BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 4 miesiąc temu #43442 przez hasia_86
czesć dziewczynki

agi-p to ty już masz młodszą młodzież w domu :lol:

u mnie sobota mija pracująco, posprzątaliśmy sobie, obiadek nam się gotuje, już nawet po drzemce jestesmy :)

ja ostatnio to mam jazdy z tym spaniem, wcześniej to mnie w dzień tak muliło, że mogłam spać i spać, a w nocy figa już spać się nie chciało, a teraz zaspypiam około 22-23 i o godzinie 5 jesteśmy na nogach i jak widaać od 3 dni na powerze :) mam nadzieje że to nie chwilowa poprawa i że tak już zostanie :P

pozdrawiamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43447 przez agi-p
Dziewczyny...jakie to śmieszne.Normalnie każdy dodatkowy kg czy zaokrąglenie brzuszka doprowadziły by nas do szału,a teraz wyczekujemy Naszych brzuszków :)
Dajcie znać po wizycie u lekarza...ciekawa jestem czy uda sie juz rozpoznać czy będzie synuś czy córcia :kiss:

A ja dziś miałam taką zmianę nastroju , ze masakra. Obraziłam sie na Mężusia o zwykłe żarty(które normalnie mnie śmieszą),chciało mi sie marudzić i płakać!!! Normalnie popłakałam się oglądając "Dom nie do poznania"...Swoja drogą nie oglądałam tego kupe czasu.
Myślałam , ze tego typu huśtawki nastroju mam już za sobą :silly: a jednak nie.
No nic zbieram się do "kupy" i koniec marudzenia hihi :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43464 przez magdallena155
AgaDolata89 napisał:

z zurawina tez sie nie rostaje :side: i co madzia ci pomaga ?:)
ja mialam 1 grudnia, i potem mam 15grudnia.
co 2 tyg chodze teraz :)


:)no to cieszę sie ze nie jestem sama.. jak mam byc szczera to tak srednio:( poszlam dzisiaj do apteki bo jakies ziolka czy cosi Pani Magister dala mi jakas mieszanke urosep do picia ale w domu jak przeczytalam na pudełku nie wskazane dla kobiet w ciazy o troszke sie zdenerwowałam..ale w poniedzialek ide na badania a w czwartek ide do lekarza wiec jakos dam rade B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43471 przez AgaDolata89
:)no to cieszę sie ze nie jestem sama.. jak mam byc szczera to tak srednio:( poszlam dzisiaj do apteki bo jakies ziolka czy cosi Pani Magister dala mi jakas mieszanke urosep do picia ale w domu jak przeczytalam na pudełku nie wskazane dla kobiet w ciazy o troszke sie zdenerwowałam..ale w poniedzialek ide na badania a w czwartek ide do lekarza wiec jakos dam rade B)[/quote]


Madzia sok z zurawiny kup z firmy cymes lub herbapol (jesli lubisz slodszy to herbapol, ja pije szklanke dziennie tylko troszke soku, a moj maz pije go prosto z butelki :lol: ) , z apteki mialam herbate zurawinowa , ktora nie ma polowy skutecznosci co sok. i sok mozesz pic nie ma przeciwskazan. podobnie reaujesz jak ja :D bo mi ginekolog przepisal cos na silne bole brzucha (myslalam ze to wyrostek lub kamienie- bole mialam juz za nim dowiedzialam sie w 6 tyg ze jestem w ciazy ) powiedzial ze to mi pomoze i nie jest szkodliwe dla dziecka (pytalam sie o to :woohoo: ) ale na ulotce przeczytalam ze szkodliwe i se odpuscilam :D ale powoli juz mi mijaja te bole...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43550 przez magdallena155
Aga przezorny zawsze ubezpieczoony; :silly: a sok z zurawiny mam herbapolu i herbatkee tez ;) juz nie moge doczekac sie czwartku bo mam wizyte wiec sie dowiem wszystkiego:)i zobacze fasolke:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43710 przez agi-p
Hej Dziewczyny :laugh:
Jak minął weekend? Mi niedziela nawet przyjemnie.A dzisiaj udało mi się już zrobić zakupy,teraz trochę sprzątanka,mały odpoczynek i biorę się za obiadek .
Zauważyłam,że przechodzi mi ciągła ochota na spanie :) Ale robię wszystko na raty hihi.
Czytałam dziś o programie "mama rozmawia",nawet zapisałam się na takie spotkanie.Podobno fajna sprawa . Słyszałyście o tym?? a może byłyście??
Pozdrowionka i powera życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43739 przez magdallena155
Hej mamusie ;)

Mi też nawet przyjemnie i nawet szybciutko ..:) ja dzisiaj już od 7 rano na nogach bo musiałam iśc na badania a w czwartek lekarza..teaz juz obiadek zrobiłam i chwila relaksu:)a o tym Mama rozmawia nie słyszałam nawet nie wiem co to jest B) Agi napisz cosik wiecej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43741 przez magdallena155
Agi już sobie wygooglała:)) i też sie zapisałam na mama rozmawia na 8 lutego w Warszawie:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43774 przez agi-p
Ja się zapisałam na 15.02 w Katowicach :)
Dziewczyny a smarujecie swoje ciałka jakimiś specyfikami na rozstępy ??
A jak tam Wasze piersi?? Ja z niecierpliwością czekam na ich powiększenie , a szczerze powiem , że jak narazie niezbyt dużo mi urosły :angry: Bolały na początku,były bardzo drażliwe .... a teraz hmm...nic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43802 przez magdallena155
Agi to zdam wczesniej relacje jak było:)

CO do piersi to mi już trochę urosły normalnie nosze b a teraz pełne c:) :silly: i jakoś specjalnie wrazliwych nie miałam a jak już w bardzo przyjemny sposob :laugh: a co do smarowania to ja jeszcze nic nie stosuje nie wiem czy to już pora..narazie tylko normalne balsamy wcieram w brzusio;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43861 przez hasia_86
weekend zleciał pracowicie chyba aż za bardzo i w poniedziałek mieliśmy spadek formy i spaaaaaaaaaaanie (a teraz sie nie chce ;/ )

dziewczyny co do piersi to ja jestem załamana :( normalnie miałam DD a teraz kupiłam F to jakiś koszmar, są ogromne ale niektórzy są zadowoleni - mąż sie śmieje że dzidzia nigdy nie bedzie głodna :P

na dzisiaj kończe, ciśnienie mamy wysokie i głowa boli
Trzymajcie się i do napisania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43865 przez agi-p
Dzień dobry :)
Kurcze to chyba tylko moje piersi coś szwankują :silly: Ja już smaruje brzuch i uda.Boję się tych cholernych rozstępów.Po poprzedniej ciąży została mi mała pamiątka na udach.Tylko wtedy bardzo przytyłam . Czuję , ze tym razem będzie inaczej...a raczej mam nadzieję :) Teraz waga stanęła mi w miejscu .
Moje samopoczucie w dniu dzisiejszym nie zapowiada się zbyt dobrze . Ta szaruga za oknem mnie przygnębia . I dobija mnie myśl o jutrzejszych badaniach....pobieranie krwi...fleeee :silly:
Miłego dzionka Dziewczynki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43916 przez magdallena155
Hej Dziewczyny;)

No fakt pogoda nie za ciekawa ale postanowiłam to wykorzystac i zaczynam swiateczne porzadki;)w zolwim tempie ale zawsze cos :laugh: :laugh: agi a jakies specjalne te balsamy stosujesz? dla kobitek w ciazy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43966 przez agi-p
Teraz kupiłam balsam z Gerbera na rozstępy.Jest super,ma świetną konsystencję i dobrze sie wchłania. :) Pisze na nim , ze można go stosować od 4 m-ca ciąży.
Ogólnie miesiąc temu zaczęłam się smarować zwykłą oliwką Bambino i kupiłam w Rossmanie krem na rozstępy(bo tylko on jest przeznaczony od 1 m-ca ciąży,nie licząc tych drogich typu mustela).Wolę już nawilżać skórę , bo tak jak pisałam obawiam się rozstępów :silly:

Dziewczyny a czy wybieracie się na usg 3d lub 4d??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #43967 przez martela89
Dziewczyny ja w ciąży miałam ogromne piersi,a teraz mimo,że karmię zmalały mi. Nie są malutkie ale mniejsze niż w ciąży :)

A co do kremu to ja smarowałam tym z rossmana i nie mam nic na brzuchu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl