BezpiecznaCiaza112023

WALKA O KARMIENIE PIERSIĄ

7 lata 8 miesiąc temu #1040772 przez vitalela
A masz na myśli jakieś konkretne? Używałaś jakichś które się sprawdziły?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1040946 przez sedinatka
Ja akurat nie miałam takiej potrzeby, ale moja siostra dwa razy dziennie piła femaltiker. To taki suplement na bazie słodu jęczmiennego który ma właśnie działanie mlekopędne. Zawsze można się nim wspomóc bo jest bezpieczny dla dziecka no i zawiera same naturalne składniki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041028 przez vitalela
Dzięki za odpowiedź. Będę w takim razie testować. Cena nie jest jakaś straszna i mam nadzieję że szybko pomoże

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041049 przez WiolkaKlaman

sedinatka napisał: Podstawą będzie na pewno jak naczęstsze przystawianie maluszka do piersi bo pobudzająco na laktację działa przede wszystkim ssanie. Niektóre mamy radzą w miarę możliwości położyć się z dzieckiem na cały dzień i przystawiać kiedy tylko jest taka potrzeba. Poza tym możesz się ewentualnie wspomagać suplementami pobudzającymi laktację. Nie polecałabym Ci raczej herbatek bo z nimi to różnie bywa, ale są inne preparaty. Możesz popytać w aptece

O właśnie o tym częstym przystawianiu do piersi często mówią położne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050253 przez Gaga
Pewnie wiesz o tym i pamiętasz, ale może warto wspomnieć, że dieta dla kobiety karmiącej maluszka piersią powinna obfitować w dużo różnych płynów - od wody, poprzez soki warzywne, owocowe, zupy, herbatki ziołowe aż po soczyste owoce. Wiele o tym się mówi i pisze www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/plyny-w-diecie-kobiety-karmiacej Według zaleceń powinno to być nawet 3 litry płynów dziennie. To na pewno też wpływa na ilość pokarmu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl