BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #412312 przez agi-p
Urszula Kochana trzymam kciuki za brak @ i pozytywny wynik testu ciążowego , bo wtedy obie znowu wspólnie z brzuszkami byśmy chodziły :) :P


Kochane moje robiłam wczoraj test ciążowy i dzisiaj betę i ogłaszam , że jestem w CIĄŻY !!!! Termin porodu 28 kwiecień :)
Jeszcze to do mnie nie dociera , jestem pełna obaw i lęków . Oczywiście cieszymy się , ale jesteśmy zaskoczeni , bo nie spodziewałam się , ze tak szybko sie uda :P O Ami 4 miechy się staraliśmy , a tu za pierwszym razem :)
Mężuś już zastanawia się jak zamontuje 2 foteliki i jak Paulisia jeszcze się zmieści hahaha :) Mój wariat :)

Ula super te rzeczy pokupowałaś . Będziecie mieli bardzo przytulnie i przyjemnie :) Bardzo mi sie podoba taki styl :) Masz świetny gust :) A pomysł na ozdoby z muszelek genialny :)

MałaMi z Kubą to nudzić nigdy się nie będziecie :) Jego pomysły są the best :) No i ma imponującą liczbę zęboli :)
Super , ze jeszcze tylko rok szkoły . Może potem odpoczniesz troszkę :)
O urlopie to ja już tez zapomniałam całkiem :P

Kasiorek na dożynkach właśnie w Bronowie byliśmy :P A potem przenieśliśmy imprezę do Nas i było wesoło,bo zebrała się Nas spora gromadka :P
Gratulacje dla Nikosia :) Super , ze sam zaczyna zasypiać :) Ja właśnie przymierzam sie do nauki Ameleczki samodzielnych dopołudniowych drzemek :)

U Nas dzisiaj też mega duszno i parno...nie mogę juz wytrzymać i siedze w domku .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #412327 przez Urszula
Agi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ty chyba żartujesz!!!!!GRATULACJE!!!!! Az mi ciary przeszły!!!! Boże jak się cieszę!!!!! Zakładaj kolejny wątek!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
GRATULACE DLA WAS Z MĘŻUSIEM!!!! To chyba teraz będzie Szymonek!!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #412332 przez Urszula
Kurcze Aguś teraz patrzę, że taki wątek już jest :) :) Kwietniówki 2013 :ohmy: :ohmy: :ohmy:



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #412334 przez Urszula
Aguś są Mamy kwietniowe 2013. Byłas dziś u lekarza tzn u gina, że znasz dokładny termin??



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #412364 przez agi-p
Ula dziękujemy bardzo :) U ginekologa nie byłam jeszcze , za mała ciąża i nie byłoby widac nic na usg . Do lekarza umówiłam się na 4 września , a do innego na 6 września . Chce sobie wybrać , który mi będzie bardziej odpowiadał :) :) :)
A termin wyszedł mi na podstawie ostatniej miesiączki na dziecko.haczewski.pl :)

Kochana teraz Twoja kolej :) :) :) A czy u Nas Szymcio będzie to się okaże , bo z pewnej wróżby wychodzi , ze 3 cora będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #412421 przez karolena
Witajcie Dziewczynki!!!!!!!!aż nie dowierzam w to co widzę!!!!!!!!!!Agi-p GRATULUJE...super, ale się cieszę :lol: :lol: :lol: zrobiłaś mi taką ochotę na następne dziecko :kiss: :kiss:

Daj znać co i jak u lekarza!!!i powiedz że byłaś na prześwietleniu bo to ważne!!!

Kasiorek- ale super macie- mieszkanko śliczne kupa roboty za wami- jest takie ciepłe i przytulne. Nikoś pokochał swobodę posiadania własnego pokoiku.

Urszulka- zdjęcia z wakacji super!!!!gratuluje udanego urlopu i rozpoczęcia starań o dzidzie!!

Aniw- zdjęcia z wesela super- jakich elegantów małych miałaś obok siebie:):)SUPER!!UWIELIQM TAKIE ZDJĘCIA :kiss: :kiss:

MałaMi Witaj!!!!twój Kubuś to Szybki Bill :silly: ale jest drobniutki:)- ma po kim :lol: :lol:

A mnie też wiele, Nikoś chodzi od czwartku do żłobka, do średniaków, je sam przy stole, myje ząbki, już wogole słoików nie jada. Dziewczyny jajecznice na maśle je od 10mieisąca :lol: spokojnie możecie podawac. ja wracam do pracy i oprócz tego mamy biuro, moze ruszymy finasowo i zaczeniemy tez strania o dzidzie:P ale to już na swoim nowym domku. 6-9 września jesteśmy nad morzem taki mały urlopik w Niechorzu;P

Pozdrawiam was i całuje gorąco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #412520 przez aniaw
Hello :laugh:

No ja niby urlopuję i praca i operacja dziś zaliczona i na szczęście wszystko się udało :)
Skoczyłm na dyżur, bo jeden właściciel chciał, żebym to ja operowałą jego pieska, więc kaska wpadła :laugh:

A wczoraj byliśmy u mojej mamci, bobasy wymęczyły zwierzaki aż kot uciekał jak zwykle przed nimi na strych a pies leżał do góry brzuchem z przeżarcia - bo być u babci i nie pokarmić zwierzów z ręki to grzech :lol: Wybiegali się po podwórku, pospacerowaliśmy i całkiem spontanicznie spotkaliśmy moją kumpelę i fajniutko było :)
Myślimy wciąż czy nie przeprowadzić się do mamy, ale matko mega remont by nas czekał :S

Agi ale extra, GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Trzymam mocno kciuki,żeby wszystko było ok :kiss: :kiss: :kiss:

Urszula ale extra ozdóbki :) I super pomysł z tymi muszelkami :)
No kochana dołączaj do Agi :lol:

MałaMI oj moje bobasy też uwielbiają kąpiel i tylko hasło im rzucić i oboje biegną do łazeienki :laugh:

Karolena wow niezłe zmiany :laugh: Powodzonka życzę i udanego urlopiku :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #412559 przez kasiorek0310
Urszula chyba nic z tego dotarcia nie będzie kompletna olewka na mnie zero wdzięczności ze obiad ma ugotowany wysprzątane ei wszystko nawet jak mu wyprasuje to zostawi i tak to lezy dniami wiec sie wkurzyłam i nie prasuje to od razu chowa i jaka tu logika ??? No proszę mimo ze weekend ciężki widać bardzo udany i wy zadowoleni z niego wiec same plusy są. A te te dodatki do domu to takie stylowe ładne i w ogóle ale nie mój gust ważne ze wam sie podobają. Będzie piękna pamiątka z wakacji nie am co a muszelki to i ja mam stać już 2 lata z nad morza w kubeczku wiec może je kiedyś wykorzystam o kurcze to moze jakies smakowe te kredki myśmy kupili bambino takie drewniane i pokochał nimi rysował sam sobie ozdobił karton na zabawki do piaskownicy.

malamitrzymamy kciuki a fakt farmacja jest strasznie droga ale ważne ze po 2 latach tez znajdziesz w tym prace i że masz takie wsparcie w swoim i ci tak pomaga żebyś mogla się kształcić

Urszulano proszę my an spacerki dopiero po 16 czyli po deserku wychodzimy nie ma co za gorąco jest nie szlo by wytrzymać mimo ze w parku same

agiTO PIĘKNE GRATULACJE UDAŁO SIĘ WAM NORMALNIE SZOK ALE I CIESZYMY SIĘ ZE WY TEZ ZADOWOLENI A JAK RODZINKA WIE JUŻ O I NA KWIECIEŃ TEZ DOBRY MIESIĄC no to teraz urszula da dobre wieści w czwartek i będziecie chodziły z brzuszkami nie ma co fajniutko oswoisz się i będzie ok i widzisz tak szybko trafiło wiec głowa do góry i będzie syneczek No tak myślałam bo tez sie zastanawialiśmy sle odpuściliśmy taki kawał jechać ale fajniutko ze wam sie imprezka udała a to co za dwóch lekarzy to nie tego swojego masz tylko całkiem nowych ciekawa jestem jakiego wybierzesz bo ja sie przy drugiej ciąży będę zastanawiać cy zostać przy moje cz zmienić no wiesz a może wróżba będzie fikuśna i koniec i bedzie szymonek :) z reszta nie ważne co byle zdrowe to mamy nadzieje ze nas nie opuścisz teraz i nie uciekniesz na kwietniówki

karolena niop rozkochał sie w nim strasznie bo śpi w nim ładnie i bez klopów to sie nie zastanawiaj tylko tez rób jak ochota jest :) dzięki za info o jajecznicy jutro wypróbujemy :) i do żłobka to bardziej samodzielny będzie podpatrywał innych fajniutko no cóz mały bo mały ale jest my w tym roku nic :(

ania ze tak powiem jak sie w miare dogadujesz z mama i jest ok to się nie zastanawiaj mimo ze remont wielki ale coś "swojego" byście mieli chłopaki babcie pod nosema wiem co to takiego dla dziecka bo teraz widać po Nikosiu ze mu babci brak niestety wiec poważna decyzja was czeka a co twoj małż na to jak sie zapatruje ???


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


aha i dzieki wam zaczęłam czytac o tyc mlekach z kartonu ile to tam tego jest i ze hormony takie od krow bo albo biora mleko od ciężarnych albo od młodych gdzie tam dużo hormonów wzrostu jest i ze to nie za dobre dal takich małych dzieci i ze nie bardzo polecają i wziełam to co kiedys mieliśmy co hasia pisała ze kolki jej wróciły a u nas nic nawet lepsze spanie ma a mamy bebiko 3r z kleikiem ale juz wiecej nie dosypuje niz jest w melku i spi na tym ladnei wiec aż tam mu nie potrzeba było

spokojnej nocy jak zmykam spac pewno znowu do 8 pośpimy jak taty nie ma :)

agi a jak tam wyniki z prześwietlenia ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #412577 przez Urszula
Witam!

karolena jak miło, że się odezwałaś :) czyli podczytujesz nas. Gratuluję rozkręcenia biznesu :) ładnie jak Wasz Nokoś już taki samodzielny jest. Wracasz do pracy tzn będziesz prowadziła swoje biuro i jednocześnie pracowała na etat?? Oby pogoda nad morzem dopisała :)
Oby udało Ci się zaglądać tutaj częściej :)

kasiorek nie wiem co Ci tym razem poradzić...było między Wami już tak fajnie...może znowu konieczna jest szczera rozmowa. Idzie Wam dobrze, macie cudownego Synka, swoje mieszkanko, które urządzacie powoli. Musi się ułożyć. Porozmawiaj z Nim szczerze.

aniaw wczasuj się nam i wypoczywaj ile się da :) zdjęcia z weekendu świetne. Uśmiałam się nieźle z psa leżącego do góry brzuchem "z przeżarcia" :lol: :lol: :lol: wesoło tam u Was :)

Aguś trzymam kciuki za Ciebie. Napisz coś więcej, spóźniła Ci się @ i zdrobiłaś test czy nie czekałaś i go po prostu zdrobiłaś? Masz jakieś objawy??

MY MAMY DZIŚ DRUGĄ ROCZNICĘ ŚLUBU :) :kiss: będziemy celebrować wieczorem kiedy Mąż wróci z pracy :)
Rok temu byliśmy na wykwintnej kolacji w ukochanym Bielsku :) rodzinka była wokoło więc zajęli się troskliwie Elizią. Dziś posiedzimy w domku i zamówimy sobie dobre jedzonko, szampan juz się chłodzi w lodówce :) Normalnie czuję się taka szczęśliwa :) :) :) :kiss: :kiss: :kiss:

Miłego dnia Kochane!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #412591 przez Urszula
Agi fajny jest ten link do haczewskiego. Z Amelką też obliczałaś tam??



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #412622 przez MalaMi
agi ciesze sie ze akurat zerknelam, ogromne gratulacje !!!!!!!!!!! ;D i bedziesz teraz sie udzielac na dwoch forach, jak ty dasz rade :woohoo: wzruszylo mnie, tym bardziej ze chcialas :P
trzymajcie sie pozdrownka, jakby co dajcie znac czy ktoras spodziewa sie babla :D buzka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #412631 przez agi-p
Na początek dziękuje Wam za gratulacje i wsparcie :) :) :) Mam nadzieje , ze szybko dołącza kolejne z Nas :)

Karolena , ale u Was zmiany :) I Nikoś do żłobka chodzi !!! Super , ze dobrze sobie tam radzi :) Mega samodzielny jest , a w żłobku to i szybciej kolejne umiejętności będzie zdobywał :)
Oj czyli 2 prace na twojej głowie ? Jak Ty dasz rade ? Ale skoro ma to pomóc w powiekszeniu rodzinki , to warto się pomęczyć trochę :)

Aniaw Zdjęcia jak zwykle superowe . Chłopcy to prawie jak bliźniacy :P Super , ze tak miło czas spędziliście u mamy . I powiem Ci , ze zastanowiłabym się nad tym mieszkaniem u Mamy . Zawsze odpadł by Wam czynsz i wynajem i mielibyście to swoje . Teraz sa takie fajne rozwiązania , ze można osobne wejścia , podliczniki zrobić i dało by się nawet z wrogiem wytrzymać :P Wiem , ze koszta remontu i całe zamieszanie z tym zwiazane sa przerażające , ale w końcu robicie to dla siebie , wiec warto :)

Kasiorek
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A jak na grillu było ?
Dobrze , ze też do MM wróciłaś , to jednak dużo zdrowsze dla Dzieci :)

Ula , tak przy Amelci też korzystałam z Haczewskiego :) Wszytsko tam tak fajnie i dokładnie opisane i idealnie zgodne z prawda :)
Kochana wszystkiego dobrego z okazji 2 rocznicy ślubu :) Oby wszystkie kolejne lata upływały Wam tak przyjemnie i żebyście zawsze tak mocno się kochali :) W co oczywiście nie wątpię , bo tworzycie wyjątkowo dobraną parę :)
Dziś spędzicie na pewno miły i romantyczny wieczór :)

@ mialam dostać w niedzielę i test tez w niedzielę rano zrobiłam . Podświadomie czułam , ze jestem w ciąży . Nie musiałam czekać , zeby @ zaczęła sie spóźniać :P
I dlatego nie mogę sobie wybaczyć , ze w piątek przed rentgenem testu nie zrobiłam :( Mam nadzieję , ze nie zaszkodziłam dzidziusiowi . Chociaż znalazłam fajny artykuł , który mówi o tym , ze jednorazowa dawka promieniowania nie jest szkodliwa . Żeby zaszkodzić dzidziusiowi potrzeba kilka prześwietleń,i tego się trzymam :)
Objawów jeszcze nie mam , za wcześnie na to :) Pobolewa mnie bół brzucha jak na @ , ale to norma . Glowa mnie od paru dni też boli , ale myślę , ze to przez pogodę .

I oficjalnie mogę napisac , ze kończymy po 14 miesiacach i 17 dniach przygode z karmieniem piersią :) Cudownie , z eudało nam się tyle wytrwać :)
Tearaz 9 miesięcy przerwy i zacznę nową przygodę :P hahaha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #412675 przez Urszula
Aguś

Wczoraj kiedy oznajmiłaś nam cudowną nowinę również się przeraziłam tym RTG. Z tego jednak co czytałam Maluszek jest bardzo dobrze chroniony przez Twój organizm. Nie martw się wszystko będzie w porządku. Sama pisałaś, że ciąża jest jeszcze malutka więc nowe zycie jest szególnie chronione :kiss:
Widzisz patrząc na siebie też mam pobolewania brzucha tak jak na okres, bóle głowy owszem ale zwalam to na upał :) jaki ostatnio u nas panował. W czwartek ma pojawić sie @. Mój M wczoraj położył mi ręke na brzuszku i zapytał czy tam już ktoś jest :silly: Tylko patrząc na wykres Haczewskiego to owszem zgadza się dzień owulacji z moim kalendarzykiem tylko wtedy akurat seksiku nie było. Był przed i po tym dniu. W dzien owulacji wrócilismy z Polski i bylismy mega zmęczeni. Pamiętam kiedy czułam owulacje...i to nie było owego dnia tylko dwa dni później. Wtedy zaszaleliśmy na całego. Czasem wyliczenia mogą się lekko różnić zwłaszcza kiedy zmienia się klimat. Z Elizią to był strzał w dziesiątkę :)

Dbaj o siebie Kochana :kiss:



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #412682 przez Urszula
Agi zapomniałam Ci pogratulować ogromnej wytrwałości w karmieniu piersią!!! :) Pamiętaj tylko o regularnym odciąganiu by nie doszło do przepełnienia. Pokarm straci na ilości kiedy będziesz uzywała tylko laktatora. Ja tak zrobiłam kiedy odstawiłam Elizię potem jeszcze przez miesiąc odciągałam i dawałam Jej z butelki. Do tej pory kiedy ścisnę swoje piersi zawsze coś z nich wyleci :silly:



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #412713 przez agi-p
Ula ja w zeszłym tygodniu miałam wszystkie objawy zbliżającej się miesiączki :) Ból brzucha , tłustość skóry twarzy i nawet pojawiły mi sie pryszcze :P Zawsze mam tak przed @ A tu proszę :P Od piątku byłam już prawie pewna , ze jestem w ciąży :P
A kochana , ze sexiku w dzień owulacji nie było , to nic . Ważne , ze był wcześniej . Plemniki potrafią nawet 4 dni wytrwać i czekać na odpowiedni moment :) W każdym razie trzymam kciuki :)
Cudownie , że Męzuś tak wyczekuje Maluszka :) Mój już rozmawia z brzusiem i głaska go :P Wczoraj wieczorem jak wracał z pracy , to pojechał do sklepu,mimo że nic nie chciałam i nakupił mi owoców , żebym zdrowo się odżywiała :P I juz z pracy wydzwania jak sie czuje :P

W sobotę i niedzielę miałam ogromne problemy z piersiami . Miałam zapalenie , gorączkę i myślałam , ze nie wytrzymam . W niedzielę podałam Ami pierś , bo już nie wytrzymałam , a laktatorem nie mogłam odciągnąć :( Wczoraj i dziś piersi nie podałam i jak na razie jest ok :) Oby tak zostało :)

Głowa to mnie dziś tak boli,że az mi niedobrze :( Okropnie się czuje . Amelka zasypia i ja też się położę , bo nie dam rady .

A Amelka wczoraj robiła samodzielne kroczki i dziś też ćwiczymy :) Jest coraz lepiej :) Jestem taka dumna z mojej księżniczki :) I ma dziś mega apetyt :) Przed chwilą zjadła kaszkę manną na gęsto z truskawkowym sosem , a zaraz potem jak zobaczyła , ze jem parówkę , to zjadła mi 3/4 paróweczki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl