BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 2 miesiąc temu #61636 przez magdallena155
Hej Mamusie

No faktycznie spokojnie się u nas zrobiło ale myślę że to przez to pogodę ja osobiscie ostatnio tak jakoś marnie się czuje i coś mi głowa doskwiera;/ :unsure: więc pewnie mamusie odpoczywaja:)a mnie ostatnio coś tak oczy bolą wiec ograniczam siedzenie przed kompem..

Ruchy Julci czuję juz coraz wyrazniej z czego się bardzo ciesze ostatnio w nocy coś tak szalała że aż się obudziłam i nie wiedziałam co się dzieje:) a jak u Was z spaniem? nie macie problemu z ulorzeniem się w wygodniej pozycji?:)

Agi koniecznie wstaw zdjęcia z usg 3d ciekawa jestem jak bedzię widac bo gdzies czytałam że najlepiej iśc w 25 tyg ale coś czuje że też wczesniej pojde:)

NO nic mamusie trzymajcie się jakos w ten deszczowy dzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61637 przez marzeniamn
Jam mam termin na 30.06.2011r. - moje urodziny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61773 przez Urszula
Witam Marcysia!!!!

Wiesz ja nic nie dawalam pracodawcy, nic nie wiem o zadnym wwniosku. To trzeba dac jakis? Jesli tak to do kiedy trzeba to zrobic? Przykro mi, ze nie moge pomoc..pozdrawiam :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61778 przez Urszula
Malgorzatta witaj!!

Usmialam sie porzadnie z Twojego roztargnienia :):):) wiesz mi tez sie to zdarza. Wiszac z siostra na tel (ona w PL ja w UK) mowilam jej, ze ostatnio wolno kumam :):) zdarzylo mi sie zapomniec o paru banalnych sprawach. W ktorym jestes tyg ciazy?? Pozdrawiam!!! :):):)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #61781 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61795 przez Madzia8288
Witam ;-) i ja sie przyczepie do was :) ja mam termin na 10 czerwca :) juz nie moge sie doczekac znamy juz plec dziecka bedzie coreczka wczoraj razem z narzyczonym bylismy na wizycie i nasza malenka iskierka wazy 489g :) Gratuluje wszystkim przyszlym rodzicom tych naszych mlutkich iskirek
Powiedzcie mi macie jakis wiekszy apetyt w ciazy ?? ja ogolnie zawsze bylam nie-jadkiem ale teraz w czasie ciazy niepokoji mnie to z poczatku ciazy stracilam calkowity apetyt nie potrafilam nic w siebie wcisnac :( ... a teraz jem bo jem ale sa to jakies wielkie ilosci i nie mam jakis specjalnych zachcianek , troche mnie to marwi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #61804 przez agi-p
Dzień dobry bardzo :):):):)
Widzę , że im blizej terminu tym nas wiecej :) super:) Witamy wszystkie nowe Mamusie :)

Czyli aktualizujemy listę

AgaDolata89 - 09.06.2011 ? - Oliwia/Jakub
Hasia_86 - 10.06.2011 - Michałek
Urszula - 10.06.2011 Michalek/Julcia
Anja - 10.06.2011 - Patryk
Madzia8288 - 10.06.2011 -
Ornella - 12.06.2011 ?
Agi-p - 18.06.2011 - Amelka
Marcysia83 - 21.06.2011 ?
Ksiorek0310 - 24.06.2011 Zuzanna/Nikodem...Jakub...Ignacy
Małgorzatta - 24.06.2011 - Borys
Magdallena155 - 26.06.2011 - Julia
Karolena - 29.06.2011 - Nikodem
Marzeniam - 30.06.2011 ? Hania/Jaś

Madzia a imie dla córeczki juz wybrane ?? No i kolejna dziewczynka :):):):) Amelka i Julcia nie będą już takie osamotnione wśród tylu chłopaków :)Marzeniam napisz coś więcej:)
A ja dziś pierwszy raz od dawna się wyspałam:)tylko 2 razy wstawałam w nocy.
Co do roztargnienia to mam tak samo.Bywam teraz bardzo niepozbierana i ciężko mi się na czymś dłużej skupić.Leci mi wszystko z rąk...nigdy tak nie miałam.No i szybko sie męczę.

Apetyt mam duży od początku ciąży.Do niektórych potraw mam dalej wstręt i sam ich zapach mnie odrzuca . Nawet do potraw , które uwielbiałam przed ciążą.Niestety słodycze mogłabym jeść i jeść :silly: No i ostatnio pozwalam sobie na filiżankę słabiutkiej kawy z mlekiem.Nie codziennie , bo dalej czasami mi po niej niedobrze.Ale odkąd jestem w ciaży nie mogłam nawet patrzeć na kawę , mimo że kawę wcześniej piłam z przyjemnością , nawet kilka dziennie.

No i jutro upragniona wizyta w Katowicach.Jak tylko uda sie zrobić fajne zdjęcia to zaraz tu zamieszczę:) Najlepiej usg 3d i 4d robić między 22 a 25 tyg podobno ,ale z kolei te badania które mi tam robią mozna tylko między 20 a końcem 21,więc musze teraz jechać :)

Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #61886 przez AgaDolata89
agi mam termin na 9.06 wiec po co ?
zalatwiam sprawy i sie lenie, czesto mi duszno i slabo, dziecko kopie ide sprzatac :silly:
CZYLI NARAZIE Z CZERWCOWECZEK JESTEM PIERWSZA :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61908 przez marzeniamn
Ja za tydzień mam usg 4D i mam nadzieję, że dzidzia nie odwróci się tyłem i poznamy płeć. Mam już syna Mikołaja, więc nie ukrywam że chciałabym dziewczynkę. Jeśli okaże się, że w brzuszku rośnie dziewczynka to będzie Hania, jeśli chłopiec to Jaś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #62201 przez Urszula
Madzia8288 Witam Kochana!!!

Gratuluje coreczki:):):) Mamy na ten sam dzien termin :):):) Nie przejmuj sie brakiem zachcianek. Co do jedzenia wiadomo musisz sie odzywiac racjonalnie. Dbaj o siebie najlepiej jak mozesz. Jesli o mnie chodzi jem normalnie jak przed ciaza i tez nie mam szczegolnych zachcianek. My z mezem niestety nie znamy plci na ostatnim USG (20 tyg) dzidzia sie nie chciala odwrocic. Wiecej USG prawdopodobnie nie bede miala wiec jestesmy gotowi na niespodzianke!!!:):):) Najwazniejsze, ze jest wszystko w porzadku!!! :):):) Pozdrawiam!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #62225 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #62241 przez agi-p
Hahaha...Malgorzatta ale sie uśmiałam:):):):):)Twoje zachcianki bardzo wyjątkowe są ....dobre :)
Mnie niestety mdli od perfum :( Ale błyszczyki ... uwielbiam :) A ogórków nie jem wcale...nic kiszonego ani korniszonego...odrzuciło mnie :(
A ja dzisiaj poszalałam na allegro ....i jak okaże sie , ze jednak nie Amelka to Szymonek będzie musiał w pajacykach w kwiatuszki i serduszka chodzić hihihi :) Miałam czekać do soboty na potwierdzenie po raz 3 ,ze to "ona" , ale mnie poniosło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #62248 przez Urszula
Witaj Malgorzatta hehehe fajne masz zachcianki tez jutro poszaleje w kosmetycznym :):):) raz sie zyje Kochana trzeba sobie jakos dogadzac :) Zmieniajac temat. jak tam z Wasza waga?? mnie przybylo 4 kilo i z dnia na dzien widze, ze coraz trudniej mieszcze sie w moim uniformie w pracy. W poniedzialek zmieniam na wiekszy :( coz zycie... :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #62296 przez Madzia8288
Hey Kobitki :) fajnie ze jest nas tyle , jesli chodzi o imie dla naszej malej iskierki to jakos ostatecznie nie mozemy sie zdecydowac mi podoba sie Antosia ale mam wachania bo Antonina juz nie brzmi tak slodko :unsure: moj narzyczony dal mi kilka imion z ktorych moge wybrac to ostateczne ... Wanessa , Wiktoria , Nikola , Michalina , Kamela :silly: ogolnie wszystkie maja cos w sobie ale jakos nie moge sie na zadno skusic :) przed ciaza bylo nam latwiej wybrac imie podobalo nam sie strasznie Lili - Lilianna :) ale teraz mam watpliowsci :D juz trzy kumpele nazwaly cory Lili :angry: eh... ciezki wybor , ale mamy jeszcze 4 miesiace wiec napewno sie zdecydujemy :) .... Powidzcie mi ile waza wasze malenstwa ?? ... moja iskierka wazy 489g zastanawiam sie czy to nie jest moze za malo...

Pozdrawiam wszystkich bardzo goraco :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #62361 przez agi-p
Hejka :)
Urszula zazdroszczę Ci tych 4 kg na plusie.Ja mam już 7 :( Lekarz niby mówi , że waga spoko , ale ja miałam plan przez całą ciąże przytyć max 10.... no cóż , będzie trzeba potem walczyć z nadprogramowymi kg . Nie mieszczę się już w nic starego a nawet 1 spodnie ciążowe już są maławe :(
Madzia faktycznie macie zagadkę z imieniem:) Ale ja dla mojej pierwszej córy też do końca nie wiedziałam.Mieliśmy wybrane 5 i dopiero jak się Mała urodziła , to mąż zabrał ja na ręce i powiedział , ze jak nic to Paulinka jest (a tego imienia nie brałam nawet pod uwagę).Ale rozczulił mnie ten widok i nawet mi do głowy nie przyszło zmienianie imienia :):):):)
Ja wagę dokładną dziś poznam , ale waga Twojej małej książkowa :)

Oczywiście już mam stresa przed wizytą w klinice....z jednej str jestem szczęśliwa , bo zobaczę Dzidzię , a z 2 martwię sie , ze coś będzie nie tak.Oj my Mamusie to przez całą ciąże musimy z tymi obawami walczyć .
Miłego dzionka Kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl