Autor artykułu: Katarzyna Płaza-Piekarzewska Tatusiowie

Partnerka jest w ciąży, a Twoje sny erotyczne

Zastanawiasz się jak to się dzieje, że odkąd dowiedziałeś się, że zostaniesz ojcem masz więcej snów erotycznych niż wcześniej. Bierze się to stąd, że ciąża wywołuje ogromną radość, ale też i niepokój. Szczególnie jak to jest pierwsze dziecko. Wiadomo, że życie się diametralnie zmieni i to powoduje strach. Obawiasz się również, że zmiany dotkną Waszych relacji i życia seksualnego.

Marzenia senne o zabarwieniu erotycznym najczęściej pojawiają się w na początku ciąży. Potem mogą pojawić się sny o rodzinie, a czasami jak sam jesteś dzieckiem. Może zdarzyć się tak, że będziesz miał zupełnie odmienne sny - bardziej męskie, że jesteś bohaterem, najlepszym piłkarzem itd.

Jedni mówią, że interpretacja snów ma znaczenie inni, że nie.

Kobiety również w czasie ciąży miewają dziwne sny. Dlatego jeżeli chcecie możecie co ranek się nimi dzielić.


Katarzyna Płaza-Piekarzewska
Katarzyna Płaza-Piekarzewska

z wykształcenia i pasji magister położnictwa. Certyfikowany Doradca Laktacyjny. Instruktor Masażu Shantala. Praktykę zawodową zdobywa pracując ze "świeżo upieczonymi" rodzicami i ich dziećmi na oddziale noworodkowym w jednym z warszawskich szpitali, a wirtualnie na www.blog.zapytajpolozna.pl czytelnicy znajdują odpowiedzi na pytania związane z ciążą, porodem i macierzyństwem..

Więcej