karolena miło Cię widzieć, weź przykład ze mnie i wpadaj częściej :) Fajnie, że budowa domu idzie do przodu obyście się wprowadzili na święta :)

Agi-p ale Ci się przysnęło :)... tez bym wpadła w panikę. Czemu Amelka nie może przespać całej nocki?? Tyle wybudzeń w nocy...nie ma się co dziwić,że tak twardo przysnęłaś. Trochę ciężko będzie jak wrócisz do pracy..jak ją nauczyć spania w nocy?? Kiedys pisałaś, że w dzien ograniczasz Jej pierś a dlaczego??
Co do pogody ....to my właśnie się tak nastawiamy...czas spędzony wspólnie z dala od codziennej rutyny bez pospiechu :)

kasiorek to kiedy Twój Mężulek ma urodziny???Ja ma 29 lipca :lol: oj z pewnością z romantycznymi kolacyjkami zadrobicie :) współczuję rygoru w domu :( dziwne...i gratuluję wygranych licytacji...ja jeszcze nic nie wygrałam ale też mało licytowałam szybko się zniechęcam :dry: z ciuszkami dla następnej dzidzi robimy tak samo trzymamy je. My wszystko kupowaliśmy w neutralnych kolorach (spioszki body itp) więc nie bezie problemów czy będzie chłopczyk czy dziewczynka :) Wiadomo, że potem jak Elizia była coraz strsza kupowaliśmy ciuszki typowo dla niej :)

aniaw my też będziemy nad morzem w rejonie Gdańska a konkretnie Sobieszewo! :) :) :)
Prezent dla koleżanki świetny, zapewne bardzo się Jej przyda :)

U nas juz wszystko popakowane kolejną torbę już mniejszą spakujemy przed wylotem. Kurier ma przyjechać w sobotę. Taksówka na lotnisko już zamówiona :) Zastanawiam się tylko jak to będzie z Elizią gdyż na lotnisko musimy wyjechać o 3.30 nad ranem :dry: mam nadzieję, że sobie odeśpi w samolocie..
Elizia znowu zaczęła wybrzydzać z obiadkami :dry: juz zmusiła mnie do tego by jadła sama. Więc gotuję Jej większe kawałki warzyw i mięska by mogła jeść sama. Muszę jednak ingerować bo sama niestety sobie dobrze nie poradzi.... kurcze męczarnia...

U nas pogoda angielska ale ciepło....w weekend na byc lato :lol: więc planujemy rodzinny piknik w niedzielę. Dziś do pracy a jutro prosto po niej do fryzjera :) pewnie tam zasnę :lol: uwielbiam relaks u fryzjera :)

Miłego dnia Kochane!!

Ps. zapomniałam Wam napisać, że śniło mi się, że po naszych wakacjach okazało sie , że jestem w ciąży :ohmy: :lol: :laugh: i nie mogłam się doczekać kiedy Wam o tym napiszę :lol: juz wiem, że teraz będę miała dni niepłode i potem @ więc raczej nie zrobimy dzidzi na wakacjach...



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #400225 przez kasiorek0310
agi ja to bardziej ten te gtx mi się nie podobają allegro.pl/wozek-gleboko-spacerowy-espir...tic-i2481219498.html
No przecież na jednym bobasku się nie skończy to na pewno niop a ja o niej zapomniałam bo wbiłam cene a wieczorem jak otwierałam żeby sprawdzić to patrze ze wygrana ale przy da sie wiec tyle dobrze Niop tak zrobiła nam kilka dni było spokoju a teraz znowu mały im przeszkadza ale jak wytłumaczyć małemu dziecku żeby tam nie chodził bo przeszkadza O kurcze to dobrze ze nie spadła i że Fardo jej nic nie zrobił bo ten nasz to gryzie małego jak mu przypadkiem wpadnie do koszyka gdzie śpi ale juz powiedziałam jeszcze raz to go własnoręcznie powieszę na smyczy No fakt bardziej młodzieżowe bo przecież już nie dziecko ja jak będę kupować to jzu takie na dłużej chce coś w tym stylu allegro.pl/komoda-tenus-k2d2sz-darmowa-d...-lm-i2497108291.html

a twoja córka jakie sobie upatrzyła ??? już takie całkiem doroślejsze czy jeszcze nie no cóż tak to jzu jest jak kaska się pojawia to od razu i wydatki sie znajdują ja juz wypatruje te wczasy pod grusza bo moj dostaje to juz tez pójdzie na sprzęty bo braknie i tez nici ale w tym roku trudno bez porządnych wakacji

a dzisiaj jedziemy wybierać panele bo sie czeka tydzień na montaż na szczęście maja kilka ekip wiec zobaczymy jakie wybierzemy i ile będziemy czekać tym bardziej że montaż gratis :)

Pewno a Paula niech zbiera w skarbonę na coś się przyda jak będzie chciała

miłego dzionka teraz będę czekać na paczki i pranie zrobić będzie trzeba :)
A od rana wiercą tna na dole bo piony wymieniają szok na szczęście w spaniu nam to nie przeszkadza wczoraj nam spal aż 2godziny :)

edit
Urszula mój ma urodziny 24 lipca wiec już we wtorek no niestety taki rygor a tylko dlatego że sobie połączyli kuchnie i sypialnio-salonem a może akurat na wakacjach sie uda mimo tego ze się nie zapowiada chyba że przez cały co będziecie w pl będziesz miała okres oj wiedzę ze juz byś chciała kolejnego bobaska a co do ciuszków jak był mały tez mieliśmy neutralne ciuszki teraz jak większy to juz nie da sie tak za bardzo ale mniejsze owszem dla każdego pasują czy chłopak czy dziewczynka widzę już wszystko poplanowane na tip top a co do Elizki to z tego co widać dzieci śpi w samolocie wiec może i u niej tak będzie bo fakt 3.30 to środek nocy nawet dla dorosłego a co dopiero dla takiego dziecka a co do jedzonka to nei mam pojęcia może żabki przeszkadzają albo co ze raz dobrze za chwile znowu albo testuje na ile sobie może pozwolić w tm wszystkim a co do pogody to ważne że ciepło byl nie lało

dobra zmykamy zjadać kaszkę i na spacerek bo pogoda ładna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #400241 przez agi-p
Ula kto wie , może sen się spełni . Wiesz ...zmiana klimatu,wyluzowanie i wszystko może się zdarzyć :) Byłoby super , jakbyśmy otrzymały po Twoim powrocie taką wiadomość :)
Kochana staram się ograniczać karmienie piersią w ciągu dnia , bo chciałabym już przestać karmić . Jednak Ami uparta i czasami odmawia jedzenia wszystkiego byleby pierś dostać . Już nie mam na nią sposobu . W nocy wybudza się i chce cyca i nie ma zmiłuj .Czasami jest dzień , ze pije 1-2 razy dziennie , a innym razem z 5-6 :(
Jestem szczęśliwa , ze tak długo udało nam się karmienie piersią i dumna bardzo :) Ale już najwyższa pora przestać .Amelka ma prawie 14 miesięcy ! I jak chcę wrocić do pracy , to nie ma wyjścia .
Kochana to powodzenia jutro u fryzjera :) Czekamy na fotki :) I oszczędzaj się dzisiaj :)
Oj Wasz wyjazd już tak blisko :) Super :) Spędzicie na pewno udany urlop :)

Kasiorek nasz Fado uwielbia Amcię i nic jej nie robi . Ona może robić z nim dosłownie co chce . Ciągnie go za oron,uszy , czy wyciąga mu język , a On się cieszy w najlepsze . Bawią się razem świetnie . Oczywiscie potem szorowanie Amci następuje . Jak kupowaliśmy psa , to świadomie na Labradora się decydowaliśmy,dużo czytałam,pytałam i wiem , ze to idealna rasa dla małych dzieci :) W ogóle dla wszystkich . To bardzo przyjacielskie i madre psy :)
Co do mebli , to Paula ma teraz kolor jasne drewno w niebieskim właśnie . A wybrała wstępnie coś takiego allegro.pl/meble-mlodziezowe-inez-plus-b...ble-i2478960821.html

A wózków nowych i fajnych teraz cała masa się pojawiła :) Jak będzie trzeba , to będę miała spory dylemat :P Ale póki co nie grozi mi to .

Powodzenia przy wyborze paneli :) Jak fajnie , ze to już końcówka zakupów :)

My już po spacerku,śniadanku (kolejnym :P ) , teraz Ami an nocniku siedzi i zaraz spać pójdzie :) Uwielbiam ten czas :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #400437 przez Urszula
Witam popołudniem!!

Aguś co do snu to wątpię...wiesz zmiana klimatu raczej nie działa na mnie. Zawsze wszystko jak w zegarku :)

Mam nadzieję, że Amelka w końcu zaakceptuje buteleczkę i zacznie sypiać lepiej.

Odnośnie Labradorów to oczywiście najprzyjaźniejsza dzieciom rasa. Łagodne, inteligentne nie bez powodu też są szkolone do pomocy dla niewidomych osób. To nasz wymarzony piesek. Teraz niestety nie mamy warunków by go mieć ale może w przyszłości. Mój Mąż i Jego siostra wychowali się z Labradorem :)

Też kocham te chwile kiedy Elizia spi...właśnie zasnęła a ja pięknie mam wszystko porobione więc idę też się drzemnąć by naładować baterie na nocną zmianę...
Niestety spacer nam trochę nie wyszedł bo zaczęło padać..byłyśmy tylko na chwilkę..

Odezwę się pewnie dopiero po weekendzie, więc życzę Wam miłego :)

Pa!

Agi mebelki do Pauli pokoiku swietne :) tak to juz jest...do domku zawsze coś potrzeba, bez końca :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #400490 przez aniaw
Hello :)

Nie mam czasu na pisanie na razie bo znów spałam do 10tej :lol:
Koleżanka z pracy tel mnie obudziła :angry:

A odebrałam dziś akt małżeństwa :lol: Kurcze zapomniałam, że już zmieniłam nazwisko i źle się podpisałam :P

A podobno już w niedzielę zdjęcia będę miała ze ślubu :lol: Oj jak się nie moge doczekać :lol: Fotograf jakby nigdy nic zadzwonił i się zdziwił, że się nie upominamy :angry: A powiedział, że do końca lipca jest na urlopie :angry:\

Własnie zabieram się do amputacji ogona u koszatniczki, trzymajcie kciuki :S

Będę później :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #400628 przez kasiorek0310
Agi a mebelki fajniutkie rzeczywiście takie młodzieżowe neutralna a co do wybierania podłogi to wiem czego chcemy tylko znaleźć takie w rozsądnej cenie to ciężko dzisiaj oglądaliśmy w dwóch sklepach i jedne bylo ale mieli ich za malo w niedziele niestety maraton po Castoramie i leroy może tam sir cos uda bo do położenia zdecydowaliśmy ze mój będzie kładł i chrzestny Nikodem bo u siebie tez zrobił a tak to kaska w kieszeni bedzie poza ty malarz miał być w środę teraz dzwoni ze jutro ale dopiero popoludniu a mnie nerw bierze bo co chwile cos mu nie pasuje i tez chrzestny sie zgodził pomalować nam bo on potrafi a nie tamten malarz to tylko soboty i popołudnia bo na fuche a ma inna stala prace a my chcemy za tydzień sie wynosić stad z reszta taki dali nam termin a ojczym ma jeszcze do położenia plytki na parapecie bo tam byly takie zwykłe i juz 2 tyg sie miga zobaczymy kiedy to wreszcie zrobił mial jechać jutro ale juz sobie cos wymyślił i nie pojedzie dal termin a sam nie ułatwią niczego :( a co do rasy ze Labrador to wiem właśnie tez duzo czytałam i jak do swojego domu to tylko labradora tylko one sa narażone na dysplazje stawów biodrowych i to mnie powstrzymuje od zakupu czy ty o czymś takim też słyszałaś no nie do końca końcówka jeszcze karnisze klamki szafka z umywalka listy i wiele rzeczy do kuchni ale to stopniowo bedzie kupowane i mega sprzątanie a chce wejśc tam w piątek sprzątać już chociaż podłogi o okna a resztę powoli będzie sie robiło


urszual to mimo wszystko miłego weekendu

aniaw to czekamy z niecierpliwością na fotki :)

i znowu Weekend wiec będzie zastój an forum i cisza my jutro smai cały dzen mój małz przyjedzie tylko zjeść i po kanapki ptem po chrzestnego i biora się za a bedzie po nocce wiec wieczorkiem padnie strasznie szybko a szukam szelek dla maluchów ale nie idzie takich znaleźć w normalnym centrum handlowym chyba musze sie wybrać do miasta poza tym ok oby ten tydzien szybko zleciał i koniec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl