BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 3 miesiąc temu #43097 przez hasia_86
agi-p trzymaj sie tam cieplutko na pewno wszystko bedzie dobrze trzeba tylko byc dobrej myśli :)

magdallena - hustawki hustawkami ja mam tak jednego dnia planuje co zrobie jutro i tak pare dni temu mialam myc okno a tu co wstaje rano biegiem do łazienki i cały dzień z głowy, w ten sposób 2 dni przeleżałam, dziś znowu mam jakiegoś powera :) zobaczymy na jak długo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #43098 przez agi-p
Mi przyjemnie ogląda się zimę z za okien mojego domku ;) Nie chodzę teraz do pracy , więc leżę sobie pod kocykiem popijając świąteczną herbatkę Winter Time , którą uwielbiam :)
Brr...to zimno mnie paraliżuje ;) Chociaż Święta bez śniegu byłyby smutne .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #43099 przez magdallena155
...No ja tez mam wolne przez najblizszy czas:) wiec też spedzam go pod kocykiem;) a zamiast herbatki mam talerzyk z kiwi :laugh: a co do powera to tak srednio choc fakt czasem mam takie przeblyski ale rzadko:) bardzej babka emeryka ze mnie niz powerek:PP :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #43100 przez hasia_86
co prawda to prawda, powerek jest żadko dlatego ciesze sie jak dziecko bo dość juz mam leżenia :P
ja L4 mam do konca miesiąca wiec jeszcze wiele wieczorów pod kocykiem mnie czeka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #43101 przez magdallena155

:) ja L4 mam do czwartku bo mam wizyte ale pewnie bedzie do końca ciąży bo pracuje w sklepie i dzwiganie i staie po 8 h raczej srednio znosilam;) wiec hasia razem bedziemy pod kocykiem sie grzac;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #43103 przez agi-p
Dziewczyny to ja będę z Wami leniuchować :laugh: U mnie L4 też będzie przedłużane . Nie wyobrażałam sobie tego , zawsze byłam bardzo aktywna.Ale teraz dostrzegłam same plusy siedzenia w domku . Do tego z moimi napadami senności to najlepsze rozwiązanie :)
U mnie podobnie jak u Was...nagły napad sił i energi a za 5 min...już śpię hihihi :laugh: Ciesze się , że minął już wstręt do mięsa i wędlin...sam zapach powodował u mnie obrzydzenie :P

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=14512 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #43104 przez hasia_86
to ci zazdroszcze dla mnie ciągle wszystko śmierdzi :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #43105 przez magdallena155
Ja tam tez dostrzegam same plusy ;) już wyczaiłam cwiczenia dla mam w ciazy;) wiec musze tylko wziasc od lekarza zaswiadczenie ze moge cwiczyc i do dziela:)) a pozatym swieta za pasem to można jakies smakołyki po piec;P a co :woohoo:

a co do wstretu to u mnie zalezy od dnia ale efektrm tego jest ze zamiast przytyc to schudlam...;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #43106 przez agi-p
Oj biedulko...Ciebie dodatkowo męczą wymioty.Współczuje!
Mnie w tej ciąży to naszczęście ominęło :)W poprzedniej miałam okropne mdłości...rano , przez dzień i wieczorem...to była masakra.Przeszło dopiero ok 4 miesiąca. Pocieszeniem dla Ciebie jest to , ze już bliżej końca tej okrutnej dolegliwości :laugh:
Ja początkowo wyczekiwałam tego typowego dla ciąży okresu , nawet zaczęłam się martwić hihihi. Ale podobno przy 2 ciąży większość kobiet nie ma już mdłości :)
Pozdrawiam Cię cieplutko :)
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=14512 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #43107 przez hasia_86
moja mama 2 ciaże przez cały czas miała mdłości i wymioty, no i cóż moja wredna kochana siostra z tego wyszła :P :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #43108 przez magdallena155
Mnie na szczescie wymioty nie dopadły..jeszcze;]]]]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #43109 przez agi-p
hahaha :laugh: :laugh: :laugh:
to tylko potwierdza , ze każda kobieta to indywidualność.Jedna przechodzi ciąże bez żadnych objawów a inna męczy się niezmiernie. Ja tym razem bez mdłości z czego bardzo sie cieszę , ale za to senność mnie dobija. Ale co tam...ważne , żeby Nasze Dzidzie miały się dobrze :)
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=14512 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #43110 przez magdallena155
No dokładnie..:) ;)sennosc i mnie meczy ale chyba wole to od wymiotow:)
I zgadzam sie ze najwazniejsze sa nasze fasolki kochane:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #43113 przez agi-p
Uciekam Dziewczyny , bo zaraz mój Mężuś z pracy wraca :) Trzeba się wybrać na jakieś zakupy...brr aż mi się nie chce wychodzić z cieplutkiego domku . Życzę Wam milusiego wieczorku i do kolejnego spisania :) Spokojnej nocki dla Was i Dzidzi :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #43127 przez AgaDolata89
magdallena155 napisał:

HEj

Ja osobiście już mam dosc zimy:) choc moglo by byc tak fajnie biało na swieta;)
a teraz leze sobie pod kocykiem i sie grzeje bo wczoraj czekaja na autobusy przeziebiłam sobie pecherz;((i nawet nie wiem czy moge cos brac czy nie?? i ogolnie jakis taki kiepski nastroj mam B) tez macie takie hustawki nastroju??


POLECAM SOK Z ZURAWINY KUPISZ W SKLEPIE JAKIES 5ZL, SZKLANKA DZIENNIE I SZYBKO CI PRZEJDZIE PIJ PRZEZ CALA CIAZE A ZOBACZYSZ ZE TO POSKUTKUJE I PROBLEM Z GLOWY WIEM BO SAMA PRZEZ TO LEZALAM 2 TYG NA L4 LEZACYM TABLETKI Z ZURAWINY CZY HERBATY NIE MAJA NAWET W POLOWIE TEGO CO DAJE SOK Z ZURAWINY, POLECAM TAKZE NA PRZEZIEBIENIA SOK Z MALINY, LUB DZIKIEJ ROZY :) DOPIERO PO PIERWSZYM TRYMESTRZE MOZE CI LEKARZ PRZEPISAC FURAGIN ALE NIE POLECAM BO TO MOZE ZASZKODZIC, WIEC LEPSZY JEST SOK. pozdrawiam Was wszystkie :) :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl