BezpiecznaCiaza112023

Firma LOVI - co macie, jak oceniacie??

9 lata 7 miesiąc temu #924832 przez Dave
Kurka widziałam nowe smoczki LOVI są BOSKIE :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984316 przez Mira
produkty mają naprawdę dobrej jakości, my używamy kubeczka 360 z kolekcji retro, oprócz fajnego wyglądu ( kubeczek z wąsami) dziecko moje od razu się do niego przyzwyczaiło, po woli przyzwyczajam go do picia ze szklanki tak więc sposób z kubkiem jest super ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004833 przez mamusiowo2
Laktator Lovi Prolactis jest produktem najwyższej jakości. Całość zapakowany w niebieską kosmetyczkę wygląda bardzo profesjonalnie i jest praktycznie. Można bez żadnych przeszkód zabrać laktator ze sobą np. w podróż i wszystko mamy pod ręką. Ściąga pokarm bardzo delikatnie i bezboleśnie. Ogromną zaletą jest możliwość zamiany laktatora elektrycznego w ręczny. Laktator jest bardzo zgrabny. Łatwy w obsłudze ,bez problemu można go złożyć. Gorąco polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004870 przez agge
Mamy smoczki LOVI, są ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015169 przez joanakaro
my mamy same pozywtywne wrażenie co do marki lovi. obecnie mamy kubeczek retro. Synek jest zadowolony, bez problemu nauczył się z niego pić no i nie rozlewa ;) Przygotowujemy małego do picia ze szklaneczki i myślę że niedługo młody się już nauczy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066648 przez antosia
Kubeczki to faktycznie mistrzostwo świata ;-)
Z tymi kubkami 360 to ich pomysł? Bez znaczenia - wiele gadżetów pojawia się na rynku, ale tylko część z nich ma sens. A jeśli zamierzałyście coś od nich kupować to patrzcie na Empik - dzisiaj są promocje na całą markę, mocne rabaty, ale nie wiem czy to jednodniowe, czy potrwa dłużej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl